Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 2 / týmu 2

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:16 pm

First topic message reminder :

Nachádza sa na hradbách Sunagakure no sato, teda hradbách sú to skôr "pohoria", sem tam je tam aj tieň a v blízkej jaskyni vyviera prameň vody ktorá je pitná a vhodná na osvieženie, celkovo má táto tréningová plocha skôr skalnatý terén.

Túto tréningovú plochu má na starosti tréner týmu 2


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 6:05 pm

Tsukimia --> u Miyi

Nie, toto je tréning typu pokus-omyl, nebudem ti radiť. Povedala som pri čom som znova sedela na skale a pohľad som upierala niekam mimo Sunagakure no sato.

U Hibikiho

Hm, len tak ďalej, len by si si mohol trocha pohnúť. Povedala som trocha unavene a v ruke som si začala pohadzovať Kunai, tak skôr ledabolo no vyzeralo to celkom nebezpečne.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 7:01 pm

Isayama Kiyoko
Cítila jsem jak mi ze soustředění a hlavně z únavy stéká pot po čele. Začínala jsem trochu pociťovat únavu. Začala jsem ztrácet koncentraci. Pak jsem se podívala na ránu a zdálo se mi, že se to trochu zlepšilo. Bezva! Usmála jsem se, ale věděla jsem, že ještě nemám vyhráno. Tento malý úspěch mě znova nabudil a začala jsem se pořádně soustředit na směrování čakry a léčení jedné části po druhé.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 7:15 pm

U Kiyoko

Pozorne som ju sledovala, všetko ako a čo robí, pociťovala som na ruke menšiu úľavu a tiež "utlmenie" bolesti. Povzdychla som sa keď som zbadala že sa trocha začína trápiť, proste bolo zjavné že jej dochádza chakra a vedela som že kým úplne vylieči tú ranu tak ešte prejde celkom dosť času (myslí sa v hodinách a tak), po tom som sa s pravou rukou pohrabala niekde po vačku pripevnenom na opasku a vytiahla som odtiaľ chakra guličku, na, zober si to, doplní ti to chakru. Povedala som no kupodivu nie moc diktátorským spôsobom.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 8:33 pm

Isayama Miya
Pokus omyl? Tak proč ne. Vytáhla jsem bojovou pilulku made in moje máma. Spolkla jsem ji a najednou byl svět fajn. Čakra se mi doplnila, únava zmizela a bylo mi zase fajn. Vytvořila jsem 2 klony. Tak jedem děcka. Zasmála jsem se. Poslední šíp není pevný, takže do toho dávám málo čakry. Soustředit se …… Střílela jsem, přemýšlela, chvíli se mi dařilo, chvíli ne. Chvíli jsem přestala, abych si odpočala. Sensei pořád vypadá, že mě považuje za nejslabšího z týmu. Já to dokážu. Dokážu cokoliv, když se budu snažit. Odvolala jsem klony. Hmmmm zkusím do toho dát víc čakry. Soustředila jsem se, ale trochu sem to přehnala, takže šípy nejen, že se vytvořily a naraz vydržely, ale urazily i ten blbej strom. Sakra, zanadávala jsem.
Klid dokážu to.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 8:39 pm

U Miyi

Sotva som ju vnímala, proste som sedela na zadku a hrala som sa s nejakým prístrojom na ruke, bohvie k čomu bol no očividne by mi tá zábavka vydržala kludne aj na celý deň

/ neviete čo je s tým tretím členom?
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4922
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 8:58 pm

Yusuke Hibiki

Rýchlejšie! pravda som strašná brzda. Musím to dokázať a ísť ako sprievod kage. Už len preto aby som tu netvrdol v meste. Chcem sa konečne dostať von.A snáď spoznám nových zaujímavých ľudí.Hah fajn už mám aj motiváciu a môžem pokračovať. Zložil som pečate a vytvoril klon. Bolo už vidieť že je ako tak hmotný a niečo vydrží no stále to nestačí.Sústredil som sa na chakru a klon.Dobre klon a chakra treba ich spojiť a vytvorím kage bushin. Stačí jeden klon, jeden dokonalí kage bushin a počet už snáď taký problém robiť nebude.Som pripravený.. povedal som si v duchu a zložil pečate na kage bushin. Objavil sa klon ktorý bol už celkom hmotný no stále to nestačilo.Mohol som sa ho na chvíľku dotknúť no nevydržal dlho.No aspoň že robím pokroky. No je pravda že mi to ide dosť pomaly. Musím nejako pridať.Samozrejme som to skúsil znova. Klony sa síce zlepšovali ale aj mne už dochádzala pomaly chakra.Sakra musím to zvládnuť a neflákať sa. Hmm senseika iba sedí a čaká kedy to konečne dokončíme.Ešte nám vynadá čo to toľko trvalo. Pousmial som sa a po krátkej pauzičke bol čas na tréning.Zložil som pečate a vytvoril klon. Hmm môžem senseika ? taký hmotný klon čiže kage bushin by mal byť schopný v podstate poslúchať príkazy nie ? napríklad niečo ako útok z kunaiom či shurikenmi.Keď je to tak a môj klon bude pripravený môžem to takto jednoducho otestovať.Medzi tým som vytváral ďalšie klony a čakal na senseikynu pripomienku či nejakú odpoveď...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 9:03 pm

U Hibikiho

Tsche? kora.. Kage bushin je tvojou súčasťou, ste prepojený tu v hlave, to čo chceš ty to chce aj on a naopak. Povedala som mu na odpoveď a po tom som si len povzdychla, bože trvá im to, aj tak ešte slnko ani nezapadlo. Ksoo už to chcem mať zajtra za sebou, to zas bude problém udržať týchto krpcov pri živote, čo to toho Kazekageho vôbec napadlo? rozmýšľala som a v hlave som si preberala všetky možné možnosti vo všelijakých pravdepodobných situáciach ktoré by sa zajtra mohli stať.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 9:28 pm

Isayama Miya
Dokážu to, žádná zatrpklá, stará ženská mě nedostane do kolen. Já jdu s Gaarou-sama. Opět sem vyvolala klony, přece jen s to s nimi člověk naučí rychleji. Stříleli jsme a zkoušeli množství čakry, až jsme na to konečně přišli. Hmm ušklíbla jsem se. 6 jsem zvládli jdeme na 7. Teď už to šlo snadněji. Když se mi podařilo 8 klonu šípů, které byli přesně takové, jak si sensei představovala, odvolala jsem klony. Chvíli si odpočinu a budu pokračovat, povzdechla jsem si. Rozlídla jsem se po ostatnich jak jim to jde. Sestra už byla s léčením na dobré cestě a Yusuke už vytvořil klon.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 9:39 pm

U Miyi

Prikývla som pretože som videla ako ju ten tréning "zmohol" tsche, nakoniec to zvládla. snáď si nebude myslieť že o nej budem uvažovať nejak inak. Pomyslela som si trocha ironicky a po tom som sa rozplynula, očividne už Miya nepotrebovala k tréningu môj klon.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4922
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 9:45 pm

Yusuke Hibiki

No jasne ďakujem teda.Moja súčasť čo ? pozrel som na klon ktorý som akurát vytvoril. Hmm je kámo vieš načo myslím ? zazeral som na klon a snažil sa sním pohnúť.No jasne je tupý a nič nespraví .To nebude dobrý kage bushin. Tak zase do práce.Klony som vytváral jak blázon no žiaden nebol ten pravý.Akosi neposlúchali a nehýbali sa.Po hŕstke klonov sa objavil jeden čo sa aj pohol.Ochh super. Toto je aký pokrok. Vyzerá že vie čo chcem. Vytiahol som kunai a myslel som nato aby to klon spravil tiež.Bolo vidno že sa o to pokúša no nieje to stále ono.Kunai som hodil doňho a rozplynul sa. Hneď som sa začal plne sústrediť na ďalší klon a pomaly zložil pečate. Vytvoril som klon a myslel nato aby vytiahol kunai.Klon ho vytiahol presne ako som si predstavil. Hah konečne dobrý pokrok.Postavil som sa a vytiahol kunai tak isto.Zaútočil som na klon no nevydržal to a zmizol.Ešte to chce trošku vylepšiť aby to aspoň vykryl a budem celkom spokojný Maximálne som sa sústredil na ďalší klon a vytvoril ho.Tak dúfam že to tento zvládne.Konečne vyzerá byť ako kage bushin.Zase sme obaja vytiahli kunaie a zaútočil som.Klon priamy útok ako tak vykryl a nezmizol.Výborne povedal som si.Samozrejme som klon kopol a rozplynul sa.To bolo celkom dobré ešte ich vytvoriť viacero a bude to fajn.To určite znamená použiť viac chakry no tu už asi nemám.Som celkom unavený klony dajú zabrať ako vidím.Čo myslíte sensei jeto celkom dobré nie ? povedal som z úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 10:43 pm

U Hibikiho

Tsche.. nemysli si o sebe tolko. Povedala senseika a pretrela si oči, nezabudni že klon je len 30% tvojej sily, teda ešte to že sa pod silnejším nárazom rozpadne. Hovorila som a po chvíľke som sa len uškrnula, po tom som sa jednoducho rozpadla na dym.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 10:53 pm

Isayama Kiyoko
Sensei mi podala čakrovou pilulku. Začervenala jsem se a potichu jsem řekla. Děkuju se-sensei. Vzala jsem si od ní pilulku a spolkla jí. Cítila jsem, jak se mi vrací čakra. Dobře teď bych to už měla zvládnout. Pomyslela jsem si a rozhlídla jsem se jak jsou na tom ostatní. Miya už byla s tréninkem skoro u konce a Yusuke bojoval s klonem což mohlo znamenat jenom to, že už to taky skoro zvládl. Aaa to už jsou oba tak daleko? Tak jo musím zabrat. Soustředila jsem se jak nejlíp jsem dovedla na léčení a správné ovládání čakry. Soustředila jsem se tolik, že jsem přestala vnímat i okolní zvuky. Za chvilku se rána začala po okrajích trochu zacelovat, ale opravdu jenom trochu.To nestačí! Pomyslela jsem si a pustila jsem trochu víc čakry. Chvilku to vypadalo, že se nic nestalo ale potom pomalu přestalo krvácení. Bezva teď jde do té rány trochu víc vidět. Zaměřila jsem se nejdřív na vnitřní tkáň. Až bude v pořádku vnitřek budu se soustředit na kůži.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 11:07 pm

U Kiyoko

V kľude som sedela aby som ju svojími pohybmi moc neznervózňovala. To liečenie jej išlo čím ďalej tým lepšie, rana už začala vyzerať tiež o dosť lepšie, pomaly sa spojila aj vnútorná tkáň a o chvíľku za zacelila celá, aj cez chakra pilulku si však znova mohla pocítiť celkom veľký úbytok chakry. Takže, nakoniec si to zvládla heh, možno predsa len nie si úplne k ničomu. Povedala som tak aby to ostatný nepočuli, veď predsa len odo mňa dostať takúto pochvalu sa nečakalo ani na vianoce. Po tom som vstala a premerala som si malinkú tenkú jazvičku ktorá z rany ostala.

(troška to urýchlim dúfam že nevadí xD aj tak ste všetci v podstate zvládli svoje techniky, ešte dnes vám to pripíšem k charom ak bude čas Very Happy)

Tsukimia

Nakoniec som vstala a všetkých som zvolala k sebe, takže, myslím že dnešný tréning skončil, výsledok? stále ste len banda nevďačných geninov. Keďže tento tým ide zajtra ako ochranka ku Kazekagemu tak vás všetkých pozývam na rámen a bohužial to nesmiete odmietnuť, musíme tam niečo prebrať a to sa najlepšie robí pri jedle. Povedala som a pomaly zamierila do Sunagakure no sato.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4922
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 11:17 pm

Yusuke Hibiki

Sak dobre chápem. Jasné že sa musím ešte zlepšiť.Tsee že nemysli si o sebe toľko však som povedal celkom dobre, nie že je to užasne.Stále je len hnusná.Zrejme nieje šťastná stým ,že dostala team genínov čo nič nevedia.Dúfam že na nás bude aspoň občas milá.Asi jej musíme dokázať čo dokážeme.Jak myslí no ja pôjdem po svojom a budem stále trénovať.Jej nálada ma nerozhodí. povedal som si a usmial sa.Ešte nieje večer. Stále mám šancu sa zlepšiť a vytvoriť esšte viac klonov.Obzrel som sa.Zdá sa že Miya a Kiyoko sú natom asi tak isto ako ja.Ešte neskončili a dosť sa trápia.Som zvedavý na zajtrajšok, hlavne nato či vôbec pôjdem či nie.No to sa asi dozviem keď ukončím tréning. vystrel som sa a pozrel na oblohu.Po krátkych úvahách som sa zas pustil do kage bushin.Skúšal som prejsť na viacej klonov no stav mojej chakry mi to nedovoľoval. Sakra jeden klon je teraz môj limit.Akože to si mám ísť vypýtať chakrovu pilulku od senseiky ? sa mi to nezdá ako dobrý nápad. Určite bude mať iba pripomienky.Vtom som započul ako senseika prehovorila a pozvala nás na rámen.No aspoň niečo spraví dobre.Uff už som sa bál že si musím vypýtať pilulku. zasmial som sa a pristúpil bližšie...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 11:24 pm

/ -- postujeme Sunagakure
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 12:56 am

Isayama Kiyoko
Píííííípp…. Vzbudil mě zvuk budíku, který jsem zaklapla a rozhlídla jsem se po ještě ztemnělém pokoji. Nachystala jsem snídani , vzbudila jsem sestru, nasnídali jsme se a já si ještě jednou překontrolovala vybavení, než jsme vyrazili na místo. Když jsme tam dorazili nebylo nikoho vidět. Heh onee-chan kde jsou všichni?
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 7:44 pm

GM

Senseika sa objavila takmer v momente ako ste prišli na trénongivé pole, každému doporadia chytila hlavu a prešla vami vlastnou chakrou čím sa uistila že nie ste iba nejaký shinobi premenený pomocou Henge..

Kankuro

Objavil som sa kúsok ďalej a uškŕňal sa na Tsukimiu, ale no.. Tsuki-chan, nemyslíš si že to trocha prehánaš? stále sme v Sunagakure pochybujem že by prípadný nepriateľ išiel takto blízko, skôr sa bude skrývať niekde po ceste. Povedal takým trocha pobaveným hlasom a vedľa neho sa objavila ďalśia Kunoichi

Temari

Sate.. decká. Pozdravila potichu a premerala si tých geninov, ako ste sa mali ? odkedy sme sa naposledy videli? spýtala sa teraz už celkom milo a očividne sa s Tsukimiou navzájom ignorovali.

Gaara

Sedel som kúsok vedla a pohľad om upieral niekde do púšte, nič som nehovoril a ani som nejavil náznak že by som si nejakých príchodzích všimol.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 8:07 pm

Isayama Miya

Došly jsem na místo srazu. Objevila senseika a kontrolovala jestli sme to mi. No prosím, ikdyž je to trochu paranojdní. Pak se zjevili Kankuro, Temari a Gaara-sama. Dobré ráno Kazekage-dono, Kankuro-dono, Temari-san, pozdravila jsem s úsměvem. Až se vrátíme doučíte mě ten Fuusajin, Temari-san?
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 8:20 pm

Isayama Kiyoko
Když se objevila senseika, každého zkontrolovala jestli sme to my. Cítila jsem se celá nesvá když na mě chmatala. Potom se objevili Kankuro, Temari a Gaara. AAaa to je Kankuro-dono.Pořád je tak hezký Znervozněla jsem a cítila jsem jak červenám. Ee..no.. Dobrý den...Temari-san, Kazekage-sama, K...Kankuro-dono. podívala jsem se na Kankura, ale rychle jsem zase nervozně sklonila oči k zemi.Pak jsem si vzpomněla, že jsem nepozdravila senseiku. Otočila jsem se směrem k ní a řekla jsem. Dobrý den sensei.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 9:19 pm

Tsukimia

Heh.. gomene, ale bolo to nutné. Povedala som svojmu týmu a poriadne som sa vystrela, tak čo ? ste pripravený? zbalili ste si nejaké jedlo, a poprípade nejakú deku? obväzy? hmm? Kiyoko-chan máš ich nie? pýtala som sa a očividne to bola taká menšia kontrola "vybavenia" pred cestou.

Kankuro

Hmm sate sate, odpovedal som obom dievčatám no popravde som si ich moc nevšímal, po tom som si pomaly pomasíroval ruky a pozrel sa na Gaaru čo to tam tak furt zíza do blba. Tak čo? Gaara, myslíš že tam budú problémy? aby to nakoniec nedopadlo tak, že namiesto boja proti Akatsuki bude boj medzi dedinami. Povedal som vážne a rozhliadol som sa na obzor.

Temari
Hmm? chceš sa to doučiť? etoo.. neviem no, hee myslím že ťa tu Tsuki-san naučila jednu ktorá sa k tebe hodí viac, nie? spýtala som sa a podozrievavo som sa pozrela na Tsukimiu.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4922
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 11:27 pm

Yusuke Hibiki

Budík ma zobudil a ja som sa ihneď vyhrabal z postele.Vbehol som do kuchyne, najedol sa a šiel sa osprchovať.Obliekol som sa a zobral si vybavenie na cestu.Utekal som na miesto kde sa mám stretnúť a dobehol tesne za Kiyoko a Miyou.Ostatný tam už boli a mne bolo jasné že zrejme trošku meškám.Zastavil som pri dievčatách a zaradil sa.Dobrý deň Kazekage-sama Temari-san,Kankuro-dono,Sensei.Prepáčte za mierne zdržanie, ospravedlnujem sa. povedal som a uklonil sa.Uff celkom som to stihol...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 10:21 pm

Isayama Kiyoko
Senseika se nás vyptávala na vybavení. Enoo….Podívala jsem se na Kankura…..etooo…No…..ehm…Radši jsem sklonila oči zpátky k zemi.Etoo…Kankuro-dono je tak hezký..ee…já..Přišel Yusuke a omlouval se že přišel pozdě. Ahoj Yusuke. Pozdravila jsem ho a odpověděla jsem senseice. Ee..myslím, že mám všechno.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 10:26 pm

Isayama Miya
OK...Temari-san. Já požádám senseiku aby na mě dohlídla až to budu procvičovat.Usmála jsem se na Temari a pozdravila jsem Yusukeho. Zdar Katon-kun.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5516
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 10:53 pm

GM

Všetci odzdravili Hibikimu a ďalej medzi sebou niečo začali riešiť až na vašu senseiku. Tá sa trocha zo starosťami čo u nej nebolo moc bežné pozrela na vás a po tom sa chytila za hlavu, Kazekage-sama, vážne je nutné ... aby s nami išli? bojím sa že by to nemuseli prežiť, sami viete že po vás idú nie zrovna slabý shinobi. Povedala som utrápene no očividne ma Gaara ignoroval a len sa ďalej pozeral na oblohu pri čom mi Kankuro s Temari niečo hovorili.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 9:28 pm

Isayama Miya

Když přišel Yusuke, všichni ho pozdravili a dal se bavili. V sensei povídá Kazakagemu Kazekage-sama, vážne je nutné ... aby s nami išli? bojím sa že by to nemuseli prežiť. Fakt fajn vůbec nám nevěři, dost pochybuju, že se o nás bojí. Sensei, poviností shinobi ze suny je přece chránit Kazekageho-sama vlastním životem. Proč by to pro nás nemělo platit? Protože jsem slabý? A jak zesílíme když nebudeme bojovat? Možná máte pravdu, možná nemá smysl brát sebou tým, kterému jeho sensei nevěři. Už jsem se neusmívala, jen sem se dívala sensei do oči.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 2 / týmu 2   Tréningové pole č. 2 / týmu 2 - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 2 / týmu 2
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole č. 3 /týmu 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: