Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 6:29 pm

First topic message reminder :

Zde bude psát tým č. 2...Váš Sensei budu já a podrobné info o Aye najdete v Obsazení vesnice -> Sensei...To je asi vše ^^
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 9:34 pm

Aya Yamima

Všichni si vedli samostatně celkem obstojně,zrušili mi všechny mé klony a Malao se dostal z vězení,takže jsem si řekla,že už seskočím dolu ze skály.Než jsem seskočila navlíkla jsem si za kapsu 3 rolničky.Dopadla jsem na zem a podemnou byla menší díra od dopadu. Tak tedy,jako jednotlivci jste si každý vedl dobře...Chci si ale zjistit jak jste na tom s týmovou prací,tým je základ a já potřebuji vědět jestli dokážete využít své pozice,prostředí a zkušenosti sebe a svých týmových partnerů.Takže zaútočte jako první,pokud se vám podaří získat pro sebe každý jednu rolničku,vyhráli jste a pro dnešek vás zvu na ramen a platím,ale mám podmínku,musíte jí získat pomocí týmové práce! Na znamení jsem zacinkala rolničkami a odskočila kousek od nich...
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5623
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 9:53 pm

Malao Miraku



Boj skončil. Tedˇ pro nás měla zkoušku o týmové práci.Rolničky.Sensei můžeme se předem domluvit? Nebo máme improvizovat za pochodu? Usmál jsem se na senseie a podíval se na mé dvě společnice. Vypadali trochu unaveně ale to já asi taky.Čekal jsme na odpovědˇ naší Sensei.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 10:08 pm

Aya Yamima

Sensei můžeme se předem domluvit? Nebo máme improvizovat za pochodu? Budete improvizovat,pokusíte se vymyslet co nejvíce tahů jak mě dostat do úzkých,využít šance a vzít mi rolničku.Vemte v úvahu okolní prostředí,techniky své a ty o kterých víte,že mají i ostatní a všechno co jste doteď zjistili o mě...Musíte si poradit v každé situaci,nemusíte ani tak předvídat co udělám,mohla bych udělat pravý opak a vy vaším tahem byste mi třeba napomohly vás zranit.Chci abyste se snažili nějak bránit navzájem a pomáhali si při technikách,musíte však znát jak techniky fungují..Na ramenu si popovídáme o vašich jutsu,abyste se lépe poznali a získali tak více informací pro příští misi.To je asi vše...Takže můžeme začít... Postavila jsem se a hromadila chakru na chodidla a ruce,to byly mé hlavní útočné body v těle...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5035
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 10:13 pm

Daisuke Yuki
Opět jsem vytvořila klony a poslala je proti senseice. Tak šéfe jak to provedeme?, zeptala jsem se Malaa
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5623
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 10:58 pm

Malao Miraku


Sensei mi odpověděla. Dobrá tak se do toho dáme.No Yuki navrhuju abychom vyrazili všichni najednou. Ty jdi z leva,Hayame z prava a já zeprostřed. Když jí budeme zasypávat útoky,tak se bude o to hůř soustředit na hlídání rolniček.Souhlasíte?
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 11:21 pm

Aya Yamima

Už jsem se připravovala,že vyrazí a budou na mě nějak rozumně útočit,ale místo toho si začali povídat. Sakra,říkala jsem improvizovat! Co na tom slově nechápete?! Naštvaně jsem vytáhla katanu,silou se odrazila od země a zapíchla katanu mezi Malaa a Yuki,ta se zasekla v zemi. Nechci si zjišťovat jak jste na tom s domluvou! Vytrhla jsem katanu ze země,vytvořila 2 Raiton Bushin a já se rozeběhla na Malaa. Takže tenhle má Raiton,super...takže jdeme použít něco na bázi... Fuuton: Juuha Shou Vykřikla jsem a na Malaa se řítila větrná vlna,vytvarovaná do bumerangu,který jsem měla pod kontrolou a tam mohla libovolně měnit směr.Jeho Raiton je proti mému Fuutonu celkem na nic,sakra nechci abyste bojovali jako jedinci,ale jako tým...Snažte se zase nějak dostat k sobě,jinak vás rozrhnu... Pomyslela jsem si a dále sledovala kam Malao uhne,abych mohla ''bumerang'' nasměrovat na něho.

U Yuki

Takže tahle má Suiton,to je skvělé pro moji příští techniku. Můj klon se odrazil do vzduchu,udělal pár pečetí a Katon: Hibashiri ,vytvořila jsem oheň,ale tím to neskončilo.Jakmile klon dopadl na zem Fuuton: Kamikaze. Poslal větrnou vlnu na oheň a tím se vytvořilo ohnivé tornádo,které si to velmi rychle mířilo na Yuki. Ať okamžitě zapomene na nějakou Suiton techniku,snad viděla,že jsem použila sice Katon,ale posílený Fuutonem,na to ti holka Suiton nepostačí ani zdaleka...

U Hayame

Doton,na Doton působí Raiton ne? Takže jdeme na to... Můj klon odskočil dále od Hayame,aby měl prostor Raiton: Jibashi Po zemi putoval blesk,který jel směrem na Hayame.Klon ještě hodil pár kunaiů s výbušnými lístky do vzduchu,aby Hayame nemohla skočit nad techniku.

Poté jsem zrušila všechny své klony a čekala jak budou spolupracovat všichni tři,když na každého míří jiná technika,stačí lehká chyba a následky můžou být katastrofické.Zašklebila jsem se a čekala na reakce žáků...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5035
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 11:50 pm

Daisuke Yuki
Senseika se nás snažila roztrhnout. Sakra tak to ne. Ohnivé tornádo, vykulila jsem oči, to žádnou svou technikou neporazím. Musim se spolehnout na svou rychlost, koncentroval ajsem čakru do noh a odrzarila se směrem k Malaovi, tak aby mě tornádo minulo. Bohužel sem manévr uplně nezvládla, takže jsem se vystavila technice, kterou senseika použila na Malaa.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 12:11 am

Aya Yamima

A chybička už je tu... Rychle jsem odskočila před své tornádo na místo kde předtím stála Yuki a poslala na něj silnou větrnou vlnu.Ohnivé tornádo se zastavilo a to jsem chtěla,poté jsem skočila za vír tak abych stála naproti Malaovi a Yuki,kteří stáli u sebe,stále jsem mohla ovládat větrný bumerang a ten jsem nasměrovala tak aby letěl na ty dva. Mezitím jsem si koncentrovala chakru do rukou a po chvíli vypustila silné Kamikaze,které rozhýbalo ohnivé tornádo a to se rozjelo naproti Yuki a Malaovi,takže ti dva byli vystaveni ničivému ohnivému tornádu a stejně tak nebezpečnému,mnou kontrolovatelnému,větrnému bumerangu.Když se vezme v úvahu rozměry tornáda a velikost větrného bumerangu,bylo hodně obtížné vyhnout se těmto velkým technikám. Sakra,tak a mam po polovině chakry,snad to nějak dotáhnu,ještě pořád mám pod kontrolou ten bumerang a ten se jentak nevypaří,spíše si dělám pochyby o tom tornádu,je jasné že neuhasne jentak samo odsebe,ale zachvíli taky skončí...
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5623
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 1:17 pm

Malao Miraku



Sensei jde na nás dost tvrdě,na to že se máme pokusit jí vzít rolničky to vypadá že se spíše ona pokouší nás zabít. Alesponˇ bude zábava.Ze předu na mě letěl větrný bumerang a zprava ohnivé tornádo. Yuki přistála vedle mě. Vzal jsem Yuki kolem pasu a vrhl se s ní proti bumerangu. Těsně před ním jsem sebou praštil na zem a takto podjel bumerang i s Yuki. Hned jsem vstal a nastavil a nsastavil spojené dlaně před Yuki. Yuki pochopila a stoupla si a skrčila se.Pořádně se odraž.řekl jsem a po té jí dá se říct vystřelil proti klonu který šel na Hayame.Snad to zvládne.Toto trvalo dohromady jen pár sekund. Vyrazil jsem před Hayame a zabodl kopí přímo naproti blesku který použil klon sensei. Kopí absorbovalo sílu blesku a takto mi vlastně klon nabil kopí víc než je třeba.Hayame,musíme si poradit s klony postupně a společně,ani sensei nemá nekonečno chakry.Šel jsem na pomoc Yuki a hodil kunaie nabité raitonem přímo na klona.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5035
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:08 pm

Daisuke Yuki
Letěla jsem přimo na senseičin klon. V letu jsem vytvořila 2 klony a ty narazily přímo do senseičina klonu. Srazila jsem ji na zem a v tom moje klony trefili Malaovi kunaje nabité raitonem a raiton probil vodou do klonu senseiky.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5136
První přihlášení : 03. 02. 11

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 9:07 pm

Hayame Musoki

Ksakru...podařilo se jí nás rozdělit..musím něco vymyslet..jestli půjdeme každý zvlášť tak je po nás Neměla jsem čas přemýšlet protože se ke mně řítilo hodně klonů. Ksakru musim něco vymyslet..dozadu to nemá smysl..nahoru taky ne....takže co takhle dolů? V rychlosti jsem složila pečetě Doton: Moguragakure no Jutsu dostala jsem se pod zem. Vynořila jsem se během pár vteřin kousek od Yuki. "Myslíš že bysme dokázaly nějak skombinovat naše útoky?" řekla jsem jí, ale byla jsem stále ve střehu kdyby na mě sensei chtěla zaútočit


Naposledy upravil keliska123 dne Tue Mar 01, 2011 10:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 9:12 pm

Aya Yamima

Dobře oni,vyhli se bumerangu,ale pořád zapomínají,že ho dokážu kontrolovat... Obrátila jsem bumerang aby narazil do ohnivého tornáda,tím získalo tornádo ještě větší rozměry a více síly a řítilo se na Yuki a na Hayame,která se k ní připlazila pod zemí.Mí kloni byli zničeni a já přemýšlela co dál,poté mě něco napadlo. Hej ty Malao.... Ukázala jsem na Malaa prstem na pravé ruce,protože levou jsem kontrolovala tornádo...


Naposledy upravil Keiko Lysea dne Tue Mar 01, 2011 9:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5623
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 9:54 pm

Malao Miraku



Sensei vrhla tedˇ už větší tornádo na moje dvě společnice. Pak na mě houkla... Nesdíval jsem se jí na ruku. Budˇ tam má rolničky a nebo to je genjutsu. Chtěl jsem nějak pomoct svým partnerkám.Sakra. Copak sensei?opatrně jsem se podíval na její ruku a byl připraven se dostat z genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5035
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 10:01 pm

Daisuke Yuki
Hayame ja sem spíš na taijutsu, takže asi ne. Tornádo letělo na nás. Hayame mohla by si se zase schovat pod zem? Vynoř se někde u Malaa.


Naposledy upravil Miya dne Tue Mar 01, 2011 10:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5136
První přihlášení : 03. 02. 11

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 10:22 pm

Hayame Musoki

Stála jsem vedle Yuki, a Senseika na nás najednou poslala tornádo.Yuki na mě něco říkala ale nějak v zachvat paniky jsem jí nerozuměla, ale odpověděla jsem jí. Jojo, počkej chvilinku. Doton: Moguragakure no Jutsu... Chytla jsem Yuki, a ponořila jsem s ní pod zem. chvilku jsem tam s ní počkala a vynořili jsme se kousek za Malaem.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5623
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 11:36 pm

Malao Miraku


Hayame a Yuki se oběvili za mnou tím lépe. Musíme vymyslet jak se k ní dostat. Yuki,Hayame musíme jít po ní všichni najednou a nenechat se rozdělit za každou cenu rozumíte? Nemáme moc času na pokec takže se na ní vrhnem a všelijakými zpusoby jí musíme vzít rolničky.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 12:02 am

Aya Yamima

Dobře tuší,že je to genjutsu,no nevadí... Jakmile se Malao podíval na můj prst,byl jak už dobře tušil v genjutsu.Jeho touha pomoci společnicím,byla ohromná a já ji neváhala využít.V genjutsu to vypadalo stejně jako venku,Yuki a Hayame byly na stejných místech,jako když je Malao viděl naposledy.Jediné co se změnilo byla moje poloha,místo naproti Malaovi jsem stála za klečící Yuki a Hayame.Chytla jsem Yuki pevně za její dlouhé,bílé vlasy a kroutila s její hlavou,poté jsem vytáhla katanu a ty její dlouhé vlasy uřízla,Yuki teď vypadala o hodně hůř než normálně.Přešla jsem k Hayame ta sice měla krátké vlasy,tak jsem ji zvedla za krk vysoko nad zem,takže se začala dusit.Pomoc,Malao...Prosím,pomoz nám... Snažila se nějak mluvit Hayame,ale já ji dále škrtila,potom jsem ji odhodila na skálu.Přišla jsem zpět k Yuki,vytáhla z kapsy kunai a držela jí ho u krku,pak jsem lehce řízla,takže jí začala z krku téct krev,kunai,který jsem stále držela jsem ji poté hluboko zabodla do ramene.Yuki bolestí vykřikla a se slzami na tváři snažně prosila Malaa o pomoc.Možná se chtěl Malao rozeběhnout už při tom,když jsem Yuki uřízla vlasy,měl však smůlu,jelikož byl v mém genjutsu tak jsem mu znemožnila pohyb nohou tím,že se měl velkými hřebíky přibité k zemi,hřebíky i kdyby usiloval sebevíc,by nešly vyndat. Šla jsem zvednout Hayame,odhodila ji zpátky k Yuki,vyskočila do vzduchu a nohou ji doskočila na břicho.Ta vyjekla bolestí a začala jí téct krev z pusy,hlavu otočila na Malaa a dívala se mu s uslzenýma očima na tvář a aby toho neměla Yuki málo,probodla jsem ji zezadu katanou,která ji projela skrz břicho. (Toto všechno je genjutsu,pro Yuki a Hayame to vypadá jakoby se Malao zastavil a najednou přestal vnímat..)

Venku

Vytvořila jsem dva klony,jelikož jsem stále držela Malaa v genjutsu,takže bleskoví kloni se rozeběhli na Yuki a Hayame,které byly zase pod zemí.Tornádo už vyprchalo a tak jsem musela vymýšlet co dál.Na Hayame poslal můj klon Katon: Goukakyuu no Jutsu ,velkou ohnivou kouli,která se na ní řítila,nemohla pod zemí zůstat pořád,a tak klon čekal opodál a nehnal se moc do boje.Druhý klon se rozběhl proti Yuki a udělal Fuuton: Kamikaze,z ruky mu vyšlehly dvě větrné vlny a poté za nimi další dvě.Celkem se na Yuki řítily čtyry vlny a já jenom čekala,až budou zase všichni osvobozeni,protože doteď jsem spíše snažila,aby jim došla chakra a abych je aspoň trochu unavila.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5035
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 1:09 am

Daisuke Yuki
Malao se přestal hýbat, takže ho senseika nejspiš lapila do genjutsu. Už jsem začinal být unavená. To mě zpomalilo, takže jsem se úplně nevihla posledni vlně a ta mě odhodila. Dost jsem si natloukla a všechno mě bolelo. Už se my vubec nechtělo bojovat, ale pak se mi vybavily treninky, když mě otec učil taijutsu. Vzdycky ze mě skoro vymlatil duši a pak mi řekl: Když si mysliš, že nemužeš, nic to neznamená, jen to že se dost nesnažíš, ještě máš spoustu energie. Takže dokud mám jestě trochu energie budu bojovat. Zvedla jsem se, vytvořila klony a oni mě hodily na Malaa. Vpravila jsem do něj svou čakru a doufala, že to bude stačit aby genjutsu povolilo.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5623
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 11:07 am

Malao Miraku



Uhodl jsem správně bylo to genjutsu. BBylo mi to hned jasné,sensei by nikdy nebyla takhle drsná na náš tým a už vubec by neprobodla jednoho z členů. Ale i tak to byl hrozný pohled. Soustředil jsem se na rozrušení mé chakry. V tomhle jsem byl vždy levý. Pokoušel jsem se to dělat dál a dál ale pak najednou jsem ucítil něčí chakru a to mě probralo z genjutsu. Podíval jsem se okolo a viděl Miyu která do mě vrazila a očividně mi i pomohla zušit genejutsu.Díky. poděkoval jsem Yuki.Podíval jsem se na pravou Sensei. Už zase vytvořila klony. Už s tím je celkem neoriginální.Yuki,Sensei nás vůbec nešetří. Pojdˇme jí to oplatit. Poběž se mnou přímo na ní. Jakmile budeš vedle ní použij Suirou a já jí omráčím. A ty Hayame použij Shinjuu Zanshu a sejmi jí ty klony. A pak se k nám připoj. Holky toto zvládneme jen si musíme věřit. Použijte všechno co vás napadne pro vaši výhodu. Katany,lístky kunaie všechny techniky co umíte, zkrátka vše. Berte to jako by vám šlo o život.řekl jsem jim aby mě slyšeli jen ony a Sensei ne. Vyběhl Jsem s nabitým kopím a běžel jsem k Sensei za předpokladu že je Yuki za mnou. Hodil jsem kunaie nabité raitonem na Senseiinu hrudˇ velmi prudkou rychlostí. Rukojetˇ kunaií byly obaleny výbušnými lístky. Nečekal jsem jak Sensei zareaguje a hned jsem kopím máchl obloukem po jejím boku kde měla i rolničky.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5035
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 11:41 am

Daisuke Yuki

Malao se rozběhl, vytvořila jsem klon, poslala ho za Malaem, jako náhradu za sebe a oběhla jsem senseiku obloukem,a tak se ji dostala do zad. Jelikož ji Malao zabavil dokazala sem se dostat blízko k ní a použít Suirou. Natáhla jsem jednu ruku a kolem sensei se vytvořila vodní koule, které není úniku. Sensei teď byla v kouli. Unaveně jsem se usmála na Malaa a otočila se na Hayame, abych se koukla jak je na tom, připravená vyslat ji na pomoc klona.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 6:27 pm

Aya Yamima

Malao se dostal pomocí Yuki ven z genjutsu,poté šli k sobě.Inyu Shoumetsu...
Šeptla jsem potichu,když jsem viděla že na mě letí kunaie s výbušnými lístky,ale to už po mě zase sekal Malao kopím.Trhla jsem sebou do strany,abych se vyhla kopí,ale teď se do mě zapíchly kunaie,v tom okamžiku nastal výbuch,takže Malao,Yuki ani Hayame nemohli nic vidět.Když na mě Yuki chtěla udělat vodní vězení,přes kouř nemohla moc vidět,takže musela počkat až se kouř rozptýlí,ale téhle šance jsem využila a strhla Malaa ,tak aby byl místo mě ve vězení.Mezitím jsem odskočila stranou (díky Jutsu Inyu Shoumetsu se mi nic nestalo) a začala si léčit hrudník.Po chvilce jsem měla hrudník vyléčený,ale stopy výbuchu tam pořád byly.Hromadila jsem poslední zbytek chakry do rukou,položila ji na zem,nasměrovala chakru ve formě blesku na několik od sebe vzdálených cílů,což představovala Yuki,Malao a Hayame,blesk poté vyrazil po zemi...Při dotyku částečně paralizoval tělo,moje chakra byla už skoro na dně,ale přece jenom mi ještě něco zbylo. Hmm,teď budu muset dělat Taijutsu,hlavně se vyhnout Yuki,ta je malá,lehká a skvěle se hodí na rychlé pohyby taijutsu..
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5136
První přihlášení : 03. 02. 11

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 2:29 pm

Hayame Musoki

Když jsem stáli ja Malaem, Senseika ho dostala do genjutsu. Malao se chvilí nehýbal, takže to šlo celkem poznat, Yuki si toho všimla a Malaa u Genjutsu dostala. Já jsem stála pořád nehybně na místě, a nevnímala jsem co se děje okolo mě. Když jsem se vzpamatovala, viděla jsem jak je Malao uvězněn ve vodní kouli, a Yuki stojí vedle něj. Doton: Shinjuu Zanshu no Juts: Zbavila jsem se Klonů kteří byli okolo mě, a běžela Malaem a Yuki. Když jsem tam přiběhla Senseika na nás poslala blesk. Sakra co mám dělat nemužu je stáhnout pod zem to nejde, Malao je v kouli, Sakra. Yuki zruš MAlaovi to vězení, ať nás můžu dostat pod zem , Řekla jsem nervozně v rychlosti.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5035
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 7:58 pm

Daisuke Yuki

Malao se ocitl ve vodním vězení misto senseiky. Okamžitě jsem techniku zrušila, ale to už na nás sensei zase utočila, slyšela jsem Hayame jak na mě něco volá, ale nerozuměla jsem co.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5136
První přihlášení : 03. 02. 11

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 9:05 pm

Hayame Musoki

Když jsem to Yuki řekla, hned to vodní vězení zrušila. Udělala jsem jeden rychlí krok, abych se dostala blíž k Malaovi, a chytla ho. Doton: Moguragakure no Jutsu: Chytla jsem Yuki a Malaa a schovala nás pod zem. Chvilku jsem tam s nima počkala a pak jsme se vynořili za nejbližším stromem.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 9:24 pm

Aya Yamima

Už mě štvou,pořád zalejzají pod zem... Rychle jsem nahromadila chakru a silou bouchla do země,která se začínala napraskávat. Tak teď mají narušený povrch,takže pod zem nezalezou.. Ďábelsky jsem se usmála a běžela naproti těm třem,co se zrovna vynořili za nedalekým stromem. Hodila jsem po nich kunaie s výbušnými lístky,které při nárazu do stromu vybuchly. Teď si dáme chvilku taijutsu,Yuki má výhodu že je lehká a tak tuším,že získá rolničku jako první,nebudou se používat zbraně,takže já zasunu katanu a ty Malao nevytáhneš to tvé kopí jasné?... Stoupla jsem si pevně na popraskanou zem a čekala,až ostatní příjdou blíže...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Yuki Daisuke
» Yuki Yukigakure
» Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: