Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Suna - Vesnice

Goto down 
+14
Morgen
Krumla
_Hinamori_
Shin Shou
Tom555
Pikachu
keliska123
Keiko Lysea
Izuna
Stanley
Velomaru
Miya
Terezínek
DreefiCZ
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5040
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:36 pm

First topic message reminder :

Byl krásný poklidný sluneční den,ninjové na každém kroku.

Hra:Písečný Gaara svolal poradu. Ninjové z vesnice vytvoří tým který půjde s ním jako doprovod krom toho že sebou bude mít bratra Kankura a sestru Temari.Odchod se bude konat za dva dny.Když bude Gaara pryč bude vesnici opatrovat starší Ebozou (bratr babičky Chiyo) spolu s radou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4922
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:46 pm

Yusuke Hibiki

No to nechápem ani ja.Kazekage a jeho ochrana geníni a ich sensei ? Je to fakt podivné no nejaký dôvod to snáď má. povedal som si a ujedol z rámenu.No necháme sa prekvapiť.Zajtra sa spýtame Kazekage-sama zasmial som sa a jedol ďalej z rámenu.Máte ešte niečo čo nám chcete povedať ? ak nie asi dojem a pôjdem si oddýchnuť a pripraviť sa na zajtra. Zrejme to bude ťažké no nejak to zvládneme nie ? usmial som sa na senseiku a dojedol rámen.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:17 am

Tsukimia

Nie je to.. posledné čo som vám chcela povedať, tento tým... má ..celkom taktické zloženie, je tu jeden medic, Kiyoko, čo sa týka teba, ty si ten medic a.. pravdepodobne sa väčšina nepriateľov pri prípadnom stretu zamerajú na teba. Snaž sa nebiť moc v blízkosti boja a držať sa stranou. Čo sa týka teba Miya, máš asi najničivejšie a najúčinnejšie techniky na boj na strednú a veľkú vzdialenosť, skús sa držať pri Miyi, Hibiki, ty máš na starosti že sa nikto nepriblíži tým dvom k telu, máš na to najlepšie predpoklady, ja ti v tom pomôžem keďže tu taijutsu ovládam asi najlepšie. Po tom mám ešte pár vecí, za prvé, nečakajte že keď niekoho z nás unesú, tak ho pôjdeme hľadať, po misii možno, ale skôr než sa Kazekage dostane na to stretnutie nemôžme robiť v podstate nič len ho nasledovať. A druhá.. pôjdu s nami aj Kankuro-san a Temari-chan ako hlavná ochranka Kazekageho, sám Kazekage je extrémne silný shinobi takže by si mal poradiť aj sám. Hovorila som pri čom som si dávala prestávky na to aby som si uhrýzala s danga.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:31 am

Isayama Miya
Jasně sensei-sama, řekla jsem a ujedla rámenu. Jen , no ja si nemyslim,že bysme byli něco extra, spiš trochu podprůměr, přesto mám pocit, že nás trochu podceňujete. Sestra umí víc věci než jen lečit,třeba s katanou je dost dobrá, já umím používat i brutální sílu a Yusuke má kromě hezkého zadku, určitě také spoustu schopností. Nervozně jsem se usmála a vrátila se k jedeni rámenu. A proč si Kazekage-sama vybral geniny jako doprovod? On žádný doprovod nepotřebuje, takže nemam tušení. Dám si jestě jeden, objednala jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:46 pm

GM

Do reštaurácie vošiel chalan ktorý mohol mať tak 15 rokov, mal biele vlasy a na čele mal plátenú čelenku kde mal napísané "Soul" chvíľku sa len rozhliadal no keď si všimol Tsukimiu tak sa uškrnul a zamieril k vám. Satee Tsuki-chan, ako sa darí? hehee to je tvoj tým.. teeda mať ťa ako senseiku by som sa radšej utopil. Hovoril pri čom si sadol vedla Tsukimii a oprel si o ňu pravú ruku, teda o jej plece a po tom sa na váš všetkých uškrnul. Teda dokonale skazil celú "napätú" atmosféru (xD).

Tsukimia

Keď do reštiky prišiel ten baka tak som sa "hrala" že tam nie som, teda mala som pohľad uprený pred seba a na ňom smrtelne vážny či zabijácky výraz. Po tom ma oslovil, dokonca si ku mne prisadol a ešte sa ku mne správal ako keby sme boli tí najlepší kamoši na svete. Pozrela som sa naňho pohľadom "zabijem ťa ak nevypadneš" ale očividne ho to len viac pobavilo a ani sa nepohol.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 7:51 pm

Isayama Miya
Hoj dáš si rámen? zeptala jsem se toho kluka. Evidentně znal naši senseiku, možna se přez něj o ni něco dovíme. Jeden, možná dva ti i zaplatím, nabídla jsem mu z úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 8:14 pm

Soul

Jo jasan.. inak ja som Soul.. a etoo.. čo robíš dnes v.. nestihol som dopovedať keď mi do hlavy vrazila päsť Tsukimii. Chytil som si hlavu a oduto som sa na ňu pozrel, čo robíš Tsuki-baka. Zahundral som jej smerom a po tom som sa znova uškrnul na Miyu.

Tsukimia

Nezvádzaj mi tu študentku ak si si nevšimol zrovna sme rozoberali taktiku, totiž zajtra ideme ku Kazekagemu nebudeme sa tu flákať ako ty. Zahučala som naňho a uštedrila som mu ďalšiu ranu do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4922
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 8:27 pm

Yusuke Hibiki

Fajn tak ten chalan asi skonči zle.Toto spraviť našej senseike.No nevadí aj tak za chvíľku odchádzam.Ďakujem za rámen šéfe.Tak sensei ja zrejme odchádzam si oddýchnuť a pripraviť sa.A vlastne kde a kedy sa stretneme ? aby som vedel.Len aby to nebolo moc skoro ráno chcem si trosku pospať.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 8:47 pm

Isayama Kiyoko
Miya si začala stěžovat směrem k senseice. Chtěla jsem ji zrovna zarazit, když do restaurace vrazil nějaký ninja s bílými vlasy a evidentně se znal z naší senseikou. Jenom jsem koukala jak se k ní choval. Asi nebude taková borkyně jak se dělá. Napadlo mě, ale najednou dostal ten ninja pěstí. Eee? myslím, že si na ni přece jen budu dávat pozor.Zrovna jsem dojídala svůj rámen když se Yusuke ozval, že už půjde domů. Hmm možná bysme už taky měli jít domů..Pomyslela jsem si, ale zůstala jsem sedět a čekala jsem na odpověď senseiky.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 9:27 pm

Tsukimia

Okej.. dobre sa vyspi, zajtra nás čaká ťažký deň. Stret je skoro ráno ešte pred svitaním pri budove Kazekageho. Povedala som pri čom som v hlase zdôraznila že na opozdilcov nebudeme čakať.

Soul

Muhahahaa.. pred svitaním, heeh nechcel by som.. si krutá Tsuki-chan. Povedal som s úškrnom a postrapatil som jej hlavu aj keď mi znova vrazila, stále som sa na ňu uškŕňal a bolo očividné že niečo chcem len to nechcem rozoberať pred týmito deckami, ich spoločnosť mi však nevadila a sem tam som pokukával po tých dvoch dievčatách, nie vždy do tváre (xD)
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4922
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 10:44 pm

Yusuke Hibiki
Tak ja idem majte sa. odzdravil som a vytiahol peniaze za rámen na stôl.Hneď som sa otočil a odišiel.Domov som šiel behom.Ach jaj ešte pred svitaním.Toto je ako za trest.LEn aby som to stihol.Nechcem ich nejako doháňať.Pomaly som došiel domov a ihneď zašiel do kúpelne.Umyl som sa po tom tréningu a vyvalil sa na posteľ.Super toto som potreboval trošku ticha a oddychu.Nadstavil som si budík a kukal do stropu kým som nezaspal...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 10:55 pm

Isayama Kiyoko

Yusuke odešel domů a tak sem si řekla, že už taky půjdu přece jenom jsem byla docela unavená po tréninku. onee-chan jdeš se mnou domů? Zeptala jsem. Miya nevypadala že by se jí chtělo domů a tak jsem odešla sama. Loudala jsem se domů hrozně pomalu a cestou jsem pozorovala hvězdy. Byla krásná jasná noc. Došla jsem domů a po sprše jsem si šla lehnout. Okamžitě jak jsem zavřela oči jsem se propadla do říše snů.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:00 pm

Isayama Miya
Sestra cosi řekla a zmizela. Naschle sensei-sama, Soul-sama, rozloučila jsem se. Zaplatila jsem rámen a senseičino dango a vydala jsem se domů. Když sem přišla domů sestra už spala. Natočila jsem nám budík, proletěla koupelnou a šla spát.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 12:09 am

Tsukimia / Soul

Sate, odzdravili obaja naraz a po tom si Tsukimia trocha povzdychla, pre čo si vlastne tu? veď máš vlastný tým nie? a aj keby skončil trénin čo si nešiel domov? spýtala sa Soula celkom drzo a on sa zatváril trocha utrápene. No vieš etoo.. pri tréningu som vážnejšie zranil.. jedno dievča a.. proste sa teraz nemôžem vrátiť domov. Tatsuki by mi prelámala všetky kosti v tele. Hovoril som potichu no vyzeralo to tak že ma to naozaj trápi. Tak.. nemohol by som u teba, tento týždeň prespať? spýtal sa Soul Tsukimii a v očiach mal taký prosebný výraz. Tsche nemysli si moc, spíš na zemi. Zahundrala Tsukimia keďže mala aj cez to všetko Soula očividne celkom rada.

Tatsuki

Taak Aseko-chan, kde len bývaš? hmm etoo povieš mi to? čii sa mám ísť pozrieť k sebe domov pre spis? spýtala som sa jej po chvíľke cesty a zrovna sme prechádzali popri Kazekageho hlavnej budove.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5083
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 12:13 am

Aseko
Tatsuki- sense, po asi 20ti metrech zahněte doprava a potom první cesta jednou doprava a potom druhá cesta doleva, je to takový malý dům s kovárnou. řekla jsem a cítila jsem, že už se mi alespoň malilinkato obnovila chakra.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 12:20 am

Tatsuki

Jop.. povedala som na znak toho že som si to ako tak zapamätala a po takých piatich minútach ticha sme došli až k tvojmu domu. Tak, Aseki-chan, myslím že by si sa už mohla postaviť, teeda je to len kúsok. Povedala som s menším úsmevom a opatrne som ju postavila na zem. Tak ja asi pôjdem, daj na seba pozor zajtra ráno sa vidíme. Povedala som a pre istotu som sa za ňou pozerala či náhodou "nespadne" alebo niečo podobné.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5083
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 12:32 am

Aseko
Tatsuki- sense mě postavila a řekla, že se sejdeme zítra ráno a začala odcházet. Uvidíme se Tatsuki- sense. řekla jsem a s menším úsměvem jsem šla dovnitř, kde už na mě čekal "otec" a já jsem ho objala, až jsme z toho oba dva spadli na zem.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4912
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 12:40 am

Katashi

Po několika minutách jsem dorazil do města.Chvíli jsme se procházel a pak jsem šel domů.Tak jsem si šel okamžitě lehnout a po chvíli jsem usnul.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5141
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 2:00 pm

Kelisu Urane

Když skončil trénink vrátila jsem se do vesnice. Na náměstí bylo pár lidí. Tak jsem si sedla na trávu, opřela se od strom.
A sledovala co se děje okolo mě. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 2:06 pm

Gm

Zrazu k tebe prišiel dobre vyzerajúci chalan ktorý mohol mať tak 17 až 18 rokov a žiarivo sa na teba usmial. Ahoj, môžem sa spýtať čo robí dievča tolkej to krásy takto samo v sunagakure? nechceš spoločnosť? spýtal sa očarujúco a bolo mu sotva možné odolať.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4954
První přihlášení : 17. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:09 pm

Arinori Ayatsuri

Po včerejší šichtě kdy jsem musel vykopat hrob pro toho blbého ninju který tu byl na misi z konohy a k tomu byl z klanu akimichi jsem byl celý dolámaný. Ještě jednou budu muset pohřbívat někoho kdo je širší jak delší tak se na to vyse*u....řekljsem si v duchu při stávání z postele. Byl jsem rozcuchaný a bylo mi vidět do obou očí. Ještě jse nebyl oblečený tak jsem nahý pomalu došel ke skříni a nasadil si na krk medailonek,oblékl si svoje tradiční pohřebácké šaty a šel jsem se do koupelny učesat. Jako obvykle jsem si udělal ofinu takže mi nebylo vidět do očí. Potom jsem si dal do klobouku svitek s přivoláním Odokemara a klobouk jsem si dal na hlavu. Rychle jsem šel do kuchyně kde jsem si vzal vzal chleba s vajíčky a slaninou a jakmile jsem dojedl tak jsem seběhl do krámku po schodech dolů. Krámek ještě nebyl otevřenej, otvíral jsem ho vždycky k večeru. Bylo v něm pohozeno pár rakví,zavřených,otevřených,s mrtvolami, bez mrtvol ale já pouze došel ke stěně a vzal jsem si lopatu kterou jsem si připevnil na záda. dnes dostanu tým...uchechtl jsem se a nahodil můj obvyklý šílený úšklebek a rukávy jsem si přetáhl přes ruce. Vyšel jsem s mým úšklebkem na tváři na ulici a pár lidí mě pozdravilo než jsem vyskočil na střechu a začal utíkat směrem k louce našeho týmu která mi byla zdělena. sakra...já to zapoměl kde je...řekl jsem si v duchu a zastavil se na střeše. Usadil jsem se a doufal jsem že mě sensei najde.
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4999
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:10 pm

Rei Ten

Ráno jsem se probudil a vzal si všechny svoje věci a odcházel z mého domu na náměstí
Skáču po střechách na náměstí a proskočím okolo jednoho kluka (Arinori) zastavím se a přejede mě mráz po zádech
*To dáš ... jsi přece z klanu Ten ... uživatel Tentonu ...* pomyslí si
" Ehm ... ty máš tým? " zeptá se velmi sebejistě
Podívá se na toho kluka
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4954
První přihlášení : 17. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:32 pm

Arinori Ayatsuri

Otočil jsem se k tobě čelem a tys uviděl můj šílený úsměv. Musel ses cítit jako by ti po zádech proběhla celá četa děd mrázů. vstal jsem a udělal pózu jako na obrázku (v mém charu). Ne...a cestou na tréninkovou louku jsem se ztratil...A co ty? máš tým? A jakpak se jmenuješ? já jsem Arinori Ayatsuri...řekl jsem a šíleně jsem vyplázl jazyk a zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4999
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:39 pm

Rei ten

Podivně se podívá na Arinoriho úsměv
" Ne ... nemám tým .. a já jsem Rei Ten ..." řekne a pomaličku zadržuje smích aby nevybuchl
* Tohle jestli budu mít v týmu tak se asi zbláznim ... v noci mě to pohřbí a můj Tenton je mi k ničemu* pomyslí si
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4954
První přihlášení : 17. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:57 pm

Arinori Ayatsuri

Přišel jsem k tobě a prstem s dlouhým černým nehtem(nejde přes rukáv vidět) jsem tě začal mírně bodat do břicha. ano směj se... Není lepší věci na světě než smích...Řekl jsem a rychle tě chytil za ruku a podíval se ti do dlaně. Po malé chvilce jsem ji naštvaně pustil a se zklamaným výrazem jsem pronesl. škoda....máš dlouhou čáru života...řekl jsem a povzdechl si než jsem nahodil můj šílený úsměv. je šance že budeme spolu v týmu...řekl jsem a oko mi skrz ofinu jasně žlutě zazářilo.
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4999
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 12:01 am

Rei Ten

Zamračil se na něj
" Co má tohle sakra bejt !?!" Zeptá se zvýšeným hlasem
" To jsi furt tak divnej ?!"
* I když ... možná je stejný jako já ... ale kdyby byl ... proč vypadá takhle ...* pomyslí si
Cukne se svojí rukou
" Pch ... pokud to co říkáš ... je pravda ... tak by jsme se měli poznat ... co je tvoje zaměření?
Ninjutsu, genjutsu, taijutsu ... loutkařství? " zeptá se lehce podrážděně
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suna - Vesnice - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 12 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suna - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 12 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Iwa - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: