Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Suna - Vesnice

Goto down 
+14
Morgen
Krumla
_Hinamori_
Shin Shou
Tom555
Pikachu
keliska123
Keiko Lysea
Izuna
Stanley
Velomaru
Miya
Terezínek
DreefiCZ
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5039
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:36 pm

First topic message reminder :

Byl krásný poklidný sluneční den,ninjové na každém kroku.

Hra:Písečný Gaara svolal poradu. Ninjové z vesnice vytvoří tým který půjde s ním jako doprovod krom toho že sebou bude mít bratra Kankura a sestru Temari.Odchod se bude konat za dva dny.Když bude Gaara pryč bude vesnici opatrovat starší Ebozou (bratr babičky Chiyo) spolu s radou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 7:56 pm

Lio

No snad nám nic neudělá,chodila jsem sem s onee-chan často,tak si mě snad ještě pamatuje.Kdyžtak nás vyhodí ven...A asi bude mít moc práce,přeci jenom bude sraz 5 Kage a chtěla jsem se Kazekageho-sama zeptat jaký tým si bere na sraz jako doprovod.Je jasné,že půjde Temari-san a Kankuro-san,ale koho si bere ještě s sebou. Řekla jsem a šla dále chodbami,znala jsem to tu,protože když jsme šli s Kavane,tak mě vždy vedla,ale já si po čase zapamatovala trasu sama a chodila jsem sem i bez onee-chan.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5627
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 2:34 am

Kankuro


Dal jsem do rozhlašovače oznámení aby se všechny utvořené týmy dostavili zase zpět ke mě kde dostanou misi. Začali se pomalu scházet. No chvilku to potrvá. Čekal jsem až ke mě nějaký tým přijde. Temari šla na plošinu takže to zbývá na mě.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 6:25 am

Kyrogue Izuna

slyšel jsem v rozhlasu správu,aby se utvořené týmy dostavili zpět na náměstí tak jsem teda vyšel.

Eh,sem tu první pomyslel jsem si když jsem byl na místě.
sedl jsem si a čekal na své partnery
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 2:56 pm

Kelisu Urane

Slyšela jsem jak hlásili v rozhlase aby jsem se dostavili ke Kankurovi...
Když jsem tam přišla už tam byl Izuna. Ahoj, tak co? Dostal jsi od Lio? Řekla jsem a pousmála jsem se . Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 3:44 pm

Kyrogue Izuna

Lio my je ukradená,nechápu jak může milovat někoho koho skoro ani nezná zasmál jsem se na Keli.
doufám že brzo přijde těším se na naši první misi
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 4:04 pm

Lio

Byli jsme už skoro u kanceláře Kazekageho-sama,když v tom rozhlas něco hlásil.Slyšela jsem jenom týmy,dostavit na nádvoří. Achjo,zrovna když to bylo tak zajímavé,no nic...Miruge musíme se vrátit,já jsem v týmu s těma otrapama a asi dostanem nějakou misi.Otočila jsem se a šla směrem ven ze sídla.Nádvoří bylo kousek odtud,tak jsem tam dorazila za chvilku,Keli a Izuna už tam byli. Css,za nima nepudu,ani kdyby mě tam měl někdo dotáhnout!Řekla jsem si a šla za Kankurem-san se pozeptat,co se děje...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 4:08 pm

Kyrogue Izuna

zahlídl jsem Lio jak jde za Kankurem.
Od doby kdy se vrátila z lázní je divná,ten Miruge... zamyslel jsem se.
nic proti ní nemám ale asi se s ní neudobřím,na to je moc hrdá
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 4:10 pm

Kelisu Urane

Vzdychla jsem . No když myslíš, ale aspoň se nehádejte prosím. řekla jsem, s takovím divným vírazem..
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 4:14 pm

Kyrogue Izuna

nechci se hádat ubezpečil sem jí.
Jen tak sem tam stál a pozoroval Lio.

co si o ní myslíš?
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 4:16 pm

Kelisu Urane

No ... mě příde docela v pohodě, jen je občas výbušná...řekla jsem a pousmála jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 4:19 pm

Kyrogue Izuna

asi to tak bude mno zasmál jsem se.
ani si nebudu přectavovat náš tým na nějaké misi pousmál jsem se pro sebe.
už mě tu nebaví jen tak stát...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 4:22 pm

Kelisu Urane

Nápodobně, řekla jsem, natáhla jsem se na trávu a jen tak koukala na mráčky.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 4:25 pm

Kyrogue Izuna

máš ráda mraky? zasmál jsem se.
lidé v mracích díky své fantazii vidí různé věci...jen já když se zadívám na oblohu vidím jenom prázdno... řekl jsem vážným hlasem.
snad to znělo zajímavě pousmál sem se malinko pro sebe
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 4:38 pm

Lio

Neuniklo mi,že Keli si něco řiká s Izunou. Určitě si povídaj o mě,css takový pomlouvání a já stojim nedaleko od nich...Byla bych v pohodě,kdyby Izuna nezačal mít blbý kecy a něco ve stylu jako,že mi řekne skoro do očí že jsem děvka no tak to je moc,tohle by zkolilo i Tsunade,kdyby jí tohle někdo řekl,tak už ten dotičný je mrtev... Došla jsem ke Kankurovi-san.... Kankuro-san,říkal jste něco do rozhlasu,co se děje? Nestalo se snad nic s Kazekagem-sama...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 4:43 pm

Kelisu Urane

No, jo docela jo, když se na ně dívám uklidní mě vždycky, nevím proč ale je to tak. I ty bys tam něco mohl vidět jenže asi se na to moc nesoustředíš. Usmála jsem se na něj. Koukej třeba támdhle vidíš vypadá jako ovečka. Ukázala jsem na poloprázne nebe.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 4:48 pm

Kyrogue Izuna

ovečka?je to mrak zasmál jsem se.
nikdy sem po obloze neviděl lítat ovce řekl jsem,byl to marný pokus o vtip.
Lio si povídá s Kankurem,by mě zajímalo jestli nás Lio aspoň přijde pozdravit zamyslel jsem se
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 5:01 pm

Lio

Pořád jsem přemýšlela o čem si to asi tak ti dva povídají.Když jsem se na ně otočila,leželi na zemi a sledovali oblohu.Podívala jsem se taky,ale byly tam jen mraky a na ty jsem neměla náladu koukat.Ucukla jsem hlavou zpátky na Kankura-san,ten mi nic neříkal a tak jsem dál přemýšlela. Mám za nima potom jít nebo ne....Co bych za nima chodila,když jsem jim tak ukradená a tak moc divná,tak co bych tam lezla.Ikdyž zase je slušnost jít aspoň pozdravit,ale jako proč bych na ně měla bejt já milá,když mi Izuna neřekne ani blbý promiň...Až se dozvím něco víc od Kankura-san,tak je půjdu pozdravit a půjdu zase pryč...Dobrej nápad...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 5:06 pm

Kelisu Urane

Zasmála jsem se. No jo no, radši to nebudeme rozebírat. Pořád se koukal na Lio. Hele když se na ní tak pořád díváš tak za ní běž a omluv se jí, ne ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 5:09 pm

Kyrogue Izuna

nemám se za co omlouvat,pouze sem řekl že my přijde divné chodit s někým koho skoro ani nezná,za to že sem řekl svůj názor nemám důvod se omlouvat zdělil sem ostřejším tónem.
moc nechápu proč na mě tak vyjela...to je jedno
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 5:20 pm

Kelisu Urane

Dobře tak klid, nechtěla jsem tě naštvat. Řekla jsem vyděšeným tonem a raději si sedla.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5069
První přihlášení : 06. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 5:21 pm

Kyrogue Izuna

vždyť si nic neudělala usmál jsem se na ní.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 5:25 pm

Kelisu Urane

Taky jsem se na něj usmála. Aha, promiň poslední dobou jsem trošku mimo. A usměv mi pomalu spadal ze rtu.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5627
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 5:33 pm

Info: Přestante psát ty krátký posty o jedné větě atd. Zasrává to forum a jestli se to bude opakovat budou tresty.



Kankuro


Dorazil jeden tým. Dva z nich se bavili a třetí šla za mnou. Ptala se a já odpověděl. Brzy dostanete misi. Zavolej sem ty dva zbývající ano?požádal sem kunoichi.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 5:57 pm

Lio

Ano,hned to bude Kankuro-san. Achjo,proč tam pro ně musim dojít,je prostě nenapadne zvednout se z tý země a jít sem,ne musim pro ně dojít... Otráveně jsem šla směrem ke Keli a Izunovi. Nazdar vy dva,stávejte z tý země,Kankuro-san má něco pro nás tak se hejbněte,nebude na nás čekat celej den... Měla jsem opravdu hroznou náladu,ale doufala jsem že se to cestou srovná.U Kankura-san jsem byla jako první. Kankuro-san támhle jdou ti dva,zajímalo by mě co budeme dělat...A no,vlastně jsem si uvědomila,že ještě nemáme senseie...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5140
První přihlášení : 03. 02. 11

Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 6:05 pm

Kelisu Urane

Najednou k nám přišla Lio a řekla Nazdar vy dva,stávejte z tý země,Kankuro-san má něco pro nás tak se hejbněte,nebude na nás čekat celej den. Hned jak to dořekla vyletěla jsem ze země a pobídla jsem Izunu tak pojď a usmála jsem se na něj. Pak jsem se otočila a běžela za Lio, Co je Lio ... Nebuď smutná, promiň jestli jsem tě nějak naštvala ale aspoň se usměj, neboj na tý Misi bude sranda. Řekla jsem to a povzbuzivě jsem se na ní usmála.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suna - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna - Vesnice   Suna - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suna - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 9 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Iwa - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: