Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Misia tým 1

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5640
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 9:39 pm

First topic message reminder :

Rank: D-C
Miesto: Mimo Sunagakure no sato
Popis: V neďalekej dedine ktorá je postavená pri jednej menšej oáze radný poslal žiadosť do Sunagakure no sato s tým, že ich trápia divoké a nebezpečné zvieratá. Pre bližší popis misie sa tým musí dostaviť do dediny a stretnúť sa s radným.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5484
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 12:17 am

Lio

Podařilo se mi psovi zabodnou katanu do vršku hlavy,takže byl v pár vteřinách mrtvý,ale to větší monstrum nemělo moc radost,skočilo po mě a zarylo své zuby hluboko do mého pravého ramene.Už jsem neměla sílu odporovat a tak jsem jenom visela tomu psovi z tlamy a přehrávala si všechny dny strávené s týmem.Najednou jsem cítila jak se mi paralizuje rameno,v zubech toho psa byl asi jed,který teď do mě mohl v pohodě pronikat,protože jsem nejevila odpor.Přemýšlela jsem jak bych mohla zabít toho netvora,co mě držel za rameno,mohla jsem mu sice vrazit něco do hlavy,nebo se nějak vytrhnou a použít ještě jedno Henge,ale už jsem to vzdávala....Po Senseiovi ani vidu ani slechu,Keli s Izunou už měli asi taky dost,tak jsem zůstala nehnutě viset a přemýšlela jsem co dál....
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5265
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 12:18 am

Kelisu Urane

To velké monstrum se rozpůlilo na dvě části. Jedna byla skoro mrtvá ale ta druhá, měla docela dost energie. Najednou se proti mě rozeběhl. A sakra nevěděla jsem co dělat. Stala jsem naproti němu, sakra co mám dělat. Spanikařila jsem, a začala před ním utíkat. Po chvilce mi došlo že mu asi neuteču. Tak jsem se zastavila, vytáhla vějíře a postavila se do bojové pozice.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5640
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 12:33 am

U Toshia

Pes sa po tebe rozbehol dosť veĺkou rýchlosťou a tesne pred tebou skočil pri čom ťa chcel pravdepodobne zraziť k zemi svojou váhou.

U Lio

Pes ťa nepúšťaľ a ty si stále pociťovala tlak na rameno čí ďalej tým väčší a väčší, vyzeralo to tak že ti ho ukusne no v tom ním preletel nejaky´záblesk niečoho a teba v momente pustil, rameno ti krvácalo no nebolo to nić smrtelné ani hodné na amputáciu. Pred teba sa zrazu postavil jasne zelený "tiger" ktorý bol celý zo skla.

U Kelis
Bola si sústredená na toho psa a tak si si nevšimla že ten pôvodný a úplne prvý proti ktorému si bojovala a ktorý nemal jedno chápadlo podyšiel v rýchlosti za teba a drápami ti preťal kožu na chrbte, odhodilo ťa to kúsok dopredu a na chrbte si cítila ostrú štiplavú bolesť ktorá bola sotva na vydržanie.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5425
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 12:40 am

Toshio Tanagushi

,, Tak tak len poď poď sem." prikývol a stláčal katanu silnejšie a videl ako sa pes skrčil a prudko vyskočil.,, Na zožer si to." usmial sa Toshio a katanu vrazil tomu psovi rovno do otvorenej papule s tým, že ho chcel prepichnúť.,, Predierkujem ti hlavu." preblesklo mu hlavou a zarazil katanu ešte hlbšie.


Naposledy upravil Rajsik dne Fri Mar 04, 2011 12:57 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5265
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 12:50 am

Kelisu Urane

Bojovala jsem tedy s tím psem, a najednou mě někdo velkou silou škrábl do zad. Byl to ten uplňe první pes.Aaaaaaaaaaaaa.... zaječela jsem hlasitě bolestí. Srtašně moc bolelo.Bolestí jsem si klekla na zem těsně před to velké monstrum. Nesmím to vzdát.Řekla jsem si pro sebe nahlas. I když to strašně bolelo, přes tu bolest jsem se zvedla, rozpažila ruce a udělala tři rychlé otočky. S vějíři které jsme měla v ruce jsem těm monstrum usekla hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5484
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 12:50 am

Lio

Už jsem byla tak nějak smířená s tím,že tady zůstanu,pes se zakusoval víc a víc do ramene,už jsem si myslela že mi to rameno utrhne,ale najednou se tu něco přehnalo a monstrum mě upustilo na zem.Nehybně jsem ležela na tvrdé zemi a sledovala co se stalo.Zakrvácené rameno už jsem vůbec necítila,když jsem zbystřila,stál předemnou něco jako tygr,ale byl celý z jasně zeleného skla. Co to sakra je? Nějaký další ninja,to jsem zrovna potřebovala teda...Byla jsem už celkem pomlácená,všechno mě bolelo,a tak jsem se moc nehrnula do pohybu,zůstala jsem ležet a dívala se na to zvíře ze skla. Sakra kde ten Sensei vězí,nás tu nechá skoro zabít těmahle psama a teď si přijde ještě nějaký ninja... Snažila jsem se zvednout,aspoň se pokusit si sednout,no ani jedno se mi nepodařilo a já jsem zase ležela na zemi.Ten jed,který se do mě stačil dostat za tu chvíli,mi taky ubíral dost sil,takže jsem se válela na písku,nechajíc mnou protékat jed a sledovala jsem toho zeleného tygra...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5194
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 7:38 am

Kyrogue Izuna

kvůli husté mlze jsem Psi ztratil z dohledu.
Výborně...to se my zas něco povedlo.
jejich přítomnost my dokazovalo hlasité vrčení a čmuchání.
Vzal sem si do ruky Katanu,přikrčil jsem se a čekal až něco zahlédnu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5640
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 4:22 pm

U Toshia

Keďže bol pes vo vzduchu tak sa nemal ako uhnúť a ti si katanu zabodol hlboko do úst až vyšla druhou stranou von z hlavy, do ramena sa ti však tak trocha zakusol a zanechal ti tam nepeknú ranu, ihneď si začal cítiť nejaký divný pocit a tebe mohlo napadnúť že mal v zuboch niečo ako jed, no v tom sa stalo niečo divné a celé rameno ti obalilo sklo tak, že si úplne prestal cítiť ten divný pocit. Očividne nejaká technika senseiki ktorá na teba len kývla a rozbehla sa ďalej.. pomaly sa pred nami objavila nejaká neprehľadná hmla.

U Lio

Tiger k tebe po chvíľke prišiel a dal ti labu na poranené rameno, v tom sa ako keby roztiekol a obalil ti celú zranenú stranu ramena, ty si takmer okamžite pocítila úlavu no rana sa ti nehojila, len to sklo neutralizovalo jed a umožnilo ti hýbať sa.

U Kelis
Jednému zo psov si len tak tak usekla hlavu no v tom ťa znova na chvíľku premohla bolesť z tých rán na chrbte, dosť ti z nej tieklo a keď si bola zase pri sebe tak si pred sebou uvidela jedného psa, takého menšieho no očividne bol plný energie a pripravený zabíjať

U Izunu

V tom zo zeme pod tebou vyleteli dve chápadlá ktoré ťa chytili a odhodili takých päť až sedem metrov ďalej. Prudko si narazil do skaly čo ti vyrazilo dych a mal si šťastie že ti to nedolámalo rebrá, v tom sa pred tebou objavili dvaja psi.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5425
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 4:37 pm

Toshio Tanagushi

,, Auuu." zavrčal priam Toshio no až keď is bol istý, že pes je mŕtvy vytiaho lz neho ruku aj s katanou. Zacítil divný pocit no keď zacítil an svojej ruke sklo cudzieho pôvodu hneď vedel, že to je práca Hokori sensei.,, Ďakujem." zašepkal potichu.,, Mohol som ustúpiť no to by som ho nezabil. Zariskoval som a obetoval ranu na ruke za život toho zvieraťa. Bol to risk buď alebo." preblesklo mu hlavou.,, Potrebujem si vytrénovať reflex vo vytváraní skla na povrchu tela lebo ako vidím budem to potrebovať v takýchto situáciach." povzdychol si a pokračoval za sensei keď na to sa pred nimi objavial hmla.,, Dobre tak tu musím zastať a prehliadnuť nebezpečné územie bez možného rizika." opakoval si v duchu poučky z kníh Toshio a vytvoril pár myšiek zo skla a pustil ich do hmly.,, Ako mi to ide sensei?" pousmial sa Toshio ale zároveň dával pozor na okolie ak by náhodou znova niečo vyskočilo.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5484
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 7:43 pm

Lio

Tygr ke mě najednou přišel a položil mi tlapku na zakrávácené rameno,najednou se začal rozplývat a zelené sklo mi obalovalo ránu.Ucítila jsem úlevu,ale postřehla,že se mi rameno neléčí,takže to sklo má pouze tišící účinky.Sebrala jsem posledních pár sil a zvedla se na nohy,s ramenem jsem mohla celkem dobře hýbat,takže jsem sáhla po kataně a držela ji pevně za úchyt.Musim něco dělat,sakra ninjutsu na toho psa nepůsobí,tak co budu dělat,možná že... Zasunula jsem katanu,vytáhla dva svitky,položila je na zem a ty okamžitě vyrazily do vzduchu.Já jsem se odrazila ze země a vyskočila mezi proplétající-se svitky.Začala jsem vyvolávat zbraně od kunaiů a shurikenů po menší kudly a kosy.Zbraně se rozletěly naproti psovi,kterému jsem ještě před chvíli trčela z tlamy...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5194
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 8:17 pm

Kyrogue Izuna

bleskurychlou rychlostí ze země vystřelily 2 chapadla a odhodily mě 7 metrů daleko do skály, měl sem vyražený dech a byl jsem pomlacený, oba Psi se ke mě přiblížili.
Sakra... co si o mě všichni budou myslet když to nedokážu a zkazím svojí první misi?
pomyslel jsem si.
Už nemám v rukávu žádné nové útoky, asi sem v koncích... i když mám ještě nějaký nápad.
řekl jsem si snovou nadějí.
podepřel jsem se rukama o skálu a pomalu jsem se vydrápal na své nohy.
Au moje žebra...
Suiton: Kokuu no Jutsu
z nebe začal pršet mastný olej.
Vytáhl jsem 2 výbušné lístky, přilepil je na kunaie a hodil na každého psa jednoho.
hořící lístek na kunai zapálil olej který způsobil výbuch těsně před tlamou každého Psa.
Sem zvědavej jestli se jim něco stalo Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5265
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 10:08 pm

Kelisu Urane

Nejdřív jsem myslela že jsem usekla uboum psům hlavy ale, nakonec jen jednomu. Toho druhého jsem jen těžce zranila. Ale toho jsem si moc nevšímala, protože zrovna v tu chvíli mě chytila zase strašná bolest do zraněních zad. Když jsem se trošku vzpamatovala, spatřila jsem dalšího psa, sice byl měnší, ale plný energie, a vypadalo to že je připraven mě zabít.
Když jsem ho spatřila, zakňučela jsem, zakroutila očima, a pomalu jsem se zvedla. Byla jsem vyčerpaná tou bolestí. Měla jsem ještě trošku chakry. Hana Suriken: Vytvořila jsem z květu kolem sebe surikeny, a začala je házet po tom menším psovi.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5640
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 10:37 pm

U Lio

bol do v podstate dobrý ťah, pes ten nábor zbraní nezniesol a o chvíľku padol mŕtvy k zemi, žiadny ďalší pes sa k tebe nedostal no stále bolo odniekadial počuť zvuky boja

U Izunu

Psi začali horieť a výbuch im odtrhol časť pyskov, padli na zem mŕtvy a niekde popod teba prebehla sklenená myška.

U Kelisu

Tvoj posledný útok bol natoľko účinný že z toho psa moc neostalo, doslova ho tie okvetné shurikeby rozsekalo na kúsky a ty si si mohla konečne vydýchnuť.

U Toshia

Hokori ťa chytila za rameno aby na seba upútala pozornosť a naznačila ti že ešte zo všetkým nie je koniec, v dialke bolo počuť stále zvuky boja aj keď každý z geninov dobojoval, Hokori zodvihla ruku a niečo zamrmlala, v tom okolo seba vypustila vlnu chakry ktorá doslova odfúkla hmlu a vy ste na seba všetci konečne videli

GM/Soul

Soul stál v polkruhu mŕtvych psov, z hlavy mu tieklo hodne krvi ako aj s ruky a mal takmer celú dodriapanú hruď, okolo neho krúžilo asi ešte osem týchto psov a vyzeralo to tak že si s tým sám neporadí, síce sa pri ňom válali mŕtve telá asi šestnástich no očividne útočili skupinovo a len s taijutsu je celkom problém sa brániť proti takým veštiám.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5484
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 10:52 pm

Lio

Konečně byl pes mrtvý a já dopadla na kolena,byla jsem šťastná,rameno mi stále krvácelo a měla jsem všechno odřené,z některých větších odřenin občasně ukápla kapka krve.Odněkud byly stále slyšet zvuky boje,mlha která nás oplývala se začala z ničeho nic rozestupovat.Viděla jsem Keli,Izunu,ale také nějakého ninju. Vytáhla jsem katanu a nastavila ji proti němu,rychle jsem se hlavou ohlížela zda neuvidím Senseie,po chvilce hledání jsem ho spatřila.Byl celý podrápaný,z hlavy mu tekla krev i z ruky a vypadalo to,že sám zbylích osm psů nedá. Sakra kde se tu pořád berou,nejdřív jeden,potom tři a teď celá smečka... Zasunula jsem katanu,v běhu jsem stihla udělat Henge a skočila jako vlk,před Senseie.Začala jsem na psi vrčet a vyceňovat zuby,snažila jsem se nějak zakrýt poraněného Senseie,aby nemohla ta monstra vyběhnout na něj...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5425
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 10:53 pm

Toshio Tanagushi

,, Pfuuuu s toľkými si vytapetujem aj celú izbu." zasmial sa Toshio pri pohľade na 8 psov bažiacich po živote senseia.,, Ako vidím musím vytiahnuť ťažší kaliber na početnú prevahu." pomyslel si.,, Toto už nebude dramatické zabitie zvieraťa so štýlom. Toto bude krvavý masaker." zašepkal potichu a z vrecka vytiahol dva výbušné lístky pričom skladal ručné znamenia.,, Hariton : Garasu no ikimono." dokončil a pred ním sa začali tvoriť dvaja vlci slušnej veľkosti do ktorých stihol vložiť oba výbušné lístky.,, Ak sa im podarí zničiť čo i len kúsok tela vlkov, čo pochybujem, že zvládnu. Tak ich odpálim na mesiac." pokrčil ramenami a priam až cítil tú lačnosť po krvi ktorú psy vysielali do okolia.,, Útok." zavelil potichu a vlci sa automaticky rozbehli po psoch.,, Sensei za túto misiu platíte rámen vy." pousmial sa Toshio a pevne zovrel katanu v ošetrenej ruke pripravený na boj, no svoju pozíciu si držal v dosť bezpečnej vzdialenosti od psov.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5194
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 10:56 pm

Kyrogue Izuna

psi konečně padli k zemi mrtvý.
Zvládnul jsem to. řekl jsem si štastně a svalil jsem se na zem.
v tom kolem mě proběhla skleněná myš.
Zvláštní...že by to byl nějaký posel? pomyslel jsem si a tiše sem pozoroval myš co se stane
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5265
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 10:58 pm

Kelisu Urane

Toho psa jsem zranila na tolik, že na mě zatím nic neůtočilo. Byla jsem celá od krve, a neměla jsem už žádnou sílu. Najednou jsem zahlédla sensee. Potřeboval pomoc, byl celý od krve, a měl okolo sebe osm psů. Sice jsem pořád silně krvácela ze zad, a samozdřejmě že to bolelo. Ale musela jsem mu pomoc. Pomalým krokem jsem k němu došla, a vytáhla si vějíře po té jsem začala sekat ze všech mích sil do jednoho ze psů.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5640
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 11:06 pm

GM

Sklenený vlci sa dostali až k psom a očividne im robili celkom problémi, vyzeralo to tak že sa chce jeden zo psov k nim prisať no keď to skúsil tak len "vypúlil" oči a padol na zem mŕtvy, očividne nemôžu vysávať kekkei genkai a spojené elementy typu Hariton. Keď vybuchli tak znićili ďalších dvoch psov

Lio sa podarilo dostať k jednému zo psoch a v henge aj jedného bez zbytočných kusancov zabiť, bolo to odzadu a on to očividne nečakal

Izuna si všímal myšku ktorá však po chvíľke niekam zmizla a on si mohol všimnúť že mu tam linčujú senseia.. teda aspoň sa chystajú a ostatný sa mu snažia pomôcť.

Kelis doslova usekala jedného zo psov vejárom, po tom však od vyčerpania padla na koleno a bola rada že nie je v bezvedomí..

Hokori spravila zopár pečatí a v momente položila ruku na zem, pod ostatnými psami sa zozačiatku nić nedialo no v sekunde na to zo zeme vyrazili krištále ktoré ich doslova nabodli a niektorých úplne roztrhali.. Soul si od únavy sadol na zem a snažil sa trocha vydýchať.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5425
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 11:11 pm

Toshio Tanagushi

Toshio sledoval ako psy pomaly padajú jeden za druhým.,, Hmmm to by značilo." šepkal a počítal mŕtvoly až ich zrátal 8.,, Že súpery sú totálne mimo." dokončil a otočil sa na sensei zatiaľ čo mu z katany opadlo sklo.,, Takže misia splnená sensei?" spýtal sa so záujmom.,, Alebo máme ešte niečo bokom splniť?" dodal spokojne a obzeral sa.,, Dve dievčatá a jeden chalan, podarený tím." pousmial sa v duchu keď si všimol, že sú to všetci jeden tím.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5265
První přihlášení : 03. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 11:19 pm

Kelisu Ürane

Tomu psovi jsem skoro usekla hlavu, takže samozdřejmě umřel.
Když jsem ho zabila, vyčerpáním jsem se zhroutila na zem, a pokoušela se zakrýt mé rány, aby ještě víc nekrváceli. Začali mi týct slzy po tvářích. Najednou jsem zahlídla nějakého ninju. Sakra, nesmím se rozbrečet. Sice mi stékali slzy po tvářích ale z úst mi nevyšla ani hláska.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5484
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 11:21 pm

Lio

Podařilo se mi jednoho psa kousnou dozadu,takže ani nestihl zareagovat a padl k zemi.Jako vlk jsem přiběhla k Senseiovi a olízla mu krev z hlavy.Sensei nebyl v nejlepší formě,byl pomlácený a poškrábaný. Snažila jsem se olízat krev i na ruce,ale stále ruka krvácela.Sedla jsem si na zem a přeměnila se zpět na člověka,utrhla jsem rukáv od svého kimona a obvázala jím Senseiovi ruku,abych alespoň trochu zastavila krvácení. Sensei musíme ihned do vesnice...A vy kdo jste? Zeptala jsem se těch dvou ninjů,kteří nám pomáhali zabít psi...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5194
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 11:22 pm

Kyrogue Izuna

Skleněná myš zmizela, Všiml jsem se že Psi napadli mého Senseie a ostatní se mu snažily pomoct.
Vstal jsem ze země, vytáhl jsem svoji katanu a sekl po prvním Psovi kterého jsem spatřil.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5640
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 11:36 pm

Soul

Sedel som na zemi a snažil som sa trocha upokojiť keď ku mne prišla Lio vo vlčej forme a začala mi olizovať zranenia, keď sa po tom premenila späť na človeka tak som sa len uškrnul no sotva som bol schopný slova.. vyzerá to tak.. že nejaký mi predsa len prešli, povedal som keď som si všimol Haritonovú vrstvu na jej ramene, po tom som sa pootočil na shinobi ktorých oslovila.

Hokori

Sklonila som sa k dievčaťu ktoré tam sedelo klačalo od vyčerpania na zemi a pomohla som jej sa postaviť pri čom som ju podopierala aby nespadla, po tele sa jej rozliezol hariton a dočasne zastavil krvácanie z jej rán.. na otázku toho druhého dievčaťa som sa na ňu tak divne pozrela.. Som Hokori Tanagushi, zástupca klanu Tanagushi zo Sunagakure no sato, toto je môj študent, talentovaný mladík ktorý vám teraz zachránil zadky. Zaškerila sa no očividne to nemyslela tak úplne vážne.

Izuna..

Všetky psie potvory už boli mŕtve, rozsekané na cucki či potrhané haritonom.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5425
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 11:40 pm

Toshio Tanagushi

,, Pekne povedané sensei." pousmial sa Toshio a videl, že veľa toho tu niet čo robiť. A tak sa zohol a zobral zo mene malú vec.,, Myšička." zašepkal potichu a díval sa na vlastný výtvor a vzpriamene sa postavil.,, Tak aspoň jedna z mála čo prežila." napadlo mu a odložil sklenenú myš do zadného vrecka k výstroju. Pokojne sa rozhliadol a pohľadom skontroloval každého jedného člena druhého tímu.,, Ja tím nemám, ja som budúci ANBU také veci ma myslím obídu." napadlo mu a odložil katanu.,, Nejaké rozkazy sensei?" dodal ešte otázku Toshio a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5194
První přihlášení : 06. 02. 11

Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 11:42 pm

Kyrogue Izuna

všichni Psi už byli mrtví.
Konečně je konec zajásal jsem.
Otočil jsem se na Senseie, byl dost potlučený.
Sensei... budete v pohodě? zeptal jsem se.
Takže todle znamená nějaká zvířata? příště se líp připravím. pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Misia tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Misia tým 1   Misia tým 1 - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Misia tým 1
Návrat nahoru 
Strana 3 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Misia tým 4
» Misia tým 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: