Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 2 / týmu 2

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:16 pm

Nachádza sa na hradbách Sunagakure no sato, teda hradbách sú to skôr "pohoria", sem tam je tam aj tieň a v blízkej jaskyni vyviera prameň vody ktorá je pitná a vhodná na osvieženie, celkovo má táto tréningová plocha skôr skalnatý terén.

Túto tréningovú plochu má na starosti tréner týmu 2


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 11:09 pm

Tsukimia

Sedela som na skalnej vyvýšenine. Na sebe som mala dlhý slabo hnedý plášť ktorý mi pokrýval celé telo a na tvári som mala natiahnutú kapucu, spoza nej mi kukalo zopár modrých vlasov a ja som sa tak trocha mrzuto pozerala na miesto predo mnou. V jednej ruke som mala hodinky a keď som upriamila zrak na nich tak ma trocha zamrazilo v kostiach, no skôr to bolo také desivé zamrazenie ktoré bolo niečo ako predohrou k menšiemu výbuchu, môj tým totižto meškal a ja som bola na tieto veci dosť háklivá.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 10:05 pm

Isayama Miya
Po té co jsme dotrénovali s Temari-san, jsme se přesunuli na tréninkové plošině k místu, kde měl čekat náš nová senseika. Už z dálky to vypadalo, že na nás čeká delší dobu a je netrpělivá. Gomen, sensei-sama, zdrželi jsme se treningem s Temari-san.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 10:11 pm

Tsukimia

Povzdichla som si keď som už z diaľky počula jej výhovorku no nemala som na to čo povedať. Tá Temari má štve odkedy sa odpojila od môjho týmu, ksoo to mi určite robí naschvál, pomyslela som si no nechala som svoje emócie na uzde a pomaly sa postavila. Pre tento krát vám to odpustím, ale iba pre to že ste trénovali s Temari. Povedala som hrubo no a napriamila som sa. Takže volám sa Tsukimia Tsukaihoshi, som váš sensei kým sa nestanete chuninmi alebo jounimni, mám 20 rokov a ostatné vás nemusí zaujímať. Povedala som a všetkých troch som si premerala, pri čom som očividne čakala kým vyklopia niečo o sebe.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 10:17 pm

Isayama Kiyoko
Byli jsme přivoláni na jiné místo a tak sme tam vyrazili. Když sme tam došli všimla jsem si postavi, která už tam čekala. Moc jsem z ní neviděla, jen kápi a modré vlasy, ale připadala mi děsivá. Ee?..kdo to je? Možná to je náš nový sensei.. Postava vypadala netrpělivě, nejspíš jsme šli pozdě i když sme vyrazili hned jak nás zavolali. Byla jsem trochu vystrašená a tak jsem se postavila mírně za Miyau a čekala co se bude dít. Senseika se představila jako Tsukimia Tsukaihoshi a mě připadala ještě děsivější. pak se na nás zadívala a čekala nejspíš, že se představíme my. neměla jsem chuť začínat a tak jsem čekala jestli odpoví Yusuke nebo Miya.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 10:45 pm

Yusuke Hibiki
Achh ani som nedotrénoval a hneď nás hádžu na iné miesto.Nevadí prežijem to a snáď budem môcť pokračovať tam.No len neviem čo budeme mať za senseia, dúfam že spolu budeme vychádzať.
Trochu som sa poponáhľal na druhé miesto. Keď som sa blížil videl som len ženu v plášti z kapucou na hlave. Pri nej už stáli Kiyoko a Miya.Hmm nevyzerá moc priateľsky na prvý pohľad. Snáď prvý pohľad klame. Podišiel som bližšie. Už som počul ako sa predstavila tak som nečakal a spustil som. V prvom rade sa chcem ospravedlniť sensei že meškam. Volám sa Yusuke Hibiki. Moja podstata je katon. Jutsu ktoré ovládam sú Katon: Goukakyuu no Jutsu,Magen: Jigoku Kouka no Jutsu,Dainamikku • Entorii,Kage Shuriken no Jutsu a Fuuma Shuriken, Kage Fuusha. To je asi všetko sensei . A áno prepáčte ešte sa chcem opýtať či je možné dokončiť tréning čo som začal z Temari-san. Ďakujem odo mňa zatiaľ všetko Zostal som ticho a čakal čo bude ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 10:55 pm

Tsukimia

Bože.. mám v týme strachoprda. Pomyslela som si na štvane a na čele sa mi spravilo zopár vrások a bolo vidieť že mám čo robiť aby som na všetkých nevybuchla. Po tom čo sa predstavil prvý tak a položil mi tú otázku tak si tým takmer vykopal hrob no samú seba som sa presvedčovala že Temari nie je ani náhodou lepšia než ja. Nie. Odpovedala som mu stroho a takým vojenským spôsobom a po tom som svoj pohľad upriamila na tie dve. Bol taký temný a plný nenávisti či pohŕdania, ale inak to bol zvyčajný pohľad ktorý som hádzala na každého s výnimkou kazekageho.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 11:00 pm

Isayama Miya
Já jsem Miya Isayama a tohle je moje sestra Kiyoko. Moje podstata je futon a sestřina doton. Specializuju se na střelbu z luku a sestra na lékařské techniky. A sestra nemluví sama, protože je trochu stydlivá.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 11:12 pm

Yusuke Hibiki

No tak asi nič. Vidieť že ma čo robiť aby nepraskla to bude prvo triedny nervák. Fakt super to bude teda zábava. Pri takomto senseiovy aby sme iba držali hubu a krok. Tak ale aspoň sa toho dosť naučíme, ehm teda aspoň dúfam. Obzrel som sa po tréningovom poli. Nech tu už netrepeme a pome trénovať chcem sa dostať aj na nejakú misiu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 11:16 pm

Tsukimia

Stydlivá.. stydlivá? tento tým má ísť ako doprovod s Kazekagem? spýtala som sa samej seba v mysli a po tom som sa snažila vystrúhať milý úsmev, no skôr to vyzeralo ako úškrn nejakého démona, takže.. je mi jedno čo ste robili s Temari-baka.. je mi jedno že ste boli vybratý ako doprovod Kazekagemu, teraz vás mám pod palcom, budete poslúchať mňa, na slovo, nič nebudem opakovať dva krát tak si to zapamätajte a navyše, pozrela som sa na jednu z tých sestier no na tú stydlivú. Chcem počuť tvoje meno, tvoje schopnosti a niečo o tebe z tvojich úst, výhovorky typu nehovorím sama na mňa neplatia, teraz si v mojom týme takže pome vysyp to. Povedala som prísne a môj pohľad jej to asi nijak neuľahčoval.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 11:39 pm

Isayama Kiyoko
Senseika se začala strašidelně šklebit a pak se utrhla na mě. Eee? Já? Cože? Eeenooo…já…..já jsem….noo……eetoo. Bože to nás má trénovat tohle monstru…..ehm…člověk. Noo….jáá….já jsem Ki....Kiy…Kiyoko……..etooo…… Kiyoko Isa….Ki….Kiy….Kiyoko Isayama…….mo…..moje podstata….je …….ehm…….noo……do…doton….a…….etoooo….a…. mo…moje….te…techniky…enoo…. jsou….etooo…shou….shousen no …ju…jutsu…..p….pak…do..…Doton……shi…ee….shinjuu…….shi… Shinjuu Zanshu no Jutsu……a……..a…..p…..pak……zák….základní…..te…techniky….ja….jako….je….eto…….nooo….ka….kawarimi…..ka…..kawarimi no …ju….jutsu. Cítila jsem že celá červenám. Nadechla jsem se, zavřela jsem oči a spustila jsem. Potom ještě Henge no Jutsu a Bushin no jutsu.


Naposledy upravil Terezínek dne Wed Feb 23, 2011 2:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 11:52 pm

Tsukimia

Po celý čas čo sa "predstavovala" mi v tvári trocha cukalo no nejak som to vydržala až do konca a zmierila som sa s tým že je to dievča koktavé, teda aspoň tak mi to pripadalo. Po tom som hlasito preglgla a prezrela si všetkých troch geninov. Ty ! neverím že je tvoje Shousen na dokonalej úrovni,takže si ho tu dnes pekne zlepšíš aby si zajtra aspoň k niečomu bola, ty s tým lukom aj ty s katonom. Obi dvaja sa naučíte nejaké bushinjutsu, odporúčala by som kage bushin keďže patrí k najlepším bushinjutsu aký tento svet videl. Zavelila som a po tom som si ich znova premerala, spravila som pečať a sústredila som troška chakry, Kage bushin no jutsu! skríkla som a vytvorila dve dokonalé kópie pri čom si každá sadla blízko tých dvoch, (Miya, Hibiki), ja som si dala dole plášť a pod ním som mala nejakú koženú hnedú vestu bez rukávou a polonohavice ktoré boli tesné, pravdepodobne tiež kožené a vôbec na neobmädzovali pri pohybe, podišla som k tomu nervóznemu dievčaťu (Kiyoko), vytiahla som kunai a spravila si celkom hlbokú reznú ranu na ramene ktorá išla pomaly až po lakeť, neodídeš odtiaľto kým to nevyliečiš, typujem že je tvoj Shousen tak na úrovni D až C, takým Shousenom by si toto nevyliečila ani náhodou, keď s tým skončíš tak by si ho mala ovládať na úrovni B tak sa daj do toho. Povedala som prísne a sledovala jej reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 3:35 pm

Isayama Kiyoko
No trochu jsem se zalekla toho, jak se na mě podívala, ale když si rozřízla ruku, jen jsem naprázdno polkla. Ee? Který blázen si sám takhle ošklivě poraní ruku? Ptala jsem se sama sebe, ale odpověď sem radši nechtěla znát. Takové zranění už jsem párkrát viděla v nemocnici, když jsem pomáhala rodičům. Tak jo asi bych měla začít, než ztratí ještě víc krve. Už jsem to párkrát zkoušela s matkou v nemocnici, ale pořád mi to připadne docela těžké. A hlavně ona je tak děsivá!!!. Přistoupila jsem blíže k senseice a radši jsem sklopila oči k zemi, jelikož mě příšerně děsila. Nasměrovala jsem čakru do rukou a začala jsem léčit ránu. Bylo to docela těžké. Znervózňoval mě senseičin pohled, trochu jsem přešlápla a snažila se soustředit jenom na léčení a správné použití čakry. Přiložila jsem ruky ještě blíž ke zranění a pozorovala jsem jak rána pomalu mizí.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 3:36 pm

Isayama Miya
Sestra začala léčit senseiku. Věřila jsem, že to dokáže, mě léčila často, takže sem ji věřila. Kage bushin? Usmála jsem se. To už zvládám dlouho. Se zářivým úsměvem sem se otočila na senseičin klon. Stačí 2? A vytvořila jsem 2 stínové klony.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 4:17 pm


Kiyoko--> Tvoj Shousen takmer nič nerobil, troška sa z rany začalo "pariť" no inak takmer nič, jedine sa trocha zmiernilo krvácanie no rana ostávala stále taká istá, bola vážne hlboká no nevyzeralo to tak, že by to senseike nejak vadilo, proste tam sedela a upierala na teba svoje "hrozivé" oči.

Klon pri Miyi.

Tsche, takže klony už ovládať? ty používaš luk že? skúsila si niekedy naklonovať letiaci šíp? princíp by mal byť ten istý ako pri klonovaní shurikenov no čím väčší počet tým ťažšie to ide, tým sa aj odvíja rank tejto techniky, pri mojich schopnostiach je tak A až A+, typujem že ty zozačiatku nenaklonuješ dva šípy, keďže sa pohybujú tak to chce oveľa viac sústredenia než tvoje vlastné klony. Hovorila som a hodila som do steny jeden shuriken, pri lete som však spravila pečať, Shuriken Kage Bunshin no Jutsu ! povedala som nahlas a naklonovala ten shuriken asi 40x, každý z nich sa zabodol do skaly, niektoré sa však kvôli tomu aká bola skala tvrdá zlomili, aj keď za to mohla sila ktorou som shuriken hodila.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 7:45 pm

Isayama Miya
Klonovat letící šíp, vou to by mi ušetřilo spousty šípů, senseika je docela dobrá. Hmm shuriken sem nikdy neklonovala, vlastně skoro ani nepoužila. Princip je stejný jako u tvorby klonu. Hmmm. Fajn jdeme na to. Zavolala jsem na své klony. Vytáhla jsem luk, vystřelila šíp před sebe, soustředila jsem čakru, ale šíp letěl rychle ke kameni, od kterého se odrazil. Hmm to bude chtít nějakej fígl, šípy jsou rychlejší jak shuriken . Otočila jsem luk k nebi a vystřelila znovu. Soustředila čakru a nooo, cosi, jakési, neurčitého tvaru se utvořilo. Koukla jsem na sestru, jak se ji daří a mezitím se to podařilo klonu. Zrušila jsem klony, vstřebala informaci a vystřelila, rozklonovala jsem šíp na 2. Nejde mi to dost rychle, řekla jsem si pro sebe a znovu vytvořila 2 klony. Tak jedem, zasmála jsem se. Stříleli jsme panu bohu do oken a docela se nám dařilo. Když jsem dosáhli 5 rozdělení, změnili jsme směr střelby. Teď jsme stříleli před sebe, šlo to hůř, ale šlo to. Odvolala jsem klony, vstřebala to, co se naučily a vystřelila znovu. Podařilo se mi šíp rozklonovat na 5 šípu. S úsměvem sem se koukla na senseiku jestli mi něco nechce, připravená pokračovat.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 9:40 pm

Yusuke Hibiki
Dobre no. Nieje to katon ale kage bushin je teda iná úroveň povedal som si z úsmevom a postavil sa trošku ďalej aby som začal trénovať.Zložil som pečate no nestalo sa nič.Aspoň že tento tréning pôjde aj po sediačky. Sadol som si na zem do tureckého sedu a zavrel oči. Začal som koncentrovať viac chakry a pomaly zložil pečate.
Necítil som žiadnu zmenu a pokračoval som ďalej.Hmm dobre však bushin no jutsu už viem. Ale medzi bushin a kage bushin je rozdiel no ako ho dosiahnuť ? to neviem teda. Bude to asi o tom previesť chakru do toho klonu ale zatiaľ sa to nedarí. Vtom som sa obzrel ako Miya spravila Kage bushin no jutsu.Super tak ona to už vie. Nebiť tej senseiky čo ma určite prizabije keď sa pokúsim niečo opýtať Mii. Možno by som to zvládol rýchlejšie. Ale asi to nieje dobrý nápad.
Prezatial som to nechal tak a pokračoval som v tréningu...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4981
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 9:50 pm

Isayama Kiyoko
Z rány se začalo jenom kouřit a trochu se zmírnilo krvácení. Musím se víc soustředit. Říkala jsem si, ale senseika mě pořád rozptylovala svým nepříjemným zkoumavým pohledem. Začala jsem se soustředit na jednotlivé části ruky. Začala jsem nejdřív tkání vně rány…….
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 9:56 pm

Tsukimia u Miyi

Keď si kukoncu vypálila šíp a snažila si sa ho naklonovať tak sa tesne pred tým než narazil do skaly rozplynul, sústreď sa ! myslíš si že si to už zvládla? prosímťa, ten šíp by sa pri sebemenšiom kontakte s niečím rozpadol a tým pádom by nespravil ani žiadne škody, vieš čo spravíme to takto, neklonuj viac než na dva, ale sprav to tak aby sa ten klon šípu zabodol do tej palmy ! hovorila som a ukázala tak na 10m vzdialenú palmu

U Hibikiho

čo keby si najprv vytvoril Bushin no jutsu? a po tom sa snažil vytvoriť Kage bushin? funguje to približne na rovnakom princípe len Kage bushin žere o hodne viac chakry. Povedala som prísne a ďalej som kukala do blba.

U Kiyoko
Rana celkovo vyzerala lepšie, prestala krvácať a zdalo sa ti že sa na konci pomalinky začala spájať, išlo to vážne pomaly a žralo to hodne vela chakry takže si začínala cítiť ako ti po tvári steká pot od toho sústredenia, tepla a menšej únavy.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 10:08 pm

Yusuke Hibiki

Otvoril som oči a obzrel sa po senseike. Dobre zakričal som a pokračoval ďalej. Tak bushin no jutsu zvládnem sústrdil som sa a vytvoril dva klony. Tak a teraz z týchto padaviek treba spraviť kage bushin. Opäť som si sadol na zem a zatvoril oči. Prestasl som vnímať všetko naokolo a skúšal som sa sústrediť na chakru a klony. Spravil som pečate a objavili sa dva klony. Do obi dvoch som dal len slabú frčku a hneď zmizli. Dobre toto neboli kage bushin. Tak teda znovu zas som spravil pečate a skúsil som dať do tých klonov čo najviac chakry. No ako minulí pokus bolo to nanič.Zrejme začnem iba z jedným klonom nech to je jednoduchšie na sústredenie...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 1:29 pm

Hibiki
(len taký dotaz xD, Bushin no jutus je nehmotný klon, teda keby si doňho vrazil tak by ti mala ruka preletieť skrz a nie ho zničiť)

--> keď si sa sústredil na jeden kage bushin tak si mohol pocítiť že sa ti ako tak podaril, nebol úplne dokonalý pretože sa jeho okraje sem tam rozmazávali ale videl si ako na ňom pristál nejaký chrobák čo znamenalo že tvoj klon konečne začínal byť hmotný.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 2:46 pm

Isayama Miya
Vůbec jsem nemyslela, že bych to zvládla, rozesmála jsem se, zatím je to pořad spíš bushin no jutsu. Tak jo, jdeme na to. Je to jako udělat z bushin no jutsu kagebushin. Prostě se jen musím soustředit na ten šíp. Napnula jsem luk a vystřelila šíp, rozklonovala jsem ho na 2. Normální šíp se do palmi zabodl hluboko, ale klonovaný se rozpadl. Hmmm to dokážu, dokážu cokoliv, stačí chtít, pomyslela jsem si. Prostě se musím víc soustředit. Nádech. Začala jsem opět střílet a dokonce se i zlepšovat.Palma začala vypadat jako jehelníček. Vytáhla jsem si šípy z palmy a začala znovu. Opět výstřel, klon, zabodnutí skutečného šípu, ale konečně i něco navíc, klonový šíp se sice nezabodl, ale odrazil se od stromu, aniž by se hned rozpadl. Povzbuzena tímto malým úspěchem, pokračovala jsem v tréninku. Úplně sem přestala vnímat, co se kolem mě děje, soustředila jsem se jen na to, abych to dokázala. Konečně se mi podařilo zabodnout do stromu oba šípy. Jupíííí zajásala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5509
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 2:52 pm

Tsukimia --> u Miyi

Keď sa jej to konečne podarilo len som si povzdychla a uprela na ňu svoj pohľad, je to bieda, ak do konca dňa nedokážeš vytvoriť aspoň sedem, tak odtialto neodídeš a nečakaj že ťa zajtra zoberem ako doprovod Kageho, najprv sa musíš naučiť ako obrániť seba až po tom ostatných. Hovorila som jej prísne a po tom ju nechala ďalej pokračovať v tréningu.

( xD nie že napíšeš ďalším postom že sa ti to podarilo Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5033
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 3:37 pm

Isayama Miya
Takže cil je sedm? Hm to bude dost těžký, ale ne nemožný. Řekla jsem si pro sebe. Schovala jsem luk a vytáhla si čokoládu. Plácla jsem sebou na zem, ukusovala čokoládu a odpočívala. Když sem dobaštila, zvedla jsem se, nachystala si luk a začala zase trénovat. Zvětšila jsem počet šípu na 3 a střílela jak o život. Když už to začalo jit, přidala jsem další šípový klon a další, když jsem to dotáhla na 5 přestalo se mi dařit. Buď jsem 6 udělala jen bushin nebo jsem je vytvořila všechny, ale zase byly slabé a nezabodli se. Sensei- sama, poradíte mi? zeptala jsem se se svým tipickým usměvem
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4915
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 4:47 pm

Yusuke Hibiki

(ja som si vedomí že to boli len bushin a dal som len slabé frčky. A keď sa bushin dostane do kontaktu zo súperom či nejakým predmetom tak sa rozplynie Very Happy )

Takže sa mi to už jak tak darí. Super aspoň nejaké pokroky. Dúfam že to do zajtra zvládnem aby som nebol na obtiaž.Opäť som sa začal sústrediť iba na svoj tréning. Zložil som pečate a skúšal som do toho klonu dať čo najviac chakry aby sa udržal hmotný.Klon sa vytvoril no nebol som si moc istý či aj niečo vydrží. Rukou som cez neho len prešiel a rozplynul sa. Takže stále nič. No cítil som menši odpor tak je to na dobrej ceste. Skúsil som to znovu no výsledok bol zase taký istý. Klon sa len rozplynul keď moja ruke prešla cez neho. Stále nič. Asi sa nesústredím dostatočne aby sa to konečne podarilo.Ešte raz. Opäť som zložil pečate a vytvoril klon. Nechal som ho tak a pozoroval ho. Po chvíľke si naň sadol nejaký chrobák a udržal sa tam. Samozrejme bol ešte slabý, pomaly sa "rozpadal" a zmizol.Aspoň že som videl ako sa tam ten chrobák udržal. Tréningom to dotiahnem na dobrú úroveň určite. povedal som si a zložil zas pečate na kage bushin no jutsu. Klon sa objavil a ja som sa ho snažil dotknúť. Cítil som jak som naňho priložil ruku no trvalo to asi len jednu sekundu a ruka prešla skrz. Super cítil som to. Cítil som že už to nebol len obyčajný bushin. usmial som sa a pokračoval v tréningu ďalej.Klony naberali pomaly ale isto svoju reálnosť...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 2 / týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 2 / týmu 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole č. 3 /týmu 3
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: