Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréning tým 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5072
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Tréning tým 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:43 pm

First topic message reminder :

Sensei: Seiji Retsu
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5029
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 8:05 pm

Kalen Satoko

Dál sem seděl.Pak sem si vspoměl,že tu není Sensei.Tak se přišel k Isamovi a zeptal se ho.Prosim tě.Kde je sensei,a neříkal něco než odešel?Ptal sem se trochu chladně,proto že sem byl trochu naštvanej za ty žebra.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4983
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 8:09 pm

Isamu

"Ten tu není a říkal ať udělám něco, co nechci dělat a myslím, že ani Ike nechce" Odpověděl jsem nepřítomně a zahleděl jsem se na Ike...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5029
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 8:18 pm

Kalen Satoko

něco co nechceš jo?A to je jako co?Řekl sem temným hlasem.A vražedně sem se poďíval.A sledoval sem kam se Isamu dívá.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4983
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 11:42 pm

Isamu

Vzal jsem do ruky menší kámen a hodil ho Kalenovi k nohám. "Nemám náladu se s tebou o tom teď bavit." řekl jsem mu. "Řeknu ti to později." Doplnil jsem pak ještě, pohledem stále na Ike.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5029
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 1:05 am

Kalen Satoko


Dobře no,ale chci bejt informovanej co nejdřív.Pak sem vzal do ruky ten kámen co podemě hoďil.A začal sem ho napouštět svou chakrou,jelikož je ohnivá,kámen začal žhnout.Pak jsem se otočil k Isamovi.A jestli se ke mě nezačneš chovat slušně,dopadneš takhle.A hodil jsem kámen směr strom kterej začal hořet.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4998
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 1:18 am

Kalen>>> kameň bol iba trocha rozpálený, lebo ty si bol úplne vyčerpaný a aj pri svojej maximálnej sile by si nedokázal obyčajným hodom zapáliť strom. Kameň sa iba odrazil a spáli trávu, ktorej sa dotýkal, nič viac, nič menej.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4983
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:28 pm

Isamu

Stále jsem se díval směrem k Ike a jen jsem potichu řekl: "Nezájem." Na Kalena už jsem neměl náladu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5029
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:39 pm

Kalen Satoko


Poťichu sem mu řekl. Tim že se na ni budeš jen koukat jí nezbalíš.Skus něco víc. Pak sem se pousmál,a přemýšlel nad nesmrtelnosťí chrousta.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4983
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:47 pm

Isamu

Chvíli jsem přemýšlel o tom, jestli to Ike slyšela. Po chvíli jsem usoudil, že ne. Vstal jsem a rychlostí blesku jsem Kalena přitiskl ke stromu a přiložil jsem mu katanu ke krku. Čekal jsem, že mi mozek přinese na jazyk nějaká slova, ale nestalo se tak, takže jsem proti němu stál s maximálně výhrůžným výrazem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5029
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:53 pm

Kalen Satoko


Hej klídek kámo.Todne nemohla šlyšet.Ikdyž vim že pravda občas bolí.Nechci se s tebou prát,sem bez chakry,a myslim že po tvém běhání ty taky.A všimnul sem si jak se k sobě chováte,a vaše pohledy.První větu sem řek zaskočeně,ale zbytek sem dořekl v klidu skoro chladně.Shikumi no JutsuŘekl sem a Isamu stuhnul.Todle si neber osobně,ale nenecham si tady ublížit.A strčil sem do Isama tak aby mi neublížil katanou.A odskočil sem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning tým 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning tým 2
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)
» Tréning a zase len tréning
» Tréning tým 1
» Tréning tým 3
» Tréning tým 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: