Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Suna - Vesnice

Goto down 
+14
Morgen
Krumla
_Hinamori_
Shin Shou
Tom555
Pikachu
keliska123
Keiko Lysea
Izuna
Stanley
Velomaru
Miya
Terezínek
DreefiCZ
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5040
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:36 pm

First topic message reminder :

Byl krásný poklidný sluneční den,ninjové na každém kroku.

Hra:Písečný Gaara svolal poradu. Ninjové z vesnice vytvoří tým který půjde s ním jako doprovod krom toho že sebou bude mít bratra Kankura a sestru Temari.Odchod se bude konat za dva dny.Když bude Gaara pryč bude vesnici opatrovat starší Ebozou (bratr babičky Chiyo) spolu s radou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4955
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:10 pm

Miruge Akaray


Jo... řekl jsem rychle jsem vletěl do šatny a oblékl se...Hodil na sebe všechny věci a šel za Lio...Tak jo můžeme vyrazit...řekl jsem a vyšel s Lio ven z lázní....
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:13 pm

Kelisu Urane

Ach jo ..kéž bych byla tak odvážná jako Lio a neak mu naznačila že chci
víc... Very Happy ... ale no Suiton odpověděla jsem a co ty? Smile Usmála jsem se na něj. Hele nechceš někam jít sedět mě už moc nebaví Smile..
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5070
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:17 pm

Kyrogue Izuna

já mám taky suiton usmál jsem se.
mě se tady celkem líbí řekl jsem směšným tónem.
nevím kam by chtěla jít,neznám tu žádná veřejná místa
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5360
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:19 pm

Lio

Miruge to vzal hopem a za chvilku byl venku z lázní.Šli jsme ulicí až ke stánku s ramenem,kde údajně měli čekat mí týmový parťáci.V půlce ulice jsem se trochu začervenala a začala blekotat něco ve smyslu: Ehm,hele Miruge...Nechtěl by si se mnou...No...Sakra tak se vyžvejkni,řekne ti jo nebo ne...Jednoduchá odpověď...Ale zase kdyby řekl ne,tak ho nechci stratit,zrovna jsem ho našla a i ještě ten den bych ho ztratila.To NE!...Ale zase když se nezeptám,tak pak už nebude čas se ptát...Ale když...Tvářila jsem se v tu chvíli asi jako největší idiot,ale chtěla jsem se zeptat a taky jsem byla rozhodnutá,že se zeptám.Sakra už jsme skoro u stánku,musim něco dělat... Ehm,no jestli by jsi se mnou,třeba...No....Nevim,asi se ta otázka jsem moc nehodí,přeci jenom jsme se setkali teprve před pár hodinama...Ale,no prostě nechtěl bys třeba se mnou jako chodit?Vím,že je to blbá otázka,ale tak mě to napadlo,ty nemáš nikoho,já taky ne...Tak jsem myslela....No to je jedno,jsme kamarádi zapomeň na to...Šla jsem a přitom se chvilkama dívala na Mirugu a chvilkama na zem...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:21 pm

Kelisu Urane

Tak a je to tu uz mě nic nenapadá tak skusím být trosku odvážná, Už ti někdo řek že jsi vážně Bezva? řekla jsem a celá jsem zrudla.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5070
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:25 pm

Kyrogue Izuna

vážně ne usmál sem se naní mile.
možná že vím kam míří ale moc jí to neulehčuju řekl jsem si sám pro sebe
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4955
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:28 pm

Miruge Akaray


Šly jsme až se zeptala na jednu otázku...Chvilku jsem přemýšlel nevědel jsem co říct ale pak jsem řekl...Říkám ano...usmál jsem chytl ji za ruku podržel jsem ji...


Naposledy upravil Diaby dne Wed Feb 16, 2011 12:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:32 pm

Kelisu Urane

Usmála jsem se byla jsem vážně ve velkých rozpacích. Strašně jsem se styděla a v duchu si říkala už by mi taky mohl něco pochválit,Lio měla pravdu když říkala že kluci se musí nejdřív rozhoupat. Very Happy Nic jsem neříkala a koukala jsem se mu hluboce do očí Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5070
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:38 pm

Kyrogue Izuna

Eh...no...
vůbec nevím co mám dělat nebo co mám říkat sem úplně v koncích zmatkoval jsem.
pokud přežiju tendle den tak přežiju všechny mise na které mě kdy pošlou řekl jsem si.
Argh já tady umřu!!! vykřikl jsem,pozdě sem si uvědomil že to bylo nahlas
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 2:28 pm

Kelisu Urane

Vyděšeně jsem se na něj podívala... Nevěděla jsem co se děje asi sem ho nudila a nebo tu se mnou určitě nechtěl být, je mu se mnou určitě nepříjemně. Z očí mi začali téct slzy, vůbec jsem nevěděla co mám dělat. Promiň nechtěla jsem tě vyděsit nebo jestli tě nudím můžeš jít, promiň. Řekla jsem, opřela jsem si hlavu do dlaní aby neviděl jak brečím.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5360
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 7:35 pm

Lio

Šla jsem s hlavou do země,když v tom...Říkam ano... Cože?Slyšela jsem dobře,že řekl....řekl ANO...Ne,to jsem měla zase přelud...Ne,on vážně řekl ano a ještě mě chytnul za ruku...Ááááá... Miruge mě chytil za ruku a šli jsme k ramen shopu.Před vchodem sem se zastavila a objala ho. Děkuji,že jsi řekl ano... Zašeptala jsem mu,potom jsem odhrnula závěs a šli jsme s Mirugou dovnitř. Ahoj vy dva,chci vám někoho představit.. Dál jsem se držela s Mirugou a přešla jsem k židli.Sedla jsem si a: Prosím pane,dejte mi sem ještě jeden ten výborný kuřecí ramen...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5070
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 7:47 pm

Kyrogue Izuna

od pohledu brečící keli mě vytrhla návštěva.
co tady dělá Lio,s kým to jde? řekl jsem si.
no ahoj,koho to sem vedeš? usmál jsem se falešně
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 8:03 pm

Kelisu Urane

Rychle jsem si utřela slzy kdyz prisla Lio.
Ahoj Lio .. kdo to prosimte je ? zeptala jsem se a pokusile jam se pousmát.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5360
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 8:18 pm

Lio

Dostala jsem teplý ramen,už už jsem ho chtěla začít jíst,když v tom mě vyrušila otázka mých týmových parťáků. Doufám,že jste se tu moc nenudili,a tohle je Miruge...Miruge Akaray...A no my spolu chodíme...Najednou jsem si všimla,že Keli má na tvářích stopy po slzách... Co jí sakra udělal?! To si vypijeě Izuno,jsem chvilku pryč a už se tu něco děje... Omluv mě na chvíli Miruge,ehm Izuno! Máš chvilku,chci s tebou mluvit!Nasadila jsem výraz alá naštvaná Tsunade a stoupla si za Izunu. Jestli nepude dobrovolně,tak mu dopomůžu a ještě dostane gratis pěstí!
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 8:31 pm

Kelisu Urane

Lio si chtěla promluvit s Izunou, zajímalo by mě co mu chce. Co když mu něco udělá ... Sakra musím to něák zastavit. Rozeběhla jsem se za nimi, když jsem je doběhla tak jsem řekla . Lio vše je v naprostém pořádku ,dala jsem Izunovi pusu na tvář. A čekala jsem na Liinu reakci.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5360
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:05 pm

Lio

Keli přiběhla k Izunovi a dala mu pusu na tvář. No,nejlepší zamaskování toho,že se tu něco stalo to neni,ale tak Keli se pro jednou překonala,takže Izunu zmlátim o něco míň.Ale stejně za ten křivě falešnej úsměv mu nakopu pozadí,že si 5 dní nesedne! Hele Izuno,jdeš dobrovolně nebo ti mam vypomoci?! Řekla jsem,už docela netpělivě a naštvaně.Keli vypadala,že chce,abych Izunu nezmlátila,ale ten úsměv mu neprominu a stejně si s nim chci popovídat ještě o jedné věci...
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4955
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 10:59 pm

Miruge Akaray


Šly jsme spolu s Lio do Rámen shopu a tam mě představila nějakým lidem...Když mě Lio představila nahodil jsem úsměv a pozdravil...Když Lio vyjela potom klukovi šel jsem za ní a řekl potichu...Hej Lio neměla bys zabrzdit?...Pak jsem se otočil tomu prodejci tak jsem si poprosil o jeden kuřecí rámen..
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5360
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 11:12 pm

Lio

Už jsem chtěla Izunu hodit přes půlku ulice,ale v tom za mnou přišel Miruge.Hej Lio neměla bys zabrzdit?.. Ale když já jsem se tak těšila,že ho zkopu do krychličky a pak si s ním zahraji člověče,nezlob se...No,ale tak když to říká Miruge,tak se hodím do klidu. Sklonila jsem hlavu k Izunovým uším...Izuno,neboj ten tvůj falešnej úsměv si s tebou vyřídím později a ještě jedna věc...Musim s tebou mluvit ohledně Keli...Zašeptala jsem tak,aby to nikdo neslyšel. Dobře dobře,hodím si pohov...Když to říkáš ty Miruge,ale ono by Izunovi neuškodilo,kdyby se prolít přes ulici...Ušklíbla jsem se,šla si znovu sednout na židli a začala jíst svůj napůl vychladlý ramen.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5628
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 12:27 am

Info: Napište sem kdo je v jakém týmu ano? a narychlo mi shrnˇte kde kdo momentálně je. Nemám moc čas číst všechny posty tak mi prosím trochu pomozte.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5070
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 7:10 am

Spolu v týmu sme já,Lio a Kelisu Urane Twisted Evil

Kyrogue Izuna

jen sem tiše seděl a poslouchal co my Lio říká.
Co to zase plácá? pomyslel jsem si.
promiň s holkama se neperu,jo a vy ste se potkali v lázních?znáte se tak hodinu a už spolu chodíte? s tebou bych nic nechtěl mít
řekl jsem bezdůchým hlasem bez jediného pohnutí
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4955
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 1:03 pm

Miruge Akaray


Ten prodavač mi donesl rámen a hned jsem se do něj pustil...Pak ten kluk něco řekl...Už jsem chtěl vybouchnout,ale udržel jsem to a jedl a rámen dál a toho kluka se snažil ignorovat....



(já jsem sám Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 1:52 pm

Kelisu Urane

(V týmu jsem já , Lio a Kyrogue Izuna.)

Lio pořád něco říkala Izunovi. Taky jsem si sedla a objednala si ramen.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4955
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 2:33 pm

Miruge Akaray


Jedl jsem rámen a najednou sem se zeptal té holky...Ahoj já jsem Miruge a ty si?...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 2:39 pm

Kelisu Urane

Jedla jsem ramen a najednou se mě zeptal nějaký kluk, nejspíš Liin kluk.. Very Happy jak se jmenuji, Ahoj, já jsem Kelisu Urane ale většina lidí mi říká Keli. Řekla jsem a trošku jsem se pousmála.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4955
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 2:41 pm

Miruge Akaray


Hmmm,tak dobře Keli ten otrapa je tvůj kluk??...
zeptal jsem se jí a už měl snězěné půl misky rámenu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suna - Vesnice - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suna - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 7 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Iwa - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: