Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole týmu 2

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 7:17 pm

Spoiler:

Nachádza sa tak hlbšie v lese, pri rieke ponad ktorú je postavený prastarý most s dvoma vyhliadkami. (abo ako sa to píše)
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 7:48 pm

Nelli Natsuki

"Poďme na cvičiště..měli bysme se trochu sehrát než půjdeme na misi nebo něco" řekla jsem těm dvoum a vydala se směrem na cvičiště. Když jsem tam došla sedla jsem si do trávy a opřela se o strom a čekala než přídou ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 7:52 pm

Nairy Natsuki

Měla jsem na mysli něco jiného, ale tohle neznělo vůbec špatně. Pche sehrát se s ufonem..už to vidim..ale lepší než se tu nudit.. Šla jsem kousek za Nelli na cvičiště. Když jsem tam došla Nelli seděla opřená u stromu. "Nelli vyzývam tě na souboj" řekla jsem jí a čekala na její odpověď
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 9:02 am

Nelli Natsuki

Sestřičko, nějak moc si věříš.... řekla jsem a mile jsem se na ní usmála. Ale proč ne, ale měli by jsme do toho nějak zapojit i Kita, aby se nenudil.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 2:54 pm

Nairy Natsuki

"To bysme možná měly, ale to by tu musel být někde v dohledu..ale jak vidíš.. ušklíbla sem se ....Nikde tu není vyplázla jsem na ní jazyk "Dobře tak než příde, tak si dáme menší souboj" Pche myslí si, že jen proto že je starší je taky silnější já jí ještě ukážu, za ty roky jsem dost trénovala na to abych tu ted prohrála s mojí "starší" sestrou. Možná že je fyzicky starší, ale psychicky je 100 let za opicema.. "Jdeme na to!" řekla jsem jí a s mými slovy na ní hodila šest kunaiů
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 5:55 pm

Kit Fisto

Prišiel na miesto tréningu no zatiaľ nerobil nič len ich z diaľky pozoroval. Idú sa zase biť?? Bože môj...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 8:05 pm

Yuki

Sedela som kúsok od tréningového pola, teda lepšie povedané nad ním na vetve jedného z najvišších stromov, jediný kto ma tu mohol poznať bol asi len Kit aj keď ma nemal ako vidieť.. len tak som tam sedela a pohadzovala som nohami ako keby som sa náramne nudila, pri tom som však sledovala situáciu pod sebou.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 9:54 pm

Nelli Natsuki

Nairy zase něco brblala... Moc jsem jí nevnímala páč jsem byla trošku víc znuděná. Když v tom na mě hodila šest kunaiů. Všem jsem se bez problémů vyhla. Hele co kdybys mi dala trošku víc času než se rozkoukám. Ale dobře jak chce. Všimla jsem si menšího jezírka který byl poblíž. Mizu no Muchi: Vytvořila jsem z vody vodní bičík a začala s nim švihat.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 10:17 pm

Nairy Natsuki

"Co jsi? Krotitel divoký zvěře?" Když Nelli švihala s tim jejim bičem musela jsem se usmát jak legračně vypadala. Uskočila jsem o pár metrů dozadu, abych se dostala z jejího dosahu. "Taky si hned nemusela vyrukovat s nějakou technikou" No stejně má výhodu, že má suiton, ale no co. Všimla jsem si Kita, kterej stál o kousek dál. "Ufon dorazil"řekla jsem si potichu pro sebe, potom jsem vytáhla svojí kuši a začala na Nelli střílet.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 9:34 pm

Nelli Natsuki

No, jo jsem.. a právě jedno zvíře krotím... odpověděla jsem Nairy a zašklebila se.
Poté jsem si všimla Kita, ještě než jsem stačila zareagovat Nairy na mě začala střílet z kuše. Jednou mě zasáhla do ramene které začalo okamžitě krvácet, přidržovala jsem si ho rukou a pokoušela se vyhýbat dalším střelám. Najednou jsem viděla na zemi ležet moji Tyč a vzala jsem si ji od ruky. Pak jsem zase koutkem oka spatřila hnědou slepici. Pod palbou mé mladší sestry jsem se pomalu šoupala až k ní. Když jsem se k ní dostala nabrala jsem jí na tyč a hodila po Nairy, Nairy to rozhodně nečekala a protože byla jen pár metrů ode mě, čekala jsem že jí ten holub zasáhne.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 10:24 pm

Nairy Natsuki

Podařilo se mi Nellinu zasáhnou do ramene, potom ale po mně hodila slepici. Vůbec jsem nechápala kde se tu vzala, ale to bylo fuk. Přestala jsem střílet, abych jí nezasáhla a naposlední chvíli jsem se vyhnula a slepice proletěla za mě a napálila do stromu. "Idiote! Chceš tu slepici zabít? Copak máš v tom mozku úplně vypatláno? To ti je jedno, že někdo nevinnej by mohl přijít o život?!" začala jsem na Nelli řvát, protože mě naštvalo to, že ikdyž je to jen slepice, že si neváží toho "slepičího" života. "Tohle nemá smysl děláš si z toho boje srandu!" Schovala jsem kuši a šla jsem směrem ke Kitovi. "Hodláš tu celou dobu jen tak stát?! Nebo co bude?!" začala jsem na něj křičet. Potom mi došlo že on za nic nemůže. Byla jsem naštvaná, ale nechtěla jsem na něj křičet. Asi bych se měla omluvit..ale no...to prostě nedokážu Nečekala jsem co mi odpoví a vrátila jsem se k Nelli. "Tak co bude teď? Budeš tu házet slepicema nebo začneme s tréninkem?" Potom jsem si všimla jejího ramene. "Ježiš mohla si se tomu vyhnout...ukaž" otevřela jsem svojí malou lékárničku a zavázala jí rameno.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 10:45 pm

Yuki (obrázok viz senseiovia xD)

Keď "dobojovali" tak som sa len pre seba pousmiala a pomaly som sa "vzniesla" dole na zem, doslova to vyzeralo ako keby som sa nejak vznášala či čo, alebo proste som pomalšie padala než bolo normálne, prezrela som si všetkých troch a čakala som či si ma všimnú alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 10:46 pm

Nelli Natsuki

Zatím co mi Nairy zavazovala rameno tk jsem se na ní občas koukla. A poté jsem jí odpověděla. Fajn ! tk když si děláš z něčeho srandu ty tk je to v pořádku.. ale když já tak je to hned špatně.! Začala jsem na ní držkovat, otočila jsem se šla si sednout na trávu.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 11:14 pm

Nairy Natsuki

"Já rozhodně neházim slepicema!!!! Když už jsme u slepic, kam se poděla? Vidíš utekla před tebou!" vyplázla jsem na ní jazyk. Já jí tak nesnášim! "Myslim, že trénink nemá smysl slečno "já se vždycky urazim" hlavně že jsi to navrhovala ty! Víš co mě je to fuk..Je mi úplně ukradený jestli půjdeme na misi a tam když budeme muset spolupracovat, tak tam budeme jako idioti! Klidně je mi to fuk!" Věděla jsem, že tímto naše spolupráce pro dnešek končí. I kdyby se Nelli uklidnila, tak já ne. Vyskočila jsem na strom a opřela se o kmen stromu.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 4:31 pm

Nelli Natsuki

Pfff!! ... Nejradči bych jí nakopla... Grrr!!! ... Taková pipka... Proč to musí být zrovna moje segra... Myslela jsem si že jsem vždycky klidná a milá, jenže u ní to nejde. Vždycky mě úplně rozhodí. A Kiát ten si tam taky jenom sedí. Grrr!
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 8:49 pm

Yuki

Hehe.. nie je nad "súrodeneckú lásku". Povedala som nahlas a pristúpila som k tým dvom trocha bližšie, bola som o niečo menšia než oni a nevyzerala som o nič staršie, zodvihla som ruky a obe som pritiahla bližšie k sebe. Ale noo.. sestričky... však sa na seba trocha usmejte. Povedala som nadšene a sama som doslova žiarila šťastím.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5134
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 9:58 pm

Nelli Natsuki

Sice nevím jak to udělal ale nějaký chlapík natáhl ruce asi o 3 metry a mě a Nairy přitáhl k sobě. Usmát na ní? Kdyby nebyla tak protivná klidně. Odpověděla jsem mu a zašklebila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5025
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 10:17 pm

Nairy Natsuki

"Já, že jsem protivná? Kdyby si neházela tou slepicí tak to tak nemuselo být! Nech mě napokoji vůbec mě nezajímáš!!!!!!....a ty..ty..at si kdo si nepleť se dotoho! Vůbec nic ti dotoho neni!" začala jsem křičet na to děvče. Potom jsem se otočila a rychlim krokem odcházela ze cvičiště. Pitomá Nelli..vůbec neni moje sestra! Já jí tak nesnášim..kéž by nějak zapadla do díry a už nevylezla! Možná kdybych řekla Kitovi, tak by zavolal svoje příbuzný ufony a oni by si jí odvezli..to neni špatnej nápad..budu o tom uvažovat.. Pomyslela jsem si a pokračovala v cestě, už jsem odtud chtěla zmizet. Pro dnešek toho mam dost
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5075
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeSat Mar 26, 2011 12:14 am

Kit Fisto

Celý čas sa skrýval a pozoroval ich. Videl že Nairy odchádza. Pomaly opustil svoj úkryt no nepozorovane prešiel lesom okolo celého cvičiska rýchlo ako blesk a maximálne potichu a nenápadne sledoval Nairy. Dostal sa až pred ňu a oprel sa o strom asi meter od cestičky.
"Tréning skončil?" spýtal sa elegantným hlasom tak nahlas aby ho počula a všimla si ho.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitimeSat Mar 26, 2011 12:40 am

Yuki

Len som sa uškrnula keď mi jedna z nich zdrhla a tej ktorú som držala som podstrčila lístok, bolo tam napísané že ideme na misiu a že sa má ráno zastaviť pri vchode do Kirigakure, taký istý lístok našli aj Kit a Nairy.

/pokračovanie v Konoha festivale len tam dám vstupný post.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu 2   Tréningové pole týmu 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole týmu 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole č. 3 /týmu 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kirigakure No Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: