Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Cvičisko tímu 5

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 9:38 pm

First topic message reminder :

Cvičisko tímu 5

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Nm10128.th

Toto miesto sa nachádza v Konohagakure no Sato neďaleko hlavnej brány. Hoc sa to nezdá ale nachádza sa na zväčša opustenom mieste. Vyzerá celkom obyčajne a ničím významným sa nevyžačuje ani ničím nevyniká. Preto ten názov dostal od dedinčanov ,,Klasika".
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:12 pm

Sai

,, Ach jaj." povzdychol si a jemne sa pokrčil v kolenách a keď videl letiace kunaie prudko sa odrazil a vyšvihol sa na vrchný konár.,, Aj skúšky na akdémii boli zložitejšie." dodal potichu a sledoval svoju študentku ako sa snaží z celých síl aby niečo dosiahla.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 12:15 am

Keiko Lysea

Aj skúšky na akdémii boli zložitejšie. Tsss,ne klid,žádná brutální síla,klid,jde tu o emoce,takže klídek... Zastavila jsem se,vytáhla dva svitky,vyndala štětec a položila rozvynuté svitky na zem.Na jeden svitek jsem namalovala dalších 5 malých ptáčků,a na druhý 3 lvi. Choujuu Giga Z obou svitků vyrazili zvířata,první vyletěly ptáčci,2 letěli přímo a 3 obletěly obloukem strom a vrhli se na záda Saie-sensei. Hned po ptáčcích jsem namalovala jednoho hada. Choujuu Giga Had se šel ukrýt do trávy a zůstal tam.Lvi se rozeběhli proti Senseiovi a já si uvědomovala,že mi dochází chakra...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 3:38 pm

Sai

,,Prechádza na ťažkú ofenzívu pod neustálym tlakom na súpera posielaním nových a nových posíl za cenu rýchleho úbytku chakry." prebehlo Saiovi v hlave keď sledovala ako začala kresliť. Z jedného vrecka vytiahol dva lístky a obe prilepil na konár stromu na ktorom stál. V momente vyskočil na kmeň stromu a posunul sa vyššie keď lístky začali horieť.,, Poznáš vlastné schopnosti. Chceš mi povedať, že nepoznáš tie moje?" opýtal sa jej a keď sa k nemu blížili zvieratá konár stromu hromadne vybuchol no Sai bol v bezpečnej vzdialenosti.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 6:26 pm

Keiko Lysea

Poznáš vlastné schopnosti. Chceš mi povedať, že nepoznáš tie moje? Totálně jsem ignorovala Senseie,když jsem viděla,že si poradil se všemi zvířaty,sbalila jsem oba svitky do kapsy a pomalu šla blíž. Sensei už jsem usoudila,že další útoky by byly marné a zbytečně bych si plencala chakru,ale děkuji za vyzkoušení... Houkla jsem na Saie-sensei a šla si sednout k jezeru...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 7:38 pm

Sai

,,Hm?" zaskočil sa Sai keď videl ako sa Keiko vzdala. Sai sa na ňu poriadne zahľadel a na chvíľu zmizol a o chvíľu sa objavil pred ňou.,, A ty si myslíš ako čo?" opýtal sa jej.,, Že v boji si odcupkáš keď zistíš, že nepriateľ je silnejší než ty?" opýtal sa jej.,, Že sa len tak otočíš a povieš nemá to zmysel? Dokážeš to urobiť s vedomím, že misia bde neúspešná a, že neúspechom misie môže byť Konohagakure no Sato zničená?" dokončil svoje otázky Sai.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 7:51 pm

Keiko Lysea

Chtěla jsem si jít sednout k jezeru,ale najednou předemnou stál Sensei. A ty si myslíš ako čo?Že v boji si odcupkáš keď zistíš, že nepriateľ je silnejší než ty?Že sa len tak otočíš a povieš nemá to zmysel? Dokážeš to urobiť s vedomím, že misia bde neúspešná a, že neúspechom misie môže byť Konohagakure no Sato zničená? Sensei mise jsou něco jiného než trénink a k čemu by mi bylo,kdybych dále bojovala,zbytečně bych se vyčerpala a dopadla bych stejně možná i hůř,než kdybych se vzdala.Podle nutnosti mise bych obětovala klidně i život svého týmového partnera,kdybych nějakého měla.Dokončení mise je pro mě vše,city jdou stranou,ale nevýhoda je prostě nevýhoda,člověk když si uvědomí,že je konec a už nic nesvede,tak to prostě vzdá.Copak vy jste nikdy nic nevzdal Sensei?... Zeptala jsem se zahořkle,protože se mi už nechtěla bojovat,jelikož Sensei nevykazoval nějakou velkou námahu s uhýbáním...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 7:57 pm

Sai

,, Takže zbytočné?" zopakoval.,, To, že si lenivá nájsť slabinu a použiť adekvátnu techniku či stratégiu je flákanie a nie bezmocnosť." podotkol a vytiahol malú retiazku a hodil ju do vody.,, Zvládneš aspoň vytiahnuť tú retiazku?" oznámil jej.,, Ale najdôležitejšie pravidlo, nesmieš sa namočiť. Ani kvapka vody. Inak je to neúspešné. Použiť môžeš čokoľvek čo ťa len napadne." dokončil.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 8:26 pm

Keiko Lysea

Takže zbytočné?To, že si lenivá nájsť slabinu a použiť adekvátnu techniku či stratégiu je flákanie a nie bezmocnosť. Začal něco krafat Sensei,ale já ho neposlouchala a ani neměla zájem ho poslouchat,najednou vyndal nějaký řetízek a hodil ho do vody.Zvládneš aspoň vytiahnuť tú retiazku?Ale najdôležitejšie pravidlo, nesmieš sa namočiť. Ani kvapka vody. Inak je to neúspešné. Použiť môžeš čokoľvek čo ťa len napadne. Nanííí,to mam jako vyndat řetízek bez toho abych se namočila? Co jsem jako?... Vytáhla jsem svitek,namalovala na něj 3 rybičky,které mi měly najít řetízek a přinést mi ho. Choujuu Giga...Tak jestli tohle nevyjde,tak už jsem v koncích... Rybičky vyskákaly ze svitku a ponořily se do vody,kde hledaly řetízek,jedna z nich ho našla,ale byl na ní moc těžký.Tak jsem tam nasměrovala i další dvě a ty jí pomohly řetízek vytáhnout na hladinu.Na svitek jsem nakreslila ještě jednoho ptáčka,ze zbytku své chakry,byl sice o něco větší než tamti,které jsem posílala na Senseie,zato ale měl menší výdrž,no pro teďkon stačil.Choujuu Giga.. Pták chytil řetízek do zobáku a rychle s ním letěl k Saiovi-sensei,kde mu řetízek upustil do ruky a okamžitě se rozplynul i s rybičkami ve vodě.Sbalila jsem svitek a podívala se na Senseie,byla jsem už vyčerpaná a bez chakry,ale nedala jsem nic znát...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 8:38 pm

Sai

,, Takže." prehovoril a pevne držal v ruke retiazku.,, Si neprospela." pokrčil ramenami Sai a mimovoľne si obtáčal retiazku okolo ruky a sledoval jej reakcie.,, Snaha tu bola no žiaľ neuspela si v tejto skúške." dodal a hodil retiazku opäť do vody.,, Chceš vedieť správny výsledok?" spýtal sa jej.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 8:49 pm

Keiko Lysea

Takže.Si neprospela. Hmm,super a co se mnou jako teď chcete dělat,neuspěla jsem ve vaší blbý zkoušce,tak co mi uděláte? Tohle nebyla zkouška jentak,takže mi uberete body nebo co? Odcekla jsem a nasadila výraz totální nudy. Snaha tu bola no žiaľ neuspela si v tejto skúške.Chceš vedieť správny výsledok?" Hmm,když vám to udělá dobře... Řekla jsem už celkem dost znuděně a dívala se na řetízek,který mizel ve vodě...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 8:54 pm

Sai

,,Ale ale Keiko. Badám, že v tvojom hlase cítiť riadnu iróniu a nechuť k tréningu." prehovoril Sai a pozrel na retiazku.,, Prečo používať ťažšiu cestu keď môžem ísť na to jednoduchšie čo?" spýtal sa jej a zobral zo zeme dlhý konár a kúsok ho ponoril do vody a zachytil Retiazku. Opatrne nadvihol konár až ho dostal z vody.,, Ťážke čo?" usmial sa.,, Šetrenie chakry je dosť namáhavá vec presne tak ako premýšľanie a správne zhodnotenie situácie." dodal a čakal ako zareaguje na túto situáciu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 9:03 pm

Keiko Lysea

Ale ale Keiko. Badám, že v tvojom hlase cítiť riadnu iróniu a nechuť k tréningu.Prečo používať ťažšiu cestu keď môžem ísť na to jednoduchšie čo? Sensei vzal nějaký klacek a začal jím ve vodě lovit řetízek,pohled na to byl opravdu unavující,a tak jsem sklopila hlavu a usnula.Ťážke čo? Šetrenie chakry je dosť namáhavá vec presne tak ako premýšľanie a správne zhodnotenie situácie. Nedostal ode mě odpovědi,protože jsem už tvrdě usnula a tak jsem nevnímala nic okolo sebe...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 9:08 pm

Sai

,,No vidím, že ťa to veľmi zaujíma." povzdychol si a pristúpil k nej. Chvíle hľadal jej vrecká no po chvíli našiel štetec a zvitok.,, Inkoust trochu lacnejší a zvitok starší ale nevadí aj to stačí." pokrčil ramenami a jedným ťahom ruky nakreslil obrovského hada.,, Ninpou Chojuu Giga." yašepkal a had ožil a odmotal sa pevne okolo celého Keikineho tela.,, No a zostaneš tu kým sa neumúdriš alebo kým nezomrieš." dodal potichu pre seba a pokojne sa posadil pár metrov od nej.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 9:16 pm

Keiko Lysea

Celkem spokojeně jsem spala,když mě začalo něco svíjet kolem těla,nevšímala jsem si toho,jenom jsem se překulila na bok a ležela na trávě.Znovu jsem usla a ničeho si nevšímala. Hmmm,ten ramen je tak dobrý,dejte mi ještě jednu porci toho vynikajícího jídla,nebo ne jednu aspoň tak pět mi jich dejte...Jen se nadlábni,dneska to je na účet podniku...Jo opravdu? No tak to mi dejte ještě deset porcí navíc... Zdálo se mi a já se jenom ze spánku usmívala...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:00 pm

Sai

,,Kde som urobil chybu?" povzdychol si sklamane Sai a vytiahol knižku,, Tvrdý sensei správny sensei." a pretáčal strany a čítal si ju zase.,, Predsa len som urobil všetko čo tu píšu. Tak čo je zle?" pokrčil ramenami a zdrvene hľadal chybu v knihe.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:03 pm

Keiko Lysea

No najednou mě něco vyrušilo ze snu,nevím asi prudké sluneční světlo.Rychle jsem se probrala,ale když se chtěla protáhnout,tak jsem nemohla,podívala jsem se na sebe a kolem mého těla byl obvázaný had z inkoustu. Sakra Sensei co to děláte?! Jekla jsem na Saie-sensei a snažila se nějak dostat z objetí hada,bez úspěchu,tak jsem pouze seděla na zemi a čekala,až mě Sai uvolní.Otočila jsem hlavu směrem k sedícímu Senseiovi,ale ten si prohlížel nějakou malou knížečku,vypadalo to,že v ní něco hledá. Sakra Sai-sensei zavřete na chvilku tu knížku a pojďte mě rozvázat...Potom si zase můžete číst... Znovu jsem houkla na Saie,který mě zjevně ignoroval...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:18 pm

Sai

,,Momentík Keiko." povzdychol si Sai a márne listoval v stranách knihy.,, Hľadám v tej knihe odpoveď na svoju otázku prečo som so svojim prístupom k tebe neuspel ak táto kniha tvrdí, že som na všetko išiel správne." vysvetľoval jej to.,, Veď tvrdý nemilosrdný sensei je dobrý sensei ako sa tu píše." dodal a stále niečo hľadal.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:42 pm

Keiko Lysea

Momentík Keiko.Hľadám v tej knihe odpoveď na svoju otázku prečo som so svojim prístupom k tebe neuspel ak táto kniha tvrdí, že som na všetko išiel správne.Veď tvrdý nemilosrdný sensei je dobrý sensei ako sa tu píše. Momentík? Sakra Sai-sensei pojďte mě rozvázat...A podle knížek se moc neřiďte,obsahují sice většinu informací,ale každý bere určitou situaci jinak.Tímhle přístupem u mě neuspěje nikdo,akorát ho zmlátim do bezvědomí možná tak.Takže příště si vemte nějakou knížku o tom jak navazovat vztahy mezi učitelem a žákem...Tahle knížka vám moc nepomáhá...A pojďte mě už rozvázat!... Křičela jsem na Saie-sensei,aby se konečně zvednul a šel mě rozvázat...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 8:25 am

Sai

,,Ako nadviazať vzťah učiteľ a žiak." zopakoval potichu Sai a zamyslel sa. Pomaly zavrel kinhu a odložil ju. No v momente vytiahol druhú s názvom,,Ako nadviazať vzťah učiteľ a žiak." a otvoril ju ju. ,, Ale túto som už tiež čítal." povzdychol si a lúskol prstami pričom sa had ktorý zvieral Keiko rozpadol.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 4:17 pm

Keiko Lysea

Sensei najednou zavřel knížku,už jsem si myslela,že mě půjde rozvázat,ale tu najednou zase vytáhl další knížku,která měla název ''Jak navázat vztah učitele a žáka''. Ale túto som už tiež čítal. Odpověděl Sai,luskl prsty a had okolo mého těla se rozpadl. No sláva,už jsem myslela,že tu skejsnu.Ehm Sai-sensei na co pořád čtete knížky? Mě by to nebavilo pořád něco číst... Řekla jsem a sedla si kousek od Senseie. Chjoo,tohle bude nadlouho,knížky...brr to slovo mi nahání husí kůži... Lehla si na záda,ruce dala za hlavu a sledovala čistě modré nebe...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 6:17 pm

Sai

,,Načo čítam knihy?" zopakoval potich Sai a neodlepil pohľad od strán.,, Pretože v knihách sa skrýva tá najväčšia sila ktorou môže ninja oplývať." vysvetlil jej to.,, A keďže ja som bol pocitov zbavený nejako k nim musím prísť a najlepšie sa to dozviem z týchto kníh tak čítam aby som bol dobrým senseiom." dodal.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 6:33 pm

Keiko Lysea

Pretože v knihách sa skrýva tá najväčšia sila ktorou môže ninja oplývať.A keďže ja som bol pocitov zbavený nejako k nim musím prísť a najlepšie sa to dozviem z týchto kníh tak čítam aby som bol dobrým senseiom. Chjooo,tak to hodně štěstí Sensei... Řekla jsem a znovu zavřela oči,tentokrát jsem neusla,pouze se uvolnila a odpočívala...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 10:34 pm

Sai

,,Tak ďakujem ale ja neviem nájsť chybu v tom čo som urobil. Všetko je podľa rád v týchto knihách." pokrčil ramenami a všimol si relaxujúcu Keiko.,, No namiesto toho tvojho vylihovania by si mi láskavo mohla aj pomôcť. Pomôže to tebe aj mne." vysvetlil jej to.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5355
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:40 pm

Keiko Lysea

Tak ďakujem ale ja neviem nájsť chybu v tom čo som urobil. Všetko je podľa rád v týchto knihách.No namiesto toho tvojho vylihovania by si mi láskavo mohla aj pomôcť.Pomôže to tebe aj mne. Sensei,když se mnou mluvíte nepoužívejte slovo laskavě! Jsem na to alergická a jako s čím chcete pomoci? Pochopit pocity? Najít chybu v sobě? Já nejsem moc emotivní,takže nějaké vaše trable jdou velkým obloukem okolo mě...Ale když jinak nedáte... Musela jsem skončit se svým relaxem,sedla jsem si a dívala se na Saie-sensei...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5296
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:56 pm

Sai

,, Ty si žila v rodine a ja v izbe medzi štyrmi stenami. Teba objímali rodičia a mňa smrť. Ty si sa smiala s kamarátmi a ja som trénoval v pote a krvi od rána do večera a pri každom náznaku citov som dostal trest." vysvetlil jej to., Čo myslíš kto je na tom lepšie?" spýtal sa jej a pokúsil sa o úsmev.,, Takže si moja jediná šanca keďže v tom máš prax." pokrčil ramenami.,, A ak pomôžeš mne budeme spolu lepšie vychádzať a nebudeme mať spolu problémy." doplnil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 5   Cvičisko tímu 5 - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičisko tímu 5
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cvičisko tímu 4
» Cvičisko tímu 3
» Cvičisko tímu 1
» Cvičisko tímu 2
» Cvičisko tímu 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Ohně-
Přejdi na: