Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 1 / týmu 1

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:08 pm

First topic message reminder :

nachádza sa asi dva kilometre od Sunagakure no sato, je to taká menšia oáza s pár palmami čistou dokonca aj pitnou vodou ktorá je aj cez horúčavy príjemne vlažná až studená

Na starosti to tu má sensei týmu jedna


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 4:23 pm

Kyrogue Izuna

složil sem pečetě které my Soul ukázal, vyzdvihl vodu nad hladinu, jenže voda se nezformovala do tvaru žraloka ale okamžitě šplouchla zpátky do vody
Kruci, jak na to? usmál jsem se na Soula
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 6:50 pm

Lio

Sensei vypadal celkem v pořádku,ale pak začal hovořit...Etoo.. Lio-chaaan, nie že by som ti nebol vďačný, ale nemyslíš si že by ma tá technika dostala že? Řekl Sensei a já jsem se cítila trochu trapně...Sakra,sakra...Nějak se vymluv,ať to nevypadá,že jsi si myslela,že Sensei je bačkora...Něco,něco umm.....Už to mám... Samozřejmě,že ne Sensei...Ale chtěla jsem vyzkoušet svoji...umm...obratnost a byla to taková součást tréninku... No tak snad to neznělo moc blbě.. Znovu jsem odstoupila a začala si trochu léčit tu poraněnou ruku a rameno.Měla jsem už polovinu chakry pryč a tak mi zbývalo už pouze málo pokusů na Kamikaze.Stoupla jsem si pevně na zem a snažila se sklidnit. Znovu jsem do ruky koncentrovala chakru,pomalinku ji začala měnit na vítr...Snažila jsem se být nejvíc klidná,jak jen to šlo...Když už jsem myslela,že je chakra plně přeměněná,švihla jsem rukou a vytvořilo se malé tornádo,které však po pár sekundách zmizelo...Jo,už tomu přicházím na kloub...Ještě chvilku a bude to dobré...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 7:37 pm

U Izuna

Prijdi na to sám ja som už unavený. Povedal som pri čom som si poriadne zívol a unudene som si sadol na vodnú hladinu.

U Lio

Okej chápem. Zahundral som neveriacky a presunul som sa trocha ďalej, pri čom som dával pozor aby jej techniky nezasiahli ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 7:44 pm

Kyrogue Izuna

Cože?! k čemu vás tu vůbec mám? vykřikl jsem na něho rozzuřeně.
Ten Sensei... byl sem pořádně rozčílený
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 7:55 pm

Lio

Po mém vydařelém pokusu,jsem se nedočkala pochvaly nebo tak něco,ani jsem si nemyslela,že by mě Sensei měl v úmyslu pochválit..Když už jsem věděla jak na to,začala jsem přeměnu chakry na Fuuton trochu zrychlovat,přeci jenom v boji jde hlavně o čas a já bych potom nemohla udělat Jutsu.Znovu jsem koncentrovala chakru,přeměnila ji asi o 5 sekund dříve než při minulém pokusu a máchla rukou,tornádo se vytvořilo a nezmizelo tak rychle jako předtím...Věděla jsem,že se lepším,ale mě to stále nestačilo a zkoušela jsem udělat ještě jedno tornádo.Napadlo mě,že možná,kdybych soustředila do ruky více chakry,že by se tornádo nerozplynulo...Opakovala jsem tedy postup,jen s tím rozdílem,že jsem hromadila více chakry,zrychlila jsem ještě o něco víc přeměnu na vítr,abych se zlepšíla i v tomto...Mávla jsem rukou,tornádo se sice vytvořilo,ale řítilo se přímo na cvičící Keli...Hups,to se nepovedlo,tak tentokrát nebudu lézt Senseiovi do cesty,snad to zastaví... Nechala jsem Senseie,aby zastavil tornádo,mezitím jsem chtěla vyzkoušet zda už s tím Kamikaze něco svedu,nahromadila jsem si chakru,přeměnila ji a máchla rukou směrem k palmě.Tornádo uhánělo po vodní hladině a když narazilo do palmy,tak ji nedřív poškrábalo kůru a poté i rozkouskovalo...Byla jsem nadšená a napadla mě jedna taková věc...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 9:23 pm

U Izuna

čo je? každý tú techniku musí zvládnuť sám. Povedal som unudene a poriadne som si zívol, tschee kedy chce začať? už ma celkom štve. Pomyslel som si a zapozeral som sa na oblohu

U Lio

Keď som si všimol ako na Kelisu mieri omylom vypustený Fuuton: Kamikaze tak som si len povzdychol a nastavil som naňho ruku, niečo nezrozumitelné som zamumlal a zrazu tam bolo úplne bezvetrie čiže sa niekam podela aj tá technika, Eto.. Lio-chan, mohla by si dávať trocha pozor. Zahundral som akoby nič.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 9:26 pm

Kyrogue Izuna

Mno jo furt řekl jsem podrážděne.
Místo toho abych z vody zformoval žraloka, vypadalo to spíše jako velký šíp od luku, najednou to samo vystřelilo a nápalilo to do palmy.
Toto... jste neviděl usmál jsem se na Soula
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 9:58 pm

Lio

Sensei zastavil moje Kamikaze jednou ranou,už jsem toho měla dost,štvalo mě,že Sensei je tak moc dobrý,je lepší jak my všichni dohromady a to mě nejvíc trápilo.Eto.. Lio-chan, mohla by si dávať trocha pozor. Řekl Sensei a dělal jako by se nic nestalo. Sakra!Už mě to štve,já jsem tak podřadná a Sensei je tu jako náš pán... Přepadl mě hněv a z klidné koncentrace chakry se stala zuřivá snaha o co největší Kamikaze.Ze zlosti jsem nehromadila chakru pouze do jedné ruky,ale chakra mi přímo létala z obouch rukou.Ani jsem nepostřehla,že jsem chakru,už přeměnila na Fuuton a se vším svým hněvem jsem mrskla rukama,z obouch vyletěla poměrně velká tornáda ( byly větší než při předchozích pokusech ) a řítily se na palmy u oazy.Když moje tornáda dorazila k palmám,znamenalo to konec pro krásné palmičky,byly rozsekány na kusy a části stromu odlétávaly daleko a nořily se do vody.Vynervovaně jsem stála na vodní hladině a ani si nevšimla,že jsem zdokonalila svoji techniku,až po chvíli jsem celkem zajásala a rozběhla se k Senseiovi,který si podle mého mínění ani nevšiml,jak moc jsem zlepšila Jutsu...Sensei,sensei! Viděl jste to?... Zeptala jsem se a celá natěšená,přemýšlela jak dále rozvíjet své Kamikaze...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 10:11 pm

Kelisu Urane

Dobře tak Sensei se trošku leknul, tak dobře to se mi nepovedlo, řekla jsem. Tak teď ještě jednou, a doufám že překvapím sensee.
V rukou mi najednou začala proudit chakra, napřáhla jsem se, a udělala z vody něco do tvaru žraloka, po chvíli tu už byl uplný žralok. Byla jsem šŤastná a křikla jsem na sensee.. Koukej... Very Happy Už mi to jde
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 10:26 pm

U Lio

Lio-baka !! dávaj trocha pozor ! skríkol som na ňu a namieril som každú ruku na jedno z tých Kamikaze. Fuuton: Daitopa! skríkol som pri čom som poslal dva ohromné prúdy vzduchu k jej technike aby ju odklonili a zbytočne neničili aspoň tú nejakú ochranu pred slnkom. Keď sa tie techniky zrazili tak to vytvorilo také mini tornádo, voda sa hodne rozvírila a epicentre sa začala tvoriť menšia.. veľkááá prílivová vlna. To som však spojil ruky a všetko sa zrazu utíchlo. Lio-bakachaan, možno by sme mali začať pracovať nad tvojími nervami...etoo samozrejme že som to videl veď som to aj musel zastaviť. Povedal som trocha urazene a po tvári mi stiekla anime kvapka.

U Izuna

Poriadne som zívol a po tom sa naňho zaškeril, téda ešte vela vody pretečie kým.. eto čo ? nestihol som dopovedať keď ma zrazu zmietla nejaká vlna pod vodu ktorú vytvorila technika Lio zmiešaná s odozvou od mňa. Vynoriť som sa však už nevynoril a tebe mohlo byť jasné že to bol jeden z Mizu-bushinov

U Kelisu

huh? hm.. vidim. povedal som trocha bez nálady a dával som pozor na jednu z tých vĺn ktoré spôsobili zrazené techniky mňa a Lio. čo keby si ho teraz vypálila.. niekam? spýtal som sa jej pretože to držanie techniky muselo stáť celkom veľké množstvo chakry.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 10:53 pm

Lio

Lio-baka !! dávaj trocha pozor ! Co?... Otočila jsem se a viděla jak Sensei proti mým povedeným Kamikaze,posílá nějakou svojí techniku.Sakra vlna... Rychle jsem vyskočila do vzduchu,aby mě vlna nesmetla,poté jsem dopadla na uklidněnou hladinu. Senseiii! Vysvětlíte mi proč jste mi zničil mojí super techniku?! Byla jsem celkem naštvaná,protože se mi podařilo udělat pořádné Kamikaze a hned to byly dvě tornáda a Sensei mi je zničil...Lio-bakachaan, možno by sme mali začať pracovať nad tvojími nervami...etoo samozrejme že som to videl veď som to aj musel zastaviť. Málem jsem po Senseiovi skočila a jednu mu ubalila přímo mezi oči,ale nakonec jsem si řekla,že zůstanu v ''klidu'' Zpozorovala jsem jak jeden Sensei,který byl u Izuny už nevyplaval,z toho bylo jasné,že to byl klon... Moje nervy jsou v pořádku,jsou tak jak mají být...Ale nechápu,proč jste mi zničil moje Kamikaze.A ještě to byly taková hezká tornáda a byly hned dvě a vy jste mi to zkazil...Nasadila jsem nafouklý výraz v obličeji a chvilku si sedla na vodu,abych nabrala trochu chakry.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 6:29 am

Kyrogue Izuna

eeeeeh? a kdo mě tu jako bude... mno to je jedno řekl jsem trochu udiveně.
Zvládnu to sám
po několika neúspěšných pokusech to konečně vypadalo jako žralok.
Výborně! zajásal sem, ani sem si nevšiml že my žralok vylítl do vzduchu kde se rozprskl na všechny strany.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:52 am

U Lio

Prečo som ich asi tak zničil? etoo no možno pre to že to mali namierené na našu jedinú ochranu pred slnkom. Povedal som takým učiteľským hlasom a po tom som sa uškrnul, navyše som na to použil techniku ranku C, síce si Kamikaze zvládla to hej, ale všetky techniky dosť závisia aj od užívatela. Povedal som a vyplazil som na ňu jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 3:47 pm

Kyrogue Izuna

Jaký by mohl být ten pravý... sem přesvědčený že to bude ten u Lio usmál jsem se.
Zformoval jsem vodu do tvaru žraloka a vystřelil jí po Soulovy u Lio.
Vím že se mu nic nestane ale co řekl jsem si sám pro sebe
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5129
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 4:12 pm

Kelisu Urane

Pch! Ani ho to moc nepotěšilo. čo keby si ho teraz vypálila.. niekam? řekl. Faj když chceš ! Sice si sensei ale naštvall si mě ... pch já se tu snažím a ty nic !..
Řekla jsem si jen tak pro sebe. Střelu žraloka jsem jako naschvál namířila na něj. Na poslení chvili jsem střelu, která mířila přímo na něj zvedla. Ups.. promiň nějak mi to trošku ulítlo. A pustila jsem žraloka, ten se ihned rozpustil a všechna voda polila Soula.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 4:25 pm

Lio

Prečo som ich asi tak zničil? etoo no možno pre to že to mali namierené na našu jedinú ochranu pred slnkom. Csss,Sensei měl byste být rád,že ty tornáda neletěly na vás... To bylo blbě řečeno,stejně by moje tornáda,ať by byly sebevíc dobré,odvrátil jednou technikou...Sakra,tohle je tak nespravedlivý,nám dají neporazitelného Senseie... Navyše som na to použil techniku ranku C, síce si Kamikaze zvládla to hej, ale všetky techniky dosť závisia aj od užívatela. Ehm,Nanííí techniku ranku C?! Tak já se tu tak dřu,abych udělala Kamikaze a Sensei si na mé zatím nejlepší tornáda vyšle techniku ranku C...Bože,to snad neni pravda... Byla jsme přeplněná hněvem na to,jak moc je Sensei dobrý a začal celým mým tělem proudit vztek... Sensei na mě vyplázl jazyk,byl celkem roztomilý,ale pak jsem trochu nepochopila pointu věty,kterou mi Sensei řekl. Ehm,Sensei jak jste to jako myslel,že všechny techniky dost závisí i na uživateli? Um,jestli tím naráží na moji maličkost,tak už mu opravdu jednu vlepim a to ať si moc nepřeje.Měla jsem celkem vražedný pohled a čekala jak mi chce Sensei svojí minulou větu vysvětlit...Najednou Izuna pustil vodního žraloka naproti Soulovi...Hele Izuno,můžeš mi sakra říct o co se jako pokoušíš?!!! Zaječela jsem na Izunu a proti jeho žralokovi poslala nově udělané a zesílené Kamikaze,které se střetlo s jeho vodní střelou.Vzniklo z toho vodní tornádo a já si raději držela odstup,aby mě to nesmetlo a takhle jsem si aspoň mohla vyzkoušet jak je moje Kamikaze úřiné proti jiné technice...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 4:28 pm

Kyrogue Izuna

Můj bunshin zmizel potřebuju si nákýho pučit zařval sem na Lio s úsměvem.
Hmmm společná technika s Lio... Zasmál jsem se tiše pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 4:41 pm

Lio

Izuno-baka tak na mýho zapomeň. Vyplázla jsem jazyk na Izunu a dívala se na naše střetlé Jutsu...To vodní tornádo se celkem povedlo že? Zeptala jsem se Izuny a dále sledovala pomalu mizící tornádo...Že bych teda zrovna s nim udělala společnou techniku,tak to mě teda nenapadlo.Ale co už,vodní tornádo neni na škodu... Jinak Sensei,chci se zeptat jak mám zesílit svůj Fuuton na tolik,aby jsem dělala silnější a rychlejší techniky?Přeci jenom jste hodně dobrý,povězte mi prosím jak jste se dopracoval na svoji úroveň.. Celkem jsem se o tohle téma zajímala,protože Sensei byl co se týče chakry famozní a já pořád něvěděla jak se k jeho úrovni nějak dostat...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 5:01 pm

U Kelisu

Hee.. etoo.. že ty chceš vedieť ktorý z nás je pravý Soul že? spýtal som sa jej s úškrnom na tvári keď nado mnou rozpustila tú techniku a mňa zaliala voda, ruky som mal stále vo vreckách a nevyzeralo to tak že by ma to, že som mokrý nejak trápilo

U Lio a Izunu

Noo eto.. ako som to myslel? hm tak ty si neskúsený shinobi ranku genin, aa.. nedopovedal som lebo som si všimol že na mňa letí tá technika. Ksoo.. to je otrava. Zašomral som si pre seba pri čom som zívol. Ako som došiel k tejto úrovni?.. hm.. som proste úžasný. Povedal som zo žiarivým sebavedomým úsmevom a doslova zo mňa vychádzalo také svetlo plné sebaistoty.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 5:22 pm

Lio

Noo eto.. ako som to myslel? hm tak ty si neskúsený shinobi ranku genin, aa.. Jakmile jsem uslyšela slovo nezkušená,snažila jsem se zachovat ten divný úsměv,ale začaly mi zlostí cukat koutky a já myslela,že se neudržim...Když Sensei uviděl jak se na něj řítí vodní žralok,pouze zívl a řekl,že je to otrava,ani nám neřekl třeba něco ve smyslu,jo jste dobrý udělali jste i společné Jutsu nebo to se vám celkem povedlo...Nevypadlo z něj ani slovíčko a to mě dohánělo k šílenství. Ako som došiel k tejto úrovni?.. hm.. som proste úžasný. Tahle věta,rozdrtila mé nervy na kousíčky a já přetýkala hněvem,skočila jsem na břicho Senseie,ten dopadl na záda a já mu držela svojí katanu u krku.Teď mi bylo celkem jedno jestli je to klon nebo ne,prostě jsem dále seděla na Senseovi. Sensei,nepřehánějte to moc s tou svojí sebechválou,jinak příště ta katana bude ve vašem krku!... Řekla jsem smrtelným hlasem,potom jsem se blbě usmála...


Naposledy upravil Keiko Lysea dne Fri Feb 25, 2011 8:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 5:43 pm

Kyrogue Izuna

viděl jsem jak Lio skočila po senseiovy.
Hej klid, nepotřebujeme mrtvého senseie usmál jsem se na ní.
pomalum sem došel k ní a Soulovi.
Mohl bych tu být s váma když se ten můj klon zničil? ušklíbl jsem se na ně.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 5:47 pm

U Lio a Izunu

Pousmial som sa keď som ležal na vode a pri krku som mal katanu ktorú zvierala Lio. Lio-chan, nemala by si sa hrať s katanou, je to zbraň pre chlapov dievča by sa jej račej nemalo dotýkať.. mohla by si si ublížiť. Zaškeril som sa a bolo vidieť že si to docela užívam. Po tom som sa zaškeril na Izunu.. Jop.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5058
První přihlášení : 06. 02. 11

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 5:49 pm

Kyrogue Izuna

Sensei si Lio pěkně vychutnává pomyslel jsem si.
To my připomělo že sem svoji katanu už dlouho nevyndal z pouzdra.
Sensei? kdy půjdeme na nějakou misi? zeptal jsem se zědavě
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5348
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 8:49 pm

Lio

Hej klid, nepotřebujeme mrtvého senseie. To je mi jedno! Křikla jsem s hněvem v hlase a dále držela katanu u krku,když jsem si všimla,že se Sensei směje. Lio-chan, nemala by si sa hrať s katanou, je to zbraň pre chlapov dievča by sa jej račej nemalo dotýkať.. mohla by si si ublížiť. Tim mi Sensei dorazil už takhle rozdrcené nervy a já vzala katanu a klon neklon ji bodla Senseiovi do ramene. Sensei,nechtěl byste zbrzdit tu vaši pusu?!! Přitlačila jsem ještě víc na katanu,aby se zaryla ještě více do masa. Tušila jsem,že to byl klon,ale mě stačila podobizna Senseie a byla jsem ve stavu nenávisti.Takže jsem si klona (snad to byl klon) vychutnávala a vytáhla kunai a zarazila ho do druhého ramene po polovinu...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5504
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 10:24 pm

U Lio a Izuny

Baka.. takto sa nech.. nedokončil som a len som sa uškrnul, v tom som doslova vybuchol a Lio ten výbuch odhodil niekoľko metrov (takých sedem až desať) preč, mala celkom dotrhané kimono, pomliaždený v podstate takmer celý predok od výbuchu a z tváre aj hlavy jej tiekla krv, ako aj z nosa a úst, celkovo bola dosť pomlátená a chakry mala akurát tak na udržanie sa na hladine.

Soul (ten pravý xD ktorý zostával zatiaľ skrytý)

Priskočil som k Izunovi a pozrel som sa mu do očí, zajtra pre vás mám jednu prichystanú, zatial bež domov alebo do Sunagakure si odpočinúť. Povedal som mu a podišiel bližšie k Lio ktorá bola na pokraji bezvedomia.

U Kelisu

Eto.. Kelis, myslím že si to zvládla tak.. čo keby si išla domov? dnešný tréning skončil, stretneme sa zajtra ráno pri budove Kazekageho. Povedal som a milo som sa na ňu usmial

/do suny ešte prirobím nejaké topici typu, Dojo, kde si môžte dať taijutsu súboj s npcčkom abo tak..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 1 / týmu 1   Tréningové pole č. 1 / týmu 1 - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 1 / týmu 1
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 3 /týmu 3
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: