Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréning tým 3

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5077
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 9:35 pm

First topic message reminder :

Sensei: Tsuchimiya Kagura
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 5003
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:23 pm

Zero Kosayu

Pozoroval som celé dianie až do zmiznutia. Nezmetkoval som ako Yondo, len som v rýchlom slede udalostí pozoroval okolie. Zložil som pečaťe a jemne, takmer nečutelne vyslovil Fuuton:Kotasa no jutsu Senzibili by si všimli, že moja chakra sa začala začala prúdiť pod jemnými pohybmi vetra a ja som začal vnímať okolie. Snažil som sa svoju chakru rozšíriť na čo najviac územia. Stačilo, ak ju zachytím, a dostanem ju...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5136
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:19 pm

Tira Misu

Jen tak jsem tam stála když v tom senseika něco řekla, hned následně na to se zvedl vítr a společně s ním zrnka prachu. Za pár sekund jsem už skoro nic neviděla. Yondo se ptal jestli máme nějakou techniku, kterou by jsme jí mohli najít. Promin ale nemám... odpověděla jsem zvíšeným hlasem tak aby mi rozuměl. Přemýšlela jsem co udělat. Najednou mě něco napadlo. Přesunula jsem se za nejbližší strom tak aby mě nikdo neviděl a čekala až bude zase lepší viditelnost.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5136
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:19 pm

Tira Misu

Jen tak jsem tam stála když v tom senseika něco řekla, hned následně na to se zvedl vítr a společně s ním zrnka prachu. Za pár sekund jsem už skoro nic neviděla. Yondo se ptal jestli máme nějakou techniku, kterou by jsme jí mohli najít. Promin ale já žadnou takovou nemám.. odpověděla jsem zvíšeným hlasem tak aby mi rozuměl. Přemýšlela jsem co udělat. Najednou mě něco napadlo. Přesunula jsem se za nejbližší strom tak aby mě nikdo neviděl a čekala až bude zase lepší viditelnost.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4981
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 11:34 pm

Tsuchimiya Kagura

Pozorovala jsem ty tři skrze skálu a usmála jsem se. Hmm, tak co vymýšlíte? Celkem mě bavilo, je takhle sledovat. Nejednou ta holka s divním jménem vyskočila na strom. Zero vypadal až moc soustředěně, z čehož jsem usoudila, že něco zrovna provádí. Hmm, tak jo, začnem něco dělat. Ze skály jsem pronikla pod zem až pod místo, kde stál Zero. Doton: Shinjuu Zanshu no jutsu! Zvolala jsem, a provedla techniku. Zerovi čouhala ze země jen hlava a já stála nad ním s úsměvem v obličeji. Hezký pokus, zjistit mé umístění, ale celkem zbytečný. Mrkla jsem na něj. Odstoupila jsem pár kroků dozadu a podívala se na kunoichi. Hele, Tiramisu...O co se na tom stromě snažíš? Schováváš se snad předemnou? Já tě nekousnu. Můj ulítlej úsměv mi z tváře nemizel. Zatím jsem neměla v úmyslu, používat silnější techniky. Čekala jsem, s čím přijdou oni.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 5003
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 12:22 pm

Zero Kosayu

Vo svojej technike som uvidel na zemi nenápadný výstup. Mohlo to niečo znamenať a nemohlo aj nič. Predsa len, šanca na senseikin útok tu je. Zložil som jednu krátku pečať na jednej ruke a vyslovil Fuuton-Fusashi no jutsu všetka moja chakra, ktorá rozprestierala okolo mna v okruhu 2m kubické (aj pod zemou) Sa začala vracať späť a s nou aj kyslík. Ked sa ma senseika dotkla a stahovala pod zem, začala strácať kyslík a tým som ju mohol dostatočne oslabiť. KEd som už bol pod zemou, nepanikáril som a presunul svoju veternú podstatu do dlaný, okolo ktorých sa urobilo niečo, čo majú hyuugovia, ale schopnosti boli úplne iné. Teraz boli moje peste ostrejšie ako britva. ZAčal som sekať zem a uvolnovať sa spod nej čo najrýchlejšie, kedže som bol primárny ciel a zároven najlahší.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4864
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 4:03 pm

Yondo

Takže to začalo pomyslel som, hneď ako som začul hluk. Zorovi sa niečo stalo keďže zvuk pochádzal z miest kde sa predtým nachádzal Zoro. Sakra Tira sa schovala za stromom a Zoro zrejme bojuje a nič nevidím no počujem takže sa musím riadiť podla zvuku. Ale čo mam robiť?? Tira je zatiaľ v pohode, takže idem omrknúť, čo sa stalo so Zorom poskladal som pečate s zašeptal som Youton: Kasai no te. Moja ruka sa okamžite zmenila na stvrdnutú lávu. Potom som sa rozbehol k miestu z kadiaľ pochádzal zvuk. Po pár metroch som zbadal Zera zakopaneho v zemi. Si v pohode? Potrebuješ pomoc? Pozri musíme spolupracovať a nie sólovať! Inak nás dostane!
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5136
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 5:18 pm

Kelisu Urane

Když jsem byla za tím stromem schovaná Senseika si mě všimla..Hele, Tiramisu...O co se na tom stromě snažíš? Schováváš se snad předemnou? Já tě nekousnu. Sakra, můj plán nevyšel řekla jsem si pro sebe a zamračila se. Vylezla jsem z poza stromu, a v tom jsem si všimla Zora jak mu čouhá ze země jen hlava, a Yondo stojí u něj. Běžela jsem za nimi, když jsem přiběhla řekla jsem. Jste v pořádku? Zoro cos zas vyváděl. když jsem to dořekla starostlivě jsem se pousmála.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 5003
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 6:39 pm

Zero Kosayu

Odrazu sa okolo mna zrhnuli a začali kecať, teda pýtať sa či potrebujem pomoc a čo som robil. Vôvec si neuvedomovali, že senseika je hocikde a može ich zasiahnuť. Ale to ma teraz netrápilo.Divne som naklonil tvár na Tiru a vyslovil. Zabíjal som. odrazu okolo mna zem povolila a ja som sa vyštveral na povch. Mohli ste si všimnúť, že zem okolo mna bola posekaná na kúsky a okolo mojich ruk bol tenký povlak modrej chakry. Odrazu zmizol a ja som opäť poskladal pečate a moja chakra sa rozpila do okolia. V dalšom momente som vytiahol tucet ihlíc z brošne a vložil si ich napoli do rúk. Oči som mal stále zavreté. Vyzeralo to, akoby som bol maximálne sústredený. Kým som držal ihlice, zložil som tiež nejaké pečate a vyslovil Fuuton:Posai No jutsu okolo ihlíc sa urobil tenk povlak, že ho sotva videli z mojej blízkosti, nie to ešte tam, kde stáli oni. čakal som na príležitosť, tý dvaja mi iba kazili tréning. prekážali..
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4864
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 8:04 pm

Yondo

Práve dobehla Tira. Hmm... takže sme tu všetci pomyslel som si v tom Zero povedal Zabíjal som z jeho hlasu sa dalo vycítiť, že mu tu prekážame. Pfff, tak keď sa chceš hrať na hrdinu tak môžeš. Ja ti v tom brániť nebudem! otočil som sa na Tiru Tira...musíme spolupracovať! Ak Zero nechce tak nemusí..Budeme si musieť vystačiť len my dvaja...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5136
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 9:44 pm

Tira Misu

Zero byl zase nepříjemný, vyplázla jsem na něj jazyk a otočila se na Yonda. Dobře.. když nechce tak nechce....Vystačíme si sami... řekla jsem a pousmála jsem se na něj.
Pff... nebudu se ho prosit... Pch ! co by jako chtěl... si myslí že je nějakej frajer když je takovej..
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4981
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 8:05 pm

Tsuchimiya Kagura

Zero se dostal z mojí techniky, kterou jsem udělala jen tak pro srandu hodně rychle. Hmm, tak asi to nebudou nezkušení gennini... Asi si z nich nebudu moct dělat jen tak srandu. Mezitím přiběhl Yondo s Tirou. Stáli předemnou všichni tři, i když Zero vypadal, že s těma dvěma nechce nic mít. Všimla jsem si, jak bere do rukou jehlice a vyčkává. Na druhou stranu, Yondo se spojil nejspíš s Tirou a vymýšleli nějaký plán. Podrbala jsem se zamyšleně rukou ve vlasech. Aaaachjo, no, okey, asi budu muset začít něco dělat....aleeee, když mě se nechce...Co je takhle pustit domů? Hmmm, ne..a nebo...Aaaa, nesmím být tak líná! Dobřeeeee, tak jdu na to. Postavila jsem se do bojové pozice a s předstíraným vážným výrazem na tváři jsem utvořila pár pečetí., i když moje druhý střelený já se dralo napovrch se záchvatem smíchu…Zatím jsem úspěšně držela vážnou tvář. Doton: Ganchuusou! Zakřičela jsem patřičně důležitě a práskla rukou do země, aby to mělo lepší efekt a dělalo to lepší dojem. Potrpím si na blbosti…Na první pohled se nic nestalo, nebo spíš, zatím to nebylo na venek vidět, jelikož technika zatím byla skryta pod povrchem zemským. Tak děcka, právě teď bych vám doporučila nedělat unáhlené pohyby…Stačí jeden krok a budete ve spárech mé, možná i smrtelné techniky. Oblízla jsem si rty a mrkla na ně. Pravda…ráda jsem přeháněla, což ani teď nebylo vyjímkou, jen oni to nevěděli. Stačí udělat krok a stane se z vás cedník… Jinak jednoduše řečeno, tahle technika spočívá v tom, že můžu kdykoliv nechat vyrazit ze země dost pevný a dost ostrý bodáky. Zasmála jsem se a pozorovala jejich reakce. Samozřejmě že jsem nemohla ovládat celou plochu…Nebo ano? Oni to nejspíš ale nevěděli…Jen tak, abych potvrdila svá slova, nechala jsem několik málo centimetrů od Tiri vystřelit pár úzkých, pevných a ostrých bodáků. Samozřejmě tak, abych jí neublížila. Přitom jsem ještě vytvořila Kage bushin. Dva kloni se postavili kolem mě, aby odráželi případné dálkové útoky. Čekala jsem, co udělají teď.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning tým 3
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)
» Tréning a zase len tréning
» Tréning tým 1
» Tréning tým 4
» Tréning tým 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: