Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 3 /týmu 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:48 pm

First topic message reminder :

Nachádza sa niekoľko kilometrov od Sunagakure no sato. Je to vlastne stará a polozrútená aréna, vyzerá ako gladiátorská aréna a volakedy pred dávnymi časmi sa aj hojne používala. Jediný úkryt pred slnkom tu poskytujú zrúcaniny a pár paliem ktoré tu nejakým zázrakom prežívajú, tiež sa tu ako na ostatných tréningových plochách nachádza studňa a hooodne hodne hlboko v nej je čistá pitná voda.

Sensei ktorý ma na starosti túto plochu a tým 3

Spoiler:


Naposledy upravil Krumla dne Tue Feb 22, 2011 11:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:46 pm

Tatsuki

Jop.. zvládol si to, heeh etooo.. myslím že pre dnes tréning skončil, všetci ste zvládli svoj tréning na jedničku, hm tak teraz chodte domov ja zoberem Aseko-chan. Hovorila som a podišla som k Aseko, Zobrala som si ju na chrbát a ruky som jej prehodila okolo môjho krku, pri čom som ju držala zospodu aby nespadla, tak čo Aseko-chan, bývaš sama či s rodičmi? spýtala som sa jej pri čom som ju pomaly niesla do Sunagakure no sato.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5075
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:51 pm

Aseko
Tatsuki- sense mě nesla na zádech a zeptala se mě, jestli bydlím sama nebo s rodiči: Eto... bydlím se s vím otcem. řekla jsem a trochu už jsem mohla hýbat rukama a tělo už mě zdaleka tolik nebolelo.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4904
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:53 pm

Katashi

Hai řeknu a pak se vydám pomalým a klidným krokem do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:49 pm

Noc sa pomaly zmenila v deň a Sunagakure znova osvietilo ranné slnko. Všetky týmy sa mali dostaviť na tréningové polia kde ich už čakali senseiovia.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4904
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:50 pm

Katashi


Probudil jsem se docela časně ráno a rozhodl jsem se že se vydám trénovat.Přijdu na naše tréninkové místo a vidím že senseika už na nás čeká.Jen na ní kývnu a jdu s někam sednout.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 10:28 pm

Tatsuki

Spala som na tribúne a bolo vidieť že som za sebou mala ťažkú noc, v ruke som mala nejaký papier vyzeralo to ako nejaké inštrukcie no očividne som sa stále nebudila.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5075
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 11:34 pm

Aseko
Ráno jsem se probudila odpočatá, po noční vycházce.
Převlékla jsem se do kimona, učesala jsem si vlasy a nasnídala jsem se, poté jsem běžela na cvičiště v domění, že na mě už určitě ostatní čekají.
Došla jsem do arény a první, koho jsem uviděla byl Takashi, po chvilkovém hledání jsem uviděla Tatsuki- sense, jak spí na tribuně.
Ahoj Takashi! řekla jsem a přišla jsem k němu blíž.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4904
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 11:42 pm

Katashi

Skoro tam usínám a najednou přijde ta holka.Já si jen znuděně povzdechnu.
Jsem Katashi řeknu trochu naštvaně.
Tohle jsou moje první a možná poslední slova která dnes vyslovím.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5075
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 11:47 pm

Aseko

M.. moc se omlouvám... Katashi, ale na jména nejsem moc dobrá.
řekla jsem a trochu jsem se lekla, když na mě vyjel, jako na nějakou nevimkoho.
Takashi... Katashi... to se hodně podobá, kdo si to má zapamatovat, když se včera naučil 2 techniky.
pomyslela jsem si a poodešla jsem do arény pod strom, pod kterým byl krásný stín.
Dívala jsem se na nebe a přestala jsem vnímat okolní prostředí.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4947
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 4:28 pm

Miruge


Odešel jsem domů...Šel jsem spát...Začal druhý den a já se měl dostavit zase tam kde jsem byl včera...Nejradi bych zůstal v posteli ale co se dá dělat...Přišel jsem tam asi jako poslední asi čekaly na mě...Sate všichni...řekl jsem a šel jsem za nimi...Po chvíly jsem se nudil a tak z nudy jsem i upravoval bundu atd...


Naposledy upravil Diaby dne Mon Feb 28, 2011 8:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5075
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 7:28 pm

Aseko

Ve stínu stromu byl krásný chládek, ale Tatsuki- sense se pořád nebudila a já už nechtěla čekat.
Vzala jsem si katanu do ruky a vyskočila jsem za Tatsuki- sense.
Katanu jsem si položila vedle ní, chvíli jsem na ní jenom mluvila:
Tatsuki- sense, Tatsuki- sense prosím vztávejte.
Ale usoudila jsem, že bych tady takhle byla ještě do zejtřka a začala jsem jí strkat do ramene a zároveň na ní mluvit:
Tatsuki- sense máme trénink.
Řekla jsem a strkala jsem jí do ramene.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5508
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 10:24 pm

Tatsuki

č..čo ? čo horí? spýtala som sa vyplašene z polospánku a hneď som vyskočila na nohy. Eh... Aseko-chan to si len ty. Uaah.. gomenasai že tak spím etoo.. včera bola dlhá noc. Inak mám pre vás misiu ste tu všetci? spýtala som sa pretože som očividne mala problémy takto po ránu zaostriť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 3 /týmu 3
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: