Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 4 / týmu 4

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:58 pm

Nachádza sa v podzemí, teda je to taká obrovská jaskyňa. Vchod do nej je v hradbách Sunagakure no sato, je to hodne veľký priestor a po celom jednom boku odniekadiaľ vyteká voda takže to vyzerá ako taký menší vodopád, tzv je tam aj malinké jazierko ktoré je pitné a studené. Všetko je to tu v podstate v tieni.

Sensei ktorý má na starosti tréningové pole a tým č. 4


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 11:14 pm

Kanohuro

Plne som si zívol, zrovna som sa zobudil a tak dobre som sa už roky nevyspal, sedel som v jaskyni, presne uprostred a čakal na svoj tým. Muheheee.. krásny to čas, normálne mi dali len dvoch geninov, a jeden je k tomu z klanu. teda aspoň podla toho čo som počul. Pomyslel som si s dobrosrdečným úsmevom na tvári a po tom som sa zatváril trocha desivo, niečo ma totiž napadlo a tak som sa skryl do tieňa pri vchode do jaskyne tak, aby ma pri vstupe nevideli. Pri tom som použil jednoduchú pečať čím som si v ruke vyvolal päť malinkých maňáskov (ako na obrázku)
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5078
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 11:34 pm

Youki Ayatsuri

Prechádzal som sa v dedine v tom sa pri mne zjavil nejaký maskovaný ninja iba som ustúpil približne o jeden krok v tom mi podal lístok iba som ho zobral a prečítal som si ho.Hneť na to som sa otočil a vydal som sa na určené miesto.Ked som sa tam dostal tak som iba zastavil a pozrel som sa okolo seba.To budeme trénovať v jaskyni?Spýtal som sa sam seba a vošiel som dnu a zastavil.Je tu niekto?Povedal som a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 11:48 pm

GM

Nikoho si nevidel keď tu sa pred tebou vo vzduchu objavil malinký maňásek (ako na obrázku len bol jeden). Možno sa ti to zdalo no normálne sa ti začal smiať takým "mechanickým" smiechom. Na hlave mal tiež nakreslený široký úškrn no ani si sa nenazdal a spod "šatky" mu vyšla malinká čepeľ. Po tom začal zbesilo lietať tvojím smerom a oháňať sa s ňou po tebe, nebol však nijak extrémne rýchli a dalo sa mu uhnúť.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5078
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:00 am

Youki Ayatsuri

Začal som sa uhýbať. Zohol som sa a vytiahol som jeden kunai vyhodil som ho do vzduchu a povedal som Soushuuha a kunai sa začal vznášať a ja pomocou jedného prstu som ho začal ovládať. Stále som bol zohnutý v tom som urobil kotrmelec a začal som útočiť na tu malú bábku. Usmial som sa a celé to predstavenie som bral ako hru.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:09 am

GM

Maňásek sa úspešne a z ľahkosťou uhýbal tvojim útokom pri čom k tebe dotieral stále viac a viac než pred tým. Stále si pri tom počul taký zvláštny mechanický smiech keď tu sa ti priamo pred tvárou objavil druhý. Bolo už neskoro na reagovanie a tak sa mu podarilo porezať ťa na ľavom líci. Po tom sa od teda dostal také 3 metre a vedla neho sa vznášal aj ten druhý. Mal si nepríjemný pocit že sa ti vysmievajú.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5078
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:15 am

Youki Ayatsuri

Postavil som sa a povedal som.Hej budem tam mať jazvu.Trochu som sa zasmial a vybral som ďalší kunai a začal som útočiť po chvíli som vybral ďalší a takto som pridával až kým ich nebolo desať.Už to neni také ľahké sa uhýbať.Usmial som sa a útočil som ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:20 am

GM

Chvíľku to vyzeralo že ich aj dostaneš... aj cez ich výšku čo bol asi jeden ľudský palec si ich "zaháňal" do úzkych no v tom sa ich rýchlosť asi strojnásobila a oni sa ti znova začali "vysmievať". Tento krát sa však uchýlili len na obranu a uhýbanie čo však malo odpútať tvoju pozornosť pretože presne zozadu na teba letel ďalší ktorý sa objavil v podstate odnikadial. Jediná vec ktorá jeho príchod a polohu oznamovala bol jeho mechanický smiech.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5078
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:27 am

Youki Ayatsuri

Od chrbtu som počul prichádzať smiech odskočil som a rozdelil som svoje zbrane na každú bábku šli 3 kunaie.Sakra koľko ich ešte bude.Povedal som a pokračoval som v útoku.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:33 am

GM

Všetky tri zasiahli svoj cieľ.. problém bol však v tom že sa u tých maňáskov ani nezdalo že by sa tomu snažili uhnúť. No jediná ujma ktorú im tie kunai spravili bola tá že ich trošku posunuly do zadu, dokonca sa do nich ani nezasekli ale len neškodne spadli na zem. Znova sa ti začali smiať a začali krúžiť okolo teba takou rýchlosťou že si ich sotva stíhal sledovať očami. Tu si však pocítil menšiu ostrú bolesť v ramene a keď si sa tam pozrel zistil si že tam máš reznú ranu, nevedel si odkial keďže si nepostrehol takmer žiadny pohyb ktorý by sa ku tebe blížil. Tu si však takú istú bolesť pocítil aj na nohe no tento krát si stihol zaregistrovať jedného z tých maňáskov. Hýbali sa doslova abnormálnou rýchlosťou a tebe vtedy bolo jasné že sa jedná o bábky a nie o živé potvori. Keď znova zastali tak boli zrazu štyri a vyzeralo to že čakajú čo podnikneš.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5078
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:41 am

Youki Ayatsuri

Pozrel som sa na svoju nohu a potom som povedal.Tak a dosť!všetky zbrane som prisunul k sebe a schoval som ich v tom som si z chrbtu dal dole svoju bábku ktorá bola celá v obväze. Chytil som jeden koniec obväzu a potiahol som ho smerom ku mne v tom bola celá bábka vidieť dal som ju pred seba bábke sa otvorila hruď a vystrelilo smerom na bábky veľké množstvo ihlíc.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:47 am

GM

Snáď prvý krát si od nich nepočul žiaden chichot, to však jedna z nich zo seba začala vypúšťať ohromné množstvo dymu čo pôsobilo ako niekoľko kourových bômb dohromady a úplne ti zastreli výhľad na dopad tvojho útoku. Zrazu si znova počul menší chichot no tento krát bol ľudský a keď sa rozplynuli aj posledné známky dymu tak tam stála zahalená postava. Vyčnievali tomu iba rúžové vlasy no okolo toho si si mohol všimnúť ako poletuje päť maňáskov. Vítam vás.. mladý pane. Pozdravila tá osoba zdvorilo a očividne čakala na tvoju reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5078
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:55 am

Youki Ayatsuri

Ustúpil som a dal som si bábku na chrbát trochu som sa usmial.A ty si kto?Ak smiem vedieť.Pozrel som sa na neho lepšie.Buď to je sensei alebo nejaký úchyl.Povedal som si pre seba a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 1:06 am

GM

Znova som sa trocha desivo zachechtal a tento krát mi bolo vidieť aj na ústa. Mal som na nich taký desivý výraz keď tu som pohol pravou rukou a za tebou za z ničoho nič objavila bábka s troma rukami podobná tej ktorú používa Kankuro. Nestihol si však zareagovať a ona ťa doslova spútala tak, že ťa omotala všetkými troma rukami. Taakže.. ty musíš byť Youki-kun.. správne? spýtal som sa ho no pre zmenu milo a dal som si dole kapucu ktorá odhalila moje rúžové vlasy a milý výraz na tvári. Sate.. volám ma Kanohuro. Povedal som a znova som sa zasmial pri čom som čakal na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5078
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 1:11 am

Youki Ayatsuri

Ked ma chytila ta bábka tak som sa len trochu usmial a povedal som.Nerob pokazíš mi bábku. Pozrel som na na neho.Vy ste môj sensei?Spýtal som sa a čakal som na jeho odpoved.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:39 pm

Kanohuro

Hmm áno som.. teda aspoň tak mi to povedali a prikaźali, a to som sa tak tešil na tú S misiu na ktorú som mal pôvodne ísť. Posťažoval som si takým unudeným spôsobom a po tom som sa obrátil, pri čom som začal kráčať niekde do stredu jaskyne, zamával som ti rukou aby si prišiel ku mne to však nebolo možné pretože ťa stále zozadu držala moja bábka a ja som na to očividne zabudol.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5078
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:56 pm

Youki Ayatsuri

Ked ukázal že mám ísť za ním tak som sa snažil dostať zo zovretia jeho bábky ale nešlo to. Začal som kopať z nohami. Hej na niečo si zabudol! Mierne som zakričal a čakal som kým ma bábka pustí.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 1:05 pm

Kanohuro

Hmm? pootočil som sa späť k nemu a keď som si všimol zovretie v ktorom sa nachádzal tak som sa trocha hlúpo a ospravedlňujúco zasmial. Gomenasai Youki-kun. Nejaak mi to vyfučalo z hlavy. Povedal som tak trocha ako xxxxx a mávnutím ruky som bábku poslal preč takže si bol zase voľný.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5078
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 1:14 pm

Youki Ayatsuri

Keď ma jeho bábka pustila tak som vytiahol obväz a obviazal som si rameno a nohu a pristúpil som k nemu. A čo teraz budeme trénovať alebo počkáme na ďalšieho člena týmu? Spýtal som sa a čakal som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 1:16 pm

Kanohuro

Hehehe .. velice rád by som trénoval.. ale asi počkáme. Aj keď, keď to zas bude trvať príliš dlho, však bohvie kde sa fláka tak začneme s tréningom len mi dvaja. Povedal som s úsmevom a odnikadial sa pri mne v obláčiku dymu zjavila tá bábka ktorá ťa držala. Ja som si čupol "otvoril" ju a začal som do tej niečo fušovať.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5078
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 1:19 pm

Youki Ayatsuri

Trochu som sa usmial a pozrel som sa čo robí a hneť na to som sa spýtal. Keď sa smiem spýtať... Toto je tvoja jediná bábka alebo ich máš viacej? Usmial som sa a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 1:25 pm

Kanohuro

eto.. jediná? a čo myslíš že bolo tých päť s ktorými som na teba zaútočil. ? Usmial som sa naňho takým záhadným spôsobom a bolo jasné že niektoré veci mu zatial neprezradím. Možno až keď nastane ten "správny" čas.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5078
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 1:30 pm

Youki Ayatsuri

No také bábky by som možno vedel vyrobiť aj ja.Usmial som sa. A to trénovať budeme tu v jaskyni? Spýtal som sa a sadol som si na zem.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 1:34 pm

Kanohuro

Áno, je to naše tréningové miesto, môžeš mi veriť je to lepšie než ostatné tými, hneď tu je aj voda, je tu všade chládok a priemerná teplota, je tu tiež celkom tma takže sa v nej aspoň naučíte bojovať. Vysvetloval som keď tu mi v bábke niečo rachlo a mne to začiernilo celý face. Do .. pr..de..le. Zašomral som pri čom som si z očí vytieral prach a po tom som sa znova pustil do "opravovania" bábky.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5078
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 1:42 pm

Youki Ayatsuri

Pozrel som sa lepšie čo robí ale stále som moc tomu nechápal.A kedy začneme trénovať? Postavil som sa a šiel som k vode napil som sa a sadol som si. A aké vieš techniky z tou bábkou? Mierne som sa usmial a čakal som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 4 / týmu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 4 / týmu 4
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole č. 3 /týmu 3
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: