Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréning a zase len tréning

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 5:09 pm

Pokračujte zde.. je približne 6 ráno a vaše tŕeningové pole sa nachádza v jdnej veľkej rozsiahlej budove v Sunagakure no sato, vlastne je to taká obrovská hala, zatiaľ tam nie je nikto koho by ste mohli vidieť.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4926
První přihlášení : 19. 03. 11

Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 7:30 pm

Mijirou Juusan

Ráno jsem vstal brzo a vyplížil se z ložnice. Nechtěl jsem probudit Yuki, protože již po včerejším večeru mi dalo zabrat si ji udržet řádně od těla. Ne, že by se mi nelíbila, ale na některé věci byl stále čas, obzvláště na to plánovat rodinu. Zajímalo by mě, jak dlouho to ještě vydržím a i ona. Nemůžu ji furt odmítat a už ji ani nechci tolik odmítat, je to skoro jako, řetěz mých myšlenek se najednou přetrhl, když jsem došel k obrovské budově v Suně. Vešel jsem dovnitř a začal hledat místo tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4967
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 9:23 pm

Shinichi Matashi
Došiel som do veľkej budovy podľa lístka ktorý som dostal pozrel som na toho týpka zo včera a zakrútil som hlavou sadol som si k stene a oprel som sa o ňu ďalej som si ho nevšímal. Len som vytiahol svoju ocarinu a začal som hrať
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitimeWed Apr 06, 2011 6:33 pm

???

Po chvíľke som vošla na cvičisko týmu ktoré mi práve pridelili, bola som celá zahalená v plášti tak, že ani nešlo poznať či som muž alebo žena. Všimla som si že jeden z nich hrá na Ocarinu a na chvíĺu som sa lne započúvala do jeho tónov ktoré boli bezchybné. Pristúpila som bližšie do stredu a čakala som či ku mne prídu alebo či si ma vôbec všimli.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4926
První přihlášení : 19. 03. 11

Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitimeWed Apr 06, 2011 9:22 pm

Mijirou Juusan

Nevypadal jsem na to, že bych si jemných tonů okaríny vůbec všiml, spíš jsem byl dost zamyšlený, ani jsem si nevšiml, že nám někdo nový dělá společnost. Nebyl jsem ale zas tak hloupý, abych nedával vůbec pozor, takže jakmile se ta osoba přiblížila, už jsem zhodnotil její možné úmysly. Plášť kryjící úplně vše - buď je to náš sensei s nějakou úchylkou či fobií anebo nepřítel. Co je pravděpodobnější? Počkal jsem si tedy na to, co ta osoba udělá. Stále jsem však vypadal zcela zadumaně, jen jsem mírně pozvedl oči, abych viděl pohyby té osoby.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4967
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitimeSat Apr 09, 2011 10:12 pm

Shinichi Matashi
Pozrel som na osobu ktorá vošla a prestal som hrať všimol som si že bola úplne zahalená Zdravím Hm tak toto má byť náš sensei alebo len niekoho hľadá ? pýtal som sa v duchu sám seba a pozeral som na tú osobu
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 5:28 pm

???

Eh.. to sú mi teda mladý.. čo ak som nejaký terorista alebo nunkenin? zahundrala som si pre seba ženským a celkom mladým hlasom. Napravila som si kapucu a znova som si tých dvoch premerala. Budete tam len tak stáť? či sedieť? spýtala som sa ich nahlas a strčila som ruku niekde pod plášť.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4926
První přihlášení : 19. 03. 11

Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 6:12 pm

Mijirou Juusan

"A co kdybych já řekl, že jsem ženatý, věřila byste mi?" reagoval jsem na její první slova, bylo ticho a klid a tak nebyl problém slyšet její slova. "Ať už jste terorista, sensei anebo nukenin, nejdříve budete muset prokázat jedno z toho, pokud však ale neprokážete nic, víte jaká je naše povinnost?" zachovával jsem klid. Jen hlupák by v utajení řekl, kdo je, i kdyby vtipkoval.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 10:37 am

???

hee? to je.. vyhrážanie? zaškerila som sa spoza plášťa a uprela som svoje oči na toho divne´ho týpka ktorý vyzeral tak na 20, viem o tvojom klane.. ty máš teraz .. tak.. dvanásť.. trinásť? dodala som a čakala som ako na to zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4926
První přihlášení : 19. 03. 11

Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 11:06 am

Mijirou Juusan

Vysmál jsem se: "Možná slyšela, možná mluvila, ale neviděla a nepoznala." Prohlédl jsem si ji od hlavy až po paty. "Což jen zhoršuje Vaši situaci. Buď řekněte, kdo jste anebo," začal jsem a rukou jsem sáhl po kunaii, zatím jsem ho nevytahoval, ale už jsem byl připraven ho použít.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 2:08 pm

???

Hee.. ty sa mi vyhrážaš.. ty? zachechtala som sa a v rýchlosti som vytiahla ruku spod plášťa, držala som v nej kunai ktorý som slušnou rýchlosťou hodila po tom polodospelom týpkovi. Tak sa ukáž, som zvedavá či si ďalší z tych.. skutek utek. Pomyslela som si.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4926
První přihlášení : 19. 03. 11

Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 5:18 pm

Mijirou Juusan

Vzdálenost byla tak nějak optimální, jakmile jsem si všiml, že sahá pod plášť, vytáhl jsem kunai a hodil ho proti tomu jejímu. Aniž bych na něco čekal, složil jsem ruce v pečeť tygra: "Mizu bunshin no jutsu!" Pokud bych náhodou kunai minul, měl by se zastavit o vodu, která by se zrovna ve chvíli, kdy by se kunai blížil ke mně, formovala do podoby mého klonu, to by ale znamenalo, že sama neznámá by měla problém s mým kunaiem. Pokud by ale zasáhl, měl bych poté být v určité přesile.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning a zase len tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning a zase len tréning   Tréning a zase len tréning I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning a zase len tréning
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)
» Tréning tým 1
» Tréning tým 3
» Tréning tým 4
» Tréning tým 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: