Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 okolie /smer Konoha

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:04 pm

First topic message reminder :

Po tejto ceste sa dá dostať z Konohy priamo do Tetsu no Kuni, všade je sneh a aj stromy, niekoľko skál a hôr na obzore a celkom vela miest kde by sa dalo skryť a nepozorovane špehovať svoje okolie.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 12:13 am

Keiko Lysea

Jakmile jsem složila svitek,stoupla jsem si,ale to mě najednou Kakashi-sama chytil za oblečnení a praštil se mnou o strom.Ksoo co t... Nedořekla jsem a nechápavě se na Hokageho podívala,když mě zvedal na úroveň svojí výšky a díval se na mě svým Sharinganem. Identifikuj sa. Povedz mi aký je účel našej misie? Řekla vážně Kakashi a nespouštěl ze mě svým Sharinganem pohled. Ksoo Kakashi-sama co to děláte? Okamžitě mě pusťte...Co do vás vjelo Hokage-sama? Jsem Keiko Lysea a jdeme na sraz kage...Pusťe mě na zem,nejsem žádná panenka sakra...Okřikovala jsem Kakashiho,protože jsem netušila co ho to popadlo a snažila se nějak vykroutit ze jeho sevření...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 5:40 pm

Hokage

Kakashi nedbal na jej slová a nepúšťal ani trochu a okom ani nežmurkol ako ju sledoval.,, Aký je cieľ tvojej misie?" spýtal sa nekompromisne no tentoraz zmenil formu otázky a čakal na jej reakciu no odpoveď bola dôležitejšia.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 8:04 pm

GM

Kakashi si mohol všimnúť techniku, vlastne to bola skôr stopa v očiach Keiko od Sharinganu Madari, to mohlo znamenať viac vecí, nevidel u nej ale žiadnu techniku no vďaka tomuto si mohol byť istý že si Madara Keiko buď označil, alebo pekne prehliadol a vytiahol z nej všetko čo by mohol považovať za podstatné.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 10:18 pm

Keiko Lysea

Aký je cieľ tvojej misie? Zase se zeptal Hokage-sama takovým zvláštním tónem v hlasu. Sakra vysvětlíte mi co se tu děje? Jak mam asi vědět jaký je cíl mojí mise?! Jdeme na sraz Kage,to je všechno co vím! A už mě pusťte na zem! Sai-sensei,Shikamaru-kun pomozte! Křičela jsem na Kakashiho a rukama se ho snažila od sebe odstrčit,pořád mě držel jako nějakého svého nepřítele.Nechápala jsem a moje důvěra k Hokagemu začínala pomalu mizet...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 10:23 pm

Hokage

Kakashi si vôbec Keikin krik nevšímal no sledoval striedavo jej obe oči.,, Je ajsne vidieť zásah Sharinganu." prebehlo mu hlavou.,, No nevyzerá to nebezpečne. Žiadne silné genjutsu alebo pečať, aspoň dúfam." pomyslel si a zodvihol rolničku ktorú mal pripnutú na boku. Ľavú ruku dvihol priamo pred Keikinu tvár tak aby ju videla a jemne ňou zatriasol aby vydala menší zvonivý zvuk. Potom dvoma prstami jemn ťukol do čela no vložil do toho trochu chakry. Rolničku vloži Keiko do vrecka.,, Tú rolničku si nechaj." zašepkal a opatrne ju pustil a klobúk si zase zložil aby mu zakrýval Sharingan.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 10:38 pm

Keiko Lysea

Kakashi-sama na mě pořád tak divně zíral a mě už tyhle hry přestávaly bavit.Najednou si Hokage vzal rolničku,kterou měl připlou na boku a začal mi s ní mávat před obličejem. Heh,a co má být jako tohle?! Zeptala jsem se dost nechápavě a podivně se dívala na tu rolničku.Potom mi Kakashi ťukl dvěma prsty na čelo a to už jsem vůbec nechápala,ale to už mi zase dával ten zvonek do kapsy. Tú rolničku si nechaj. Tak to prrr Kakashi-sama,já nechci žádnou rolničku u sebe. Co jsem?! Vyštrachala jsem zvoneček a vrátila ji Hokagemu do ruky. Postarám se o sebe sama,nepotřebuji žádnou rolničku!... Odcekla jsem Kakashimu a trochu si rovnala oblečení...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 10:44 pm

Hokage

Kakashi zastavil pred Keiko a cítil ako mu dala rolničku.,, Takže začnem." povzdychol si.,, Takže sa ti práve v hlave hrabal najmocnejší shinobi na svete ktorý dokáže zabíjať pohľadom nehovoriac, že pod svojim velením má extrémne silných Nukeninov a svojich špehov má všade." začala Kakashi.,, V tvojich očiach badať vonkajší zásah Sharinganu no nie som Uchiha aby som to rozlíšil." dodal a nadýchol sa.,, Na čelo som ti ťukol aby som z teba sňal genjutsu ak nejaké máš a ak ide o tú roličku." zdôraznil.,, Je v nej pečať, rovnako ako v tej čo má Naruto, pre jeho dobro." povzdychol si.,, Nechcem aby ťa Madara zneužil na svoje plány, preto som ti dal maximálnu ochranu ako sa dá." dopovedal.,, Chápeš?" spýtal sa jej a vrátil jej tú rolničku.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 11:11 pm

Keiko Lysea

Takže začnem. Co? To mě chce poučovat,hmm tak si něco poslechneme... Takže sa ti práve v hlave hrabal najmocnejší shinobi na svete ktorý dokáže zabíjať pohľadom nehovoriac, že pod svojim velením má extrémne silných Nukeninov a svojich špehov má všade.V tvojich očiach badať vonkajší zásah Sharinganu no nie som Uchiha aby som to rozlíšil.Na čelo som ti ťukol aby som z teba sňal genjutsu ak nejaké máš a ak ide o tú roličku.Je v nej pečať, rovnako ako v tej čo má Naruto, pre jeho dobro.Nechcem aby ťa Madara zneužil na svoje plány, preto som ti dal maximálnu ochranu ako sa dá.Chápeš?" Ehm,takže mám v sobě něco od Madari? Tak to jsem asi nebezpečná pro tuhle misi,myslím že nejlepší bude,když se od vás budu držet dál a nebudu chodit poblíž vás...Přeci jenom ani já sama nevím co v sobě mám a nechci nějak ohrozit ani Vás ani Senseie nebo Shikamara-kun. Možná by bylo nejlepší kdybych se odpojila z cesty,tak by Madara nic nezjistil...No a když tak moc trváte na té rolničce,tak dobře... Povzdychla jsem si. Ale nebudu ji mít u sebe dlouho,hned jak bude nepotřebná tak půjde pryč.. Otráveně jsem vrátila rolničku zpět do kapsy a poohlížela se po Saiovi-sensei a Shikamarovi-kun...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 11:15 pm

Hokage

,, O misiu sa báť nemusíš." pokrútil hlavou.,, Predsa len ak by ťa niekto ovládadol alebo si začala prejavovať nebezpečné správanie či by ťa ovládla cudzia chakra tá rolnička do teba vrazí asi tak 10.000 voltov a to ti hovorím tak skoro zo zeme nevstaneš a nie to aby si ohrozila misiu." pousmial sa Kakashi.,, Takže ak nechceš kompletnú paralýzu tak tú rolničku nezahadzuj aby si nemyslela, že si pod niečím velením." pokrčil ramenami.,, Oni obaja nás sledujú takže hľadať ich nemusíme." dodal a pokojne kráčal na zraz.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 12:22 am

Keiko Lysea

Predsa len ak by ťa niekto ovládadol alebo si začala prejavovať nebezpečné správanie či by ťa ovládla cudzia chakra tá rolnička do teba vrazí asi tak 10.000 voltov a to ti hovorím tak skoro zo zeme nevstaneš a nie to aby si ohrozila misiu. Heh... To jediné ze mě vypadlo a já nahodila takový hodně zvláštní úsměv. Takže ak nechceš kompletnú paralýzu tak tú rolničku nezahadzuj aby si nemyslela, že si pod niečím velením.Oni obaja nás sledujú takže hľadať ich nemusíme. Ehm,budu o tom přemýšlet...A proč nás sledují,to nemůžou jít s námi ? Zeptala jsem se a rozhlížela se jestli někde neuvidím ty dva,no nestihla jsem nic zahlédnout,jelikož Kakashi-sama se rozešel směrem na sraz a já měla co dělat abych s ním držela tempo...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 6:03 pm

Hokage

,, Pretože moment prekvapenia a nečakaný útok zo zálohy niekedy v niekoľkých sekundách rozhodne o živote a smrti, o víťazstve a prehre." odpovedal jej.,, Je lepšie ak Shikamaru so Saiom hliadkujú v okolí pretože nám čistia cestu a tak môžme bezpečne prechádzať bez toho aby sme boli niekým rušeným. A keď už tak aspoň to vyzerá, že si veľmi silná shinobi keď sama sprevádzaš Hokageho." pousmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 6:34 pm

Keiko Lysea

Pretože moment prekvapenia a nečakaný útok zo zálohy niekedy v niekoľkých sekundách rozhodne o živote a smrti, o víťazstve a prehre.Je lepšie ak Shikamaru so Saiom hliadkujú v okolí pretože nám čistia cestu a tak môžme bezpečne prechádzať bez toho aby sme boli niekým rušeným.A keď už tak aspoň to vyzerá, že si veľmi silná shinobi keď sama sprevádzaš Hokageho. Ehm,může vypadat,ale stejně nejsem dost silná na to vás chránit.Kakashi-sama stejně jsem chtěla vědět...Proč jste mě dal do týmu se Saiem-sensei,na začátku cesty jste řikal,že jste mě k němu dal z dobrého důvodu.Proč tedy mě a Saie-sensei? Zeptala jsem se a dívala se na Kakashiho-sama,který se pořád smál...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 7:00 pm

Hokage

,, Presne tak, mal som dôvod." zašepkal a nadýchol sa.,, Môj dôvod bol prostý a jednoduchý." prehovoril nahlas.,, Ste tak diametrálne odlišný, že sa nečakane príliš dobre dopĺňate a preto ste obaja v tíme." pousmial sa Kakashi a čakal ako na to zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 7:18 pm

Keiko Lysea

Môj dôvod bol prostý a jednoduchý.Ste tak diametrálne odlišný, že sa nečakane príliš dobre dopĺňate a preto ste obaja v tíme. Heh....Jsme tak odlišní až to není zdravé,no jediné co máme společné jsou Sumi techniky,ale my a doplňovat se? Kakashi-sama to byl asi vtip...A no ehm,chtěla bych příklad toho kde se doplňujeme,jelikož nemůžu přijít ani na jeden... Přemýšlela jsem v duchu co máme asi tak společné a občasně se zadívala na oblohu...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 7:45 pm

Hokage

,, Vo svete shinobi nedostaneš nič zadarmo." pousmial sa Kakashi.,, Ak niečo chceš získať alebo vedieť musíš na väčšinu vecí prísť sama." podotkol.,, Svoj dôvod som mal a povedal som ti ho. Ako si to interpretuješ je len a len na tebe. Možno uhádneš správne alebo nie. Ale ver, že raz. Časom prídeš na to v čom sa doplňujete a potom sa na tom budeš smiať." dopovedal.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 8:13 pm

Keiko Lysea

Vo svete shinobi nedostaneš nič zadarmo.Ak niečo chceš získať alebo vedieť musíš na väčšinu vecí prísť sama.Svoj dôvod som mal a povedal som ti ho. Ako si to interpretuješ je len a len na tebe. Možno uhádneš správne alebo nie. Ale ver, že raz. Časom prídeš na to v čom sa doplňujete a potom sa na tom budeš smiať. Ehm,tak to děkuju no Kakashi-sama....Já na hádanky moc nejsem,takže tohle nikdy nerozluštim...A kdy už tam budeme,tohle chození mě jednou zabije... Řekla jsem znuděně a koukala na zem,najednou mě jakoby něco bodlo do hlavy.Rychle jsem se jednou rukou chytla za čelo a pevně ho stiskla. Ksoo,zrovna teď mě musí rozbolet hlava..No tak to je super... Po chvilce bolest ustala a já dala ruku dolu...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5300
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 9:01 pm

Hokage

,, Ja som nepovedal, že to musíš rozlúštiť dnes." pousmial sa Kakashi.,, Máš na to predsa celé roky, celý život aby si na to postupne prišla." povzbudil ju a otočil sa k nej.,, Trpezlivosť ruže prináša." zašepkal potichu a rozbehol sa.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5359
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 9:28 pm

Keiko Lysea

Ja som nepovedal, že to musíš rozlúštiť dnes.Máš na to predsa celé roky, celý život aby si na to postupne prišla. Hmm... To jediné ze mě vylezlo,znuděně jsem se dívala na nebe a pomalu šla za Hokagem-sama. Trpezlivosť ruže prináša. Zašeptal Kakashi,takže jsem skoro nic neslyšela,když jsem se loudala kousek za ním,no najednou se Hokage-sama rozeběhl a já musela přidat na tempu. Ksoo,Kakashi-sama počkejte na mě... Houkla jsem na Kakashiho a rozeběhla se taky,abych s ním aspoň udržela tempo...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5515
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 12:46 pm

Po niekoľko hodín cesty ste sa dostali do zasneženej krajiny kde bola riadna kosa, ako prvé ste narazili na niekoľkých samurajov ktorý sprvu vytiahli katany a namierili ich na vás no keď spoznali že ste z Konohagakure no sato tak ich zasunuli a pokynuli vám aby ste ich následovali do Tetsu no Kuni.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





okolie /smer Konoha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
okolie /smer Konoha
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» okolie /smer Kirigakure
» okolie /smer Kumogakure
» okolie /smer Sunagakure
» okolie /smer Iwagakure
» Konoha ne ostatní ano

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Okolní svět :: Tetsu no Kuni-
Přejdi na: