Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole týmu 5

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 7:22 pm

Je to obyčajné tréningové pole ktoré sa nachádza na streche jednej polorozpadnutej budovi kúsok od Sunagakure

Sensei
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4991
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 7:37 pm

Rei Ten

Přišel na trénikové pole a rozhlížel se
" Haló? je tu nějaký sensei?" křičí
Po chvíli si sedne na zem a čeká na kohokoliv
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4946
První přihlášení : 17. 02. 11

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 8:42 pm

Arinori Ayatsuri

Po namáhavém vstávání,připravení se,vyleštění lopaty jsem koenčně objevil ten svitek. Dal jsem si lopatu na záda a přečetl si svitek. hmmm...je tu uvedeno místo ale ne můj tým ani sensei...no uvidíme...povzdechl sjem si a nahodil můj šílený úsměv. Po chvíli jsem dorazil na místo naše tréninkové pole. Už tam byl Rei. A přeci jsme spolu v týmu...tohle místo mi připomíná hřbitov...jenom bez náhrobků...řekl jsem a vytáhl z kapsy balení sušenek pro psy. chceš?nabídl jsem ti a se šíleným úsškklebkem jsem si jedno vzal a snědl.
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4991
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 9:00 pm

Rei Ten

Zírá na Arinoriho
* Ze všech lidí proč jsem vylosoval zrovna jeho?*
" E ... proč ... " zamumlá
Najednou mu Arinori nabízí suchary pro psy
Vykuleně se na ně podívá a pak na Arinoriho a neví na co se podívat dřív
po chvíli jen řekne "Proboha ne ... " zírá dál na Arinoriho a jeho úšklebek
*Co jsem komu provedl?* sklopí hlavu
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 9:52 pm

???

Objavil som sa vedla Arinoriho a s trocha bláznivým úškrnom na tvári som si zo sáčku zobral psí suchar, ja si dám hehehe.. zaškeril som sa na nich dvoch pri čom som si ho strčil do úst a začal som ho jesť, nebolo mi vidieť do očí pretože mi tvár zakrívala ofina no očividne mi ten psí suchar hodne chutil.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4946
První přihlášení : 17. 02. 11

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 9:59 pm

Arinori Ayatsuri

My dva si určitě budeme rozumět...Ty jsi další člen týmu? A nebo jste sensei?zeptal jsem se a taky si ze sáčku vzal další psí sušenku. Měl jsem ofinu jako on takže mi taky nebylo vidět do očí a měl jsem stejně šílenej úsměv jako on, možná šílenější.
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4991
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:00 pm

Rei Ten

" Za co ... co jsem komu proved? " zírá na ty dva
plácne se do hlavy
* to jsem tu jedinej normální?* přemýšlí
" Tohle je nejhorší život jakej může bejt ..."
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:04 pm

Burrado

Xaxaxaxa... začal som sa podivne smiať a uskočil som trocha do strany, pohodil som rukami ako v nejakej opere abo čo a začal som.. Som Burrado, pre vás Burák-chan.. oo.. a som váš sensei.. dokončil som tajomným hlasom stále s takým šialeným úškrnom na tvári a vytiahol som jeden nožík, a práve teraz ma musíte napadnúť, poraziť, ukázať všetko čo vo vás je! dokončil som pri čom som sa uklonil a očividne som čakal nejaký aplaus..
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4991
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:12 pm

Rei Ten

*Nějakej divnej ... ale neznám jeho schopnosti ... ale ani on moje ...* pomyslí si
Vyskočí do vzduchu hodí po něm 3 kunaie vytáhne kosu a řítí se k němu obravskou rychlostí směrem k jeho rameni
*Snad to stihnu ... snad je to dostatečná rychlost*
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4946
První přihlášení : 17. 02. 11

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:15 pm

Arinori Ayatsuri

Začal jsem pleskat jako šílený. Nádherný,bravurní,jste užásný burák-chan... Někoho jako jste vy bych jednou rád pohřbil...řekl jsem a dál jsem pleskal. Ale už konec představování,přichází činy!řekl jsem a zvedl jsem svůj klobouk z hlavy. Vzal jsem svitek který jsem měl na hlavě a rozevřel jsem ho. Kousl jsem se do prstu a prstem přes svitek přejel. Oběvil se kouř který se vzápětí rozplynul a tam byla velká loutka žolíka. Rád bych vám představil Odokemona...Pozdrav Odokemono!Zvolal jsem a z prstů mi vyjeli chakrová vlákna která se spojila s loutkou. Najednou se na loutce otevřelo pár úkrytů a vyjeli z ní bodce-ze hřbetů rukou,loktů,ramen,Kříže na čele,dva z hrudi,Tři na zádech (na lopatkách a uprostřed beder),z kolen a ze zadní části kotníků. Najednou se proti Buráku-chan Odokemono rozlétl a tím předlétl Reie a roztočil se takže byl jako ostnatá koule která by dokázala senseie velmi poranit.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:25 pm

Burrado

Xixixixixi.. zachichotal sa z nova ako naňho leteli oba útoky a rýchlo položil ruku na zem, po tom ju len zodvihol hore a zo zeme smerom hore vyrazilo niekoľko (asi dvanásť až pätnásť) tenších kovových tyčiek, ako keby náhodou sa kunaie trafili zrovna do nich a odleteli preč, pri čom sa však Arinoriho loutka zakliesnila pomedzi tyče a skôr než ju z nich stihol vyprosiť mávol som pravou rukou a na stranách týč sa vysunul otvor z ktorých vyšli ďalšie a tak spravili niečo ako sieť čím mu loutku úplne zakliesnili, po tom len na tyče narazil aj Rei zo svojou kosou a ja som odskočil preč, ďalším mávnutím ruky sa tyče znova zasunuli do seba a nakoniec zasunuli do zeme.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4946
První přihlášení : 17. 02. 11

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:38 pm

Arinori Ayatsuri

Burák-chan?mám tu čest vás pohřbít!Zvolal jsem a udělal nějaké pečetě a praštil dlaní do země.Doton: Reikyuu Koutai!zvolal jsem a před burákem-chan a za burákem-chan vyrazili rychle ze země dvě desky které kdyby buráka-chan uvnitř zavřeli tak ho nerozplácnou ale uvězní ho v kamenné rakvi a zasunou ho pod zem. Doufal jsem že to vyjde.
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4991
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:41 pm

Rei Ten

Ležím na zemi po nárazu do tyčí a vstane
"Co to sakra bylo?" poskládá vysokou rychlostí 3 a 3 pečetě
1. jutsu mu vytvořilo v ruce bič a to druhé vytvořilo temný kouř v poloměru 10ti metrů dosahující až k senseiovi
Nebylo vidět kde se pohybuje ale před senseiiem se najednou objevil z kouře bič snažící se ho zasáhnout
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:51 pm

Burrado

Hmm? zaujímavá technika, pomyslel som si no nechal som sa zavrieť práve kvoli tomu čo do mňa chcel napáliť Rei, všetko to však zasiahlo truhlu ktorú to poničilo a ja som z nej vyskočil, vytiahol som také zvláštne nože (ako na obrázku) a tri som hodil po Reiovi a tri po tom Arinorim.
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4991
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:56 pm

Rei Ten

"Kso ... má rychlé reakce ... " stále sledoval senseie a když hodil ty tři nože uskočil jsem zpátky do kouře
" Tohle genjutsu potřebuje přípravy ... ale zase stačí když se ho dotknu ..." usměje se v kouři a skládá asi 30 pečetí
(1 post hrajete beze mě)
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4946
První přihlášení : 17. 02. 11

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:04 pm

Arinori Ayatsuri

Já toho Reie zabiju! A pohřbím!řekl jsem si ale pořád jsem se šíleně tvářil. Rychle jsme propojil prsty s Odokemonem a jeho prsty se rozpojíli na více částí které vyletěli oproti nožům a vrazily do nich čímž je ode mě odvrátily.Prsty hned potom vyrazili kolem senseie aby ho obmotali chakrovými vlákny kterými byli propojené. Kdyby se povedlo tak k nim jako naviják rychle přiletí Odokemono a svýma rukama obejme senseie tak že se nebude moci hýbat.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 12:27 pm

Burrado

Ah.. tak dobre.. prestanem sa s vami hrať. povedal som zo šialeným úškrnom na tvári a poklopal som nohou po streche budovy a z nej vyšla dlhá dottonová tyč ktorá ma zodvihla asi do sedem metrovej výšky, bola clekom tenká a očividne boal aj fuška udržať sa na nej, no ja som sa len uškrnul na Arinoriho ktorého lútka objala tú tyč, začal som pohybovať rukami ako keby som dirigoval nejakému zboru pri čom sa mi zo všetkých otvorov na šatách vypadli tie divné noeže a začali všade okolo mňa poletovať, vyzeralo to tak že tú "techniku" ešte stále pripravujem pretože som stále kmytal rukami a stále som takto odhaloval ďalšie a ďalšie nože.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4946
První přihlášení : 17. 02. 11

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 1:10 pm

Arinori Ayatsuri

Tohle ještě bude zajímavý...uchechtl jsem se a Odokemonovi se zase vrátily prsty na svoje místo. Odokemono hned potom vzlétl zhruba na úroveň senseie ale dál než kroužily ty nože. Z kříže na čele mu vyjel bodák a ten vystřelil oproti sensei. Chtěl jsem tím narušit jeho rovnováhu. Odokemono se potom volným páde snesl na zem.
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4991
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 2:22 pm

Rei Ten

Slyší jejich souboj, jelikož skrz kouř nevidí ... stále skládá pečetě
" Ještě chvíli ... " zamumlá si sám pro sebe
Slyšel jak se ze země něco vynořuje
" Co to asi je?" zeptá se sám sebe a pokračuje ve skládání pečetí
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 7:13 pm

Burrado

Len sa uškrniem a ten "bodec" sa len tak zničoho nič ako keby od niečoho vo vzduchu odrazí a ja len ďalej pokračujem v predvádzaní svojich nožov, po tom mávnem rukou smerom k Arinorimu a všetko nože sa zo všetkých strán rozletia naňho.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4946
První přihlášení : 17. 02. 11

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 7:39 pm

Arinori Ayatsuri

sakra...je jen jedna možnost!řekl jsem si v duchu a složil rychle pečetě a vykřikl jsem.Doton: Reikyuu Koutai!a dvě kamenné desky které vyrazily ze země mě do sebe uzavřeli takže jsem byl v té kamenné rakvi ve které měl být i sensei. Rakev se najednou ponořila do země ale ne provrtala ale jako by tam ta země ani nebyla. Jakoby se ta rakev ponořila do vody takže mě všechny nože minuli. Rakev se najednou ze země vysunula v blízkosti toho sloupce. Rakev se rozevřela a kamenné desky dopadli na zem. Já jsem chopil pomocí chakra vláken Odokemona a ten rychle vzlétl nahoru k senseiovi. Když byl u něj tak se mu vysunul z rpavé ruky bodec a tím zaútočil na senseie.
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4991
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 5:45 pm

Rei Ten

Doskládal poslední pěčeť a vyskočil z kouře
V jedné ruce kosa, v druhé nic * Musím to nějak stihnout ...* pomyslí si
Běží po sloupu a hází po senseiovi kosu a sám se mu snaží vrazit pěstí
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:37 pm

Burrado

Stále som mával rukami ako keby som dirigoval nejakému zboru, keď tu sa pri mne zjavili dve bábky a objali ma, vďaka čomu zabránili všetkým vaším útokom ma zasiahnuť. Boli naozaj pevné a nebol ani na jednej ani najmenší škrabanec.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4946
První přihlášení : 17. 02. 11

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 12:29 am

Arinori Ayatsuri

Páni burák-chan! nemyslel jsem si že jste taky z klanu Ayatsuri!řekl jsem s velkým uznáním a zapleskal jsem. Potom jsem nechal Odokemona sletět na zem a Odokemono se rozlétl k té dotonové tyči a pomocí bodce ji chtěl přeseknout. Sensei soustředil chakru od sebe dolů takže taby by měl být bod s nejmenší chakroutudiž nejmíň odolný.
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4991
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 5:20 pm

Rei Ten

Odskočil jsem a sensei všechny moje útoky odrazil
" Pch ..." Složí 3 pečetě
Tenton: Fuuma Shuriken! vykřikl a ve vzduchu se vytvořily živelné fuuma shurikeny které se zastavily a nic nedělaly ... čekali na rozkaz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole týmu 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 5   Tréningové pole týmu 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole týmu 5
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole č. 3 /týmu 3
» Tréningové pole týmu 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: