Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Oblačná (Kumo)

Goto down 
+12
Adopter
Tajnalili
Terezínek
Andy-chan
lucinka8
Nerííí
Velomaru
Sauron the Great
keliska123
Ero-sama
Miya
DreefiCZ
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5037
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 10:45 pm

Všichni ninjové byli svoláni na nádvoří před Raikageho budovou.Na nádvoří stál Raikage spolu s dvěma dalšími ninji.

Hra:Země Blesku
Raikage shání tým který půjde s ním jako doprovod na velkou schůzi všech pěti Kage.Je velice netrpělivý a hodlá vyrazit o den dříve než je sraz domluven.Potřebuje co nejdřív informace o svém ztraceném bratru Jinchuurikim KillerBeem. Dohled nad vesnicí která momentálně skvěle prosperuje předává Daruiovi.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 10:52 pm

Daisuke Yuki
Přišla jsem na nádvoří, postavila se doprostřed a čekala na další povely.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 11:04 pm

Tasuri Ikumo

Bylo krásné ráno ostatně jako obvikle v tuto roční dobu.Ležím ještě v postely a pomalu se chystám vstát.Ale řeknu si : No co už ještě pár minut mě nezabije.Když jsem se konečně odhodlal vstát tak jsem pomalým krokem došel do koupelny kde jsem si dal horkou sprchu a vykonal ranní higyenu.Potom jsem se šel obléct a nasnídat.Měl jsem tu můj oblíbený miso ramen který mi vždycky pomůže do těžkého dne.Chystám se už konečně vyjít z domu když v tom slyším jak na mě křičí můj soused že zaslechl, že se všichni ninjové mají dostavit na nádvoří před budovu Raikageho.Pomyslel jsem si :Co se asi tak mohlo stát že nás tak narychlo volají.Ale nevěnoval jsem tomu moc pozornosti a volným krokem jsem došel až k Raikageho budově.Vyděl jsem tam Raikageho-sama společně s dvěma dalšími ninjy které jsem neznal.Posadil jsem se na zem a čekal jsem co se bude dít......
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 9:56 pm

Hayame Musoki

Přišla jsem na nádvoří, a pozdravila jsem děvče které tam stálo .. "ahojky" Smile



-Prosím piš nad textem název postavy jako to dělají jiní hráči,aby byl přehled.Díky.


Naposledy upravil keliska123 dne Tue Feb 08, 2011 10:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 10:40 pm

Kagami Nadare

Vstal skoro ráno pretože chcel ešte stihnúť rannú rozcvičku s tréningom. Býval na najvyššom poschodí budovy s veľkými bytmi. Vstal z postele, umyl si zuby a obliekol sa. Vyšiel von na terasu na budove kde mal svoje vlastné malé miesto na tréning. Stlačil tlačítko a vysunulo sa šesť figurín zo zeme. Rozbehol sa do ich stredu a vyskočil do vzduchu a urobil salto. Vo vzduchu urobil techniku a smerom od neho zasiahli každú figurínu kryštálové shurikeny. Dopadol na zem a v tej chvíli urobil dva šesť klonov. Každému z nich sa na obidvoch rukách objavili kryštálové čepele a zaútočili na figuríny. Keď sa k nim dostali čepelami odsekli figurínam hlavy a vyparili sa. Potom Kagami poskladal pečate a jedna z figurín sa zmenila na kryštálového draka ktorý sa zdvihol do vzduchu a treskol na zem presne do stredu kruhu kde pár sekúnd pred tým stál Kagami ktorý saltom dozadu uskočil z kruhu cez prázdne miesto ktoré zostalo po premenenej figuríne. Keď drak narazil na zem roztrieštil sa a veľké kusy kryštálu rozmlátili figuríny úplne. Kagami sa usmial a zišiel späť do bytu. Tu si dal sprchu a prezliekol sa. Vyšiel z bytu na chodbu a zišiel výťahom dole. Vyšiel na ulicu a pozrel na oblohu. Bolo ako je v Kumogakure obvyklé - zamračené. Prišiel na miesto určenia a postavil sa medzi ostatných.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5037
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 11:15 pm

Raikage

Začali se schromažďovat ninjové.Byl nejlepší čas promluvit.Ehm...Nechal jsem vás svolat,protože se brzy bude konat sraz Pěti Kage,na který vyrazím co nejdřívě,a samozřejmě potřebuji doprovod zkušených ninjů.Takže teď,utvořte si týmy po třech,pak přijďte ke mě a podstoupíte zkoušku,která rozhodne zda půjdete semnou nebo ne,ostatní týmy se pak rozdělí na mise. Dopověděl jsem s vážným výrazem ve tváři a pak jsem čekal na přicházející týmy.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 11:22 pm

Hayame Musoki

Na nádvoří nás stálo málo, nedokázali jsme se rozdělit do trojic.. byli jsme jen dvě. A tak jsme čekali na další ninji.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 11:40 pm

Tasuri Ikumo

Když jsem slyšel projev Raikageho-sama jediné na co jsem myslel je že se musím na ten sraz kagů dostat a tím dokázat že jsem právoplatným ninjou skryté oblačné.Ale první věc kterou jsem musel udělat je : získat tým a úspěšně složit zkoušku.Viděl jsem malé skupinky ninjů ale styděl jsem se jít za nějakou a zeptat se jestli by sme neutvořili tým a tak jsem jen čekal jestli ke mě náhodou nikdo nepřijde.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 12:27 am

Daisuke Yuki
Přišla ke mně černo-bíla holky zřejmě s úmyslem se seznámit. Pozdravila mě, a tak jsem ji odpověděla: Ahoj! Můj hlas zněl jako závan ledového větru. Dál jsem si ji nevšímala a rozhlédla se po ostatních co přišli. Zatím tu byl jen nějací blonďáci. Raikage nás vyzval k utvoření týmu a jeden z blonďáků nasadil výraz, který svědčil o tom, že se hodlá probojovat do ochranky na sraz. Mě to nějak nezajímalo. Na ochranu Raikageho nejsem dost silná, nehledě na to, že představa týmu a kamarádění se mi je taky proti srsti.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5037
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 12:29 am

Araki Naito

Bylo ráno jako každé jiné,vstal jsem,oblékl se,vykonal ranní hygienu a nakonec jsem se nasnídal,pak jsem vyšel z bytu a vydal se na nádvoří před Raikageho budovu,přišel jsem akorát na Raikageho proslov,měli jsme si vytvořit tříčlenné týmy.Viděl jsem nějakého ninju,který stál na místě opuštěný(Tasuri).No vydal jsem se za ním,přišel jsem k němu a pozdravil jsem.Ahoj,já jsem Araki Naito,ty asi taky nemáš tým že? Budeme spolu? Řekl jsem mu přátelsky a s úsměvem.


Naposledy upravil @DreefiCZ@ dne Wed Feb 09, 2011 12:51 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 12:38 am

Tasuri Ikumo

Seděl jsem už několik desítek minut na stejném místě ale vůbec jsem si neuvěmoval jak ten čas plyne.Pomalu se začínaly tvořit první týmy když v tom za mnou přišel mě dosud neznámí ninja.Pozdravil mě a představil se mi.Já mu na to s úsměvem na rtech odpověděl : Ahoj já se jmenuji Tasuri Ikumo.A jelikož získat tým byl můj úkol číslo jedna a navíc ten kluk vypadal celekm příjemně soudil sem že bude nejlepší volbou souhlasit s jeho nabídkou že společně utvoříme tým.Jen jsem mu naznačil fakt že potřebujeme ještě třetí osobu do týmu protože ve dvou nebudeme mít moc šancí......
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 3:12 pm

Hayame Musoki

Jen tak jsem tam stála a koukala jak se tvoří skupiny. Najednou jsem si všimla dvou kluků kteří stali uprostřed nádvoří, scháněli někoho do trojice, stoupla jsem si vedle nich a řekla jsem "Ahoj.. můžu se k vám přidat ? Smile " a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 4:15 pm

Kagami Nadare

Pomaly si premeral postupne každého ninju z celého námestia. Všetci vyzerajú slabo.. hm.. Napokon prišiel ku malej skupinke dvoch ninjov (Tasuri a Araki) a premeral si ich obidvoch očami.
"Ehm... tým?" povedal potichu a pozeral pritom jednému z nich (Araki) priamo do očí.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5037
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 4:32 pm

Araki Naito

Přišel nějaký ninja,který asi taky neměl tým,tak mě hned napadlo jestli nebude s námi.Zdar,nechceš být s námi v týmu? Zeptal jsem se ho přátelsky a s úsměvem,pak jsem čekal na jeho odpověď,přitom jsem se mu také koukal do očí.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 5:19 pm

Hayame Musoki

Tasuri a Araki.... Ti dva ninjové mě totálně ignorovali, chtěli mezi sebe vzít jiného ninju (Kagami) a ani mi neodpověděli."A to si říkaj "Gentlmeni" .Vlepila jsem jim facku a sedla jsem si daleko od nich !
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 5:57 pm

Daisuke Yuki
Všimla jsem si jak ta černo-bíla holka skvostně vrazila facku těm klukům, celkem mě to pobavilo. Jelikož mi nic jiného, než se dát s někým do týmu nezbude, došla jsem za ni (Hayame) Nechtěla by si se dát do týmu semnou ? Řekla jsem. Nejradši bych zůstala sama, ale to není možné.Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 6:18 pm

Hayame Musoki

Přišla ke mě holka kterou jsem předtím pozdravila a zeptala se mě jestli bych nechtěla s ní do týmu. Byla docela nepříjemná ale co mi zbývalo, přikývla jsem Ano. Ale řekla jsem.. " Ve dvou nám to asi moc nepůjde, potřebujeme ještě někoho třetího".
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 8:00 pm

Tasuri Ikumo

Byl jsem stále mimo z té facky kterou jsem dostal a pořád mi nějak nedocházelo za co jsem jí vlastně dostal.Rychle jsem se zvedl ze země a běžel jsem za tou dívkou abych si to sní vyjasnil a případně se jí i omluvil.Když jsem k ní doběhl viděl jsem jak se baví s jinou dívkou a tak jsem opatrně přistoupil a potichu se zeptal : Promiň že vás ruším v rozhovoru ale mohl bych si z tebou promluvit?řekl jsem s přátelským usměvem na rtech......
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5037
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 8:30 pm

Araki Naito

Dostal jsem facku od nějaký holky,a ani jsem nevěděl za co,ale neřešil jsem to,jen jsem tak stál,a koukal na oblohu,a ignoroval jsem okolní svět.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 9:26 pm

Malao Miraku


Probudil jsem se. Opláchl svěží vodou,oblékl,splnil hygienu a nasnídal se. Po té jsem si dal kopí na záda za šerpu a vyrazil na shromáždění.Jakmile jsem byl na místě porozhlédl jsem se po ostatních. Zatím jich tu moc nebylo.Uviděl jsem Dvě pěkné kunoichi a jednoho ninju který očividně chtěl něco říct jedné z nich. Šel jsem za nimy a pozdravil.Zdravím můžu se zapojit do hovoru? Já jsem Malao Miraku těší mě.řekl jsem a usmál se na dvě kunoichi.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 9:40 pm

Daisuke Yuki
Přišel k nám kluk a oslovil tu holku. A hned na to přišel další, představil se a chtěl si povídat. No naštěstí to vypadalo, že ne semnou, ale s nimi. Poodstoupila jsem od skupiny a čekala co bude dál. Jako vždy jsem nestala o možnost povídat si s někým. Proč taky, pomyslela jsem si, nejsem ani silná ani zajímavá tak proč ztrácet čas.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 9:47 pm

Hayame Musoki

Byla jsem tak naštvaná že sem nedokázala ani mluvit. Ale najednou ke mě přišel ten kluk (Tasuri), kterému jsem před chvíli dala facku.Požádal abych mu vysvětlila proč jsem mu jí vlastně dala, nevím proč bylo to sice divné ale rozplakala jsem se, a řekla jsem ..Moc se ti omlouvám ale když já sem k vám přišla a poprosila jestli můžu s vámi do skupiny, a vy nic , najednou tam přišel ten cizí kluk a vy jste ho hned vzali. A přitom jsem se mu koukala do očí.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 10:25 pm

Malao Miraku


Jedna z nich se otočila a odpovídala tomu ninjovi. A druhá se trochu odsunula stranou.Mluvím i k tobě.řekl jsem jí a povzbudivě se na ni usmál.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 10:36 pm

Daisuke Yuki
Tohle je peklo, pomyslela jsem si, moje týmová kolegyně se rozplakala a ten kluk se otočil na mě. Nejradši bych se otočila a odešla, ale rodiče by se zlobily. Sebrala jsem veškerou silu a zeptala se toho kluka: Nechceš být s námi v týmu? A rukou udělala pohyb směrem k ní. Nejspíš sem bych měla něco udělat i pro ni, ale už toho přátelení bylo dneska fakt moc.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 10:38 pm

Hayame Musoki

Zdálo se že jsem toho ninju zaskočila, přemýšlel ... Najednou jsem si všimla toho kluka (Malao) ... Otočila jsem se na něj a řekla jen Ahoj ... Po té jsem se zase otočila na Tasuri a čekala dál než mi odpoví.


Naposledy upravil keliska123 dne Wed Feb 09, 2011 11:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblačná (Kumo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblačná (Kumo)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 12Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Země Blesku-
Přejdi na: