Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Suna - Vesnice

Goto down 
+14
Morgen
Krumla
_Hinamori_
Shin Shou
Tom555
Pikachu
keliska123
Keiko Lysea
Izuna
Stanley
Velomaru
Miya
Terezínek
DreefiCZ
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5039
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:36 pm

First topic message reminder :

Byl krásný poklidný sluneční den,ninjové na každém kroku.

Hra:Písečný Gaara svolal poradu. Ninjové z vesnice vytvoří tým který půjde s ním jako doprovod krom toho že sebou bude mít bratra Kankura a sestru Temari.Odchod se bude konat za dva dny.Když bude Gaara pryč bude vesnici opatrovat starší Ebozou (bratr babičky Chiyo) spolu s radou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5039
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 7:55 pm

Isayama Miya
Už toho mám dost! Řekla jsem si pro sebe. Pěstí naplněnou čakrou jsem praštila do písku a tím jsem si uvolnila nohu. Nasměrovala jsem čakru do noh, abych dosáhla větší rychlosti. Začala jsem shukaku obíhat dokola a střílet po něm výbušné šípy.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5627
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 8:17 pm

Gaara

Ta kunoichi je očividně naštvaná. Vytrhla se z písku a začala devastovat shukaku naprosto všude. Pár šípů zasáhlo rameno které bylo poškozené. A celá paže v zápětí spadla na zem. Další salvy šípů dopadali na Shukaku a pomalu ale jistě ho devastovali. Když jsem rozhodl že to stačí,Shukaku se z ničeho nic rozpadl a zavalil ostatní vlnou písku. Nic jim nebylo. Blahopřeju právě jste si vysloužili jízdenku do země železa kde se koná Sraz pěti Kage..řekl jsem unaveným ninjům.Za dva dny se sejdeme před hlavní budovou.Do té doby máte volno a čas na přípravu. Připravte se dobře v zemi železa to bude možná těžší než se zdá.Po té jsem odešel za Temari a Kankurem probrat odchod.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 8:31 pm

Yusuke Hibiki

Už som bol prichystaný na úder keď sa zrazu kopi rozpadlo na prach. Hmm čo to ? obzrel som sa na to dievča. Super vyzerá to že ma zach.... Aaaaaa nestihol som si ani dopovedať a ohromný tlak vzduchu ma odpálil do zeme. Tvrdo som dopadol a nič som si necítil. Omráčený som iba začul čo povedal Kazekage-sama a bez akéhokoľvek náznaku radosti som ležal ďalej na zemi...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 8:56 pm

Isayama Kiyoko
Bezva kopí prasklo! Pomyslela jsem si, ale shukaku se nevzdával a vzduchovou vlnou odhodil Yusukeho pryč. Podívala jsem se na Miyau. Běhala kolem shukaku a střílela do něj výbušné šípy. Podívala jsem se na Yusukeho a zpátky na Miyau. Sakra! Nevěděla jsem, jestli mám pomoct Miye nebo Yusukemu. Miya to určitě zvládne podle toho jak je naštvaná. Rozeběhla jsem se k Yusukemu. Než jsem k němu doběhla, Miya zničila shukaku a kazekage nám pogratuloval k úspěchu. Klekla jsem si k Yusukemu. Vypadá, že je v bezvědomí. Pomyslela jsem si zatímco jsem směrovala čakru do rukou. Shousen no jutsu. Řekla jsem a začala jsem Yusukeho léčit.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5039
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 9:05 pm

Isayama Miya
Jó máme to!!!! Zavolala jsem. Pak sem se koukla na zbytek týmu. Katon ležel a onee-chan ho léčila. Došla jsem k nim. Bude v pohodě? Zeptala jsem se. Když přitakala padla jsem do pisku a usnula.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 10:10 pm

Yusuke Hibiki

Pomaly som začal cítiť telo a otvoril som oči. Bolo pri mne to dievča a liečilo ma. Ďakujem už je to celkom dobre. Čo takže sme vyhrali ? spýtal som sa ležiac na zemi. Musím sa dať rýchlo dohromady kým vyrazíme na cestu. Pomaly som sa pokúšal vstať. No teraz sa vám predstavím normálne a slušne. Tak ja som Yusuke Hibiki teší ma. Vystrel som ruku a postavil sa.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 10:35 pm

Shein Iruga


Přišel jsem do vesnice a tam jsem viděl tři ninji jeden se asi zrovna vzpamatoval skočil jsem knim jako machr. 'Něco se tady asi stalo,že?'Udělal jsem na ně svoji roztomilou tvář. 'Jmenuji se Iruga Shein k vašim službám'Hezky jsem je uvítal.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:12 pm

Isayama Kiyoko
Když jsem léčila Yusukeho pozorněji jsem si ho prohlédla. Není Kankuro-dono, ale i tak je kawaiiiiiiii. Jeho krásné vlasy, které mu splývají kolem ramen a hlavně ty sexy…. Najednou se vzbudil, zvedl se a představil se. Chvilku jsem nechápavě koukala na jeho napřáhnutou ruku a pak jsem zčervenala. Eeehh….no…..eetooo…Jjá..já jsem…. Najednou mi do řeči skočil mladík s roztomilým obličejem a představil se.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5039
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:13 pm

Isayama Miya
Hezky sem si spala na vyhřátém písku, když mě zbudil doskok a cosi hlasitého. Otevřela jsem oči a uviděla jsem červenající se sestru a chlápka co mě nejspíš zbudil. Určitě jí něco řekl. Hej ty si mě vzbudil! Řekla jsem a praštila ho do břicha. Ukázkově se zlomil v pase. Onee-chan, Katon-kun na seznámení našeho týmu bysme mohli zajít na ramen?!
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:19 pm

Yusuke Hibiki

Jasne povedal som a usmial sa. Chvíľku som ignoroval toho chalana a pozeral na to dievča. Oprášil som sa a upriamil zrak na toho týpka. Hej šašo keď si si nevšimol prerušil si nám zoznamovanie, chceš nám niečo ? keď nie tak po ceste sem som si všimol cirkusu keď chceš zavediem ťa tam. povedal som mu a čakal ako zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:30 pm

Isayama Kiyoko
Aaaa onee-chan co to děláš?! Zděšeně jsem vykřikla. Přiskočila jsem k ležící postavě a podepřela jsem ho. Ehhh……ehm…noo….Iguro-san…..ehh…..ne..není ti nic?! Zeptala jsem se tiše.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:37 pm

Yusuke Hibiki

Neboj sa určite je v pohode. Šašovia z cirkusu sú na niečo také určite zvyknutý.Bože to je ale idiot vďaka nemu sa mi tu ešte nikto nepredstavil. Fakt nemohol prísť v "lepšiu" chvíľu. No tak čo ideme na ten rámen ? Platím tak rýchlo než si to rozmyslím zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5039
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:43 pm

Isayama Miya
Evidentně je v pohodě, nedala jsem do toho úderu skoro žádnou sílu, jdeme na ten ramen. Popadla jsem sestru za rameno a táhla ji ulicí směrem ke stánku s rámenem. Snad jindy, Iguro-chan, zavolala jsem za sebe.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:51 pm

Yusuke Hibiki

Šiel som za babami do stánku. A áno kámo ešte kým odídem, keď sa ti to snami páčilo tak pokojne si nás nájdi a my sa stebou ešte pohráme. Dostaneš do brucha tu od slečny a odo mňa zopár pekných slov, zatiaľ. Tak sa maj zasmial som sa a dobehol baby. Hej tak ten bol divný. Fakt nevie kedy ma dojsť povedal som.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:57 pm

Isayama Kiyoko
Došli jsme ke stánku. Neměli bychom se vrátit a zkontrolovat jestli není zraněný?! Řekla jsem s obavami v hlase.Yusuke ani Miya nevypadají, že by se o něj strachovali. Onee-chan opravdu bychom ho tam neměli nechat jen tak.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5039
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 12:06 am

Isayama Miya
Klid Onee-chan vždyť už byl v pohodě. Uklidňovala jsem sestru.
Vešla jsem do stánku a objednala jsem si rámen. Sedla jsem si na stoličku a čekala na ostatní. Když si objednali a usadili se, řekla jsem. Já jsem Isayama Miya a ty?
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 12:13 am

Yusuke Hibiki

Objednal som si a sadol vedľa na stoličku. Tak konečne ja som Yusuke Hibiki teší ma. Vyzerá to že budeme spolu v teame či niečo také tak dúfam že budeme spolu dobre vychádzať povedal som z úsmevom a začal jesť rámen. Otočil som sa na druhé dievča a ty jak sa voláš ? prepáč keď sa pýtam znovu no neviem či som tvoje meno prepočul alebo to bolo kôli tomu šašovi povedal som a ujedol z rámenu.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 12:21 am

Isayama Kiyoko
Když se na mě Yusuke otočil, znovu jsem zčervenala. Sklopila jsem oči k zemi. Ehmm…….etooo..já…já jsem Ki…Kiyoko…..ehh….. Kiyoko Isayama těší mě. Rychle jsem se posadila na stoličku za Miyau. Ee..dám si jeden kuřecí rámen.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 5:36 pm

H


Naposledy upravil Izuna dne Sun Feb 13, 2011 2:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5039
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 8:36 pm

Isayama Miya
Pustila jsem se do jídla a poslouchala sestru, jak se představuje. Yu-kun řekneš nám něco o sobě a tom co ovládáš? Já mám větrnou podstatu, ale neovládám moc technik, specializuji se na lukostřelbu a práci s čakrou. Moje větrné ostří už si viděl, jinak používám ještě čakrový šíp, průrazný hrot a speciální šípy. Jinak už nic, snad jen hrubou sílu, usmála jsem se. Moje sestra Kiyoko má doton, používá Živel země: Skryté stětí hlavy a specializuje se na lékařské jutsu. Jo je extrémně nesmělá.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 8:54 pm

Yusuke Hibiki

No áno všimol som si. Tak ja mám podstatu katon. Katonove jutsu používam zatiaľ jedno a to Katon: Goukakyuu no Jutsu. Potom mám jedno genjutsu Magen: Jigoku Kouka no Jutsu. A zbytok Dainamikku • Entorii,Kage Shuriken no Jutsu a Fuuma Shuriken, Kage Fuusha. Viem zatiaľ to nieje nič moc ale dúfam že sa to čo skoro zlepší aspoň o niečo. Keď som si všimol tak v tom boji si si viedla výborne. V podstate si myslím že si to zvládla sama. povedal som z úsmevon a otočil sa na Kiyoko A tebe Kiyoko vďačím za veľa že si ma hneď ošetrila. Možno by som tam ležal doteraz nebiť teba. usmial som sa a dojedol rámen...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 10:31 pm

Isayama Kiyoko
Poslouchala jsem co ti dva říkají když se Yusuke otočil na mě. Zaskočil mi rámen a začala jsem kašlat. Eee…ne…není za co. Enoo…..doufám, že budeme skvělí tým.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5039
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 10:42 pm

Isayama Miya
Když jsem dojedla šestou misku, dostala sem nápad. Yu-kun měli bychom potrénovat týmovou spolupráci….co takhle se sejít na tréninkové plošině zítra ráno?
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 11:12 pm

Yusuke Hibiki

Dobre tak to som rád môžeme začať hneď ráno. Asi už zaplatím a idem domov sa trošku vyspať po tom boji povedal som a vytiahol peniaze na stôl. Tak dúfam že vám chutilo. usmial som sa a pomaly odchádzal preč. Tak zajtra ráno a nemeškajte povedal som pri odchode a zmizol.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 11:39 pm

Isayama Kiyoko
Ahoj Yusuke-san. Rozloučili jsem se a já jsem odtáhla přejedenou Miyu domů....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suna - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suna - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 3 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Iwa - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: