Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 1 / týmu 1

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:08 pm

First topic message reminder :

nachádza sa asi dva kilometre od Sunagakure no sato, je to taká menšia oáza s pár palmami čistou dokonca aj pitnou vodou ktorá je aj cez horúčavy príjemne vlažná až studená

Na starosti to tu má sensei týmu jedna


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 6:02 pm

Lio

Sakra,to bolí jako pra*e...Ale...Ne,Sensei proč ho nikdo nehlídá! Senseiii!! Začala jsem křičet,když ten muž trefil nějakým kladivem Soula do hlavy. Hej ty,zabiju tě,jestli ještě jednou něco uděláš Senseiovi! Chtěla jsem začít dělat nějaké jutsu a když jsem si chtěla stoupnou,vzpomněla jsem si na katanu,kterou jsem měla pořád v noze. Vytáhla jsem si ji z nohy a bolestně zasípala,měla jsem opravdu hodně hlubokou řeznou ránu,takže na nějaký běh jsem mohla zapomenout a i chození bude problém.Pomalu jsem si začala stoupat,zasunula katanu zpět do pouzdra a začala jsem hromadit chakru na nějakou technik.Rána začala docela dost krvácet a já se sotva udržela na nohou...Sakra to jsem tak neschopná,dělej buď trochu užitečná...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 6:05 pm

Kyrogue Izuna

zahlídl jsem Lio s krvácející nohou.
Lio nebojuj! já a Keli to nějak zvládnem ty hlídej Soula! křikl jsem na ní
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 6:13 pm

Kelisu Urane

Když Izuna řekl..Lio nebojuj! já a Keli to nějak zvládnem ty hlídej Soula!. Souhlasila jsem. Jojo Lio hlídej Sensee, my se o toho chlapa postaráme.
Suiton: Suirou no jutsu, Udělala jsem okolo toho chlápka vodní vězení,které jsem jednou rukou přidržovala. Doufám že to vydrží co nejdýl.


Naposledy upravil keliska123 dne Tue Feb 22, 2011 6:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 6:16 pm

Kyrogue Izuna

Využil sem příležitosti vodního vězení,rozeběhl sem se proti útočníkovy a rychle ho sekl v pasu.
Výborně!doufám že mu to něco udělalo řekl jsem si
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 6:22 pm

Lio

Izuna řekl ať nebojuju,že to s Keli zvládnou.. Jo a jentak mimoto,nevíš jak se mam asi dostat k Senseiovi,když sotva stojim?!! Začala jsem křičet docela naštvaně,protože jsem nemohla chodit a vlastně skoro nic dělat,věděla jsem že si o mě pomyslej bůhví co teďka,že jsem protivná nebo tak,prostě jsem jen tvrdohlavá a to se nezmění.Snažila jsem se o pár kroků,sotva jsem se udržela na nohou a jednou jsem spadla na zem.Znovu jsem se postavila a podívala se směrem k tomu muži,který byl uvězněn ve vodním vězení Keli. Šla jsem hodně pomalým krokem k Senseiovi,dopadla na tvrdý a horký písek a snažila jsem se vyndat Soulovi hlavu z písku...Sensei,senseiii!! Říkala jsem na Soula,kterému jsem držela hlavu těsně nad zemí...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 6:38 pm

???

Keď ten chalan urobil klony tak mi po tvári stiekla menšia anime kvapka. Etoo.. zahundral som potichu no to už po mne začali útočiť a ja som sa im celkom z ťažkosti vyhýbal, bolo vidieť že v taijutsu moc zdatný nie som a tak. Keď ku mne prišlo to dievča a chystalo sa na techniku vodného vezenia tak som troch aspanikáril no rýchlo som vyskočil do vzduchu a namiesto mňa som jej tam šupol jedného z tých Mizu-bushinov. Po tom som sa s veľkými problémami zbavil aj tých ostatných a víťazoslávne som na tých geninov ukázal prstom. MUHAHAHA nemáte šancu proti takému skvelému peknému a inteligentnému ninjovi ako som ja MUHAHAHAHA.. smial som sa ako blázon no pôsobil som dosť komicky a hlavne mo tomto tu mojom biednom vystúpení s klonmi. Po tom sa však Lio dostala na nebezpečnú vzdialenosť ku mne a keďže som nebol vo vodnom vezení tak som ju chcel odkopnúť no zamestnal ma ten chalan a pred jeho švihom s katanou som musel nastaviť kunai aby mi nepresekol napoly. čo chcete robiť krpci hee? váš "sensei" je mŕtvy muhaha nemá šancu po takej rane kladivom do hlavy prežiť. Zasmial som sa a celkom som si to užíval.

Soul
Po chvíľke som sa trocha zamrvil a pomaly som sa začal prebúdzať, bolo vidieť že som celý čas spal a práve tá rana kladivom ma zobudila. Etoo.. Lio-chaan.. prosím hovoril som ti aby si ma volala Soul. Povedal som s menším úškrnom a po tom som sa na ňu zvedavo zahľadel. Čo sa stalo? chcete už trénovať? spýtal som sa jej pretože som si očividne nevšimol ani jej zranenia a ani toho že tam bol aj niekto iný.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 6:45 pm

Lio

Senseiii... Začala jsem radostně ječet a po tváři mi stekla malá slza štěstí... Sensei,teda pardon Soule...Nechceme trénovat,zatím ne útočí na nás nějaký ninja...A ty,co si jako o sobě sakra myslíš! Snažila jsem se zvednout ikdyž s rozřízlou a zakrvácenou nohou to moc nešlo,nakonec jsem jentaktak stála a poslala na ninju větrnou vlnu. Fuuton: Fōringuūru Poslala jsem jednu a za ní dvě další,to byl můj limit...Podlomily se mi nohy a já bezvládně dopadla na zem,dívala jsem se jak se vede Keli a Izunovi a přitom těžce oddychovala.Najednou mnou projela nesmírná bolest,od té rány co jsem si způsobila a celkem hlasitě zasípěla...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 6:51 pm

Kelisu Urane

Všimla jsem si že ve vodním vězení není ten chlapík ale Mizu-bushin, tak jsem vězení přestala držet a celé se rozpadlo.
Využila jsem chvilku mužíkovi nepozornosti, a vyndala jsem své dva vějíře.
Rozeběhla jsem se proti němu a jedním vějířem ho sekla do břicha a druhým do stehen.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 7:24 pm

Kyrogue Izuna

Keli dala útočníkovy dva přesné zásahy
Dobrá práce! křikl jsem na ní a vyčkával jsem na další tah soupeře
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 7:41 pm

???

Keď ma zasiahlo to dievča tak jej tie vejáre len uviazli v mojej nohe a boku, vyzeralo to tak že tam mám nejaké brnenie či čo do ktorého sa zakliesnili a nešli von. Ja som sa znova začal smiať a v rýchlosti som schytil Kelisu tak aby sa nemohla hýbať a nastavil som ju proti fuutonovým technikám toho druhého dievčaťa. Tie ju dosť dorezali čo ju mohlo pekne boleť no to som zozadu zrazu pocítil hodne silný náraz a zvalil som sa na zem.

Soul

Lio-chaan.. čo ti.. nedopovedal som keď spadla na zem a po tom vykríkla od bolesti. Etoo.. čo sa stalo. Pomyslel som si a rukou som jej prešiel po krvavej rane. je pekne hlboká. uvažoval som no po tom ma zaujal zvuk .. teda skôr smiech za mnou. Nehovorte mi že.. je tu ten baka? rozmýšľal som a na tvári sa mi objavil veeľmi znechutený výraz. Po tom som si všimol ako použil moju študentku ako štít pred nejakou technikou a ja som v tom jeho biednom maskovaní spoznal istú osobu. Bez nejakých pečatí som za menej než tri sekundy presunul tú vzdialenosť medzi ním a mnou a zarazil som mu tupý úder do hlavy čo ho na chvíľku zneškodnilo a hodilo do bezvedomia. Schytil som Kelisu a odniesol ju kúsok k Lio. Izuna-kun, prosímťa zviaž ho. Povedal som tomu chalanovi a hodil som mu lano ktoré som vybral ako keby odnikadial. Ja som sa sklonil k dievčatám a kriticky som sa pozrel na ich zranenia. Etoo.. bolí to moc? spýtal som sa očividne zbytočnú otázku.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 7:57 pm

Lio

Ten chlap nastavil Keli jako štít proti mým technikám. Sakra,to je zlý... Keli! Zakřičela jsem,ikdyž už jsem nemohla skoro ani mluvit od bolesti.Uviděla jsem jak Keli schytala všechny tři vlny a byla hodně pořezaná.Sensei potom omráčil toho muže a dal pokyn Izunovi,aby ho svázal.Sakra,příště si raději probodnu ruku,do nohy to hodně bolí... Etoo.. bolí to moc? Zeptal se nás Sensei. Ne,nebolí Sensei,já mohu jít nechci dělat brzdu,podívejte se raději na Keli zranění! Snažila jsem se stoupnout,ale bez výsledku,zkoušela jsem to ještě jednou a zase jsem zkončila na zemi. Sakra,to už si ani nestoupnu,co tu jako budu dělat...No tak vzchop se a stávej...Nebo si taková trapka,že ani nevstaneš! Na třetí pokus,už se mi povedlo se tak nějak postavit,zkoušela jsem se rozchodit,sice to bolelo,ale nějaké kroky jsem přeci jenom dělala.Po každé,když jsem došlápla na zraněnou nohu,mnou projela taková bolest,že jsem vždy musela zatnout zuby,abych nezaječela bolestí.Málem se mi znovu podlomily nohy,ale chytla jsem si nohu,takže jsem se udržela nahoře. Došourala jsem se k vodě a padla na zem jako kus balvanu,hlavou jsem byla zabořená v písku a ležela na zemi bez hnutí. No sakra,tak už mam dost,dneska už nic neudělám,když nedojdu ani pár metrů,tak už nejsem schopná ničeho...Bez charky,bez sil,v podstatě bez nohy...To sem zase dopadla!...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 7:58 pm

Kelisu Urane

Když jsem ho sekla zjistila jsem že to bylo do jeho brnění.
Docela mě to překvapilo ale neměla jsme se čas divit, ten divný mužík mě popadl tak abych se nemohla hýbat a vystavil mě jako svůj štít proti Liiním technikám. Strašně to bolelo, ale naštěstí mě Soul vytáhl z jeho pevného stisku. Potom mě položil vedle Lii která krvácel, a řekl Etoo.. bolí to moc?.. Jestli to bolí, Jestli to bolí, ty se ptáš jestli to bolí ? Vykřikla jsem na něj s uslzeným obličejem, a mezitím sem se svíjela ukrutnou bolestí.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:16 pm

Soul

Gomene.. len som sa pýtal. Zahundral som protivne no skôr než sa stihla Lio postaviť tak som ju jednou rukou zadržal a prikvačil o zem, ani náhodou, teraz tu pekne ostaneš ležať, síce v tom nie som bohvie aký preborník ale niečo vyliečiť dokážem. zahundral som a v momente sa pri mne zjavil ďalší ja. čiže kage bushin. Ten nás obišiel a čupol si k Lio. Etoo.. pôvodne by som ti dal dole oblečenie a celú ťa obviazal ale myslím že by ti to moc príjemné nebolo tak to skúsim cez techniku. zaškeril som sa a trocha som sa začervenal.. takžeee.. Shousen no jutsu. šepol som ako aj môj klon a obom sa nám okolo rúk zjavila liečivá "aura" ja som držal ruky tesne nad Kelisiným telom a prechádzal som jej tak nad zranenými miestami zatiaľ čo bushin liečil stále len jedno miesto a to nohu ktorú mala Lio zranenú. Po chvíľke som sa zvalil do piesku a klon vedla mňa sa rozpadol, vy ste mohli pocítiť úľavu a vaše zranenia vás takmer úplne prestali bolieť no stále ste tam mali chrasty a navyše zranenie ktoré mala Lio stále trocha krvácalo a tak som k nemu pristúpil a obviazal ho obväzom čo som mal v príručnej lekárničke. Gomene, viac spraviť nemôžem keďže tú techniku ovládam len z časti. Povedal som ospravedlňujúco a premeral som si výsledok svojej práce. A..etoo môžte sa hýbať? zahundral som ešte ku koncu a niečo som rukou šmátral vo svojom zadnom púzdre na nohaviciach.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:36 pm

Lio

Ani náhodou, teraz tu pekne ostaneš ležať, síce v tom nie som bohvie aký preborník ale niečo vyliečiť dokážem. Řekl Sensei a přidržel mě na zemi. Hmm,no super teď je ze mě bezmocná chudinka...To jsem teda potřebovala... Ležela jsem na zemi jako nějakej invalidní důchodce a nechala se léčit. To je tak trapný,já umim taky léčit a léčí mě někdo jinej...No tak dneska mam dost,už nic nedělám sednu si na xxxxx a budu dělat tichou myšku! Po chvilce Soul padnul a klon,co mě léčil padnul taky a rozplynul se.Noha byla jakštak vyléčená,ale stále krvácela,takže Izuna přišel a obvázal mi ji nějakým fáčem co měl v lékarničce. NE,nikdy se nenechám léčit a určitě ne od někoho jako je Sensei,sakra co se ze mě stalo,taková cetka,jsem srababa ani vyléčit ránu si neumim,já bych do toho! Byla jsem vzteky bez sebe,vytáhla kunai a vrazila si ho do nohy,kde jsem měla vyléčenou ránu.Poté jsem zkrvácený kunai vytáhla z nohy a moje krev mi tekla po ruce.Začala jsem hromadit chakru do ruky a chtěla si dokázat,že se ze mě nestala měkota!


Naposledy upravil Keiko Lysea dne Tue Feb 22, 2011 8:41 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:38 pm

Kelisu Urane

Etoo.. pôvodne by som ti dal dole oblečenie a celú ťa obviazal ale myslím že by ti to moc príjemné nebolo tak to skúsim cez techniku.... řekl Soul... I když sem se svíjela bolestí tak jsem se na něj pousmála a také jsem se trošku začervenala.
Potom mě začal léčit aurou.Sice mi ty rány vyléčil jen z části, ale i tak se bolest zmenšil.Oddechla jsem si a řekla Moc děkuju. Sice mě tělo ještě pořád bolelo, ale tu bolest se snažila zadržet.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 9:15 pm

Soul

Etoo.. hehe vážne nie je zač. Povedal som pri čom som odvrátil pohľad no to čo som uvidel ma vôbec nepotešilo. Lio-chan.. šepol som trocha mrzutým hlasom a podišiel som kúsok k nej, žiara okolo jej rúk bola hodne slabá a doslova poblikávala keďže Lio nemala takmer žiadnu chakru. Pozrel som sa jej do očí a uvidel som tam ten výraz ktorý som sám tak dobre poznal, len som niečo pohľadal vo váčku u pasu a vytiahol som žiarivo bielu guličku, po tom som jej ju chtiac nechtiac strčil do pusy a keď to prehltla tak mohla pocítiť ohromný nával chakry ktorý jej chakru doplnil takmer do plna. Keď skončím s tým liečením tak mi aspoň dovol aby som ti to skontroloval hm? spýtal som sa jej milo a posnažil sa trocha usmiať, pootočil som sa ku Kelis a spýtavo som sa na ňu pozrel. Môžeš vstať? spýtal som sa a čakal na reakcie od oboch.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 9:31 pm

Kelisu Urane

Sensei šel za Lio, která chtěla dokázat že neni nicotná cetka.
Nechápu jí, určitě to bolelo, jí ta bolest děla asi radost nebo co, pomyslela jsem si. Dal jí do pusy nějakou divnou bílou tabletu, zřejmě aby měla víc chakry v rukou na léčení. Soul se po chvilce vrátil ke mě, Môžeš vstať? zeptal jsem mě. Samozdřejmě že můžu. Řekla jsem namachrovaně. Vsatla jsem udělala jsem 2 kroky a sapadla.Au vyjekla jsem. Sakra, strašně to bolí, řekla jsem a zaťala zuby. Strašně to bolelo, ale já to nevzdala zvedla jsem se, a udělala dalších pár kroků a poté jsem zase spadla.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 9:35 pm

Lio

Snažila jsem se vytvořit aspoň trochu lékařské charky,když v tom mi něco Sensei strčil do pusy.Rozžvýkala jsem to,bylo to docela dobré,což mě překvapilo,protože většinou nějaké léky jsou nahořklé...Z té kouličky se začala uvolňovat chakra,která se mi prohnala celým tělem.V očich se mi zablesklo a potom Sensei začal něco řikat.Keď skončím s tým liečením tak mi aspoň dovol aby som ti to skontroloval hm? Sensei byl mile naladěn,za to já jsem měla úplně opačnou náladu. Ne,nechci abyste někdo z vás kontroloval co dělám...Chci to udělat sama a je mi celkem jedno jaké to bude mít následky,pokud se mi to vyléči budu v pohodě,pokud ne,moje chyba,příště to zkusím nějak jinak...Nechci bejt žádná slabina týmu,a nikdy jsem jí nebyla...Něco se se mnou děje a já si zjistím co,prosím nechtě mě být!Jo a ano vstát můžu! Poodešla jsem pryč od Senseie a Keli,sedla si na zem a začala si léčit nohu,trochu mi vadila ta krev kolem nohy a na ruce,ale přehlýžela jsem to...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 9:50 pm

Soul

Anekiii-baka, čo si mi to prihodila za tým. Posťažoval som sa po proslove ktorý mi dala Lio a pošúchal si hlavu ktorá ma z toho všetkého začala pomaly bolieť, po tom som si všimol na oblohe istého vtáka a len som sa uškrnul, to vám teda trvalo, zahundral som na medic tým ktorý prišiel zo Sunagakure no sato, teda bola to iba nejaká kunoichi s malou medic taštičkou ktorá prišla ku Kelisu a odniesla ju z našeho dohľadu, tam ju začala podrobne liečiť po celom tele kde mala škrabance a tento krát to bol Shousen na hodne vysokej úrovni len t ochvíľku trvalo. Ja som znova podišiel k Lio a sadol som si vedľa nej. Vieš, možno.. si teraz myslíš že si brzda týmu, ale nevidím dôvod prečo by to tak malo byť, veď predsa len taká kawai tvárička a to tvoje odhodlanie, len sa mi nepáči že si pre to ubližuješ, čo keby si to dokázala na budúcej misii? tento tým nejde na zraz kage, ale to neznamená že nedostaneme super ťažkú misiu kde nám všetkým budeš môcť dokázať čo v tebe naozaj je, takto si len zbytočne ubližuješ a aby som bol úprimný, teraz tento tým brzdíš viac než keby si ma nechala nech ti to vyliečim. Hovoril som nejaké omelety ktoré do mňa pred týždňom mlátila ségra no možno teraz som prvý krát pochopil ich význam, mohlo to zniesť trocha otrasne keďže som niektoré slová pravdepodobne preplietol alebo poplietol medzi sebou.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 10:17 pm

Lio

Viděla jsem jak Keli odnášejí pryč od nás,Sensei si šel sednou vedle mě. Sakra...Rychle jsem se otočila k Senseiovi zády. Vieš, možno.. si teraz myslíš že si brzda týmu, ale nevidím dôvod prečo by to tak malo byť, veď predsa len taká kawai tvárička a to tvoje odhodlanie, len sa mi nepáči že si pre to ubližuješ, čo keby si to dokázala na budúcej misii? tento tým nejde na zraz kage, ale to neznamená že nedostaneme super ťažkú misiu kde nám všetkým budeš môcť dokázať čo v tebe naozaj je, takto si len zbytočne ubližuješ a aby som bol úprimný, teraz tento tým brzdíš viac než keby si ma nechala nech ti to vyliečim. Jak to dořekl,byla jsem mimo,cukla jsem hlavou a chakra kolem mých rukou vyprchala.Byla jsem naštvaná,vztek mnou přímo přetejkal,ale pak jsem si uvědomila,že má Sensei v podstatě pravdu.Připadala jsem si tak hrozně,bezcenně,nijak...Slovo pro můj pocit snad ani neexistuje. Ale když Sensei,něco se se mnou stalo,něco je jinak,nikdy jsem nebývala tak moc slabá,nikdy jsem se necítila jako nepotřebnej odpad co ihned vypadne z kola,nechci se tak cítit a když něco umím sama,snažím se to sama i vykonat.Mí příbuzní mi zemřeli,když mi bylo 7,od té doby se starám sama o sebe,zvykla jsem si na to,nechci abyste mě lěčil a ikdybych měla jenom málo chakry,stejně se pokusím si něco vyléčit...Chci být jako dřív,nechci být taková...Něco jako vedlejší článek...Sensei vy jste neviděl tento zápas,ale snad stačí když vám řeknu,že jsem odpadla hned na začátku...Chci to napravit,prosím.... Nedořekla jsem,protože mi po tvářích začaly stékat slzy... Sakra,kdy jsem naposledy brečela...Jsem měkota a nic neumim...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 10:33 pm

Kelisu Urane

Když jsem ležela na zemi, a svíjela se bolestí sice byla už menší ale pořád velká. Tak ke mě přišla nějaká žena a odtáhla mě co nejdál od Lii a Sensee.
Říkala jsem si co asi začne dělat, sice mi to v tu chvíli bylo jedno ale byla jsem zvědava,a najednou mě ta žena začala léčit, uzdravovala mi mé rány na těle. Když mi je uzdravila nic jsem necítila měla jsem tělo uplně hladké. Moc moc moc moc ... děkuju, řekla jsem a usmála jsem se na tu ženu. Poté jsem se vrátila na vlastních nohou zpět za Lio a Soulem.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 10:41 pm

Medic kunoichi

Yosh.. nemáš zač nabudúce buď opatrnejšia. Povedala som milo a s úsmevom a ako rýchlo som prišla tak som sa aj vyparila.

Soul

Etoo.. Lio-chan? vieš.. heh si mi dosť podobná keď som bol menší, len s mojím súčasným vekom by som mal byť ticho no. Ja len že.. tamten Baka, ktorý vám tie zranenia spravil, viete kto to je? jeho henge bolo vždy tak neskutočne priehľadné až ma s toho bolia oči. On je môj bývalí týmový parťák a rival, jeho úroveň je oficiálne chunin, no neoficiálne, teda podla jeho terajšej sily je na úrovni Jounina takže sa vážne nemusíš cítiť takto, tak ukáž hm? pozrem sa ti na to. Usmial som sa na ňu a trocha jej postrapatil vlasy. Po tom som iba čakal či ma pustí k tomu jej zraneniu, problém bol však v tom že stratila dosť krvi a keby ma nepustila tak by som ju pravdepodobne musel donútiť. Po tom som si jedným okom všimol Kelisu a len som sa na ňu trocha pousmial a zakýval jej.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 10:57 pm

Lio

Prý jsem Senseiovi podobná,potom mi vysvětlil kdo byl ten muž,který mě předtím dostal na jednu ránu.Řekl,že to byl jeho bývalí kolega a byl na úrovni Jounina. Sakra,musim se zlepšit ať ho příště sejmu,nějaké nové Fuuton techniky,nebo něco...Musim bejt víc schopnější... Ehm,Sensei? Takže máme počítat s tím,že ho ještě někdy uvidíme? A kde se naučil,takové silné genjutsu,to kvůli tomu jsem si musela probodnout nohu...Potřebovala jsem se dostat pryč a jelikož Keli ani Izuna mi nepomohly,zase to zbylo na mě... Z dálky jsem viděla jak k nám jde Keli,utřela jsem slzy a koukla na Senseie...Možná s ním přeci jenom budu vycházet,ikdyž....Pokud se mi bude šťourat v léčení,tak ho asi přetrhnu... Sensei se pak zeptal jestli se mi může podívat na ránu. Sensei,řekla jsem,že to udělám sama...Sakra máte nějakou krátkou paměť ne? Začala jsem Soula šťouchat prstem do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 7:06 am

Kyrogue Izuna

z toho všeho tady sem byl trochu mimo (xD ).
pomalu sem došel k Soulovi s napřáhnutou rukou s lanem.
Tvoje lano usmál jsem se.
možná sem jedinej bez zranění, ale že bych toho nějak moc udělal se my nezdá... řekl jsem si ztraceným hlasem.
Naštěstí to nebyla žádná mise, příště musím ukázat vše co ze sebe dokážu vymáčknout řekl jsem si a s úsměvem sem zvedl sevřenou ruku v pěst na hlavu.
možná na měš ostatní mohli koukat jako na vola ale to my bylo jedno.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 2:18 pm

Kelisu Urane

Když jsem tam přišla, Lio a sensei si povídali, Ahoj, tak co Liina noha? zeptala jsem se, pousmála jsem se a sedla si vedle nich.
Jsem zvědavá co budem dělat teď. Najednou k nám přišel Izuna dal Soulovi nějaké lano. Nejspíš to, kterým měl svázal toho zlého mužíka...

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 1 / týmu 1
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 3 /týmu 3
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: