Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 3 /týmu 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:48 pm

Nachádza sa niekoľko kilometrov od Sunagakure no sato. Je to vlastne stará a polozrútená aréna, vyzerá ako gladiátorská aréna a volakedy pred dávnymi časmi sa aj hojne používala. Jediný úkryt pred slnkom tu poskytujú zrúcaniny a pár paliem ktoré tu nejakým zázrakom prežívajú, tiež sa tu ako na ostatných tréningových plochách nachádza studňa a hooodne hodne hlboko v nej je čistá pitná voda.

Sensei ktorý ma na starosti túto plochu a tým 3

Spoiler:


Naposledy upravil Krumla dne Tue Feb 22, 2011 11:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 11:11 pm

Tatsuki

Stála som pri bráne tej polorozpadnutej arény a užívala som si chládku ktorý mi mohla poskytnúť. Hehee.. môj malí bráška má konečne svoj tým. som zvedavá ako to zvládne. Zaškerila som sa v duchu a čakala kedy prídu tí moji. Na tvári sa mi stále pohrával menší úsmev ktorý dával tušiť moju veselú a "milú" povahu.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4904
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 11:29 pm

Katashi Aokawa

Pomalu jsem se z domu vydal na tréninkové pole mého týmu.V polovině cesty se rozběhnu abych tam byl dřív.Po několika minutách jsem tam a uvidím ženu,nejspíše naši senseiku.Dobrý den řeknu slušně a ukloním se.Pak se opřu o zeď a čekám na zbytek týmu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 11:51 pm

Tatsuki

Po chvíľke čakania prišiel nejaký chlapec ktorý ma tak "slušne" pozdravil. Ja som sa naňho usmiala a zamávala som mu. Sate.. tak.. typujem že si jeden s týmu. Myslím že počkáme na ostatných čo ty na to? etoo... zatiaľ by si sa mohol predstaviť. Pousmiala som sa a zapozerala som sa niekde do diaľky do púšte.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4904
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:02 am

Katashi Aokawa

Ano typujete správně madam...Jsem členem týmu 4.Podle mě je to dobrý nápad na ně čekat.Nemělo by to smysl trénovat bez nich.No...Jsem Katashi Aokawa řeknu jí slušně a sednu si na zem , někam do stínu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:06 am

Tatsuki

Prikývla som keď sa predstavil a v momente som v ruke mala malý notes do ktorého som si s takým zvláštnym až šialeným výrazom na tvári niečo zapísala. Doslova som sa v duchu diabolsky uškrnula no hneď som hodila ten milý a starostlivý výraz senseia. Ja som Tatsuki Hiami, Predstavila som sa mu a čakala na zvyšok týmu.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4947
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:23 pm

Miruge Akaray


Došel jsem na místo určení...Viděl jsem tomto toho Katashiho a nějakou slečnu...Přišel jsem k nim a unuděně jsem řekl...Vy ste náš sensei?...Po chvilce jsem chodil tam a zpátky a čekal až dojde 3 člen týmu...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:36 pm

Tatsuki

Yup.. volám sa Tatsuki Hiami, rada ťa spoznávam. Povedala som nadšene a znova som si niečo takým diabolským výrazom na tvári zapísala do toho notesu. Po tom som odniekadial vybrala nejaké papiere a začala si ich pozerať pri čom som čakala na tretieho člena týmu.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5075
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 10:57 pm

Mizura Aseko
Trochu jsem se toulala a už jsem se blížila k místu určení, v tom jsem uviděla tři ninji, jak na mě čekají a přidala jsem do kroku. Přišla jsem k dívce, co si něco zapisovala do notesu, která vypadala, jako sense a řekla jsem: V..vy jste náš sense? Já.. já se jmenuji M.. Mizura Aseko. řekla jsem a viděla jsem, že ostatní členové týmu tu už jsou. Připadala jsem si hloupě, protože všichni museli čekat na mně.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4947
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 11:02 pm

Miruge Akaray


Čekali jsem a pak přišel 3 člen týmu...Konečne!...řekl jsem si v duchu...Ahoj Aseko...řekl jsem té dívce co přišla a pak jsem se obrátil na senseie...Ehm sensei co budeme dělat?...zeptal jsem se zoufale a čekal až mi odpoví....
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 11:08 pm

Tatsuki

Čo? no to čo každý tým, vyskúšam si vás v praxi, prosím poďte za mnou. Usmiala som sa na nich a vstúpila som do vchodu ktorý ústil do arény. Po chvíľke chôdze v tme sme vyšli asi uprostred arény a všade naokolo nebol takmer žiadny tieň, iba plochá a pustá zem zmiešaná s pieskom. Dobre vysvetlím vám pravidlá, teda .. žiadne nie su, útočne na mňa ako keby ste ma chceli zabiť. Povedala som im rozhodne a myšlienkami som bola pri Soulovi a pri tom ako sa asi darí jeho týmu.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4904
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 11:18 pm

Katashi Aokawa

*Konečně je tu* pomyslím si a následuji Senseiku.*Jako bychom jí chtěli zabít....Tak si musím něco představit* pomyslím si a začnu přemýšlet co si představím místo ní.*Už vím* pomyslím si a představím si místo ní ty ninjy co mi zabili rodiče.*Ty svině* pomyslím si a vytáhnu 5 Sendobnů které po ní okamžitě hodím.Pak vytáhnu Shurikeny které hodím pomalu ale pak dám ruce k sobě a vykřiknu: Fūton: Reppūshō! a v té chvíli mi z pusy vyletí proud vzduchu který by měl zrychlit shurikeny tak že bude těžší se jim vyhnout.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 12:12 am

Tatsuki

Trocha som sa nad jeho útokom uškrnula a prehrabla som si vlasy, Fuuton: Kamikaze ! skríkla som pri čom som pohodila rukou jeho smerom čo vytvorilo celkom slušný vzdušný výr ktorý tú jeho Fuutonovú techniku doslova "obrátil" proti nemu, kunaie či shurikeny však iba neškodne dopadli taký meter pred mojimi nohami.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4904
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 12:15 am

Katashi Aokawa

*Alespoň že ovládá Fuuton...Pak mě snad něco naučí* pomyslím si a tajně hodím jeden senbon a za ním nenápadně druhý.Uskočil jsem dozadu se saltem a ve vzduchu jsem nenápadně hodil další senbon.*Snad si toho nevšimne* pomyslím si a čekám na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 9:13 pm

Tatsuki

Všetky ihlice ma doslova prišpendlíkovali a ja som sa zviezla na zem, teda na jedno koleno, chytila som si mista odkial mi išla krv a trocha prerívane som dýchala.

-ako vidím tak čakať na ostatných by bol zázrak Very Happy potom sa ma poprípade spýtajte vy dvaja čo a ako cez pm abo skype Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4904
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 9:22 pm

Katashi Aokawa

*já jí trefil..Teď mám šanci na něco jiného , ale zase jí nechci nějak moc ublížit...Je to přece sensei a ještě k tomu dívka* pomyslím si.Chcete pokračovat nebo chcete pomoct vstát? zeptá se jí.Sice nejsem moc výřečný ale některé situace to vyžadují.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 9:29 pm

Tatsuki Hiami

Vyzeralo to že chcem niečo povedať, len som sa však naňho pozrela a na tvári sa mi objavil hodne veľký úškrn, v momente som sa doslova "zavlnila" a hneď na to som sa zmenila na obrovský "vzdušný" výbuch ktorý Katashiho odhodil dobrých šesť metrov ďalej, teda mohlo mu dojsť že to je nejaký zvláštny druh Fuutonového bushina. Pred tým než dopadol som sa však objavila za ním a nezranená som ho zachytila aby si moc neublížil, etoo, nemal by si sa približovať k súperovi keď sa ešte dokáže hýbať. Povedala som s úsmevom a čakala čo spravia ostatný.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4904
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 9:45 pm

Katashi Aokawa

*Co to?* pomyslím si když se usměje a pak vyletím.*Zajímavý bunshin...Jak ho asi udělala??* ptám se sám sebe když letím vzduchem.*Vypadá to že to skončí se 3 zlomenými kostmi...nebo víc?* pomyslím si když už vidím zem ale pak mě zachytí.*Je fakt milá...Nejprve mě vystřelí několik metrů daleko a pak mě zachytí...Snad se nezmění na nějakého brutálního senseie...to bych vážně nechtěl* pomyslím si a sednu si vedle a začnu jí poslouchat.Díky.......Rozumím...jenže já vám nechtěl ublížit řeknu jí a pořád jí sleduji.Mimochodem...Můžu se zeptat co to bylo za bunshina nebo co to bylo za jutsu?? zeptá se jí.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5075
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 10:39 pm

Mizura Aseko
Katashi se do naší senseiky pěkně pustil a mě už nebavilo se jenom dívat a potom jsem uviděla, jak je senseika pěkně tvrdá, ale Katashiho chytila. Využila jsem momentu, hodila jsem shuriken a zakřičela jsem: Kage Shuriken no Jutsu! a udělala jsem 3 normální klony, vytáhla jsem katanu a připravovala jsem se na další útok.

( pozn. vím, že normální klony nemohou útočit, ale je to jenom na odlákání.)
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 10:45 pm

Tatsuki

Gomene Katashi-kun. Povedala som milo no po tom som ho hodila do dráhy tých shurikenov. Vzrpiamila som sa a pohľadom som si premerala Aseko. Aseko-chan, poď. Povedala som provokatívne s rukami založenými vo vreckách.


--- pls mohli by ste písať nad príspevki len krstné mená Very Happy? som pako s toho čo je krstné a čo priezvisko Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4904
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 10:51 pm

// jako ona mě využívá jako štít....taková prasárna..já myslel že je milá Very Happy

Katashi

*Grrr...Teď mě vážně naštvala....Hodit mě jako štít...ó..jak milé* pomyslím si a složím ruce k sobě.*Snad to stihnu* pomyslím si.Fūton: Reppūshō! vykřiknu a směr proudu se snažím naměřit na shurikeny aby mě netrefily.Pak vytáhnu další 3 senbony a před dopadem je vyhodím na senseiku.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5075
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 10:54 pm

Aseko
Senseika mi provokativně řekla: Pojď. a to mě docela naštvalo, klony a já jsme obklíčili senseiku. Nahromadila jsem chakru do chodidel a prudce jsem po ní vyskočila, ostatní klony se rozplynuli a já jsem zezadu vyskočila s katanou v ruce nad ní a poté jsem se ohnala katanou po senseice v domění, že se asi vyhne.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 11:06 pm

Tatsuki

Len som sa nad ich pokusmi usmiala, nadvihla som pravú ruku a spravila pre vás nejakú neznámu pečať, v tom sa okolo mňa rozvíril vzduch takou rýchlosťou že to odpálilo senbony niekam do zeme, Aseko ostala vysieť vo vzduchu a doslova sa pod tlakom toho vzduchu nemala ako pohnúť. Priznám sa, túto techniku som nevymyslela ja, ale môj bráška, hmm trocha ma mrzí že som ju použila, mohla som sa vyhnúť aj inak. Zahundrala som serom a po tom som na Aseko ukázala rukou zovretou v päsť. Vyzeralo to že som sa nad niečím rozhodovala no nakoniec som to vzdala a ruku som zase zložila k telu, zbytočne by som jej tým ublížila. Pomyslela som si a Aseki nabral prúd vzduchu ktorý ju odpálil tak tri metre ďaleko. skúste sa posnažiť trocha viac. Pousmiala som sa a čakala ich ďalšie útoky.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5075
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 11:16 pm

Aseko
Senseika mě odpálila asi 3 metry dozadu a řekla, ať se snažíme víc. Utřela jsem si krev, která mi tekla z pusy a udělala jsem naštvaný vraz. Začínám toho mít dost. pomyslela jsem si, sebrala jsem si katana, která mi vypadla z ruky a už jsem nebyla, ta co se stydí před ostatními a pořádně jsem se naštvala. Přistoupila jsem 10 kroků k senseice a začala jsem používat techniku. Zatočila jsem katanou a na držadle se objevily provazy, katanu jsem vyhodila do vzduchu a udělala jsem 3 pečetě. Katanu jsem chytila a místo ostří se objevil oheň, rozebjehla jsem se proti senseice a představovala jsem si místo ní ninji, kteří mě bili jenom pro zábavu a vykřikla jsem: Sežer si to! a sekla jsem katanou.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4904
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 11:34 pm

Katashi

Vytáhnu si Fuma Shuriken který je ve stromě za mnou a tajně si vytáhnu i druhý. Kage Shuriken no Jutsu řeknu tiše,hodím jeden a tajně hodím i druhý.Pak složím ruce k sobě a vykřiknu: Fūton: Reppūshō! a tím by se měl Fuma Shuriken zrychlit a udělat těžší vyhnout se mu.Pak tajně vytáhnu dalších 5 senbonů a rozběhnu se proti senseice.Když běžím tak po jednom začnu házet ty senbony.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 3 /týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 3 /týmu 3
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: