Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréning tým 1

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5071
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Tréning tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Tréning tým 1   Tréning tým 1 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 5:11 pm

Sensei: Kurotsuchi
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:21 am

Aoi Sora

Pomaly som podišla na tréningové pole a pozorne som sa porozhliadala naokolo, na sebe som mala biele polonohavice s bielym tesným tielkom a to bolo vlastne všetko, na stehne som ešte mala pripnuté púzdro na zvn a za opaskom som mala meč. Hľadala som očami niekoho, senseia alebo niekoho z týmu či vôbec nejakú živú dušičku no nikoho som nevidela a tak som sa len pre seba pousmiala, sadla som si na zem a začala som meditovať pri čom som rozmýšľala nad technikou ktorú som sa pôvodne chcela naučiť.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5169
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 11:51 am

Yakumo Saitou

Pomalými kroky jsem se pomalu dostával na dané místo, nebo spíše na náš budoucí tréningový areál, ospalost mě pronásledovala každou vteřinou a já byl rád, že se držím vlastně na nohou. Konečně jsem přišel a uviděl Aoi, jak tam jen blbě vysedává a medituje, nedalo mi to a potichu jsem se k ní chtěl dostat, abych měl dobrý výhled na její prsa... Při mé smůle se však stalo to, co se stát nemělo, zakopl jsem o kámen a těsně před ní se rozbil o zem. Čau Aoi! Vykřikl jsem se zabořeným obličejem v zemi.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 5:20 pm

Aoi Sora

Len tak som si tam spokojne meditovala keď tu som pred sebou počula ako očividne niekomu stroskotal pokus potichu sa ku mne priblížiť a ja som len mohla hádať kto to bol. Ahoj, Yakumo-kun. Povedala som pri čom som otvorila oči a zaškerila som sa naňho, potrebuješ pomôcť? spýtala som sa s "hranou" strarostlivosťou.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5169
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 8:50 am

Yakumo

Jasně, že potřebuju pomoct, sakra! Zařval jsem se zabořeným obličejem v zemi a plnou hubou písku. Nevědomky jsem natáhl jednu z ruk, která byla u ní blíž, aby mě nemusela nějak speciálně tahat a čekal, zda-li mi pomůže nebo mě nechá na holičkách.. No čemu se divit? Kdo by v dnešní době pomáhal bláznovi jako jsem já. Hele ty chceš, aby mi ta ruka upadla, že jo? Dodal jsem ještě po chvíli čekání, které ve mě pomalu hromadilo vztek, jelikož vstát sám byla pro mě moc velká otrava.. Nechat se zvednout od Aoi bylo určitě příjemnější.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 3:16 pm

Aoi

Okej okej.. zahundrala som potichu a postavila som sa, pri čom som vykročila smerom ku Yakumovi a schytila ho za ruku, ksoo Yakumo-kun ty si tak ecchi.. stavím sa že si sa mi chcel pozerať do výstrihu že?.. zaškerila som sa a chytila som ho za ruku, pri čom som ho vytiahla hore a kúsok som od neho odstúpila.Uchechtla som sa keď som sa mu pozrela do tváre, si trocha špinavý heh..dávaj si pozor je tu.. "riedka" zem. usmiala som sa a podišla som k nejakému stromu.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5169
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:05 pm

Yakumo

Vyliž.. Řekl jsem pozvolně.. a trochu si oddechl.. Tý vogo, kde jsou?! Nechci tady strávit ráno s tou kozatou kravkou! Problesklo mi hlavou, protože Aoi mi moc do povahy neseděla.. No už jsem to dál neřešil a švihnul sebou zase o zem, tentokrát však na záda a pomalu začal stírat ten hnus ze svojeho obličeje. Po nějakých minutách jsem už jenom přizavřel oči a jedním očkem, jak se říká.. se začal dívat na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning tým 1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)
» Tréning a zase len tréning
» Tréning tým 3
» Tréning tým 4
» Tréning tým 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: