Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Suna - Vesnice

Goto down 
+14
Morgen
Krumla
_Hinamori_
Shin Shou
Tom555
Pikachu
keliska123
Keiko Lysea
Izuna
Stanley
Velomaru
Miya
Terezínek
DreefiCZ
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5039
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:36 pm

First topic message reminder :

Byl krásný poklidný sluneční den,ninjové na každém kroku.

Hra:Písečný Gaara svolal poradu. Ninjové z vesnice vytvoří tým který půjde s ním jako doprovod krom toho že sebou bude mít bratra Kankura a sestru Temari.Odchod se bude konat za dva dny.Když bude Gaara pryč bude vesnici opatrovat starší Ebozou (bratr babičky Chiyo) spolu s radou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 6:10 pm

Kyrogue Izuna

Když jsem vešel do pokoje kde ležel Soul, Lio a chlapec už tam dávno byly, postavil jsem se vedle nich a koukl na Senseie.
Doufám že alespoň budeme mít náhradu na náš tréning... Sensei nevypadá na to že by nás něco učil Napadlo mě, i když to teď nebyly ty nejvhodnější myšlenky.
Můj pohled přeskočil na chlapce vedle Lio.
Jaké máš vlastně jméno? usmál jsem se na něho tiše.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 7:36 pm

Poté co jsme se vrátili do vesnice, začala být docela otrčavná nuda. Byla jsem pořád na návsi a koukala jse co se okolo mě děje. Nikdo tam nebyl, tak jsem se rozhodla že si odpočinu, sehla jsem si na lavičku, a zavřela oči. Nespala jsem jen jsem přemýšlela.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 10:03 pm

Chlapec

Pozrel sa na Izunu takým pohľadom ktorý naznačoval že mu moc neverí a tak sa len otočil späť ku Lio a ani neodpovedal na jeho otázku, pozrel sa na Soula a doslova ho hypnotizoval pohľadom no po tom odvrátil zrak aj od neho.

Soul

trocha som sa zahmíril na posteli, do oka a aj do úst som dostal taký tik a v tom som trocha pootvoril ústa. Vyzeralo to že niečo poviem no na tvári sa mi zrazu zjavil úplne blažený výraz a z úst mi začala tiecť slina, začal som chrápať a očividne mi ku šťastiu nič nechýbalo.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 11:19 pm

Lio

Jaké máš vlastně jméno? Trochu vražedně jsem se podívala na Izunu a poté na hocha,který prostě neodpovídal. Jestli nechceš nemusíš nic říkat ano? Nikdo tě nenutí.. Zašeptala jsem klukovi a znovu se podívala na Izunu takovým pohledem,který říkal: Ještě jedna taková kravina a dostaneš kastraci! Poté mi pohled zpět padl na Senseie,který spal s otevřenou pusou a začala mu téct slina. Heh,asi se mu zdá něco hezkého...Teda ale no chrápat by přitom nemusel... Usmála jsem se a podívala se na Izunu,jestli si už uvědomil,že nemá řikat hlouposti,potom jsem se podívala na hocha,který se už zjevně nudil. Jestli se nudíš,můžeš se jít projít po nemocnici...Ale žádné volovinky ano? Řekla jsem tiše klučinovi a očima koukla na Senseie. Ježiš ten je kawai,když spí...Měla bych ho vzbudit,aby tolik nechrápal,ale zase....Nechám ho ještě chvilku a pak jdu budit... Lehce jsem se usmála a dívala se na spícího Senseie...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeThu Mar 31, 2011 4:56 pm

Kyrogue Izuna

Chlapec nic nepověděl, jen se tiše otočil zpět k Lio.

Jako bych to nečekal řekl jsem si otráveně.
Tiše jsem se díval na Senseie, z úst mu začaly téct sliny a vypadal spokojeně.
Heh... takhle jsem ho ještě nikdy neviděl pousmál jsem se.
Koutkem oka jsem pohlédl na Lio a poté zpět na Senseie.
Hej... kde je ten... Toshio? zeptal jsem se potichu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 5:26 pm

Lio

Chvilku jsem se zasnila,ale z toho pocitu mě vytrhla otázka Izuny. Hej... kde je ten... Toshio? Css,toho nechci ani vidět,doufám že ho něco sežralo... Odcekla jsem a podívala se na chrápacíjího Senseie. Hele Izuno,neměli bychom ho vzbudit? Řekla jsem s úsměvem a pomalu vstávala ze židle,přistoupila jsem k posteli,trochu se ohla a začala šeptat. Hej Sensei,vzbuďte se.. Když toto nezabralo,šla jsem ke konci postele,chytla deku a strhla si ze Senseie. No tak Sensei,vstávat! Izuno pomoz mi! Řekla jsem mu a znovu zkoušela probudit toho spáče...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 5:39 pm

Kyrogue Izuna

No tak Sensei,vstávat! Izuno pomoz mi!
Usmál jsem se při pohledu jak se Lio snaží bezúspěšné vzbudit Senseie
Možná mám nápad... řekl jsem klidným hlasem.
Vytvořil jsem mizu bunshina který se postavil na Senseiovu postel.
Poté jsem ho pouze opět rozpustil, sprška vody dopadla přímo na Senseie.
jen doufám že nebude moc naštvaný... řekl jsem směrem k Lio.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 8:59 pm

Soul

Stále som tvrdo drichmal no keď zo mňa Lio strhla prikrývku a Izuna nado mnou rozpustil Mizu bushina tak ma to úplne dokonale prebralo, v rýchlosti a s takým trocha vystrašeným pohľadom som sa posadil a zo zdvihnutou rukou som zvreskol niečo v štýle "platím". Keď som sa uvedomil tak som hodil pohľad na Izunu a po tom na Lio, po tom znova na Izunu a takto sa to striedalo.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 9:13 pm

Lio

Sensei se konečně probudil po menší spršce od Izuny,najednou zvedl ruku a já se na něj nechápavě podívala. Heh Sensei,gomene že jsme vás vzbudili,ale je čas vstávat... Mile jsem se usmála a snažila Soula-kun hodit trochu do klidu,když si nás svým pohledem pořád obhlížel,chvilku Izunu,potom mě,potom zase Izunu,byla jsem z toho nervorzní. Sensei tohle je...umm... Ukázala jsem prstem na znuděného klučinu,zasekla jsem se,protože jsem nevěděla jeho jméno a usilovně hledala slovo,jakým jméno nahradit,poté mi vlastně došlo,že Sensei o něm ví. Jo a ehm Sensei,koho budeme mít na zítřejší trénink? Vy tu určitě ještě zůstanete... Zeptala jsem se sklesle,nechtěla jsem náhradu a už pomyšlení na to,že dostaneme nějakýho budižkničemu byla nudná.Hlavou mi probleskla ta věc s Hokori-san. Umm Sensei,víte o tom že Hokori-san nedorazila do nemocnice?Recepční nám řekla,že jí sem prý vůbec nepřevezli...
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4977
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeMon Apr 04, 2011 8:35 pm

Shinichi Matashi
Dorazil som do Sunagakure s tej púšte som už bol hotový A sakra nenávidím takéto počasie prešiel som ulicou a pomaly som došiel k budove KAzekage vošiel som dovnútra zaklopal som na kanceláriu a povedal Dobrý deň volám sa Shinichi Matashi a bol sem vyslaný z Iwagakure respektíve som sem bol presunutý. povedal som trocha naštvane a čakal čo tá kunoichi odpovie Hmm netušil som že Kazekage je žena. pomyslel som si
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 3:47 pm

Kyrogue Izuna

Umm Sensei,víte o tom že Hokori-san nedorazila do nemocnice?Recepční nám řekla,že jí sem prý vůbec nepřevezli...
Pouze jsem tam tiše stál a přikyvoval všemu co Lio říká i když jsem tomu nedával moc velkou pozornost, kam převezli Hokori mě zrovna moc nezajímalo.
Očima upřenýma ven z okna jsem pozoroval Slunce tyčící se nad celou Sunagakure.
Venku je tak pěkně, a já musím být v... nemocnici Pomyslel jsem si otráveně.
Začínalo my být horko a nejraději bych se osvěžil něčím ledovým, navíc mě má katana nepříjemně tlačila na zádech.
Neustále jsem se kroutil ve snaze najít si příjemnější polohu, brzy jsem to vzdal a vyčerpaně jsem hodil pochvu s katanou na zem.
Leknutím jsem sebou škubl když katana hlasitě dopadla na dlaždice.
P.. promiňte usmál jsem se ztrapněně.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4936
První přihlášení : 19. 03. 11

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 4:49 pm

Mijirou Juusan

Odměřil jsem si příchozího - Shinichiho - pohledem vhodným k odhadu schopností nepřítele. "Dezertérek, že by?" zeptal jsem se ho, jako kdybych mluvil s pětiletým dítětem: "Špežíček anebo že by vrahounek?" Docela mě rozčílilo, že mě ani nepozdravil a celkově se choval, jako kdybych byl vzduch a k tomu byl neslušný i na Temari-sama. "Víš vůbec, s kým mluvíš, Shinichi-kun?" Zeptal jsem se ho dost ostře.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 5:05 pm

Temari

Chvíľu som zvažovala čo odpovedať tomu týpkovi keď tam prišiel aj druhý očividne genin. Ah.. no.. to si ty.. ten s Yuutonom? takže.. vy dvaja budete tvoriť tým. Hmm.. príďte sem, hovorila som pri čom som im podala kartičku kde mali napísané miesto tréningového pola a čas kedy tam majú prísť. Bol tam zajtrajší dátum. /vytvorím miestnosť

Soul

Eh.. Hokori-chan? no .. ona je v rodinnej nemocnici, klanu Tanagushi. Povedal som trocha unavene a po tom som sa zamyslel nad jej prvou otázkou. Tak. .zajtr.. nedopovedal som keď do izby vtrhla sestrička a vyhnala vás z nej, len vám dala karitčku kde ste mali napísané čas zajtrajšieho tréningu, mali ste sa tam dostaviť nejak o štvrtej ráno.. taká istá kartička prišla aj ku Kelis.

GM

O chvíľu sa zotmelo a na Sunagakure začala noc, o niekoľko hodín na to začalo znova vychádzať slnko ktoré naznačovalo blížiace sa skoré ráno.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor
Genin
Genin
DorakNor


Počet příspěvků : 23
Body : 4871
První přihlášení : 13. 02. 11
Věk : 34
Bydliště : Zlín

Informácie o Postavách
Postava 1 : Kaoru
Postava 2: Oki
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 6:45 pm

Ayatsuri Kaoru

Vyšel jsem z oblasti, kde sídlí naše rodina, a vydal jsem se směrem do středu města. Asi po dvaceti minutách jsem dorazil před velikou budovu, kde sídlilo vedení vesnice a samotný Kazekage.
Vstoupil jsem dovnitř a přišel na recepci.
"Dobrý den, jmenuji se Kaoru, z rodu Ayatsuri. Zád bych zažádal o zařazení k nějakému týmu. Kde bych se mohl ohlásit?"
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 8:52 pm

GM

Vážne.. neviem.. povedal muž na recepcii a po tom si prezrel toho krpca. Hmm.. ale mohol by si to skúsiť v tamtých dverách. Povedal nezaujato a ukázal niekam bokom kde mala kancl Temari keďže teraz zastupovala Gaaru.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor
Genin
Genin
DorakNor


Počet příspěvků : 23
Body : 4871
První přihlášení : 13. 02. 11
Věk : 34
Bydliště : Zlín

Informácie o Postavách
Postava 1 : Kaoru
Postava 2: Oki
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeSat Apr 09, 2011 3:10 pm

Ayatsuri Kaoru

Muž mě poslal do jedněch ze spousty dveří.
"Děkuji vám." Odpověděl jsem mu a vydal se daným směrem.
Jsem zvědavý, jak to dopadne. Už bych si rád vyzkoušel nějakou akci. Probleskla mi hlavou touha vyzkoušet si svoji loutku.
Došel jsem k určeným dveřím a zaklepal. Chvilku jsem počkal a pak jsem vešel.
"Dobrý den, jmenuji se Kaoru z rodu Ayatsuri a rád bych byl zařazen do kěkterého s ninja týmů."
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 5:31 pm

Temari

Keď otvoril dvere a začal sa predstavovať mohol ma vidieť ako tuho spím nad hromadou papierov, z úst mi tiekla malá slinka a na tvári som mala váźne unavený výraz, celá miestnosť vyzerala tak "normálne" pred stolom boli dve stoličky a za ním som "spala" ja. Bol oň opretý obrovský vejár a na jeho slová som absolútne nereagovala.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor
Genin
Genin
DorakNor


Počet příspěvků : 23
Body : 4871
První přihlášení : 13. 02. 11
Věk : 34
Bydliště : Zlín

Informácie o Postavách
Postava 1 : Kaoru
Postava 2: Oki
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeSat Apr 16, 2011 7:57 pm

Kaoru

Bohužel žena, která mě měla přdělit k nějakému z týmů, zrovna spala.
Zatraceně. Co teď budu dělat?
Přistoupil jsem blíže ke stolu a hlasitě si odkašlal.
"Sensei - dono?" Oslovil jsem ji hlasitě.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 7:50 pm

Temari

Sensei-dono? ozvalo sa mi v hlave no tú myšlienku som zo strachu zahnala a pretočila som hlavu na druhú stranu, po tom som si však uvedomila že to sensei-dono sa mi neozíva v hlave ale niekto ma tak nazval. V rýchlosti som sa vystrela pri myšlienke že to bude asi Matsuri no všimla som si iba nejakého chalana. Eh.. ahoj? povedala som rozospato a čakala som či sa mi predstaví.. a vlastne som ho videla stále rozmazane takže som nevedela či je to chalan alebo dievča.
Návrat nahoru Goto down
DorakNor
Genin
Genin
DorakNor


Počet příspěvků : 23
Body : 4871
První přihlášení : 13. 02. 11
Věk : 34
Bydliště : Zlín

Informácie o Postavách
Postava 1 : Kaoru
Postava 2: Oki
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 11:09 am

Kaoru

"Omlouvám se, že jsem vás vytrhl z vašich myšlenek. Jmenuji se Kaoru z rodu Ayatsuri a rád bych byl zařazen do nějakého ninja týmu. A když jsem se před tím ptal, poslali mě za vámi." Vyhrkal jsem rychle ze sebe.
Doufal jsem, že to nebudu muset ještě jednou opakovat, protože ona vypadala stále nějak zmateně a její pohled nebyl úplně soustředěný.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 6:27 pm

Temari

Hm?.. č.. čo čo prišiel si mi dať masáž? čakala som niekoho staršieho.. chjoo.. človek si zaplatí a nakoniec mu pošlú tak maximálne učna.. tento svet je nespravodlivý. Zahundrala som si pre seba a očividne som bola stále hoodne mimo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suna - Vesnice - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 14 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suna - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 14 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Iwa - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: