Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Suna - Vesnice

Goto down 
+14
Morgen
Krumla
_Hinamori_
Shin Shou
Tom555
Pikachu
keliska123
Keiko Lysea
Izuna
Stanley
Velomaru
Miya
Terezínek
DreefiCZ
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5039
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:36 pm

First topic message reminder :

Byl krásný poklidný sluneční den,ninjové na každém kroku.

Hra:Písečný Gaara svolal poradu. Ninjové z vesnice vytvoří tým který půjde s ním jako doprovod krom toho že sebou bude mít bratra Kankura a sestru Temari.Odchod se bude konat za dva dny.Když bude Gaara pryč bude vesnici opatrovat starší Ebozou (bratr babičky Chiyo) spolu s radou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:05 pm

Isayama Kiyoko
Než jsem se rozkoukala, už na mě letěla koule písku. Na přemýšlení nebyl čas. Rozsekla jsem kouli katanou a čekala jsem co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:22 pm

Yusuke Hibiki

Schytil som katanu a tak isto som rozsekol guľu piesku. Len som sa zbavil jedného klonu a a už ide ďalší ? naozaj sa tu nestráca čas . No vôbec neviem ako sa ubránim moje možnosti niesu moc široké. Povedal som si a založil katanu naspäť. Ustúpil som zopár krokov dozadu a čakal na ďalší útok čo vykrijem.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5627
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:29 pm

Gaara


Pozoroval jsem jak si poradili první dva ninjové s vrženými koulemi. Koule z písku se sice rozdvojili ale zase se zformovali do tentokrát dvou koulí a na svém povrchu vytvořili písečné ostny. Vyrazili na překvapené ninjy. Byl jsem zvědav jak si ta třetí kunoichi poradí s koulí.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5039
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:38 pm

Isayama Miya
Když na mě letěla písečná koule jen jsem se skrčila a ona mě přeletěla.Otočila jsem se a dál jsem ji sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5627
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:56 pm

Gaara



Kunoichi se vyhla ale to pro ni ještě nekončilo. Koule nabyla stejně jako ostatní tvaru osnaté koule a tentokrát zvýšila rychlost.Uvidíme jak si poradíte s tímto. A každý klon složil pečetě a před každým ninjou se objevil Shukaku z písku ale ve zmenšené velikosti a to ve velikosti člověka. Ostnaté koule které byli před každým ninjou se najednou zastavili a začali se točit okolo Každého Shukaku. Shukaku uděli krok a po té máchli po každém z ninjou svou mohutnou tlapou.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 11:36 pm

Isayama Kiyoko
Shukaku mávnul tlapou směrem na mě. Sakra! Pomyslela jsem si a pokusila jsem se na poslední chvíli uskočit. Povedlo se mi to, ale spadla jsem na zem. Co mám dělat? Proběhlo mi hlavou. Mozek mi pracoval na plný výkon. Rychle jsem se přetočila na záda a vyskočila na nohy a přitom jsem pořád pozorně sledovala Shukaku. Hmmm…. Musím zneškodnit nejdřív ty koule s ostny a pak se budu zabývat shukaku. Ale jak to udělat?! Když se pokusím zneškodnit ty koule, zaútočí na mě shukaku a naopak. Takže musím nějak odlákat jeho pozornost. Tak jo jdu na to. Hitsuji, Mi, Tora. Bushin no jutsu. Klon se objevil vedle mě a rozběhl se proti Shukaku aby odlákal pozornost. Já jsem vyběhla vstříc koulím. Když je rozseknu, zase se rozdvojí, ale něco udělat musím. Přemýšlela jsem a při tom jsem jednou rukou vytáhla kunai s výbušným lístkem. Hodila jsem ho směrem k jedné kouli a na druhou jsem zaútočila přímo.

(uprav to,Bunshin no jutsu nemuže utočit,je to E technika a klon nedokáže dát opravdovou ránu)
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5627
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 4:20 pm

Gaara

jedna kunoichi vytvořila klon aby odlákala Shukakovu pozornost a očividně našla způsob jak se zbavit koulí.Výbuch způsobil žár a ten udělal z koulí sklo které neškodně spadlo na zem a rozbilo se. Shukaku mezitím sekl po Klonu který se vypařil.Uvidíme jak si podaří se samotným shukaku.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 4:35 pm

Yusuke Hibiki

Ihneď som odskočil zopár skokov dozadu. Pri dopade na nohu som začal robiť pečate na Katon: Goukakyuu no Jutsu. Zložil som ich zakričal Katon: Goukakyuu no Jutsu oheň smeroval na shukakua z pieskovými guľami. Achh nechcel som predviesť nejaké techniky no bez nich to zrejme nepôjde. Dúfam že to stačí. Priložil som si ruku ku katane a počkal na ďalší krok.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5627
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 4:47 pm

Gaara


Jeden z nich použil na Shukaku a koule ohnivou techniku. Začínaj tommu přicházet na kloub. Po odvátí dýmu se ukázal Shukaku jako skleněná ale neprůhledná socha.Vedle něj ležely střepy z koulí. To nestačí.Sklo prasklo a ukázalo se že shukaku je sice oslabený ale ještě může bojovat. Mrsknul celým tělem doprava a ocas který se prodlužoval díky písku se z levé strany valil na Ninju.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5039
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 4:57 pm

Isayama Miya
Když Shukaku zaútočil, prudce jsem uskočila dozadu. Rychlým pohybem jsem sundala luk se zad, z toulce vytáhla tři šípy s výbušnými lístky a vystřelila. Jeden trefil kouli a dva shukaku . Rozhodla jsem se neriskovat a vystřelila na Shukaku další dva šípy s výbušným lístkem.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 5:14 pm

Yusuke Hibiki

Jasne potvrdilo sa mi to. Už to nebude ťažké usmial som sa a vyskočil do vzduchu aby ma netrafil ten chvost. Vo vzduchu som opäť spravil pečate. Katon: Goukakyuu no Jutsu povedal som a oheň smeroval zas na shukaku. Aby to už skončilo chytil som dva kunaie z výbušnými lístkami a hodil doňho. Pred dopadom som vytasil katanu len pre istotu ďalšieho útoku. No ták už nech je koniec povedal som si a čakal na rozptýlenie dymu.Medzi tím som myslel na ďalšiu časť skúšky a hľadel do dymu....
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5627
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 5:33 pm

Gaara


Třetí z nich začala doslova bombardovat Shukaku svými šípy s výbušnými lístky. Shukaku první útok ustál ale pak ho ta kunoichi dorazila další salvou a Shukaku se rozpadl
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 5:38 pm

Isayama Kiyoko

Sklo? Podivila jsem se. No jasně! Velký žár z písku udělá sklo. Škoda, že nemám katon. Uslyšela jsem výbuch, ale neměla jsem čas zjišťovat jeho původce. Doufám, že je Miya v pořádku. Povzdychla jsem si a začala jsem vymýšlet plán jak zničit shukaku. Na klon už znovu neskočí, takže to budu muset vyřešit přímo. Vytáhla jsem několik kunaiů s výbušnými lístky. Dva jsem hodila přímo proti shukakovi a za nimi rychle tři, které se zapíchly přímo pod shukakovými tlapami. První dva kunaie bouchly a všechno zahalil oblak písku.Zakryla jsem si obličej rukou, aby mi do očí nevletěl písek a čekala jsem jestli to shukaku přežil...
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5627
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 6:05 pm

Gaara


Ostatní dva Shukaku se pod sílou výbuchů rozpadly. Gratuluju uspěli jste.Dalo by se říct že jste se jak ubránili tak i vyhráli souboj.Tedˇ je na čase poslední zkouška a to abyjste porazili toto.Složil jsem pečetˇ a vytvořil z Písku Shukaku v polovičí velikosti. V rozdílu že měl v ruce absolutní útok Shukaku-Shukakovo kopí.Pokud porazíte tohoto protivníka bude vaše zkouška u konce a půjdete se mnou na sraz pěti kage.Domluvil jsem a Shukaku se rozmáchl kopím po všech třech Ninjích.

(velikost Shukaku je asi 3 až 4 metry)
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5039
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:04 pm

Isayama Miya
Uskočila jsem do boku. Kiyoko, ty s panem katonem zničte kopí, já zabavím shukaku!
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:35 pm

Yusuke Hibiki

Odskočil som tak isto dozadu a pousmial sa nad mojim pomenovaním. Že pán katon začal som sa smiať a nevšímal si nepriateľa. Po chvíľke som sa začal opäť sústrediť a sledovať boj. Pripravil som si kunaie na ktoré som prilepil výbušné lístky a ešte priviazal dve dymové bomby. Ja som pripravený. Čo vy jak ste na tom ? a aké viete jutsu ? Chce to nejaký plán ,tak hovorte .
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5039
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 8:18 pm

Isayama Miya
Na to nám asi nedá čas!! Zavolala jsem. Zničte to zatracený kopí a já se pokusím zdržet shukaku. Vytáhla jsem několik jehel, omotala je výbušnými lísky a narvala je do speciálního šípu. Spolu s několika výbušnými šípy jsem ho vystřelila na shukaku.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 9:40 pm

Isayama Kiyoko
Uskočila jsem před shukakovým útokem. Uslyšela jsem sestru jak na mě a toho ninju volá. Zničit kopí? A mám spolupracovat s ním? Vždyť ani nevím, jak se jmenuje! Podívala jsem se na něho. Podivně se usmíval. Pak se zaměřil znova na nepřítele a začal vytahovat kunaie s výbušnými lístky. Udělala jsem to samé. Už mám jenom čtyři kunaie a pár výbušných lístků. Budu se muset spoléhat na katanu a shurikeny. Pomyslela jsem si a uslyšela jsem ninju, jak se ptá na naše schopnosti. Eeeno.. Než jsem stačila cokoli říct Miya na nás zavolala, že na tohle není čas a vystřelila několik šípů. Eeenoo..eehh….já….no……Sklopila jsem oči k zemi. Eeuummm………. Katon-sama použijte nějakou ohnivou techniku na shukakovo kopí, potom ho snad budeme schopni zničit. Musíme nějak pomoct Miye! Řekla jsem vystrašeně.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:16 pm

Yusuke Hibiki

Tuho som rozmýšľal nad tým ako poraziť nepriateľa a vôbec som si nevšimol ,že to dievča vedľa mňa niečo hovorí. Otriasol som sa a začal som počúvať. No jasne tak ja som Yusuke Hibiki a nie katon-sama. A teraz počúvaj spravíme to takto. Ja hodím dva kunaie z výbušnými lístkami a dymovými bombami na kopíi. Keď vybuchnú a dym sa rozšíri zaútočím z hora svojím katonom. Hneď ako skončím tak ty hodíš ďalšie kunaie z lístkami do toho dymu. Jasné ? a keby to nevyšlo tak potrebujem vedieť akú máš podstatu a aké jutsu vieš. Dobre idem nato dopovedal som a vytiahol dva pripravené kunaie z lístkami a bombami. Hodil som ich na kopií. Lístky vybuchli a dym sa začal šíriť. Vyskočil som nad dym a zložil pečate Katon: Goukakyuu no Jutsu plameň z techniky dopadol rovno na kopii. Tak teraz! zakričal som.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:49 pm

Isayama Kiyoko
Eenoo…..Hai! Odpověděla jsem a podívala se na ninju.Emm...no..já mám... Chtěla jsem mu odpovědět ale zjistila jsem, že vůbec nečekal na moji odpověď, ale rovnou zaútočil. No bezva! Pomyslela jsem si. Lístky bouchly a vytvořily všude dým. Ninja na mě zavolal ať zaútočím. Cože?!! Vyvalila jsem oči a rychle hodila dva kunaie z výbušnými lístky kam mi řekl.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5627
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 2:04 pm

Gaara


Jedna odváděla pozornost a zasypávala Shukaku salvami šípů s výbušnými lístky. Ostatní dva se zaměřili na Shukakovo kopí. Trochu jim nedocházelo že Shukaku je hrozba i bez kopí. Ta lučistnice oslabila Shukakovo rameno natolik že už drželo jen na pár částech. jeden vyskočil na kopí a házel výbušné kunaie. Podařilo se jim naprasknout kopí. Musel jsme začít něco dělat. Shukaku máchl rukou s kopím aby setřásl toho ninju. A po té ocasem vystřelil hroudu písku která mířila na lučištnici. Po té zvedl nohu a chystalse zadupnout kunoichi která byla s tím ninjou zaměřená na kopí.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4921
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 5:35 pm

Yusuke Hibiki

Vytiahol som rýchlo katanu aby som aspoň trosku vykryl útok s kopi. Vo vzduchu nebola šanca aby som sa uhol. Sakra to schytám. Zabudol som že môže zaútočiť. Druhou rukou som vybral výbušný lístok a čakal kedy do mňa narazí kopi. Nech sa priblíži a nalepim ho priamo naňho usmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5039
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 6:34 pm

Isayama Miya
Vytáhla jsem tři výbušné šípy a vystřelila na shukakovu nohu, aby měla sestra čas uskočit. Sotva jsem vystřelila, trefil mě Shukakuv písek a odhodil mě pár metrů dozadu. Sakra teď to ale přehnal, asi to začnu brát vážně! Vyskočila jsem na nohy, rozběhla jsem se k shukaku a začala jsem na něj střílet jeden šíp za druhým. Když jsem se dostala blíž, pohybem luku jsem vytvořila Větrné ostří mířící na Shukakovu hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 6:51 pm

Isayama Kiyoko
Shukaku se mě pokusil zašlápnout. Miya vystřelila několik šípu do shukakovy nohy, takže jsem měla čas uskočit. Onee-chan!!! Zakřičela jsem zoufale, když Miyau strefil písek, protože se mě pokoušela zachránit. Sakra! Chtěla jsem se rozběhnout k Miye, ale ona se zvedla sama a začala znovu útočit.Dobře nejdřív shukaku... Pomyslela jsem si a vzala jsem poslední dva kunaie. Připevnila jsem na ně výbušné lístky. Rozeběhla jsem se směrem ke kopí a zamířila na prasklinu, kterou se nám podařilo vytvořit. Když se trefím, mohlo by to kopí prasknout. Zamířila jsem a hodila kunaie do praskliny na shukakově kopí…..
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5627
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 7:11 pm

Gaara


Jedna kunoichi se trefila a v zápětí se shukakovo kopí zlomilo. Velmi dobře promyslel jsem si. Kunoichi s lukem se očividně naštvala a vrhla větrný sek mířící na shukaku,ten ho zasáhl jen do ucha které se dole rozprsklo na písek,ale u toho si nevšimla že hrouda písku jí chytla nohu a přichytila na místě. Ta lučiištnice ochránila svou sestru před zadupnutím,líbí se mi že spolupracují, Kopí které mělo narazit do toho ninjy už nemělo efekt kvuli rozpadnutí které zpusobila ta kunoichi. Shukaku byl tedˇ bez jednoho ucha,s poškozeným ramenem a nohou a bez kopí. Rozhodl jsem jim to moc neulehčovat. Shukaku se obrátil hlavou na toho ninju ve vzduchu a plivl na něj vzduchovou vlnu.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Sponsored content





Suna - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suna - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Iwa - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: