Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Suna - Vesnice

Goto down 
+14
Morgen
Krumla
_Hinamori_
Shin Shou
Tom555
Pikachu
keliska123
Keiko Lysea
Izuna
Stanley
Velomaru
Miya
Terezínek
DreefiCZ
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5039
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:36 pm

First topic message reminder :

Byl krásný poklidný sluneční den,ninjové na každém kroku.

Hra:Písečný Gaara svolal poradu. Ninjové z vesnice vytvoří tým který půjde s ním jako doprovod krom toho že sebou bude mít bratra Kankura a sestru Temari.Odchod se bude konat za dva dny.Když bude Gaara pryč bude vesnici opatrovat starší Ebozou (bratr babičky Chiyo) spolu s radou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 1:43 am

Lio

Zrovna jsem spala,když mi na tvář oknem začaly svítit ranní paprsky slunce.Nikam se mi nechtělo tak jsem se otočila zády k oknu a ještě chvíli spala.Po půl hodině jsem si řekla,že teda vylezu,protáhla jsem se a šla se na sebe podívat do zrcadla. No já teda zase vypadám po ránu,vrabčí hnízdo na hlavě obličej jak žába,no jdu se sebou radši něco udělat. Šla jsem se trochu opláchnout,učesat ty rozjařené vlasy a šla jsem se obléknout do kimona. Tak jo,co budu dneska dělat? Měla bych si konečně najít nějaký ten tým,abych nebyla furt sama. Dala jsem si katanu na záda,zamkla byt a šla jsem na náměstí v Suně.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 7:06 pm

Kelisu Urane

Keli vstávej, zvolala matka, a já sem vyskočila z postele jako když veverku píchnou do zadku Very Happy .Strašně moc jsem se těšila na dnešek, konečně byl ten sraz ninju, doufám že si najdu tým řekla jsem si. A šla jsem se upravit do koupelny, poté jsem se oblíkla a hned vyrazila na nádvoří v Suně. Bylo tam už hodně lidí myslím že měli už i týmy, povzdychla jsem si a šla jsem si sednout pod strom. Doufám že za mnou někdo přijde a nabídne mi tým, pomyslela jsem si Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 7:13 pm

Lio

Chvilku jsem si sedla na lavičku a hrála si s květinou co jsem měla na šňůrce.Potom jsem uviděla nějakou kunoichi jak si sedá pod strom.Vypadá to že nemá tým,asi se s ní půjdu seznámit. Ehm neruším ? řekla jsem trošku ostýchavě. Mimochodem jmenuji se Lio...a jak ty? zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 7:23 pm

Kelisu Urane

Najednou ke mě přišla nějaká holka zeptala se mě jestli neruší. Ahoj, samozdřejmě že nerušíš, usmála jsem se na ní Very Happy . Já Kelisu, ale můžeš mi říkat Keli. Smile
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 7:29 pm

Lio

Dobře teda,Keli...Už máš nějaký tým? Sedíš tu tak sama,tak se chci zeptat... Zeptala jsem se,protože jsem sama zatím nikoho nenašla. Vypadá docela mile,bylo by super být s ní v týmu,aspoň bych nemusela někoho hledat.Akorát bychom musely ještě schrastit někoho třetího...No to by se nějak našlo.Usmála jsem se a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 7:45 pm

Kelisu Urane

No nemám, a ty ? Very Happy Jestli ze ne mohli by jsme být spolu co tomu říkáš ? Very Happy odpověděla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 8:00 pm

Lio

Tak dobře,já taky nemám nikoho do týmu,jsem sama a ani sem zatím nikoho nehledala.Ale ještě potřebujeme jednoho a to nevím kde ho vemem. Usmála jsem se a sedla si vedle Keli. Hele mohly bysme se trochu víc seznámit ne? Tak jak jsem řekla,jmenuji se Lio,podstatu mám Fuuton,umím pár technik,ale ty teď nejsou důležité...Potom ráda chodím na ramen,do lázní a ven na procházky.Jednou bych se chtěla stát blízkou přítelkyní našeho Kazekageho... Roztomile jsem se usmála,když jsem si vzpomněla na Gaaru.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:13 pm

Kyrogue Izuna

Pomalym krokem sem došel na náměstí
Ke komu bych... nedořekl jsem svou větu,záhlédl jsem dvě kunoichi jak se seznamují u stromu.
Vypadají mile Pomyslel sem si a ihned sem vyběhl směrem k nim.
Ahoj dámy,neruším vás? vidím že jste jenom dvě a já hledám nějaký tým takže... Vyhrkl sem na ně
Můžu se k vám přidat?
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:53 pm

Lio

Čekala jsem na odpověď Keli,ale v tom k nám přišel nějaký ninja a už se ptal na tým. Super,takže hned vstanu a hned mám tým,takhle kdyby to šlo dál,tak jsem šťastná... Ehm,no scháníme někoho třetího do týmu,to je pravda... Tak jo tak jsme tři a co teď? Já se jmenuji Lio a jak ty? Zeptala jsem se mého nového týmového parťáka...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 3:12 pm

Kyrogue Izuna
Já se jmenuji Kyrogue Izuna Odpověděl sem vlídným tónem.
Doufám že spolu budeme dobře spolupracovat
Dodal sem rychle,můj zrak se opřel na druhou kunoichi.
Jestlipak taky něco řekne? Zasmál jsem se
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 3:19 pm

Lio

No snad jo..Izuno.... Vypadalo to,že Keli je trochu mimo.Trochu jsem do ní drkla,aby se probrala. Hele Keli,no tak řekni mu taky něco... Zašeptala jsem jí. Hmm,zjevně je ještě trochu mimo...Ehm Izuno,tohle je Kelisu,ale můžeš jí říkat Keli,omlouvám se,že mluvím za ní,ale asi je Keli trochu mimo... Řekla jsem a starostlivě se na ní podívala. Tak snad,se brzy vzpamatuje...Izuno..a jakou máš podstatu chakry? Já jenom jestli bychom mohli dělat nějaké společné jutsu... Zeptala jsem se...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 10:40 pm

Mám Suiton,pár technik umím ale není jich zas tak moc Zasmál jsem se.
Ta Lio my připadá celkem milá Pomyslel jsem si a zadíval sem se přitom do země.
A jakou podstatu máš ty??
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 10:54 pm

Lio

No já mám Fuuton...Co jde udělat z větru a vody...Hele vodní tornádo by nebylo na škodu,že? Hodila jsem roztomilý úsměv a podívala se na Izunu. No zrovna jsme se bavily s Keli o tom co máme rádi a tak,potom jsi přišel ty,povíš nám ty něco o sobě? Zeptala jsem se a se zájmem jsem očekávala odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 7:32 am

Kyrogue Izuna

Co mám rád...no já nevím... Zamyslel jsem se.
Například mám rád Ramen,a rád trénuji.
Snad todle stačilo řekl jsem si,nikdy sem moc nepřemýšlel co mám nebo nemám rád, prostě sem to dělal.
A co máš ráda ty Lio? Zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 5:37 pm

Lio

No tak s tím ramenem to máme nastejno. Usmála jsem se. Potom taky ráda trénuji,chodím ven na dlouhé procházky a do lázní....a taky mám moc ráda kočky,tak si je někdy maluji. Přemýšlela jsem co dělat dál,najednou jsem dostala hlad. Hele když se mluví o jídle,co kdybychom si zašli na ramen,mohli bychom se tak líp poznat...Co řikate? Zeptala jsem se Izuny a Keli.


Naposledy upravil Keiko Lysea dne Mon Feb 14, 2011 5:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 5:39 pm

Kelisu Urane

Stála jsem tam .. chtela jsem odpovědět Lio ale viděla jsem zě s někím už mluví ... myslím že je to třetí člen našeho týmu.. Sedla jsem si do trávy a čekala než ti dva spolu dokecají Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 6:37 pm

Na ramen mě nemusíš nutit dvakrát Ušklíbl jsem se.
Alespon tu nebude furt jenom stát

A co ty Keli? Zeptal jsem se když si sedla na trávu
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 7:01 pm

Lio

Tak dobře... Zvedla jsem se a čekala na odpověď Keli. Jo a no...Ehm kdo platí,jelikož já u sebe nemam moc peněz... Řekla jsem trošku stydlivě,protože normálně bych si to zaplatila sama,ale momentálně nemam peníze,a tak jsem doufala,že mě někdo z nich pozve...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 7:17 pm

Kyrogue Izuna

Aha...no... Začal sem se zasekávat.
Jasně že to zaplatim usmál sem se najednou
Zaplatil bych to i kdyby peníze měla,je milá Tasmál jsem se jen tak do vzduchu.
Tak kdy vyrazíme?
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 7:32 pm

Lio

Jéé,děkuju jsi milej... Byla jsem tak šťastná,že to za mě někdo zaplatí,neudržela jsem emoce a objala Izunu.Po chvilce jsem si uvědomila,že na něm visim poměrně dlouho,tak jsem se pustila a trochu se začala červenat. No já bych vyrazila hned..Moc se těším a navíc mi začíná trochu kručet v břiše... Zasmála jsem se a netrpělivě čekala na Keli odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 7:46 pm

Kyrogue Izuna

Lio mě objala dost nečekaně a málem sem upadl.
Škoda že mě pouští Řekl jsem si sám pro sebe když ode mě opět odstupovala.
Tak jo můžem jít! Vykřikl jsem.
Nespí ta Keli? Zasmál jsem se
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:00 pm

Lio

Hele Keli,budeš spát nebo půjdeš s námi? Zeptala jsem se Keli,která byla stále mimo. Sakra,jestli bude spát,nikam nedojdem timhle tempem.Šla jsem ke Kelisu,postavila jsem ji na nohy,chytla za ruku a začala za sebou vláčet. Tak můžem vyrazit Izuno?Mile jsem se usmála,pomalu jsem šla směrem do vesnice a vláčela za sebou Keli.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:08 pm

Kyrogue Izuna

na scénu jak Lio tahá Keli po zemi sem se jen s úsměvem díval.
Tak dobrá,jdeme veď nás zasmál jsem se na ní.
Mám pocit že bych Lio neměl moct štvát řekl jsem si a běžel za nima
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:15 pm

Lio

Vypadalo to,že Izuna si zrovna něco myslel,ale to mi nijak zvlášt nevrtalo hlavou.Spíš mě zajímalo,proč Keli pořád spí,ikdyž jsem ji vláčela po zemi tak nic. Hele Keli,jestli se brzo nevzbudíš,promluví ti moje ruka sevřená v pěst do duše. Řekla jsem smrtelným hlasem,ale pak jsem se smála.Tak snad se brzy vzbudí... Jo a Izuno,chtěla jsem se zeptat kde bydlíš...Jen tak ze zvědavosti. Zeptala jsem se a dál vláčela Keli po zemi.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:20 pm

Kyrogue Izuna

pomalým krokem sem šel za Lio.
Myslím si...že kde bydlím není podstatné řekl jsem.
Doufám,že to nevyznělo nějak negativně
a co ty a Keli?potkali jste se už někdy nebo tady poprvé,celkem by mě to zajmalo optal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suna - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suna - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 4 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Iwa - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: