Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréning tým 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5071
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:43 pm

Sensei: Seiji Retsu
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:48 pm

Isamu

Ike zčervenala a nebyla schopna ze sebe vyrazit jediné slovo... "To je v pořádku" řekl jsem a položil jí ruku na rameno. "Nemusíš se za to stydět..." Bylo na tom znát, že mi tyhle věci nikdy moc nešly, ale snažil jsem se nic nezkazit...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:51 pm

Ike

....Ano, políbila jsem tě. řekla jsem a začala se klepat.
"Proboha, jsem blbá,blbá,blbá,blbá!" nadávala jsem si a přemýšlela, co udělat
s tou zeminou. Začala jsem tedy znovu stavět.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:52 pm

Kalen Satoko


Ike mi zňičila cigáro.Ignoroval sem to jak odycky chtěl sem dokončit tu techniku. Zakřičel sem tak aby mě bylo slyšet .Isamu prosím ťe jak si na tom s ovládáňím chakry do úst potřebuju poraďit jestli by si byl tak ochotný.A sledoval sem jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:58 pm

Isamu

Ještě chvíli jsem podržel ruku na rameni Ike: "To bude v pohodě" zašeptal jsem jí a přesunul jsem svoji pozornost ke Kalenovi. "Absolutně netuším kam tím míříš" řekl jsem mu... Chvíli to dokonce vypadalo, že mu chci nechat hlavu na krku...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:07 pm

Ike

"Můj bože, můj bože, můj bože!" řvala jsem v podvědomí a když se
Isamu otočil, praštila jsem se kamenem do hlavy. po pár sekundách
už jsem byla klidná. Ze zeminy jsem vytvořila tři pevné figuríny.
Doton: Seki konbo!! Zařvala jsem a
ruce se proměnily v kamenné. Začala jsem figuríny mlátit. V případě,
že se rozpadly, jsem je znova složila. Tenhle proces mě ale docela
vyčerpával. Potřebovala jsem ale zesílit, takže jsem neváhala.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:14 pm

Isamu

Po chvíli jsem za sebou uslyšel rány. Otočil jsem se a uviděl jsem Ike mlátit do nějakých kamenných útvarů. Tohle vypadá jako vybíjení vzteku... řekl jsem si. "Na koho, nebo a co máš vztek?" zeptal jsem se a doufal jsem, že nebudu hlavní příčinou...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:20 pm

Ike

Uslyšela jsem Isamovu otázku. Rozkopla jsem figurínu a řekla :
Nemám vztek.Trénuji.
Odvětila jsem a začala rozbíjet další figurínu.
Rozbila jsem všechny figuríny a spadla na zem do tureckého sedu.
začala jsem hluboce dýchat a přemýšlet, proč mám tak málo chakry.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:25 pm

Kalen Satoko


Hoďil sem Shurikeny s vlascem koles tromu a ty se omotali.Vlasec sem mel v puse.Uďelal sem pečeťe a křikl.Katon:Ryuuka no Jutsu.Z úst mi vyšlehl jen malí plamínek a ten sotva dojel ke stromu.Isamu prosím,ty používáš Fuuton z pusy,poraďíš mi?
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:55 pm

Ismau

Kalen po mně něco chtěl... Rozhodl jsem se ho ignorovat. "Dost výstřední styl tréninku" poznamenal jsem a sedl jsem si na menší kámen. Nadále jsem Ike s údivem pozoroval...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 11:01 pm

Kalen Satoko


Vzal sem do ruky Guan Dao a spojil ho.Přizpůsob element!Zakřičel sem.Guan Dao začalo hořet.Točil sem s ňim kolem sebe,až se utvořilo tornádo.Pak jsem ho vyslal směr strom.Když bylo v dráze rychle sem zabodl Guan Dao do země.Katon:Kyuuka no Jutsu. A poslal sem to stejným směrem.Obrvoské plamenné tornédo,kterým se linul obří plamen.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 6:01 pm

info : To si děláš trochu srandu ne? Takovouhle smršť by Genin neudělal -.-"

Ike

Stoupla jsem si a začala znovu tvořit figuríny. Tentokrát jich bylo 10 v kruhu.
"Tak, teď zkusím vylepšit tohle." řekla jsem si v duchu a začala se soustředit.
Doskládala jsem pečetě a řekla :
Doton: Suishō-seki!
Kameny se začaly vytahávat ze země. Nade mnou se objevil 60-ti centimetrový
krystal z kamene. Roztáhla jsem ruce a krystal se roztočil.Všude kolem mě lítaly
velice ostré malinké kamínky (ve tvaru krystalu -.-). Snažila jsem se miřit přesně na figuríny.
Po chvíli už z krystalu nic nezbylo. Z figurín zbylo rozsekané bahno. Spadla jsem na zem a
začala z hluboka dýchat... "No, jde mi to lépe!" povzbudila jsem se a lehla si. Dívala jsem se na nebe a pořád ještě hlasitě dýchala.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 7:17 pm

Isamu

Ike se začala přepínat... Poté co spadla na zem jsem jí podal lahev s vodou a řekl: "Napij se a radši se nepřepínej." Potom jsem se příjemně usmál a čekal na její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 7:46 pm

Kalen Satoko

Ze stromu ňic nezůstalo.Chvylku sem odpočíval a přemýšlel.Pak mě něco napadlo.
Přizpůsob element!Guan Dao opět začalo hořet.Dal sem do něj hodňe chakry,a držel.Pak sem s ním točil.Okolo mě se utvořil obrovský ohňivý vír.Vem ši všechnu chakru!Vykřikl sem.A všechnu chakru sem vložil do techniky.Vír se rozšiřoval po celém placu.Pak když už byl skoro všude,zmizel.Já pusťil Guan Dao z ruky.Padl sem k zemi neudržel sem oči otevřené.Omdlel sem vyčerpáňím.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 8:30 pm

Isamu

Otočil jsem se směrem ke Kalenovi a viděl ho polomrtvého na zemi. S úsměvem jsem pak řekl Ike: "No, tak špatně na tom ještě nejsi..."
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 9:00 pm

Kalen Satoko

Ležel sem a poslouchal že na mě isamu nadáva.Poté sem opět upadl do kómatu.


Naposledy upravil Mister_zx dne Tue Mar 08, 2011 9:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4997
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 9:00 pm

Kalen>>>
TO že si šiel domov bol iba zlý sen, sposobený prejedaným a čokoládou. Prebudil ťa až senseiov nežný hlások a jeho topánka.

Všetci traja>>>
Vo vašj blízkosti sa ozvalo hromadné "pfuuf" a vy ste uvideli sivý dym (kour). Kým sa dym rozprestrel a vy ste konečne uvideli senseia, boli ste dosť prekvapený. Mal som byť na nejakej S misii. Pozorne som vás prezkúmaval pohladom, dosť jasne naznačujúcim 2 veci: Moja misia bola úspešná a dozvedel som sa o vašej "odvahe". Avšak nemenoval som ju. Prišiel som ku Kalenovi a kopol ho silno, aj ked jemnejšie, bolo vidno že mu nechcem ublížiť. Stále sa neprebral a ja som vytiahol svoju katanu, aj s púzdrom a z výšku ju hodil na jeho tvár, to ho určite prebralo. Takže, moji milý úctivý študenti, ako ste asi pochopili, moja misia je u konca a ja sa pozriem, ako ste postúpili s tréningom, ako som počul, bolo ho dosť. Takže, povedzte mi na rovinu: Myslíte si, že ste už tú techniku zvládli? (Isamu je trocha pozadu, kvôli jeho neaktivite) Kývol som a postavil sa najprv pred mojeho favorita, ktorý ešte nikde nebol, tj, ešte neexistoval. Pozeral som sa na nich a čakal, ktorý sa prihlási ako prvý.


Naposledy upravil adop1011 dne Tue Mar 08, 2011 9:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 9:04 pm

Kalen Satoko

Probralo mě pár ran.Pak sem poslouchal jak sensei něco vykládá.Sensei myslím že to mám.Vykřikl sem ze zeme.A snažil se zvednout.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4997
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 3:46 pm

Seiji Retsu

pozrel som sa na blbečka a vytiahol železné lanko. Hodil som mu ho ku hlavu, držúc jej druhú stranu stále pri sebe. Tak fajn, vypusti to všetko. povedal som nezaujato a namieril druhou rukou k svojemu srdcu, takže to vyzeralo, akoby som sa chcel od teba nechať zabiť. V skutočnosti som sa ťa snažil potopiť.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 4:02 pm

Kalen Satoko


Klidne jen mám menší problém.Sem bez chakry,takže musíte počkat.proč si myslíte že sem tady ležel.Z nudy?Řekl sem bez zájmu.Pak sem si sedl,a začal jíst různý tyčinky typu KitKat a podobně.Abych nabral chakru.pak vám to ukážu.Řekl sem s plnou pusou že sem skoro poprskal senseie.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4997
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 6:42 pm

Seiji Retsu

Ak si si myslel, že ť len tak nechám odkráčať a najesť sa, šeredne si sa plietol. Skorej, ako dopadlo lanko. Som vypálil na tvoju hlavu tú techniku, ktorú si sa ty mal zatial naučiť. Keby som bol nukennin, alebo tvoj nepriatel vo vojne, myslíš, že by som ty dovolil odísť? Nebud smiešny. Ak s niekym bojuješ, musíš použiť svoje maximum a ak si ho už vyničil, dúfať, že ť spoločníci najdu skôr, ako sa z teba stane kúsok grillovaného mäsa. Oheň ty nejak moc neublížil, vyzeralo to skorej ako výstraha, než priamy útok. Keby si sa nehlásil ako prvý, mohol si medzi tým, akoby som skúšal tých dvoch doplniť chakru. Zatial, kým sa on naje, pojdte jeden z vás... Ukázal som prstom na ostatných. Ukážte mi, že nie ste obyčajné lamy.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 8:42 pm

Isamu

seděl jsem u Ike a mistr řekl abychom předvedli svoje techniky... No... Nemyslím, že jsem se jí naučil, protože jak jste říkal, technika vyžaduje na každého soupeře individuální postup, pokud víte kam tím mířím... Potřeboval bych naučit alespoň základ té techniky, během kterého je nepřítel ve vzduchu... řekl jsem a doufal jsem, že mi sensei vyhoví...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 9:30 pm

Kalen Satoko


Vypálil na mě tu techniku.Trochu mě popálila a ukázal na ostatňí ať začnou.Tak to NE! Řek sem si v hlavě.Vstal sem a obvázal provázek okolo stromu.Všechnu zbylo chakru a všechno jak sem se to naučil,sem soustřeďil do techniky.Provedl jsem pčetě.Katon:Ryuuka no Jutsu!Vykřikl sem a vydechl jak jen sem dokázal.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4997
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 8:27 pm

Seiji Retsu

Majster pozeral na Kalenov chabí pokus zo seba vyžmykať maximum. Z tvojich úst sotva vyšla jemná para, ktorá sa ani nedala nazvať dymom. Chlapče, povedal som príjemným hlasom, akoby som mal dneska niečo, čo ma urobí štastným. vydím, že v tebe je predsa len odhodlanie. To si cením, ale ako som ty už povedal, oddýchni si. Potlapkal som ho po ramene a natočil sa na Isamuho. Takže si ma počúval? Aspon jeden z vás je. šialene som sa kukol na Ike. Ale tá ma teraz nezaujímala, ked bude niečo chcieť, tak sa ozve. Fajn..Kedže viem, že proti mne by si to nedokázal a pretvarovať sa nebudem, skúsiš to s Kalenom. viem, že proti Ike by si nebojoval naplno. Kývol som aby pozorne sledoval. V rýchlosti som zložil pečate, tak, že to obyčajné oko postrehnúť nemohlo. Vedla mna sa sformoval jeden jediný klon. Tak, pozeraj pozorne. Povedal som a v rýchlom slede som ukázal techniku, ktorú si sa chcel naučiť. Potom som klona odvolal a on sa miesto toho, aby sa zmenil v dym, sa rozpadol. Takže, za prvé na túto techniku potrebuješ rýchlosť, takže chcem, aby si do 7 minút obehol celú Iwu, zastavil sa u seba doma, pri západnej bráne, úrade tsuchikageho a pri akadémii, potom tie miesta zopakoval v abecednom poradí a vrítil sa sem. Budeš to skúšať dovtedy, kým sa ty nepodarí dosiahnuť tých 7 minút. Moj čas sú 3 minúty, pokús sa ma prekonať. povedal som a čakal, kým sa Kalen napapá. Pozrel som sa do slnka a bolo vidno, že odhadujem kolko je hodín.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 8:44 pm

Isamu

"Jdu na to" řekl jsem potichu. Byl jsem si jistý, že to nestihnu, ale chtěl jsem do toho dát všechno. Vyběhl jsem jak nejrychleji jsem dokázal a zatočil jsem směrem k Iwě. Oběhnout Iwu, to zní jednoduše... ale oběhnout jí rychle?... okolí bylo celkem skalnaté, což mi na rychlosti moc nepřidávalo. poté co jsem oběhl celou Iwu už mi moc času nezbývalo... Ještě ty budovy řekl jsem si. Jelikož jsem neměl dům, tak mi posloužil ten Ike, který byl jen kousek od akademie, takže jsem to vzal při jednom a pak jsem se rozběhl k budově tsuchikageho. Když jsem jí dosáhl už mi docházel čas a ubíhala poslední minuta, zrychlil jsem tempo a odbočil jsem k západní bráně. Když jsem k ní dobíhal už se překulila sedmá minuta. nakonec jsem doběhl s cca. půl minutovým zpožděním... Spadl jsem na koleno a začal jsem lapat po dechu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning tým 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)
» Tréning a zase len tréning
» Tréning tým 1
» Tréning tým 3
» Tréning tým 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: