Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 1 / týmu 1

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:08 pm

First topic message reminder :

nachádza sa asi dva kilometre od Sunagakure no sato, je to taká menšia oáza s pár palmami čistou dokonca aj pitnou vodou ktorá je aj cez horúčavy príjemne vlažná až studená

Na starosti to tu má sensei týmu jedna


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 2:34 pm

Soul

Ach... tak dobre ale ber to ako svoj dnešný tréning Shousen no jutsu, navyše to aspoň prestalo krvácať takže mi tu nevykrvácaš, etoo, keby ti došla chakra daj vedieť znova ťa niečím nadopujem, povedal som a tu ku mne prišli zvyšný dvaja, zobral som si zvyšok toho lana a kyslo som si premeral shinobiho ktorý mi tu zaútočil na tým. Okej ideme trénovať, takže.. etoo.. poviete mi niečo o vašich schopnostiach? aby som mal ako taký prehľad, síce som dostal vaše údaje ale včera som bol taký unavený že sa mi do toho nejak nechcelo pozerať. Zaškeril som sa a čakal na ich reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5349
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 3:53 pm

Lio

Nepotřebuji další doplněk chakry Sensei...zvládnu to sama! Odcekla jsem Senseiovi,když mi říkal,že to bere jako trénink a že mu mám říct,až mi dojde chakra. Csss,já mu tu 3x tluču do hlavy,že nechci jeho pomoc a on mi prostě bude pomáhat... Seděla jsem jako xxxxx na zadku a ani se nehla,pořád jsem si léčila nohu,už mě to přestalo bavit a tak jsem zkončila.Stačí když řeknu,že mam Fuuton a s Fuutonem zvládnu jenom jednu slabou techniku?! Byla jsem celkem naštvaná,protože do mě zase chtěli cpát tu kuličku...


Naposledy upravil Keiko Lysea dne Wed Feb 23, 2011 4:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5059
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 4:06 pm

Kyrogue Izuna

Já mám Suiton a umím s ním 3 techniky, poté umím náký Genjutsu, poté Kawarimi a tydle zákládní věcičky zasmál jsem se od ucha k uchu.
Joooo, to znělo DOST dementě řekl jsem si zoufale
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5130
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 4:30 pm

Kelisu Urane

A já mám také Suiton, umím na to 3 techniky, poté mám Yoraishin a Hana shuriken. Řekla jsem a pousmála jsem se na Sensee.
Myslím že je to všechno doufám že jsem něco nespletla.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 4:36 pm

Soul[/i]

[i]Suiton, Fuuton, Suiton, ach...
pomyslel som si a po tom som ukázal smerom na palmu, vylezte na ňu na váš tréning mi táto mala kaluž vody stačiť nebude, povedal som no hneď po tom som spravil pečate hodne veľkou rýchlosťou. Suiton: Bakusui Shōha ! skríkol som pri čom som sa nadýchol úplne ma maximun a po tom som z úst vypustil ohromné množstvo vody, spravilo to hodne veľké vlny všade naokolo a v podstate som vytvoril menšie jazero o rozlohe dvoch kilometrov na každú moju stranu, ak ste nestáli na strome tak bolo dosť možné že vás tá voda pohltila pretože jej hĺbka bola o niečo menšia než výška tej palmy.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5059
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 4:41 pm

Kyrogue Izuna

Vylézt na p... v tom už Soul vypouštěl svojí techniku.
NANÍÍÍÍ řekl jsem si pro sebe, pelášil sem k palmě a jen tak tak sem na ní stihl vylízt.
EEEE co to mělo bejt zasmál jsem se
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5130
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 5:10 pm

Kelisu Urane

Na palmu? Proč? Ježiš už zase někam lízt. Řekla jsem, a znuděně, pomalím krokem jsem se táhla na palmu.
Najednou se sensei nadechl a z úst se mu chrlila voda, hodně vody.
Když jsem to postřehla, málem mi vyletěli oči z ďůlků, rozeběhla jsem se a skočila na palmu. Té jsem se držela co nejpevněji to šlo. Párkrát přezemě něaká ta vlnka přelítla, ale já se udržela. Co.. co ... co to bylo? S údivem jsme se zeptala sensee.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 6:15 pm

Soul

Etoo.. gomenasai asi som to trocha prehnal, uškrnul som sa a poškrabal som sa na hlave, no čo to asi tak bolo? technika čo je na tom také zvláštne? Zahundral som si pre seba a prezrel som si svoj výtvor, takto máme dosť vody na tie vaše suitonové techniky, a na fuuton nepotrebujeme nič takže sú to ideálne podmienky pre tréning. Dodal som a unavene som sa posadil na vodnú hladinu.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5059
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 6:18 pm

Kyrogue Izuna

Sem natěšený co budem trénovat řekl jsem si nadšeně.
Seskočil sem na vodní hladinu a roztáhl ruce do plné šířky
Tak co budem dělat Sen... Soule? zeptal jsem se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5349
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 6:48 pm

Lio

A to nás jako budete učit každého postupně nebo jak? Řekla jsem celkem otráveně,protože už jsem chtěla být doma a to horko bylo taky ubíjející. Bože,to je vedro,nejradši bych si vzala plavky a začala tu plavat...Ale ne já se tu pařim v kimonu a ještě k tomu budu trénovat...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 7:12 pm

Soul

Ech, no moc nadšene nevyzeráte. Povedal po chvíľke pri čom očividne narážal hlavne na Lio. Hm rozmýšlam o tom že vás každého naučím nejakú techniku, a každému by som sa venoval,, etoo zvlášť, teda s klonmi samozrejme. Hovoril som a poriadne som si zívol, Vytvoril som dva bushini a každý sme išli k jednému študentovi. Tak máš niečo čo by si sa chcel/chcela naučiť? spýtali sme sa zborovo a čakali na odpovede.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5349
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 7:37 pm

Lio

Taky komu by se chtělo v takovym vedru trénovat...Tak Keli a Izuna jdou cvičit vodní techniky,takže se při nich aspoň osvěží,ale co já se vzduchem,možná si tak profoukám vlasy a ani to možná ne... Řekla jsem s ještě větším otrávením v hlase...Jinak chtěla bych se naučit,Fuuton: Kamikaze...Moje forma Kamikaze,Fuuton: Foringuuru,je o dost slabší oproti pravému Kamikaze a tak bych tu svojí malou techniku,chtěla aspoň o něco vytáhnout víc.Když jsem předtím zasáhla Keli třemi vlnami,tak byla celkem pořezaná,ale chtěla bych umět vylepšit Foringuuru,abych místo třech vln poslala pouze jednu a mělo to stejné následky na těle...Takže prostě se chci naučit Fuuton: Kamikaze...Jo a Sensei? Koho budete učit osobně,máte pouze dva klony a my jsme tři... Řekla jsem už s trochu větším nadšením...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5130
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 7:48 pm

Kelisu Urane

Sensei udělal dva klony. Prý každý bude učit jednoho? Ale kdyt jsou jen dva. No asi se i Sensei někoho ujme.
No já bych se chtěla naučit, Suiton: Bakusui Shouha ... A chci si zlepčit léčení, jestli by to šlo, řekla jsem a pousmála jsem se na sensee
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5059
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 7:50 pm

(Mám dotaz... jakého typ úrovně ninjutsu to může být ? )
Kyrogue Izuna
No..já bych chtěl...to, třeba...ehm zakoktal jsem se nervozně
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 9:02 pm

Soul

Etoo.. gomenasai ale tá technika je príliš náročná na chakru. povedal jeden z nás, ten ktorý stál pri Kelise a veselo sa na ňu usmial, ale môžem ťa naučiť Mizurappa, alebo.. etoo vodná žraločia strela?, povedal veselo a čakal na jej odpoveď, medzitým si ďalší premeriaval Lio, hmm Fuuton: Kamikaze? etoo.. rozmýšľal som a po tom som mrskol rukou do pravej strany čo spôsobilo ohromný veterný vír tak trocha pripomínajúci mini tornádo.. myslíš toto? spýtal som sa jej trocha nenápadne a bolo jasné, že kebyže tej technike niečo stojí v ceste tak by to nemalo žiadnu šancu udržať si svoju existenciu. Ďalší z "mňa" stál pi Izunovi, suiton.. máš suiton etoo.. Suiton: Suikōdan no Jutsu! skríkol som po vytvorení celkom dosť pečatí a vedla mňa sa sformoval žralok s vody no keďže som ho nenechal zaútočiť na žiadny ciel tak sa len znova rozpadol.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5130
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 9:22 pm

Kelisu Urane

Dobře tak já bych chtěla tedy tu vodní žraločí střelu. Řekla jsem a pousmála jsem se na Sensee tedy pokud to byl on.
Nebyla jsem si jista kdo je kdo, protože ty klony byly uplně stejní jako Sensei. Ach jo ... doufám že mám toho pravého. Povzdechla jsem si, jen tak pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5349
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 9:22 pm

Lio

Wou,Sensei.... Dívala jsem se ohromeně na techniku,kterou mi Sensei předvedl. To bylo dobrý...Mám k Senseiovi celkem respekt,je sice stejně starý jako my,ale já mu nešahám ani po kotníky...Sakra!... Naštvaně jsem cukla hlavou do strany a přemýšlela jak se co nejrychleji naučit techniku Kamikaze. Dobře Sensei jsem připravená,prosím začněme co nejdřív chtěla bych se tu techniku naučit co nejrychleji,abych ji potom mohla vyzkoušet... Byla jsem natěšená,až si nacvičím techniku,potom ji budu denodenně zdokonalovat a vyvinu svojí vlastní techniku,silnější než Kamikaze...Ta představa byla krásná,jenom ji uskutečnit mi trochu vrtalo hlavou...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 9:37 pm

Soul -- u Lio

heh neboj sa .. určite sa raz dostaneš na moju úroveň. Pousmial som sa a postrapatil som jej vlasy, je to celkom.. hmm jednoduché, neni k tomu treba ani žiadne pečate či vyvolať "meno" techniky, proste nakoncentruješ ohromné .. teda veľké množstvo svojej chakry do ruky, posnažíš sa ju zmeniť na vietor, teda na fuuton, a mrskneš rukou. Povedal som pri čom som vytvoril ďalšiu ukážku tohto mini tornáda

Soul -- u Kelisu

Hehe.. malina. Povedal som a pozorne som jej pred tvárou zopakoval postup pri spravení pečatí, bolo ich celkom dosť no robil som ich pomaly tak aby si všetky zapamätala. všetko je to o predstavivosti, o a o koncentrácii chakry. Povedal som a okolo mňa sa začali zdvíhať menšie vodné víri, musíš z vody okolo teba vytvoriť určitý tvar, teda tvar žraloka preto sa táto technika aj tak volá, hovoril som a po tom som nad sebou z tej zdvihnutej vody v rýchlosti vytvoril celkom veľký žralok ktorý si to ohromujúcou rýchlosťou namieril do hladiny takých desať metrov odo mňa. skús to.. povedal som a vytvoril jeden z Bushinov aby mala na čo mieriť.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5349
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 10:05 pm

Lio

Sensei řekl,že se nemám bát,že taky dosáhnu jeho úrovně a začal mi cuchat vlasy,normálně na sebe nenechám ani šáhnout,ale byla jsem tak napružená na ten trénink,že mi to zatemnilo moje zvyky.Je to celkom...hmm jednoduché, neni k tomu treba ani žiadne pečate či vyvolať "meno" techniky, proste nakoncentruješ ohromné .. teda veľké množstvo svojej chakry do ruky, posnažíš sa ju zmeniť na vietor, teda na fuuton, a mrskneš rukou. Vysvětlil mi Sensei a znova udělal Kamikaze. Dobře nakoncentrovat ohro...Cože?! Kde mám asi vzít ohromné množství chakry?!...Kvůli tomu léčení předtim,sem si vyplencala čtvrtinu chakry,takhle udělám 3 pokusy a sem zase na mizině....Snad to nějak vydržim hmmm...Takže jak že to mam udělat,nahromadit chakru do rukou a změnit na vítr potom mrsknout rukou..Zní to celkem jednoduše.... Nahromadila jsem chakru a chtěla ji měnit na vítr,jenomže jsem to trochu přehnala s koncentrováním se na postup a přestala jsem mít vítr pod kontrolou...Au... Řekla jsem potichu,když mi vítr pořezal celou dlaň... Sakra,to se nepovedlo...Ještě jednou...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5130
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 11:27 pm

Kelisu Urane

Soul mi tam ukazoval jak udělat vodní žraločí střelu.
Poté mi řekl abych to zkusila taky, Dobře řekla jsem ale bycha aŤ ti neublížím. Stoupla jsem si před sensee a nahnala si do rukou chakru.
Začala jsem tedy z vody vytvářet něco do tvaru žraloka, tedy aspoň jsem se o to snažila vypadalo to spíš jako beruška.
Ted jse najednou to podivné vodná zvíře řítilo přímo na Soula nevěděla jsem co dělat tak jsem spanikařila a dala jsem ruce dolu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 11:59 pm

U Lio

Počkaj Lio-chan, povedal som a chytil som ju za ruku ktorú si tou technikou dorezala. Po tom som si len povzdychol a pozrel som sa jej do očí. Nerozmýšľaj toľko pri tej technike, nie je to potreba, po tom to len takto dopadne, Povedal som a na znak som jej pustil ruku a ukázal krv na nej, jej krv ktorá jej tiekla z rany. Máš podstatu Fuuton, nemôžeš dovoliť tvojmu vlastnému fuutonu aby ti ublížil, inak nad tebou prevezme kontrolu, ver mi viem o čom hovorím. Povedal som a snáď prvý krát si si mohla všimnúť že sa tvárim smrtelne vážne.

U Kelisu

Trochu sklesnuto som sa pozrel na jej pokus, síce ma celkom dostalo že vedela pohnúť tou masou vody no keď ju omylom vypustila na mňa, tak sa tá technika rozpadla pár metrov odo mňa. Hmm.. si samé prekvapenie. Zamumlal som si pre seba a čakal ako sa to bude ďalej vyvíjať.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5059
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 6:38 am

Kyrogue Izuna
jo... Suiton: Suikoudan no jutsu, to chci ušklíbl jsem se na senseie a čekal jsem co my řekne.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 1:03 pm

U Izunu

Taakže, spravíš takéto tie.. etoo pečate, povedal som a spravil som pred ním znova tie isté pečate. Potoom pomocou nich a pomocou chakry zdvihneš vodu okolo seba a sformuješ ju do tvaru žraloka, etoo.. aspoň myslím že sa to tak robí. Hundral som a vystrelil som žraločiu strelu z vody len tak do vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5349
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 3:49 pm

Lio

Nevšímala jsem si poraněné dlaně,chtěla jsem to zkoušet znova a znova,ale Sensei mě chytil za ruku,v tom momentu jsem potichu zasípěla,protože to nebyl zrovna nejpříjemnější dotyk.Nerozmýšľaj toľko pri tej technike, nie je to potreba, po tom to len takto dopadne Řekl Sensei a zahleděl se mi do očí...Byla jsem hodně skleslá,protože jsem si hned na první pokus něco udělala.Potom mi Sensei ukázal pořezanou ruku,celkem jsem se ulekla,protože jsem ji předtím nevěnovala pozornost,a tak jsem si nevšimla,že je tak moc poraněná. Máš podstatu Fuuton, nemôžeš dovoliť tvojmu vlastnému fuutonu aby ti ublížil, inak nad tebou prevezme kontrolu, ver mi viem o čom hovorím. Řekla Sensei se smrtelně ledovým hlasem,celkem jsem se začínala Senseie bát,smutně mi sklesla hlava a potichu jsem zašeptala. Gomenasai Sensei,snad se to už nestane... Poodešla jsem dál a začala znova hromadit chakru do ruky,pomalu jsem ji měnila na Fuuton,byla jsem nadšená a věřila jsem,že tenhle pokus bude úspěšný,ale moje radost mi to zkazila...Chakru jsem měnila rychleji,než jsem chtěla a tak mi Fuuton vyletěl z ruky a řítil si to k Senseiovi.Sakra co teď budu dělat... Rychle jsem skočila před Senseie a Fuuton: Foringuuru,poslala jsem proti řítícímu se větru vlnu,když se obě techniky střetly začaly pomalu vyprchávat,jenže Foringuuru bylo o něco slabší než ta moje nahromaděná chakra a tak jsem dostala dalších pár škrábanců na ramena a ruce..Otočila jsem se na Senseie...Jste ok? Přihloupě jsem se usmála a šla jsi chvilku sednout,abych se nějak vzpamatovala z těch ran...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 4:20 pm

Soul, U Lio

Nemáš sa za čo ospravedlňovať. Pre zmenu som sa zaškeril no po tom po mne omylom vypustila techniku, chcel som jej ju zastaviť no vrhla sa predo mňa čo som trošku nechápal a sama sa o to pokúsila. Etoo.. Lio-chaaan, nie že by som ti nebol vďačný, ale nemyslíš si že by ma tá technika dostala že? spýtal som sa trošilinku urazene a čakal ako na to zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 1 / týmu 1
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 3 /týmu 3
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: