Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5356
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 6:29 pm

First topic message reminder :

Zde bude psát tým č. 2...Váš Sensei budu já a podrobné info o Aye najdete v Obsazení vesnice -> Sensei...To je asi vše ^^
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5624
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 5:00 pm

Malao Miraku



Kývl jsem že chápu na sensei. Sensei? mám dotaz...pujdeme na vás všichni na jednou? nebo pujdeme postupně? A mohu používat chakru ? nebo je to jen čistě taijustu?kopí jsem odložil stranou a byl připraven vyrazit. V taijutsu jsem nikdy neměl problém a bavilo mne dělat různé nové chmaty.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5356
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 8:01 pm

Aya Yamima

Dobrá otázka Malao...Chakru samozřejmě používat můžete i já ji vždy používám pokud jsem nucena dělat nějaké taijutsu,abych pravdu řekla,nejsem v tomhle moc dobrá,takže výhoda pro vás....A abych vám to ještě více usnadnila,půjdete všichni najednou,ale ne že se třeba stane,že si najednou všichni skočíte pro rolničku.To ne,pokud chcete získat zvonek,musíte jít pro něj nějak postupně a hádám,že jako první kdo ho bude mít bude Yuki... Stoupla jsem si pevně na zem a vyčkávala,až se všichni připraví. Sakra,to jsem si zase něco vymyslela,no doufám že mám dost peněz,protože pokud jde o taijutsu tak to projedu na plné čáře... Vzdychla jsem si a podívala se na ostatní...
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5624
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 4:22 pm

Malao Miraku



Sensei mi odpověděla. Yuki se zatím neměla k boji a mě se nechce moc čekat. Sensei nejdřív nám ukažte kde máte rolničky.....nechce se mi vás ošahávat abych zjistil kde jsou.Usmál jsem se neviným usměvem a podrbal na zátylku.Prominˇte že se tak hloupě ptám ale myslíte používání chakry jako chakry? a nebo chakry jako elementu? Nejsem si tímthle moc jistý tak se radši zeptam abych něco neprovedl.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5036
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 8:36 pm

Daisuke Yuki

Čekala jsem až si Malao a sensei vyjasní pravidla. Tak taijutsu, konečně něco v čem nejsem uplně na nic. Počkam, až nám sensei ukaže, kde má rolničky a zautočím.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5356
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 9:04 pm

Aya Yamima

Dobře takže rolničky mám na pravém boku,jsou zachyceny za kimono. Na znamení jsem zatřepala rolničkami. Promiňte že se tak hloupě ptám ale myslíte používání chakry jako chakry? a nebo chakry jako elementu? Nejsem si tímthle moc jistý tak se radši zeptam abych něco neprovedl. Malao,protože já mám tři elementy,takže by jste byli v nevýhodě,protože bych mohla mít ohnivou,větrnou nebo bleskovou chakru v ruce nebo v noze a všechny způsobí těžší zranění než od normální chakry. Takže aby to bylo aspoň trochu vyrovnané,tak budeme používat normální...Pokud jste připraveni můžeme začít. Připravila jsem se,abych mohla rychle zareagovat na pohyby těch tří...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5036
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 9:13 pm

Daisuke Yuki

Senseika ukazala rolničky. Naboku pod kimonem, to nebude lechké, vzíi jí je. Tak šefe, jaka bude strategie? Otočila jsem se na Malaa.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5624
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 9:34 pm

Malao Miraku



Sensei odpověděla a Yuki se mě zeptala jaký je plán.Yuki raději mi neříkej šéf. Nejsem tak zkušený. No podle mě bychom se měli všichni co nejvíc snažit a zaměstnat senseie aby si nevšimla že jí berem rolničky.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5137
První přihlášení : 03. 02. 11

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 11:52 pm

Hayame Musoki

Achjo..zase něco dělat je to nuda Rozhlídla jsem se a přemýšlela o možnosti schovat se pod zem, že si toho nikdo možná nevšimne, ale nechtělo se mi plácat chakru. "Vymyslela jsem plán...takže můj plán zní Malou nebo Yuki vymyslete nějaký plán..to je můj plán" Potom jsem vytáhla hřeben a začala si česat vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5036
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:09 am

Daisuke Yuki

Vymyslela jsem plán...takže můj plán zní Malou nebo Yuki vymyslete nějaký plán..to je můj plán" Potom si vytáhla hřeben a začala si česat vlasy. No to si snad děla srandu, proto je nejlepší držet se od ostatních dál. Nějak už se mi nechtělo čekat, až nás osvítí duch týmové práce a prostě zautočila sama. Rozběhla jsem se proti senseice. Zaútočila jsem kopem na žaludek.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5356
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:51 am

Aya Yamima

Chvilku jsem čekala,až si tam všichni dopovídají,najednou se proti mě rozeběhla Yuki. Chjoo,jestli je naučim týmové spolupráce,tak už zvládnu všechno... Povzdychla jsem si,Yuki mě chtěla kopnout do břicha,no asi takových deset centimetrů jsem Yuki chytla za kotník a otočila jím a potom pustila,takže vlastně udělala otočku ve vzduchu a dopadla na zem.Rychle jsem od ní odskočila,aby mě třeba nestáhla za nohy dolů nebo něco podobného. Yuki,říkala jsem týmová spolupráce...Teda doufala jsem,že mě poslechneš,jak se zdá,máš vlastní hlavu,jestli si myslíš,že mi dokážeš vzít sama rolničku,tak si jdi teď sednout a potom pudeš samostatně... Řekla jsem takovým tím učitelským hlasem a čekala na Malaa a Hayame...
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5624
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:52 am

Malao Miraku


Po tom co jsem slyšel co řekla Hayame jsem se zatvářil mírně naštvaně a unaveně zárovenˇ aby bylo Hayame jasné co si o jejím postoji k spolupráci myslím.Yuki už vyběhla na sensei.Hayame jestli chceš být pozadu tak si dál česej vlásky ale nepočítej s rolničkou. Vyběhl jsem za Yuki a mířil jí kopem obloukem na nohy abych jí je podrazil.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5036
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:00 am

Daisuke Yuki

Dopadla jsem na všechny 4.Gomen sensei-sama, budu spolupracovat s ostatními. Malao už se rozběhl směrem k nám. Sakra spoluprace s ostatními, nikdy jsem to neskoušela, no snad to nějak přežiju.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5356
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:16 am

Aya Yamima

Gomen sensei-sama, budu spolupracovat s ostatními. Dobře... Řekla jsem,ale to už se proti mě řítil Malao a chtěl mi podkosit nohy,no nezbívalo nic jiného než se pořádně a rychle odrazit a vyskočit do vzduchu. Měla jsem chvilku času,když jsem teď byla nad zemí,takže jsem do celého svého těla nechala proudit nahromaděnou chakru.Dopadla jsem zase na zem a rychle se rozeběhla proti Malaovi s nataženou rukou v pěst...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5036
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:24 am

Daisuke Yuki

Sensei zaútočila na Malaa. Zautočila jsem ji na žebra, buď uskoči a netrefí Malaa a nebo dostane pořádnou šlupku. Doufám, že se to bude počítat jako snaha o týmovou práci.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5356
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:39 am

Aya Yamima

Už jsem byla skoro u Malaa,když v tom na mě vystartovala zase Yuki a snažila se mi zasáhnou hrudník.Naštěstí jsem stačila zabrzdit a jedním rychlím pohybem jsem byla zase ve vzduchu,natáhla jsem nohu a ''letěla'' na Malaa. Třeba uhne,třeba ne...No uvidíme co udělá...A Keli by si mohla konečně dočesat ty svoje vlasy a začít taky něco dělat,nebo ji svážu a bude koukat jak se nacpáváme v ramen shopu a ona bude jenom sedět a slintat...
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5624
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:43 pm

Malao Miraku


Sensei uhla a pak šla zase po mě. Natáhnutou nohou na mě mířila ze shora. Mírně jsem uhnul v praco,dal prduce nohy do skrčeného postoje. Jak jsem je dal nahoru tak jsem byl na chvíli jen nad zemí skrčený. Nohy jsem prduce vykopl dolů a tím se velmi rychle odrazil a letěl naproti sensei. V té rychlosti jsem narazil nataženými dlaněmi do senseiiný nohy. Trochu mě zabrněli ruce ale splnělo to svůj účel. Sensei se kvůli nárazu roztočila a nemohla v té chvíli vědět kde jsme kvůli neustále se točícímu obrazu. Využil jsem toho a točivým kopem jí kopl do boku.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5356
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 2:16 pm

Aya Yamima

Když jsem padala dolů,Malao se odrazil a nějak se mu podařilo,že jsem se roztočila a tím pádem nic neviděla.Najednou jsem cítila kopnutí do boku a odletěla jsem kousek dozadu.Ve vzduchu jsem se stihla přetočit,tak abych dopadla na všechny čtyry,stoupla si a nahromadila chakru do boku,aby aspoň trochu přestal bolet.Poté jsem se rozeběhla a těsně před Yuki,jsem pěstí bouchla do země,ta začala praskat,až když trhlina dorazila k sedící Keli,tam se zastavila.Stačilo do ní poté ještě dvakrát bouchnou a zem by se pomalu začala rozdělovat. Pořádně jsem se odrazila a letěla dopředu na Yuki s rukou pevně drženou v pěst...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5036
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 2:22 pm

Daisuke Yuki

Sensei přeorala treninkovou plochu a zautočila na mě. Počkala jsem, až byla těsně u mě a pak se jen lechce pootočila čimž jsem se nejem, že vyhnula ráně, ale i chmátla po rolničce.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5356
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 3:11 pm

Aya Yamima

Yuki se pohodlně vyhnula mému přímému útoku a ještě chmatala po rolničce. Sakra,úplně jsem na to zapomněla... Hodně rychle jsem zabrzdila,odrazila se od země a obloukem jsem přistála asi metr před Yuki. Tato teda bere hopem,hned na rolničku asi nemá ráda dlouhé protahování...No nevadí... Bez nějakých dlouhých čekání,jsem oběhla Yuki i Malaa a stoupla si za Hayame a zvedla ji za triko do vzduchu. Jestli okamžitě nebudeš něco dělat,tak tě svážu a budeš na nás koukat jak se přecpáváme jídlem a pokud ti to nebude stačit,hodim si tě do genjutsu...Takže začni makat... Řekla jsem ji smrtelným hlasem a pustila zpět na zem...
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5624
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 6:20 pm

Malao Miraku



Sensei vzala Hayame a trochu jí pohrozila.Tedˇ mám šanci. Když nás obcházela vyskočil jsem vysoko do vzduchu a po té dopadl přímo za Sensei a Hayame. Okamžitě jsem rukou vystřelil proti rolničkám.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5356
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 6:39 pm

Aya Yamima

Malao k nám přiskočil ze zadu a už se drásal po rolničkách.Chytla jsem mu ruku a přehodila Malaa přes hlavu na zem,rychle odskočila do zadu a rozeběhla se proti Yuki. V pravé ruce jsem měla hodně chakry,takže zásah by bolel.Nastavila jsem pěst proti Yuki hrudníku a čekala zda se vyhne...Popravdě trefit Yuki nebyl ten cíl...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5036
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 6:54 pm

Daisuke Yuki

Sensei mi miřila na hrudnik, ale postoj těla měla nějaký divný, celkově se mi ten její útok nezdál. Nahromadila jsem čakru do nohou a odrazila se kus dozadu. Pak jestě jednou a obloukem jsem se rozběhla k Malaovi, nepřestávaje sensei sledovat.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5356
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:18 pm

Aya Yamima

Yuki se,jak jsem předpokládala, lehce vyhnula útoku a já plnou silou narazila do země,ta se v tom okamžiku roztřásla,takže to bylo takové malé zemětřesení.Hned jsem toho využila a skočila do vzduchu,zase natáhla nohu a letěla na Malaa,který stál za Hayame...
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5624
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 12:54 am

Malao Miraku


Sensei na mě opět letěla s nataženou nohou. Na jeden trik neskočím dvakrát a ona taky ne. Ustoupil jsem od jejího místa dopadu dost daleko aby mě po té co dopadne mohla jakkoliv trefit. Soustředil jsem chakru do nohou a do pěstí. Jakmile Sensei dopadla velmi vysokou rychlostí jsem zaútočil jednou pěstí do jejího ramene a druhou do boku. Oběma se vyhnout nemohla to by musela použít Shunshin no Jutsu ale to nemůže protože jsme se dohodli. Musela si velice rychle vybrat kterému výpadu se vyhne a kterému naopak ne.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5036
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:13 pm

Daisuke Yuki

Už sem byla skoro u Malaa, když na něj sensei zautočila. Pak on zaútočil na ni. Přidala jsem a využila toho, že se scela soustředí na Malaa, přiblížila jsem se a chmatla rukou po rolničkach, stale připravená odskočit, kdyby se něco pokazilo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Yuki Daisuke
» Yuki Yukigakure
» Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: