Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Suna - Vesnice

Goto down 
+14
Morgen
Krumla
_Hinamori_
Shin Shou
Tom555
Pikachu
keliska123
Keiko Lysea
Izuna
Stanley
Velomaru
Miya
Terezínek
DreefiCZ
18 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:36 pm

Byl krásný poklidný sluneční den,ninjové na každém kroku.

Hra:Písečný Gaara svolal poradu. Ninjové z vesnice vytvoří tým který půjde s ním jako doprovod krom toho že sebou bude mít bratra Kankura a sestru Temari.Odchod se bude konat za dva dny.Když bude Gaara pryč bude vesnici opatrovat starší Ebozou (bratr babičky Chiyo) spolu s radou.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4977
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:29 pm

Isayama Kiyoko
Jelikož se mi nechtělo vařit, rozhodla jsem se, že pozvu sestru na rámen. Vyrazily jsme ulicí k nejbližšímu obchodu a při tom jsme si povídali o tom, koho si asi vezme Kazekage na sraz kagů, jako doprovod. Onee-chan myslíš , že si Kazekage-sama vezme sebou jenom Temari-san a Kankura-dono nebo i někoho jinýho?
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:52 pm

Isayama Miya
No nevím jak ty, ale já se do Kazekageho doprovodu hodlám dostat za každou cenu! Řekla jsem a s úsměvem zatnula pěst, což vyděsilo kolemjdoucí. Došli jsme k ramenu. Jednou vepřový, jednou kuřecí! Posadili jsme se a dali jsme se do jídla. Po chvíli jsem poklepala sestře na rameno. Hele jde sem Kankuro-dono a možná si sedne vedle tebe! Povzbudivě jsem mrkla na sestru.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4977
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:06 pm

Isayama Kiyoko
Aaaa! Vykřikla jsem a upustila jsem misku, která se s třeskem rozbila na spoustu kousků. Otočila jsem se, ale nikdo tam nebyl. Ehm…já…omlouvám se. Vyhrkla jsem a začala sbírat střepy. Oneee-chann co to děláš?! Celá červená jsem vyhodila střepy do koše.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5617
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:13 pm

Gaara

Ninjové se začali shromaždˇovat na náměstí. Vyberu jeden tým který půjde se mnou jako doprovod na sraz pěti Kage. Prosím vás seřadˇte se vedle sebe. Nejdřív vytvořím týmy.Zatím tu moc ninjů nebylo.Ale nevadilo to mohl jsme začít už tedˇ.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:16 pm

Isayama Miya
Smíchy jsem málem spadla ze židle. Klid sestřičko, kdyby šel nic bych ti neřekla! Abys neřekla, tak dneska platím já.Zaplatila jsem a šli jsme na schromaždiště.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4977
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:24 pm

Isayama Kiyoko
Když jsme došli na shromáždiště moc ninjů tam nebylo. Uviděla jsem Kazekageho-sama, ale já jsem se dívala po někom jiném. Zatahala jsem sestru za rameno. Onee-chan co myslíš, že se teď bude dít? Myslíš ,že nás budou zkoušet? Řekla jsem potichoučku.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:28 pm

Isayama Miya
Neboj onee-chan to zvládneme , a pak budeš dělat doprovod Kankuro-dono. Počkáme co Kazekage-sama řekne. V klidu sem si sedla na zem a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5617
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:31 pm

Gaara


Zatím se zařadili jen dvě kunoichi. Dostal jsme nápad jak je vyzkoušet až k nim přibude třetí ninja. Alesponˇ se trochu pobavím. Kéž by tu byl Naruto,rád bych si s ním popovídal když jsou takovéhle zvraty ve světě.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:40 pm

Isayama Miya
Změnila jsem polohu, abych lépe viděla a pozorovala Gaaru. Je trochu zamyšlení a lechce se usmívá prostě kawaiii!!!
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4977
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:42 pm

Isayama Kiyoko
Onee-chan vždyť mluvíš nahlas! Vystrašeně jsem upozornila sestru a mírně se začervenala.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:45 pm

Isayama Miya

Já vím, stejně mě nemuže slyšet, je daleko. Řekla jsem a dál upírala pohled na Gaaru.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4911
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 11:47 pm

Yusuke Hibiki

Na obed som sa zobudil pretiahol sa a pomaly postavil z postele.Dával som si pekne načas prešiel som do kuchyne a vybral si rámen na raňajky. Pomaly ho zjedol a potom obliekol. Vyšiel som von a hneď ma oslepilo slnko.Hmm vyzerá to na pekný deň, snáď aj tak dopadne povedal som si a smeroval na námestie.Za chvíľku som tam bol a videl hŕstku ľudí pri Kazekage-sama.Pristúpil som bližsie a zaradil sa do davu.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5617
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 12:02 am

Gaara


Přišel další tentokrát ninja. Dobrá můžeme začít.Chci vás vyzkoušet jestli jste hodni být mým doprovodem. Není to nic o tom že bych pochyboval o vašich schopnostech,ale rád mám jistotu.Budou to tři zkoušky. V první musíte můj písečný klon ze ztvrdlého písku zničit co nejrychleji to jde.ve druhé se musíte ubránit. A ve třetí s nima vyhrát souboj.


Naposledy upravil @Velomaru@ dne Fri Feb 04, 2011 12:10 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 12:06 am

Isayama Miya

Vstala sem a porašila si zadek. Radši bych ještě pozorovala Gaaru,ale co už. Dobře Kazekage-sama, každy zvlášť nebo jako team?
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4977
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 12:09 am

Isayama Kiyoko
Ne nemůžeme bojovat každý sám.....to nezvládnu. Pomyslela jsem si. Postoupila jsem kousek za sestřiny záda a čekala na odpověď kazekageho.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5617
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 12:12 am

Gaara


Každý zvláštˇ.A nakonec jako tým a to si pro vás něco vymyslím.Odpověděl jsme zvědavé kunoichi.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4911
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 12:15 am

Yusuke Hibiki

Určite nás podelí do teamov na tejto úrovni to nezvládneme sami a určite nie v časovom limite. Stáči mať v teame ľudí zo správnou...povedal som si v hlave.Hmm ale kto to asi bude rozhliadol som sa po ostatných v dave a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4977
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 12:23 am

Isayama Kiyoko
Každý zvlášť? Nee to nikdy nezvládnu.Miya to určitě zvládne levou zadní. Aaa musím se nažit jsem přece ninja ne? Bože nikdy to nezvládnu. Pomyslela jsem si. Budu se snažit co nejvíc, aby si mě Kankuro-sama všimnul!! Řekla jsem si pro sebe odhodlaně.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4911
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 5:46 pm

Ach tak každý zvlášť ? hmm to chce potom nový plán . V hlave mi začali behať myšlienky a nápady ako nato. Popri myslení som si skontroloval vybavenie a pritiahol si pások z katanou.No vyzerá to tak že vymyslím niečo až počas zápasu. No tak čo ideme nato ozval som sa z úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5617
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 5:48 pm

Gaara


Takže vy tři,začíná první zkouška.Zničte mé tři písečné klony co nejrychleji to půjde.Nebudu s nimi hýbat ale jsou z tvrzeného písku.A vytvořil jsem tři klony,každého před jednoho ninju.Můžeme začít.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 6:03 pm

Isayama Miya
Takže zničit klona. Hmmm.... snadné. Zatím nebudu předvádět žádné velké triky..... pomyslela jsem si.
Nahromadila jsem chakru do pěsti a trefila klon. Krásně se rozprsknul po okolí a písek zasypal přihližejíci ninji. Oklepala jsem si ruce. Ani to nebylo těžké. Spokojen Kazekage-sama?
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4911
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 6:08 pm

Dobre no nepotrebujem tu strácať čas vytiahol som jeden kunai z výbušným lístkom a hodil ho do klonu. Lístok vybuchol a všade naokolo sa roztiahol čierny dym. Usmial som sa a čakal kým sa dym rozptýli. Snáď to bude stačiť
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4977
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 6:42 pm

Isayama Kiyoko
Viděla jsem, jak sestra jednou ranou rozmlátila klon. Zvládla to opravdu rychle, ale co budu dělat já?! Zatímco jsem přemýšlela, nějaký ninja s bílými vlasy hodil kunai na klon, který po výbuchu zmizel v oblaku kouře. Oba už to zvládli? Pohledy všech směřovaly na mě. Všichni čekali na to, co udělám. Rychle jsem sklopila oči k zemi. Co mám dělat? Pomyslela jsem si a začala jsem cítit, jak červenám. Tak jo, stačí si představit, že je to tréninková figurína. Vyskočila jsem a jedním máchnutím jsem klonu usekla hlavu. Omlouvám se Kazekage-sama. Řekla jsem si v duchu, když jsem se dívala na hromádku písku, která zbyla po klonu.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5617
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 7:48 pm

Gaara


S klony si poradili normálně. Vypadá to že jsou nápaditý.Tím líp. Tedˇ bude druhá zkouška a to ubránit se mým klonům.Nesmíte na ně útočit.Prostě se musíte jen bránit a je jedno jakým způsobem. Až uznám za vhodné tak druhá zkouška skončí a třetí započne.A vytvořil jsem Opět tři klony. Každý z nich hodil po dotyčném ztlačenou kouli písku.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Sponsored content





Suna - Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suna - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 14Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Iwa - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: