Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 3 /týmu 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:48 pm

First topic message reminder :

Nachádza sa niekoľko kilometrov od Sunagakure no sato. Je to vlastne stará a polozrútená aréna, vyzerá ako gladiátorská aréna a volakedy pred dávnymi časmi sa aj hojne používala. Jediný úkryt pred slnkom tu poskytujú zrúcaniny a pár paliem ktoré tu nejakým zázrakom prežívajú, tiež sa tu ako na ostatných tréningových plochách nachádza studňa a hooodne hodne hlboko v nej je čistá pitná voda.

Sensei ktorý ma na starosti túto plochu a tým 3

Spoiler:


Naposledy upravil Krumla dne Tue Feb 22, 2011 11:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4948
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 10:34 pm

Miruge


Tak sensei tak se doto pustíme hned s tréningem...řekl jsem seseiovy a chtěl aby mě naučila tu techniku...Ale pak se kamsi dívala na oblohu podíval jsem se a nic neviděl...Sensei na co se to pořád dívate ja nic nahoře nevidím...Poďme se radši pustit do tréninku....dodal jsem a čekal co řekne....
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 10:39 pm

Katashi

Koukal jsem jak Miruge vyslal ohnivé koule a tak jsem ukročil o několik kroků dál protože jsem si myslel že by mě mohl trefit.Pak poslouchám co říká senseika a pak vytvoří 3 klony.Já přijdu k jednomu a ona se mě zeptá co bych se chtěl naučit.No....Ehm...Nejdřív asi ten bunshin co jste použila vy a pak , pokud by to bylo možná tak Kamikaze odpovím jí a kouknu se na oblohu jako pravá ona.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5076
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 10:46 pm

Aseko
Provázky jsem zabodla do země, udělala jsem pečetě, stejné, jako sense, nadechla jsem se a vzduch jsem se pokoušela smíchat s chakrou a podstatou. Vydechla jsem. Místo toho, co se mělo nejspíš stát, jsem z pusy vydechla jenomtrochu ohínku, který ani nebyl teplý. Připadala jsem si hloupě a zkusila jsem to zhovu. Nadechla jsem se, smíchala jsem vzduch s chakrou a s podstatou katon, tentokrá se provázek zapálil, ale nedošel ani k figuríně. Poškrábala jsem se na tváři a přihlouple jsem se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:04 pm

U Migureho

Etoo.. ty musíš trénovať, ja nie. Povedala som šibalsky pri čom som sa naňho usmiala a sadla som si kúsok ďalej na zem, všetko som ti už vysvetlila.. je to len na tebe.

U Katashiho

gomenne ale ten bushin ťa nenaučím, nie je to moja technika, nemám právo učiť to niekoho iného a navyše je na teba príliš zložitá. .. ale fuuton Kamikaze, no tak.. spravíš pečate, po tom sústrediš chakru do svojich rúk a pridáš do nej aj svoju podstatu Fuuton, mrskneš rukou a tým vytvoríš menšie veterné tornádo. Etoo.. heh tak to skús. Povedala som a tiež som si sadla kúsok od neho

U Aseko

Neboj Aseko-chan, .. poznáš GOukakyuu nie? je to ten istý princíp, len iné pečate a troška iné zloženie ohňa atď. Hovorila som a usmiala sa na ňu

/etoo xD kludne postujte aj bezo mňa.. od každého by som chcel aspoň takých 7 príspevkov kde sa učia tú techniku, o a aby nemali 3 riadky xD ale viac.. aspoň takých 5, etoo u Aseko len 5 príspevkov bo to je C technika. ale postovať budem len vravím že nemusíte namňa čakať / samozrjeme nie spamovať Very Happy
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5076
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:12 pm

Aseko
Sense mi řekla, ať se nebojím, že se techniku určitě brzy naučím. Zkusila jsem to znovu, ale tentokrát jsem se uklidnila a nemyslela jsem na nic. Udělala jsem pačetě, do úst jsem naschromáždila vzduch a smíchala jsem ho s chakrou a se svou podstatou. Vydechla jsem, z pusy mi vyletělo hodně ohně, který se uchytil na provázky, ale naschromáždila jsem málo chakry, takže byl oheň slabý a nedošel až k figuríně, ale od figuríny chybělo jen pár centimetrů. Skoro. řekla jsem a upřeně jsem se koukala na figurínu.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:18 pm

Katashi

Pečlivě jsem poslouchal co mi říká a jak mám provést Kamikaze.Když řekla že mě bunshina nenaučí protože to není její technika tak jsem uvnitř sebe byl naštvaný ale navenek jsem se usmíval. A čí je to technika? zeptá se jí.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:20 pm

U Katashiho

Eto.. je to technika môjho brata, on ju vytvoril. A čo si taký zvedavý? radšej by si mal makať inak ťa ostatný predbehnú.. vážne ťa tú techniku nenaučím a koniec debaty. Povedala som tento krát celkom protivne a po tom som ho už len sledovala či konečne začne aj niečo robiť.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5076
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:28 pm

Aseko
Opět jsem zkoušela techniku, udělala jsem znamení ruky, nadechla jsem se a vzduch jsem smíchala z hromadou chakry a s mou podstatou. Vydechla jsem a na už opálené provázky u figurýny se uchytil oheň a figurýnu z půlky obklopil. Skoro se to povedlo! řekla jsem radostným hlasem a koukla jsem se na provou senseiku, ktrá se opalovala, zatím co my jsme trénovali nové techniky. Koukla jsem se, jak to jde ostatním, ale nevypadali moc nadšeně.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4948
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:33 pm

Miruge


Tak sám jo...hned jsem se do toho pustil....Trochu jsem od ní ustoupil a začal dělat pečetě ty které mi sensei ukázal...Katon karyuu endan řekl jsem a zase se mi objevilo to co předtím... Jak je to možné kde je chyba...přemýšlel jsem a skoušel to znovu a znovu a znovu...Po chvíly mě to tak vyčerpalo že jsem si musel odpočinout a přémyšlel jak to vzládnou...Hmm kde je ta chyba skusím dát více chakry...řekl jsem si jen pro sebe...Potom jsem se zase vzchopil vztal a pokračoval...Skusil jsem to na co jsem předtím myslel soustředil se dát do toho ohně víc chakry...začal jsem dělat zase ty semé pečetě a řekl KATON karyuu endan...vykřikl a udělal jsem sice malý ohýnek který se začal oteplovat a udržel to na 4 sekundy...Aspoň jsem pokročil dál...Dal sjem si zase menší přestávku...Hned jak jsem cítil že můžu pokračovat dál tak jsem začal zase trénovat....
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:38 pm

Katashi

Já se jen ptal a teď jsem neříkal nic o učení té techniky řekl jsem jí úplně klidným hlasem a seskočil jsem níž do arény kde jsme před tím bojovali.Udělal jsem pečeť ovce a soustředil jsem delší chvíli do ruky chakru.Pak jsem tam pomalu přidával mou Futon podstatu a pak jsem mrskl rukou jak řekla senseika a při tom jsem se snažil z toho vytvořit tornádo ježe se nestalo nic.*Buď víc chakry...nebo víc Futonu...Tak co z toho??Vyzkouším oba dva a zjistím to* pomyslím si a zase složím pečeť ovce.Pak nashromáždím větší množství chakry než minule a pak pomalu přidávám Futon načež mrsknu rukou a vyletí slabý proud větru.Pak tedy postup opakuji ale místo dávání více chakry dám více Futonu.Pak mrsknu rukou a vyletí trochu silnější vítr než minule ale pořád je ještě slabý.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:46 pm

Tatsuki

na ruke mi zrazu pristál orol a ja som mu z nohy odopla správu, po tom sa mi na tvári objavil hoodne naštvaný výraz a dostala som chuť do niečoho kopnúť, čo som aj spravila no stále ma to neukľudňovalo. Soul-baka... keď sa vrátim domov tak ťa zabijem. Pomyslela som si a unavene som klesla späť na tribúnu.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:53 pm

Katashi

Po dvou zkouškách jsem se rozhodl že se zaměřím na nějaké místo na které budu vysílat útok.Vybral jsem si strom ve kterém se během boje zabodl jeden z mých senbonů.*Takže...Nejprve to chce klid..Pak pečeť...pak chakra...pak Futon a pak mrsknutí rukou* pomyslím si a tím si zopakuji postup.Pak se začínám uklidňovat a když si myslí že jsem už v klidu tak udělám pečeť ovce ale docela pomalu a při tom už shromažďuji chakru do jedné ruky a Futon do druhé.Když spojím ruce , snažím se spojit i chakry.Pak pečeť zruším a mrsknutím ruky se snažím vyslat spojené chakry ve tvaru malého tornáda.Ze začátku tornádo bylo trochu větší než minule ale když se dostalo dál ode mně tak se začalo zmenšovat a k stromu dorazil jen slabý vítr.*Sakra...musím ho zrychlit a nějak ho v dálce udržet* pomyslím si trochu naštvaně že mi to nevyšlo ale pak se zase zklidním a začnu se připravovat na další pokus.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5076
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:55 pm

Aseko
Minulí pokus se skoro povedl, takže další by už neměli být tak složité.řekla jsem si a znovu jsem se koukla na ostatní, kteří nevypadali, že by je to nějak zvlášť bavilo. Udělala jsem pečetě, nadechla jsem se a přidala jsem více chakry a postupně jsem přidávala i katon. Vydechla jsem a oheň se uchytil na zbytky provázků. Figurína začala malinko plápolat. Oheň nebyl moc silný, ale byl přesně mířený a měl správný poměr chakry a katonu. Spotřebovala jsem dost chakry a dost jsem se zadýchala, sedla jsem si na zem a utřela jsem si pot z čela. Po asi pěti minutách jsem ucítila, že se mi vrací síly. Postavila jsem se a přišla jsem k další figuríně, svižně a rychle jsem jí obvázala provázky a podívala jsem se na pravou senseiku, která se pořád opalovala. Nejradší bych teď byla v lázních a povídala bych si s nějakými přáteli, ale teď trénuju, takže si na lázně budu muset počkat. pomyslela jsem si a představovala jsem si lázně ve kterých odpočívám. Jo to by byl život.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:06 am

Katashi

Chvíli mi trvalo než jsem se zklidnil ale už jsem v pohodě.Začnu zase soustředit do jedné ruky normální chakru a do druhé Futon chakru.Jakmile dělám pečeť ovce tak se snažím chakry spojit a udělat je rovnoměrné v každé ruce.Pak rozdělám ruce a protože nemám chakru rovnoměrně tak jí doplním nebo uberu podle potřeby a pak zase mrsknu rukou.Vytvořilo se mi sice tornádo stejné velikosti co minule ale tentokrát to nevydrželo ani 3 sekundy a už se rozplynulo.*Kso..Proč to nemůžu udržet na dálku??* pomyslím si a naštvaně se ušklíbnu.Pak se snažím uklidnit ale moc mi to nejde a proto si jdu na chvíli sednout pod ten strom.Jen tam chvíli sedím a koukám se na nebe které mě někdy dokáže uklidnit.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4948
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:13 am

Miruge


Dělal jsem pořát dokola a pořád to bylo slabé....Moc jsem si nevěděl rady a tak jsem skoušel dál a dál...Po chvilce jsem začal přidávat trochu víc chakry a stupnovat to...Strašně mě to vyčerpalo a tak jsem si dal asi nejdelší přestávku...Sedl jsem si na zem a odpočíval vyčerpaně...Stále jsem přemýšlel co a jak...Musel jsem zase vztát a trénovat ale to se mi moc nechtělo....Asi tak za půl hodiny jsem konečně zvedl ten můj zadek a šel opět trénovat...Po úmorném trenováni se to zlepšilo z velmi podprůměrného výkonu na podprůměrný výkon...Sice to bylo ještě hodně slabé ale pro mě to byl po krok....Z 4 sekund na 6 sekund to bylo celkem uspokojivé...Pak jsem zahlédl nějaké ho orla co letěl k senseiovi,ale já si ho moc nevšímal protože jsem chtěl dokončit a na 100% se naučit tu katon techniku...Bohužel jsem nemohl nic dělat a tak jsem pokračoval v trénování dál....
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:18 am

Katashi

Chvíli tam sedím pod stromem a pozoruji ostatní jak jin jdou jejich techniky.*Hmmm...Oba dva mají Katon a ten když se spojí s Futonem je prý ještě silnější...Myslím že na boj budeme dobrý tým pokud se shodneme* pomyslím si a vstanu.Pak se zase zklidním a udělám pečeť ovce.V každé ruce mám jeden druh chakry a při styku to promíchám tak aby to bylo rovnoměrné.Tentokrát se ale nezaměřím na sílu nýbrž na to abych to udržel déle bez dotyku.Mrsknu rukou , ale rychlost se snažím zmenšit a snažím se to co nejdéle udržet před sebou.Po 8 sekundách se tornádo rozplyne ve vzduchu.*8 sekund je málo , ale mám alespoň nový rekord* pomyslím si tentokrát už radostněji.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4948
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:29 am

Miruge


Po další chvíly jsem byl ještě vyčerpanější než předtím protože to bylo čím dál tím víc Težší... Sensei měl pravdu je to náročná technika...Ale co rank A to by bylo už něco jiného Miruge jestli nezvládneš tohle tak nezvládneš nic....řekl jsem si zase jen pro sebe a pokračoval ještě usilovněji než předtím....Stále jsem o pakoval dokola ty sáme pečetě a nic jinýho...Byl jsem strašně vyčerpáný a málem spadl na zem jenže jsem si jen sedl na zem a pozoroval ostatní...Ten Katashi měl Fuuton a to bylo dobře....Protože by se hodil...Potom jsem se podíval na Aseko a ta měla taky Katon a nacvičovala něco s provázky něco mi to připomínalo ale zapoměl jsem co...Hned po odpočinku jsem musel znova vztát a cvičit stále tu techniku...Už mě to celkem a jštvalo protože to bylo tak vyčerpající...Potom jsem se okousíček zlepšil z 6sekund na 7sekund a oheň byl zase o něco pálivější....Strašně jsem byl vyčerpaný možná to bylo vidět ale já zatnul zuby a trénoval dál....
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:29 am

Katashi

Tento trénink byl únavný ale já jsem byl odhodlaný ho vydržet.*Ještě 2 pokusy a pak pauza* pomyslel jsem si ale v duchu jsem věděl že to vydržím maximálně jednou a to ještě nebylo 100%.Do jedné ruky jsem na koncentroval normální chakru a do druhé Futon.Pak jsem pomalu udělal pečeť ovce a promíchal jsem chakru z obou ruk.Pak jsem opatrně rozložil ruce a mrskl jsem s pravačkou proti stromu a to bylo to poslední co jsem zvládl.Tornádo nebylo moc velké.Možná to bylo vyčerpáním a možná tím že mi to prostě nejde.Odtrmácel jsem se ke stromu a sedl jsem si pod jeho větve kde bylo trochu chladněji než na tom příšerném slunci.Zahleděl jsem se na oblohu a na chvíli jsem zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4948
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:48 am

Miruge


Byl jsem tak vyčerpáný že jsem už padl na kolena...Sotva jsem cítil ruce...Pusu jsem měl horkou a chkra začínala ubívat...Musel jsem dát další přestávku...Lehl jsem si na zem a zavřel oči a představil si že jsem s Lio...Po chvíly jsem otevřel zase oči a ivděl tu modrou oblohu...Vztal jsem ze země oprášil se a seděl....Potom jsem vztal zpátky na nohy a začal pokračovat dál...Udělal jsem znova pečeť a řekl Katon Karyuu Endan...Začal se nejvíc soustředit a pak jsem to udělal Udělal jsem oheň který už celkem pálil a udržel to na rekordních 10 sekundách,takže jsem se zlepšil asi z podprůměrného na průměrněprůměrného...To mě hodně potěšilo...Jenže mě to strašně včerpalo že jsem padl na zem...Díval jsem se zase na tu oblohu,ale spokojeně...
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:58 am

Katashi

Má několikaminutová přestávka mi dodala trochu sil.Sice jsem cítil že chakry moc nepřibylo ale cítil jsem novou sílu.Uviděl jsem orla který přistál na ruce senseiky a ona vypadala docela naštvaně.Pak jsem od ní otočil hlavu a koukl jsem se na strom.*Hmmm...Teď se mi to už povede* pomyslím si a začnu koncentrovat chakru do rukou , ale tentokrát už obě dvě chakry do každé z ruky.Pak jsem udělal pečeť ovce a v klidu jsem ještě dočerpal nějakou potřebnou chakru.*Snad jí mám dost na pokus číslo 6* pomyslím si a mrsknu rukou proti stromu.Na strom vyletí menší tornádo které k němu doletí ale když se ho dotkne tak začne slábnout a začíná se zmenšovat.*Ne...Já to musím dokázat..Prostě musím* pomyslím si a zase si sednu do stínu protože jsem už docela unavený.Sundám si koženou bundu i mikinu a sedím tam je v tričku a při tom se snažím nabrat nové síly pomoci meditace.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5076
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 1:03 am

Aseko
Hodila jsem provázky, kterými jsem svázala další figurýnu na zem. Udělala jsem pečetě, nadechla jsem se a postupně jsem rovnoměrně přidávala chakru a svojí podstatu. Vydechla jsem a oheň byl opravdu silný, spálil půlku figurýny.Tak tohle jsem nečekala, myslela jsem, že se budu muset víc snažit, ale skoro jsem to zvládla, takže jsem DOBRÁ! pomyslela jsem si a podívala jsem se, jak to jde ostatním. Ostatní už seděli na zemi a vypadali vyčerpaní.Asi měli složitější techniky.řekla jsem si a chtěla jsem pokračovat v pálení figurýny, ale řekla jsem si, že si dám krátkou přestávku. Lehla jsem si pod strom a dívala jsem se na oblohu, po třech minutách už mě nebavio jenom sedět nebo ležet. Zvedla jsem se, udělala jsem pečeť, nadechla jsem se a opět jsem stejnoměrně přidávala chakru a svojí podstatu. Vydechla jsem a spálila jsem zbytek figurýny. Dokážu bez problémů spálit figurýnu nadvakrát, ale musí to být dokonalé a musím to zvládnout v jednom útoku! řekla jsem si a odešla jsem na druhý konec arény k další figurýně.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 1:08 am

Katashi

Můj odpočinek byl 30 minutový.Pak jsem cítil novou sílu se kterou bych to mohl zvládnout.*Teď už musím..Je to má povinnost zvládnout tuhle techniku* pomyslím si a v duchu věřím že to bude alespoň lepší než před tím.Začnu zhluboka dýchat abych se uklidnil a nabral vzduch.Začal jsem koncentrovat chakru do rukou a pak jsem udělal pečeť ovce.Tentokrát jsem déle nečekal a po udělání pečetě jsem okamžitě mrskl rukou a proti stromu vyrazilo tornádo větší než minule.Když se to ke stromu dostalo blíž tak to udělalo několik zářezů a pak zmizelo.*Alespoň že tak* pomyslím si docela radostně.Pak celý udýchaný dojdu zase do stínu a zkoumám jak jsou zářezy hluboké a široké.*Kunai a shuriken bych už možná odvrátil* pomyslím si a pro sebe se usměju.*Ještě 2 pokusy a bude to perfektní...snad* pomyslím si a zase si sednu.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5076
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 1:26 am

Aseko
Došla jsem na druhý konec arény k další figurýně. Svázala jsem jí provázkem rychleji, než předtím a hodila jsem provázky na zem. Udělala jsem pečetě, nadechla jsem se a přidala jsem stejnoměrně chakru a katon. Tentokrát jsem dala hodně chakry i katonu, vydechla jsem, oheň se uchytil na provázky a figurýnu spálil. Ano, zvládla jsem to! nahlas jsem vykřikla a svalila jsem se na zem. Vypadá to, že jsem vypotřebovala moc chakry. řekla jsem si a zavřela jsem oči. Po chvíli jsem otevřela oči a sedla jsem si ke stromu, který byl opodál. Jestli je tohle technika, kterou už zvládám, tak bych mohla skombynovat útoky s ostatními. Jak jsem se dívala, viděla jsem, že Miruge má katon stejně jako já a Katashi má futton, takže jsme vlastně dokonalý tým. Zvedla jsem se a přišla jsem k další figuríně a svázala jsem jí provázky, provázky jsem hodila na zem. Udělala jsem pečetě, nadechla jsem se a přidávala jsem chakru s katonem stejnomějně jako před tím. Vydechla jsem a oheň se uchytil na provázky, spálil opět celou figurínu a já jsem byla štěstím bez sebe. Přiběhla jsem ke klonovi senseiky a řekla jsem: Sense, j.. já už umím tu techniku! jakmile jsem to dořekla, nedočkavě jsem čekala co řekne...


Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:10 am

Tatsuki u Aseko

hehe.. si šikovná Aseko-chan. Povedala som milo a postrapatila som jej hlavu, tak čo.. hmm chceš sa ešte naučiť ešte aj ten Hōsenka no Jutsu? spýtala som sa jej milo no rozmýšľala som či má na to ešte stále dosť chakry.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4905
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:54 am

Katashi

Jen jsem tam seděl ve stínu a koukal jsem na ostatní.*Hmm....Takže ona už umí svou techniku....Musím být alespoň rychlejší než on* pomyslím si a otočím se na Mirugeho.Po několika minutách vstanu a cítím že už bych to mohl zase zvládnout alespoň jednou.Vstanu a do rukou okamžitě začnu koncentrovat oba dva druhy chakry takže v rukách mám i Futon chakru i normální chakru.Pak udělám pečeť ovce a začnu se soustředit jak nejvíc je to možné.Pečeť zruším a mrsknu rukou proti stromu.Na strom vyletí větší tornádo než minule a zářezy jsou v některých místech do poloviny stromu.*Já....To...musím...dokázat* pomyslím si ale tentokrát si už nejdu sednout ale pokusím se udělat to znova hned teď.Rychle začnu koncentrovat chakru do rukou a pak udělám pečeť ovce.Pečeť zruším a mrsknu rukou směrem ke stromu.V té chvíli na strom vyletí tornádo stejně velké jako minule ale uý to strom prořízne vejpůl protože strom už byl skoro zničený.*Strom je zničený...To je dobře...Ale teď si nemám kam sednout do stínu* pomyslím si a pokud je tam nějaký další strom tak si pod něj sednu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 3 /týmu 3
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: