Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 4 / týmu 4

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:58 pm

First topic message reminder :

Nachádza sa v podzemí, teda je to taká obrovská jaskyňa. Vchod do nej je v hradbách Sunagakure no sato, je to hodne veľký priestor a po celom jednom boku odniekadiaľ vyteká voda takže to vyzerá ako taký menší vodopád, tzv je tam aj malinké jazierko ktoré je pitné a studené. Všetko je to tu v podstate v tieni.

Sensei ktorý má na starosti tréningové pole a tým č. 4


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4857
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 12:27 am

Shin Shou

Vytáhnul jsem si poslední jehlici a hodil jí tak, aby se přede mnou zabodla do země. Z ranek mi tekla krev. Povzdechl jsem si a podíval se na senseie.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 12:39 am

Kanohuro

Čo sa stalo? hmm ako to povedať, nepotrebujem aby ste sa tu naozaj pozabíjali. Zasmial som sa "dobrosrdečne" a jednou rukou privolal jedného medika, ten najprv vyliečil zranenia jednému a po tom druhému geninovi. Takže, mohli by sme prejsť na tréning čo vi na to? taak povedzte, čo by ste sa chceli naučiť? spýtal som sa ich a sadol si na zem do takého tureckého sedu.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 12:43 am

Youki Ayatsuri

Ked ma medik vyliečil tak som iba povedal.Dakujem. A potom som sa pozrel na svoju bábku a začal som ju opravovať.No ja by som sa chcel naučiť niečo z bábkou.Usmial som sa a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4857
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 1:05 am

Shin Shou

Co bych se chtěl naučit.. řekl jsem polohlasem a zadíval se do stropu. No.. asi ňákou raitonovou techniku.. jestli teda ňákou znáte řekl jsem a zase se podíval na senseie
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 2:26 pm

Kanohuro

Takže Youki, ako to povedať, žiadne techniky s bábkou.. etoo.. neexistujú, je to tvoja bábka, je v nej časť tvojej duše, ty sa do nej vyznáš lepšie než ktokoľvek iný. Ale môžem ťa naučiť ako s ňou lepšie zaobchádzať v cvičnom boji. Povedal som pri čom som si pre seba prikývol hlavou a po tom sa otočil k Shinovi, takže... Shino-kun, šepol som s úškrnom a okolo neho sa zrazu objavili tri tyče ktoré som tam v rýchlosti hodil a oni sa zabodli do zeme, Raiton: Kamimari shibari (teda aspoň dúfam že sa to tak bolá xD) skríkol som a okolo neho sa utvorila Raitonová bariéra.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 3:10 pm

Youki Ayatsuri

Postavil som sa a pozbieral som zbrane ktoré sa dajú ešte použiť. Zobral som ich a dal som ich do bábky potom som zobral handru a namočil som ju do vody a utrel som bábke ten čierny fľak.Tak a hotovo.Povedal som potichšie a dal som si bábku na chrbát.Tak sensei niečo ma naučte.Usmial som sa a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4857
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 7:54 pm

Shin Shou

Trochu překvapeně jsem se podíval na bariéru. Potom jsem se zase podíval na senseie a usmál jsme se. To beru jako že znáte. Naučil byste mě to? řekl jsem a připitoměle jsem se usmál.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 8:12 pm

Kanohuro

Josh takže, potrebuješ tri vodiče, kludne si zober tie čo som hodil okolo teba, etoo.. gomene ale na zvyšok budeš musieť prísť sám, sám si videl pečate a na teóriu som pako. Povedal som s úsmevom a otočil som sa k druhému chlapcovi, takže, myslím že niečo by si mohol zvládnuť, povedal som s úsmevom a dal pred seba ruku, v tom sa pred ňou objavil niečo ako chakra štít, je to pomerne zložitá technika, funguje na princípe chakrových nití teda, musíš vedieť perfektne ovládať svoju chakru. Vypustíš ju v jeden moment pred seba v tomto tvare. Etoo, ty to skús s dvoma rukami. Povedal som s úsmevom a usadil som sa na zem, pri čom som čakal ako sa im podarí prvý pokus.

/Gomene to s tými rukami by nešlo, nemáš na to lútku a navyše ani neviem ako to Sasori robil xD,
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 8:30 pm

Youki Ayatsuri

Dal som si dole bábku a položil som ju vedľa seba a hneť na to som dal pred seba obe ruky použil som ten istí spôsob ako na chakrové lanka. Začal som koncentrovať chakru najprv do prstov ale vytvoril som miniatúrni štít skorej to boli iba náznaky štítu. Skúsil som to znova akurát teraz som nekoncentroval chakru iba do prstov ale do dlani štít bol o niečo väčší a bolo ho lepšie vidieť.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 10:48 pm

Kanohuro

Jeden malý maňásek podyšiel kúsok k tej jeho "technike" ktorá sa na bariéru sotva bodobala a jednoducho cez ňu bez sebevečších problémov prešiel. Po tom sa zasmial takým mechanickým smiechom a ja som sa tiež len uškrnul, hehe ešte to nie je ani zďaleka ono. Povedal som.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 11:03 pm

Youki Ayatsuri

čo to bolo?Po tvári mi stiekla veľká anime kvapka ale hneť na to som sa usmial. Vybral som z batohu fľašku z vodou a napil som sa potom som dal fľašku naspäť do batohu a dal som obe ruky pred seba začal som sa sústrediť a koncentrovať chakru do dlaní. štít bol opäť o niečo väčší a chakry tam bolo podstatne viacej. Pot mi stiekol po tvary a narazil na štít ale neprešiel cez neho.Hurá.Povedal som si pre seba ale vedel som že to bola iba jedna kvapka takže takí kunai by cez to prešiel ako nič. Skúsim som to znova pridal som väčšie množstvo chakry.Najprv musím dokázať urobiť malí štít cez ktorý neprejde kunai až potom môžem začať pracovať na väčšom štíte.Pomyslel som si a skúšal som to znova a znova.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:44 am

u Youkiho

zase sa pri tebe objavil jeden z tých maňáskov a vyzeralo to že si zo záujmom pozerá výsledok tvojho snaženia. Bo tom sa trocha začal "smiať" a snažil sa cezeň prejsť, síce mu to vynaložilo minimum úsilia no po tom sa jednoducho a aj celkom lahko prebúral cez ten tvôj štít a znova sa ti len začal smiať.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 12:05 pm

Youki Ayatsuri

Ked cez štít prešla tá malá bábka tak som bol trochu nahnevaní ale videl som že jej to šlo ťahšie ako prvý krát. Usmial som sa a skúsil som to znova vôbec som si nevšímal ten smiech a pokračoval dalej na koncentroval som chakru do dlaní a začal som s nej vytvárať štít. Zase bol o niečo hrubší a aj viditeľnejší ako predtým. Pridal som chakru a pokračoval som.Skús teraz. Usmial som sa na malú bábku a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4857
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 5:48 pm

Shin Shou

Konečně někdo s kym nebude taková nuda.. řekl jsem si v duchu a podíval se na vodiče kolem mě Hmm.. pro začátek by to asi chtělo něco menšího. Potom jsem po jeskyni posbíral tři zapomenutý jehlice a ukázal je směrem k Youkimu. Tohle si pučim. Neva, že ne? zeptal jsem se, ale na odpověď jsem nečekal a zabod jsem jehlice do země, tak aby vytvořili trojúhelník. Udělal jsem pečetě, jaké dělal sensei Raiton: Kaminari Shibari křikl jsem, ale jehlice jen lehce zajiskřily. Ksoo.. tohle bude na dýl. řekl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 6:20 pm

U Youkiho

Vyzeralo to síce pekne ale bábka sa cez to znova dostala, síce o niečo ťažšie než pred tým no pod menším nátlakom bariéra povolila. Jeden s maňáskov sa postavil do trojuholníka ktovie načo.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 7:35 pm

Youki Ayatsuri

Sakra! V čom robím chybu?Spýtal som sa sám seba skúsil som to znova ale bolo to na tej istej úrovni ako predtým. Sensei povedzte v čom robím chybu?
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4857
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:36 am

Shin Shou

Podíval jsem se na maňáska a trochu se pousmál. Potom jsem začal koncentrovat chakru a po chvilce jsem znovu udělal pečetě Raiton: Kaminari Shibari křikl jsem znova. Tentokrát se už se výboje z vodičů dotknou, ale jen lehce a na krátkou dobu. Toto několikrát zopakuje, ale výsledek je vždycky stejný.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:42 am

Konahuro (asik xD)

Hee kto má vedieť v čom robíš chybu? je to technika ranku B.. heeh proste sa musíš viac snažiť. Povedal som Youkimu a poriadne som si zazíval, ak dovolíte tak si spravím čaj alebo kávu.. zahundral som si skôr pre seba a bohvie odkial som vybral celú čajovú súpravu, predo mnou sa tiež odniekadial vzal kotlík, potom taká tá blbosť na čo mkotrlík držal a pahreba, zapálil som oheň a do kotlíka pridal pitnú vodu, niekoľko byliniek či čo to bolo, nejaké ovocie a vysypal sáčok neidentifikovatelného obsahu.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:54 am

Youki Ayatsuri

No tak nič pokračujem.Povedal som si a dal som pred seba zase obe ruky a začal som sa sústrediť a postupne pridávať chakru no ale výsledok ten istý akurát bol štít o niečo väčší.Sakra toto ne ni možné aby som bol taký slabý.Sadol som si a napil som sa vody z fľašky a začal som trochu premýšľať na tou technikou a po chvíľke ma niečo napadlo.Postavil som sa dal som pred seba obe ruky a začal som koncentrovať chakru ale nevypustil som ju až po chvíľke ked som cítil že ju už neudržím. štít bol oveľa väčší a aj viditeľnejší. Ale neudržal som ho zase tak dlho približne iba 3 sekundy maximálne 4. Skúsil som to znova ale už som cítil že nemám dostatok chakry tak som si sadol a znova som premýšľal nad technikou. Vedel som že nemôžem chakru uvoľňovať postupne ale naraz. Asi po 20 min som sa postavil a skúsil som to znova štít som udržal už asi 5 sekúnd. Skúšal som to znova a znova.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4857
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 1:06 am

Shin Shou

Vše znova zopakuje, jen tentokrát dýl koncentruje chakru. Tentokrát už se vytvoří stěny z blesku, ale za pár vteřin zase mizí. Ale no táák.. povzdechnu si a všechno začnu dělat znova.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 1:09 am

---> taakźe to tu spravím tak isto ako v týme 3, do dokončnenia techniky obidvaja aspoň 5 postov (nie double postov) ktoré majú aspoň 5 riadkov pri čom nemusíte čakať na môj post.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 1:16 am

Youki Ayatsuri

Pozrel som sa na Shina ako pokračuje zdalo sa že mu to ide celkom dobre. No dobre už musím konečne dokončiť tu techniku.Mierne som sa usmial a začal som koncentrovať chakru do dlaní. čakal som kým nahromadím dostatok chakry. A po chvíľke som ju naraz vypustil štít bol opäť o niečo väčší skúsil som kopnúť do štítu noha mi prešla ale musel som vynaložiť trochu úsilia. Skúsil som to znova pridal som viacej chakry štít som dokázal udržať približne 6 sekúnd ale znova ked som do neho kopol tak mi noha cez neho prešla.A tak som to skúšal znova. Po chvíli som znova cítil že už nemám veľa chakry a tak som si sadol na zem a začal oddychovať. Asi po 30 min som cítil že mám silu pokračovať v technike. Postavil som sa a pozrel som sa okolo seba a dal som obe ruky pred seba a začal som koncentrovať chakru do dlaní sústredil som sa iba na techniku. Ked som už dlhšie chakru neudržal v rukách tak som ju uvoľnil a vytvoril štít. štít bol približne veľký od kolien po hrudník. Skúsil som do neho kopnúť noha mi prešla ale cítil som bolesť v nohe. štit som dokázal udržať približne 7 sekúnd.Lepším sa.Povedal som si z nadšením a pokračoval dalej znova som koncentroval chakru a potom som ju naraz uvoľnil. štít bol zase väčší a znova som do neho kopol ale už som nohu cez neho nedostal skúsil som koľko ho udržím a zlepšil som sa tentokrát to bolo už 9-10 sekúnd. Ale chcem som štít vyskúšať na ostro a tak som asi 15 metrov predom na nastražil pasce v rýchlosti som hodil jeden kunai do lanka čo zapríčinilo že všetky zbrane čo som umiestnil do pascí vystrelili a leteli na mňa. Dal som obe ruky pred seba a začal koncentrovať chakru a vytvoril som štít všetky zbrane narazili do neho a ani jeden neprešiel iba jeden kunai zostal v ňom ale to mi stačilo.Ale nevšimol som si že jedna ihlica prešla a zabodľa sami do brucha. Padol som na kolená a vytiahol ihlicu a z batohu som vytiahol obväz a obviazal som si ranu a znova som nastražil pasce a aktivoval som ich v tom som znova začal koncentrovať chakru do oboch rúk a ked už boli zbrane odo mňa iba 3 metre tak som uvoľnil chakru a vytvoril štít. Zavrel som oči a ked som ich otvoril tak som necítil žiadnu bolesť a vedel som že ani jedna zbraň neprešla a zvládol som techniku.Sensei zvládol som tú techniku.Usmial som sa a čakal som na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:49 pm

Konahuro

Usŕkal som čaj a moc som im nevenoval pozornosti keď ku mne prišiel jeden z nich s tým že to už zvládol. Heh mám s teba radosť, aj keď som zabudol čo si to vlastne cvičil. Zahundral som si pre seba a znova som trocha usrkol z čaja, dáš si? spýtal som sa ho pretože v konvici som ho mal ešte húfu.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5085
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:51 pm

Youki Ayatsuri

No trénoval som ten chakrovy štít.Usmial som sa ale ked mi ponúkol čaj tak som si sadol.Ak mate tak si dám.Povedal som a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:58 pm

Konahuro

Josh.. povedal som unavene a trocha som premiešal vodu v kotlíku, po tom som zobral šálku a nalial do nej ten čaj, podal som mu ju a zapozeral som sa do ohňa, ach tu v Sunagakure je tak krásne, kto by si povedal že môže byť v púšti tak pekne. Zahundral som si skôr pre seba.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 4 / týmu 4
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole č. 3 /týmu 3
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: