Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Cvičisko tímu 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 1:33 pm

First topic message reminder :

Cvičisko tímu 2

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Torii_watercolor

Cvičisko tohto tímu sa nachádza v samom centre Konohagakure no Sato medzi Nemocnicou a Budovou Hokageho. Toto miesto vytvoril samotným Shodaime Hokage ako na malom kúsku zeme vytvoril ,, Raj". Toto miesto je miestom harmónie kde dokonca aj samotný Hokage meditoval a premýšľal pričom robil rozhodnutia ktoré menili vesnicu a svet.

Tím 2


Sensei:
"Neji Hyuuga"

Členovia týmu:
"-"

"-"

"-"


Naposledy upravil Rajsik dne Thu Apr 07, 2011 8:24 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4900
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 6:06 pm

Mizashi Hyuuga

Dobře budu se ovládat,ale zapomeňte na to, že mi budete dávat rozkazy takovým tónem. Nikdo nemá právo na mě šahat jen tak bez následků. Otočil se na Hitomu. A ty si dávej taky pozor na to co děláš.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 6:12 pm

Shinri Nara

Postavil som sa a povedal som hlasnejšie.Jaj....toto bude dlhý deň.Dal som si ruky za hlavu a pozrel som sa na každého a usmial som sa a čakal som čo budeme robiť dalej.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 7:41 pm

Neji Hyuuga

,,Tón ktorý použijem je na mne." podotkol Neji pokojne.,, Som tvoj sensei a či chceš alebo nie budeš ma počúvať je ti to jasné?" hodil na neho otázku.,, A ak sa ti moje výučbové metódy nepáčia nech sa páči. Budovu Hokageho poznáš stažuj sa." pousmial sa Neji.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4900
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 7:45 pm

Když jste můj sensei tak mě něco naučte. Běhat kolečka není druh tréniku, který by mě vyloženě oslovoval. Tak teď jsem zvědav co on na to.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 7:48 pm

Neji Hyuuga

,, Takže beh ti nevyhovuje?" zaskočil sa.,, Fyzická kondícia, húževnatosť a výdrž natrénuješ ako?" spýtal sa ho a ukázal mu strom.,, Tak trénuj." usmial sa.,, Kop do neho kým ho nezničíš. Ale bez chakry." zdôraznil.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4900
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 7:51 pm

Mizashi Hyuuga

Tak tohle odmítám. Nebudu riskovat zranění jen pro vaše potěšení.Naše techniky nejsou zaměřeny na hrubou sílu,ale na přesnost a ovládání chakry. Pokud tohle nevíte, tak tu jste na špatném místě.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 7:54 pm

Shinri Nara

ľahol som si na trávu a začal som sledovať mraky.Toto je pohoda nič nerobenie.....tak to by som vydržal ležať celí deň.Povedal som si pre seba a usmial som sa a pomaly som zaspával zívol som si a zaspal som.


Naposledy upravil Shiori dne Mon Mar 14, 2011 7:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 7:55 pm

Neji Hyuuga

,,Ak odmietaš počúvať mňa." prehovoril pokojne, pokrčil ramenami a ukázal mu na východ z cvičiska.,, Potom vypadni a vráť sa zajtra. Inú možnosť nevidím." vysvetlil mu to.,, Ak mne povedal Gai sensei, že mam rozpoliť strom rozpolil som strom, ak mi povedal obehni Konohu obehol som ju. Od svojich študentov vyžadujem plnú disciplínu a pokoru ktoriu oplýva každý člen klanu Hyuuga. Ak toto neviem nemáš tu čo robiť." odvetil mu.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4900
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 8:07 pm

Mizashi Hyuuga

Mistře ani zítra se mnou nepočítejte. Budu trénovat v budově klanu tam mě toho naučí víc než vy kdy svedete. Otočil se a dal se na cestu domů. Věděl, že není cesty zpět. Jeho umíněnost bude mít asi následky, ale bylo mu to úplně jedno. Neuměl ještě hodně klanových technik a ty se může naučit i v sídle klanu.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 8:11 pm

Neji Hyuuga

,, Dobre nebudem ťa čakať ani zajtra." odpovedal pokojne Neji.,, Konečne, niekomu pôvod riadne na mozog." pomyslel si a všimol si Shinriho ako spí.,, No veď ty počkaj." usmial sa a prišiel k nemu a stál nad ním.,, No čo s ním len urobím." premýšľal Neji a nevedel na nič prísť.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 8:35 pm

Hyuuga Hitomi

Mizashi uraženě odešel a já si uvědomila, že je nejspíš z týmu škrtlý. V duchu jsem se radovala a stoupla si před široký strom. Tak bez Chakry jo? Pomyslela jsem si a rozcvičila se. Dala jsem pravou ruku dozadu a pravou nohu také. Chvíli jsem stála a uvolňovala se. Každý si už mohl myslet že jen tak stojím. Najednou jsem vyskočila do vzduchu a kopla do stromu. Trochu to bolelo, ale já začala silně a rychle mlátit do stromu.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 8:39 pm

Neji Hyuuga

,, Ehm?" zaskočil sa Neji keď videl čo začala robiť Hitomi.,, Pokiaľ viem nepovedal som ti, že máš mlátiť do stromu Hitomi." pousmial sa Neji.,, To bolo na Mizashiho nie na teba, pre teba je tu iný tréning." dodal a zohol sa k Shinrimu.,, Ja ti dám ty spachtoš." dodal potichu s úsmevom, sústredil chakru do jedného prsta a slabo ho udrel do čela no popritom vypustil do neho riadnu dávku chakry.,, No uvidíme ako zareaguješ." pomyslel si spokojne a ustúpil.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 8:43 pm

Shinri Nara

Sníval sa mi pekný sen ked v tom som pocítil bolesť na čele.Rýchlo som sa zobudil a odskočil som a začal so kričať.Auu to bolí....to bolí!Kričal som ešte viacej ale po chvíli som prestal. A spýtal som sa. čo sa deje sensei?
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 8:52 pm

Hyuuga Hitomi

Ustoupila jsem od stromu zadýchaná. Na rukou už byly malé stopy krve, stejně jako na stromě. Vůbec jsem to neřešila a poslouchala tedy, jaké příkazy Neji-sensei zadá. Vyndala jsem si ze svého malého batohu vodu a napila se. Posadila jsem se na kámen a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 8:58 pm

Neji Hyuuga

,, Začínamé s tréningom predsa." pousmial sa.,, Nechal som vás trochu behať aby ste sa zahriali pred tvrdým tréningom." dodal.,, Hitomi poď prosím sem." pokynul jej rukou.,, Ste predsa len tím a spoločne si môžte pomáhať." vysvetlil im to.,, Takže Budete bojovať proti sebe bez použitia ninjutsu ani zbraní. Čistý boj a Hitomi prosím ťa bez Byakuganu a šetri Shinriho." usmial sa.,, Predsa nejde o to kto vyhrá ale aby sa Shinri zlepšil v boji a aby si ty spoznala svojho kolegu a naučial sa lepšie bojovať bez Byakuganu. Môžte začať." dopovedal a ustúpil.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 9:04 pm

Shinri Nara

Toto je moc....ved dojdem domov zbitý....A ked sa ma spýta otec že kto ma zbil tak poviem že dievča.Po tvári mi stiekla anime kvapka.Pristúpil som k Hitomi a potichu som jej povedal.Hlavne ma moc nezbi.Dal som si dole zbrane a pripravil som sa.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 9:07 pm

Hyuuga Hitomi

C...C....Cože?! Já proti...Shinrimu?! pomyslela jsem si a došla k Nejimu.
Shinri mi zašeptal, ať ho nezbiju, já se jen pousmála a připravila se. Nasadila jsem stejný postoj, jako před chvílí u stromu a řekla : Já jsem připravená, a ty?
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 9:11 pm

Shinri Nara

Jaj tak toto som nečakal.Povedal som si pre seba a mierne som sa usmial a ked povedala či som pripravený tak mi úsmev opadol.Ano som.povedal som a ustúpil som a čakal som čo spraví.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 9:32 pm

Hyuuga Hitomi

Dívala jsem se na Shinriho a přemýšlela. Nakonec jsem běžela přímo proti němu. Mohl si myslet, že to prostě bude přímý útok. Byla jsem asi 4 metry od něho.Nečekaně jsem ale začala hrozně rychle běhat kolem něj. Vyvolalo to obrovské množství prachu. Všude byl kouř a kvůli pravidlům jsem ani já neviděla, nemohla jsem totiž použít Byakugan. Viděla jsem ale siluetu a Rozeběhla se proti ní. Vyskočila jsem a chtěla ji kopnout.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 9:37 pm

Shinri Nara

Všade bol prach a skoro nič som nevidel.Sakra kde je?Spýtal som sa sám seba ked v tom som ju zazrel ako vyskočila a šla ma kopnúť.Uhol som sa a odskočil som pričom som vyšiel z prachu a čakal som.Za chvíľku sa prach rozplynul a ja som ju videl rozbehol som sa oproti nej a snažil som sa ju udrieť z pravou rukou do brucha pričom sa ľavou kryl.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 9:56 pm

Hyuuga Hitomi

Sakra, minula jsem! pomyslela jsem si. Dým se po chvíli rozplynul a než sem se stíhla vzpamatovat, Shinriho pěst mi stlačovala břicho. Vyplivla jsem trochu krve a odletěla. Narazila jsem do stromu a spadla na zem. Křečovitě jsem vstala, rozeběhla se přímo proti němu a pokusila se ho co největší silou praštit.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 10:05 pm

Shinri Nara

Sakra tak toto som nechcel.Pomyslel som si ked jej začala tiecť krv. Ked sa rozbehla oproti mne a chcel ma udrieť tak som začal ustupovať.Nechcel som ťa tak silno udrieť.Povedal som a chytil som jej ruky a potiahol som ju smerom ku mne a podložil som jej nohu.Hádam ju to nebude boleť.Pomyslel som si a čakal či sa potkne.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 10:11 pm

Hyuuga Hitomi

Nevím, jak se to stalo, ale ležela jsem na zemi a nade mnou byl Shinri.Držel mě za ruce.Připadala jsem si teď trochu ztísněná. Rychle jsem vstala a skočila přímo na něj, abych ho shodila na zem.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 10:15 pm

Shinri Nara

Hitomi skočila na mňa a ja som padol na chrbát.No toto nedopadne dobre...Povedal som si a pozrel som sa na ňu a dal som si obe ruky pred tvár a čakal som jéj rany.Toto bude bolieť.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4935
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 11:14 pm

Hyuuga Hitomi

Najednou jsem ležela přímo na Shinrim. Trošku jsem se začervenala. Shinri si před sebe dal ruce, aby ho to tolik nebolelo. Chytla jsem ho za ruce a dala je dolů. Usmála jsem se přiložila své rty na ty jeho. (pusa xD) Proboha, co jsem to udělala.. Pomyslela jsem si a odskočila. P...Promiň,to jsem neměla..Nechala jsem se unést.. Řekla jsem a celá zčervenala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 2    Cvičisko tímu 2  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičisko tímu 2
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cvičisko tímu 4
» Cvičisko tímu 3
» Cvičisko tímu 1
» Cvičisko tímu 5
» Cvičisko tímu 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Ohně-
Přejdi na: