Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Dom hrôzy (2. udalosť)

Goto down 
+3
Ranum
Sadatake Arakida
Rajsik
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5301
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 26, 2011 12:27 am

First topic message reminder :


Dom hrôzy


Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Naruto_anbu0024

Význam založenia Skrytej vesnice bol v tom aby celá zem získala ohromnú vojenskú silu na ochranu vlastnej existencie. Prvá úoha Hokageho bolo kategorické rozdelenie shinobi podľa sily. Takto vznikli základne hodnosti radené od genina po jounina.
Ale stále sa našiel niekto, niekto výnimočný. Kto sa vymikal normálu a sám o sebe bol výnimočný. Génius ktorého schopnosti dávno predčili už v rannom veku aj samotných jouninov. Takíto talentovaní shinobi boli výhľadávaní a trénovaní inak.
Takto vznikli zvláštne jednotky nazývané ANBU. Jednotky výnimočných shinobi neváhajúcich položiť život za svoju vesnicu. Shinobi schopností o ktorých len niektorí len snívajú.


Vstúpte do domu hrôzy. Navštívte jedno z tajuplných miest ktoré samo o sebe skrýva skrytú silu. Postavte najsilnejším a najšikovnejším shinobi Skrytej Listovej vesnice. Skúste či dokážete získať rešpekt aspoň jedného jediného člena ANBU jednotiek, ktorý Vám môže odkryť tajomstvá techník ktoré nikde inde nenájdete.

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Vykricnik Nakoniec menšie organizáčné pokyny. Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Vykricnik

Tak táto úloha je trochu zložitejšia a možno menej atraktívnejšia ale predsa možno sa niekomu zíjde.
Každý kto vstúpi do Domu hrôzy má právo navštíviť akýkoľvek počet miestností a bojovať s počtom ANBU koľko len chce. Ale dbajte na to, že sú to trénovaní zabijaci ktorí na Vás ohľad brať nebudú.
Keď sa už dostanete predsa len do miestnosti oznámte to a ja vytvorím prostredie. Po vytvorení prostredia sa ocitnete priamo v strede boja. Vašou úlohou bude vzdorovať či už psychicky alebo fyzicky členovi ANBU jednotiek. Teraz si nemyslite, že automaticky vyhráte. Ide o spôsob akým budete bojovať a ako sa zachováte. Preto každý krok ktorý urobíte dobre zvážte, pretože ANBU vidí každý pohyb.

Tí najlepší a tí najsilnejší sa skrývajú v tieni slabých aby chránili nevinných.


Naposledy upravil Rajsik dne Mon Mar 28, 2011 10:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ranum
Genin
Genin
Ranum


Počet příspěvků : 41
Body : 4860
První přihlášení : 18. 03. 11

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 31, 2011 9:34 am

"Aha. Každopádně život každého je utrpení ne možná tak silné jako to vaše ,ale každý trpí trochu svým způsobem a jak se říká. Co nezabije to posílí , jde o zkušenosti, které je občas asi nutné zaplatit bolestí. Hmm přežijí jen ti chytří a silní tak jako tak je asi důležitý i věk ve kterým do nějaké události vstupujeme... ale to je jedno. Co se tedy chce po mě?"
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5032
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 31, 2011 10:50 am

Ayakashi Takeru


Takerůůůůůů, Táákeeerůůůůů.Uslyšel jsem když jsem se procházel ulicemi Konohy.Zastavil jsem abych se podíval kdo to na mě křičí.Otočil jsem se a spatřil jsem tam Kuroichiho.(Dejme tomu že Kuroichi bude třeba kluk co se mnou chodil na akademii Very Happy)Jé, ahoj Kuroichi.Dlouho jsme se neviděli.Jak to jde?Ahoj Takeru.Jo celkem to de.Slyšel jsi už o tom domu hrůzy co otevřeli k příležitosti začátku festivalu?Dům hrůzy?Řekl jsem tázavě.Jop, je to nedaleko odsud a co je hlavní.Vím že si se vždycky chtěl dostat k ANBU.Tak tady budeš mít příležitost proti nim bojovat.A možná když dokážeš nějakého z nich porazit budeš mít potom snažší cestu k tvému cíli.Bojovat proti ANBU?Vždyť oni jsou elita...a já jsem....no a já jsem já.V mém současním stavu nemám šacy je porazit.Ale tak alespoň to můžeš zkusit ne?To je taky pravda.A co ty ty to taky vyzkoušíš? Ty si se zbláznil? Nechci se nechat zabít.Ušklíbl jsem se na něj.Tssse.A začali jsme se ob a smát.Tak mi ale spoň ukaž kde to je.Za zkoušku opravdu nic nedám.Kuroichi mě dovedl na místo kde stál dům hrůzy. Nikoho jsem tam neviděl a tak jse večšel dovnitř...





Naposledy upravil Ero-sama dne Fri Apr 01, 2011 12:52 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4978
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 31, 2011 8:48 pm

Seiji Aburame
Trochu ma zamrazilo keď zrazu stál za mnou Potom som vypustil ďalšie chrobáky na podlahu Vidieť neviditeľné ? To nejde predsa ak je niečo neviditeľné tak sa to asi nedá vidieť či ?
odpovedal som už trocha opatrnejšie a začal som sa otáčať v miestnosti.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5301
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 31, 2011 9:18 pm

ANBU

,, Viditeľné či neviditeľné je relatívny pojem." ozvalo sa v miestnosti a na to sa objavil rovno pred Seijim.,, Presne ako to čo som ti povedal o tých malých stvoreniach, nepočul si, že ma z toho do frasa hlava?" skríkol a odkopol ho.

ANBU

,, Čo po tebe chceme?" zopakoval potichu s nadšením ANBU a pozrel na neho.,, Aby si zomrel." odpovedal jednoducho.

ANBU

,,Tak a je tu ďalší." pomyslel si ďalej čakal kým vstúpi a všimne si ho.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4978
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 31, 2011 9:31 pm

Seiji Aburame
Keď ma kopol odletel som pár metrov a postavil som sa zo zeme Ehm dobre a mňa rozčuľuje tá tma takže sme si quit snažil som sa počúvať čo najlepšie kde je O čo tu vlastne ide ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Ranum
Genin
Genin
Ranum


Počet příspěvků : 41
Body : 4860
První přihlášení : 18. 03. 11

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 31, 2011 10:26 pm

Hasuko Inuzuka
" Nooo to můžu ,ale až tak za 70 let . Smrt mi nepomuže se něco naučit , nebo jo?"
zeptá se mírně nedůvěřivě ,orpavdu se mu nechce umírat.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5032
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 12:50 pm

Ayakashi Takeru

Vstoupil jsem do domu hrůzy a najednou mě zasáhla obrovská chakra. Tak vylezte. Řekl jsem do tmy. Vím že tam jste, cítím vaší obrovskou chakru. Pokud mají všichni ANBU takovoudle hladinu chakry tak nemám ani nejmenší šancy se k nim dostat. Pomyslel jsem si a dál čekal jestli někdo přijde.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 04, 2011 8:05 pm

Inuzuka Midori

Vešli jsme s Ayakou do domu hrůzy. Za dveřmy stal nějaký kluk (Ayakashi Takeru)
a Tsume začal vrčet někam do tmy.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4986
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 04, 2011 8:24 pm

Katsue Ayaka

Vstoupily jsme dovnitř, do temné místnosti. I když, venku bylo taky celkem přítmí, takže si moje oči na tmu už zvykly. Zamžourala jsem do místnosti a spatřila mě nejspíš povědomou postavu. Chvíli jsem tam stála a snažila se poznat, kdo to je a hned jsem poznala svého nového týmového parťáka.Jeee, Takeru! Najednou jsem se zarazila. Ups, asi bych tady neměla řvát a měla bych být potichu. Etooo, gomenne. Promluvila jsem o poznání tišeji, ne-li skoro šeptem. Chvíli na to začal z neznámých důvodů Midoriin Tsume vrčet. Midori-chan, na co vrčí? Zeptala jsem se poněkud hloupě.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 04, 2011 8:32 pm

Inuzuka Midori


Midori-chan, na co vrčí? Zeptala se Ayaka. Někdo tam je. Odpověděla jsem, někdo hodně silný.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5032
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 04, 2011 9:04 pm

Ayakashi Takeru

Z naprostého soustředění a ticha mě vyrušila až dívka. Dívka kterou jsem již nějaký ten čas znal. Nebyl to nikdo jiný než Ayaka. Moje nová týmová parťačka. Jeee, Takeru.Zakřičela z ničeho nic.Áááh ona se asi zblaznila. Takhle tady křičet.Už jsem se chystal jí něco říct když v tom jí to došlo a začala se omlouvat.Byla tam sní ještě jedna dívka. Dívka se psem. Pravděpodobně z klanu Inuzuka. Hoj. Řekl jsem tichým hlasem směrem k těm dvěma. Sedl jsem si na zem do tureckého sedu.Začal jsem se soustředit a najednou jsem ucítil pozici muže, muže o kterém jsme nevěděli jestli je přítel nebo nepřítel. Vstal jsem a hodil po něm kunai který byl mířený tak aby se zabodl těsně vedle něj. Bylo by dobré kdyby jste se přestal schovávat a konečně vylezl. Promluvil jsem do ticha....
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5301
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 07, 2011 6:10 pm

ANBU

,, Cieľ?" pousmial sa ANBU.,, Vidieť nevidené, citíť neciteľné, a počuť nepočteľné." vysvetlil mu.,, Mňa vidieť nemôžem, citíš nemožeš a chakru viem potlačiť na úplne minimum. Zmysly tu nefungujú." pokrútil hlavou.,, Jediné čo ti ostáva je šiesty zmysel." dopovedal.

ANBU

,, Smrť znamená bolesť a poznanie sa rodí z bolesti." zašepkal shinobi.,, A ja budem ten kto ťa poznaniu naučiť musí." odpovedal mu.

ANBU

V momente miestnosť osvietilo svetlo a v strede stál samotný člen ANBU jednotky.,, 1, 2, 3." počítal ich a zastavil pohľad na chlapcovi.,, Zjemni spôsob prístupu láskavo." podotkol.,, AK poviem, že bude tma bude tma, ak poviem že kunaie budú z neba pršať tak budú." odvetil.,, Hádam si sem nepšiel na prechádzku alebo nebodaj na nejaké rande v trojke." dodal ironicky.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Genin
Genin
Ranum


Počet příspěvků : 41
Body : 4860
První přihlášení : 18. 03. 11

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 07, 2011 6:21 pm

Hasuko Inuzuka
" No jo ale smrt přece ukončuje všechnu bolest nezačíná jí. Smrt znamená vykoupení z bolesti. Navíc poznaní enmusí nutně souviset s bolestí sposuta poznaán ísouvisí se schiopností přijout informaci a spracovat jí , něco souvisí i s hezkými pocity poznání řady věcí funguje lepe když v něm není bolest a to i pro boj... teda aspoň myslím. Prostě bolest není, vlastně dá se říct že bolest zastírá mysl.Protože nevím jak vy ale já dkyž si třeba natluču koleno tak prostě vnímám jen to natlučený koleno chvilku a tak , stejně to máte jako když vás spousta bolesti rozzuří..."
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 10:33 am

Inuzuka Midori

Rande ve 3?
Rozesmála jsem se. No ani ne, ale jestli chceš, přejela jsem po něm pomalu pohledem, mohly by sme dát rande ve 4. Lehce jsem se prohnula v bocích pohodila hlavou a zamrkala na něj.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5301
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 9:17 am

ANBU

,,Smrť bolesť ukončení na tom je kúsok pravdy ale pre koho?" spýtal sa ho.,, Zo smrti sa rodia silní shinobi bez emócii schopní položiť život za podradné ideály a márnotratnosť vyššej moci.." povzdychol si a pozrel na chalana pred sebou.,, Zabi sám seba a stane sa z teba shinobi tak ako to píšu v učebniciach, tak ako to chce každý no nikto nevie čo to vlastne znamená až na nás. Zabi seba a pre všetkých budeš mŕtvy. A práve oni pocítia bolesť zo smrti. A pokiaľ ide o to poznanie." podotkol.,, Koľkokrát si sedel nad učebnicami alebo nad tréningom a trpel si? Koľkokrát si to do seba násilim tlačil?" pýtal sa ho no na odpoveď nečakal.,, Aj učenie je forma bolesti ktorú si človek musí pretrpieť a ver či nie niet takého ktorý by si tým neprešiel. Každé jedno zranenie je znak chyby ktorej sa dopustí každý. Je to znak toho prečo tu sme. My sme tí ktorí majú krvácať za cenu vášho života. My sme nositelia bolesti a ako takí shinobi v pravom slova zmysle bez pocitov sme jediní ktorí môžu niesť bremena na svojich pleciach. Pre nás je bolesť hnacím motorom vpred. Tlačí nás k tomu k čomu sme boli predurčení." vysvetlil mu to.,, Byť výnimočným je vec krásna, no byť výnimočným a odhodlaný obetovať sa za vesnicu v službách jednotiek ANBU je vec ukrutná." dopovedal.

ANBU

ANBU tam len pokojne stál a sledoval Midorinu reakciu a vystúpenie.,, Prcku." prehovoril pomaly a pokojne.,, Keď vyrastieš a dospieš potom sa mi láskavo ozvi a možno s tebou prehodím pár slov." odvetil jej.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 4:48 pm

Midori Inuzuka

Teď si mi teda zlomil srdce staříku,
řekla jsem mu a snažila se nerozesmát.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4986
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 5:16 pm

Katsue Ayaka

Chvíli jsem poslouchala jejich debatu, ale po Midoriné reakci jsem to už nevydržela a dostala záchvat smíchu. Já myslela, že tohle má být dům hrůzy, a ne seznamka. Ale s tebou se opravdu jeden nenudí. Vyvkoktala jsem ze sebe mezi smíchem, takže ani nevím, jestli mi bylo rozumět. Všichni na mě nejspíš koukali jak na labilního jedince, tak jsem se silou vůle přestala smát a pohlédla jsem na ostatní. Teď mi bylo trochu trapně. Etoo, gomenne. Vyloudila jsem na tváři omluvný výraz, jako že já nic. Ale musíš uznat, že tě celkem setřel, Midori-chan.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 6:00 pm

Midori Inuzuka

Ayaka dostala zachvat smíchu, nevidržela jsem to a začala jsem se smát taky. Jo uplně mi zlomil srdce, asi to nerozchodím, odpověděla jsem Ayakce přes záchvat smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5301
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 6:19 pm

ANBU

ANBU sa na nich len zadíval a sledoval ich bláznenie.,, Sme v rovnakom veku ale oni majú hlave len guľáš." povzdychol si a posadil sa na zem.,, Otras. Ešteže mňa to obišlo lebo keby som mal byť takýto blázon to by som sa radšej odpravil na druhý svet." pokrútil hlavou a obzeral sa naokolo a snažil sa nevnímať všetko čo stvárajú tie dve.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 6:34 pm

Midori Inuzuka

Ten ANBU s nás měl vyloženě dost. Nasadila jsem vážní výraz a řekla: Omlouváme se opravdu jsme strašné pubertačky. Vážnou tvář sem neudržela, začalli mi cukat koutky a pak jsem propukla v další záchvat smíchu. Jak jsem se začala smát trochu jsem stratila rovnováhu a padala rovnou ANBikovi do naruče.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4986
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 6:45 pm

Katsue Ayaka

Ale, ale...Co je špatnýho na tom, že si člověk užívá života? Nebudu se chovat jak upjatej důchodce. Vyplázla jsem na něj jazyk. Mezitím se Midori nějak zakymácela a spadla mu do náruče. Teď jsem zase já vybouchla v další záchvat smíchu. No Midori, ty se nezdáš...Kdyby jsi to udělala alespoň nenápadně. Stejně má masku, takhle ani člověk nevidí, jak vypadá... Ale podle hlasu bude mladej...Hmm, masku si asi dobrovolně nesundá...Napadlo mě. Je tohle opravdu dům hrůzy? Zasmála jsem se, a pozorovala ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5301
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 6:54 pm

ANBU

ANBU len pokojne urobil kotúľ vzad a ocitol som dostatočne ďaleko aby na neho Midori nespadla ale ocitla sa ležiac pred ním. Chlapec len dvihol pohľad na Katsue.,, Pochybuješ?" spýtal sa jej a obišiel Midori no pohľad z Katsue nespúšťal.,, Tak ktorá si ty?" spýtal sa jej.,, Tragická nehoda, či opustená alebo dokonalá rodinka?" premýšľal nahlas.,, Nie nie." pokrútil hlavou a približoval sa k nej.,, Vidno na tebe stopy trpenia. Bude to jeden s rodičov a nie len ten." hovoril čoraz tichšie.,, Prišla si o jedného z rodičov asi o matku preto si taká pojašená ale je vidno, že si na sebe drela a keďže si taká pojašená musela si prísť aj o frajera. Nemýlim sa?" spýtal sa jej zákerne no dodržiaval odstup od všetkých v bezpečnej vzdialenosti.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4986
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 7:12 pm

Katsue Ayaka

Můj smích náhle utichl. Anbu se trefil do velmi citlivého místa...Do místa, které bylo ukryto hluboko v mém srdci, ale které teď vylezlo napovrch. Jeho slova mě bodala. Jako by se ze mě stal náhle úplně jiný člověk. Před chvílí veselá, ale teď...Vzpomínky se začaly vracet a já vnímala jen slova toho Anbu a svoje myšlenky. Vzpoměla jsem si na dobu, kdy jsem chodila na akademii a taky na Otonashiho. Vnitřně jsem se sebou bojovala a snažila se svoje pocity skrýt, jenže to na mě bylo vidět. Začaly se mi klepat ruce, a já to nemohla zastavit. Zavřela jsem oči a stiskla dlaně v pěst, abych alespoň trochu omezila třas. Já už se přes to dávno přenesla...Tohle na mě neplatí! Zalhala jsem a otevřela jsem oči, ve kterých jsem se snažila udržet odhodlaný výraz. Pořád jsem nespouštěla z anbíka oči.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 7:25 pm

Inuzuka Midori

Sebrala jsem se ze země. Ayaka byla roztřesená, ANBU se evidentně trefil. Já už se přes to dávno přenesla...Tohle na mě neplatí! Objala jsem ji kolem ramen, jako když si dvě holky zdělují tajemství. Nic si z něj nedělej, poprve v jeho hrozném a osamělem životě si ho všimla holka, dokonce dvě a on teď chudák neví co má dělat, tak utočí. Mrkla jsem na ni.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5301
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 7:35 pm

ANBU

ANBU si nevšímal Midori ktorá sa snažila zoptimizovať situáciu no on nestrácal očný kontakt s Katsue a takmer ani nežmurkal.,, Nepôsobí?" pousmial sa.,, Tvoja tvár ako je kniha. Listujem v nej stranu po strane a nie len to. Ja vidím tie poznámky za okrajom. Áno stále to tebou lomcuje každý dňom ale aj keď to v sebe pochováš čo najhlbšie stále to nájdem." dodal potichu.,, Splním ti sen?" spýtal sa jej.,, Ukázažem ti čo nikto iný nemôže. Môžem, áno tu môžem. Tu ti ukážem o čo si prišla." šepkal ba ža diabolským výrazom a ukázal po svojej pravici kde stála postava známej ženy.,, Jedným pohybom ruky dokážem aj nemožné." dodal a ľavou rukou ukázal na chlapca ktorého taktiež isto poznala.,, Svojim slovám ani sama isto neveríš. No tu stoja obaja." dodal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom hrôzy (2. udalosť)   Dom hrôzy (2. udalosť) - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dom hrôzy (2. udalosť)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Turnaj víťazov (1. udalosť)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Konoha Festival-
Přejdi na: