Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Oblačná (Kumo)

Goto down 
+12
Adopter
Tajnalili
Terezínek
Andy-chan
lucinka8
Nerííí
Velomaru
Sauron the Great
keliska123
Ero-sama
Miya
DreefiCZ
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5037
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 10:45 pm

First topic message reminder :

Všichni ninjové byli svoláni na nádvoří před Raikageho budovou.Na nádvoří stál Raikage spolu s dvěma dalšími ninji.

Hra:Země Blesku
Raikage shání tým který půjde s ním jako doprovod na velkou schůzi všech pěti Kage.Je velice netrpělivý a hodlá vyrazit o den dříve než je sraz domluven.Potřebuje co nejdřív informace o svém ztraceném bratru Jinchuurikim KillerBeem. Dohled nad vesnicí která momentálně skvěle prosperuje předává Daruiovi.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 9:30 pm

Tasuri Ikumo

Začínal jsem být celkem netrpělivý protože už jsme tu byli dost dlouho ale stále se nic moc nedělo.Koukám se kolem sebe a vidím jak se začínají tvořit malé týmy a přemýšlím o tom jak jsou asi ti ninjové silní.Vypadá to na velkou konkurenci.Řekl jsem si potichu sám pro sebe.Najednou jsem si všiml dívky která málem spadla ze stromu.Zatajil se mi při tom pohledu dech ale když jsem vyděl jak to zvládla jen mě to utvrdilo v tom že tu jsou dobří ninjové kteří mají dobré reflexy a proto se budu muset hodně snažit abych se stal dobrým shinoby.Odešel jsem kousek dál kde bylo několik stromů ,posadil se na trávu a zády se opřel o jeden strom .Vítr příjemně foukal a já potichu řekl: Doufám že na mě budete hrdí.Při tom jsem otevřel medailonek na krku kde byla fotka s mími rodiči.Jednou na mě doufám budete hodně hrdí.Zopakoval jsem si ještě jednou.A zaklapl jsem medailonek.Schoval jsem si ho zpět za tričko, dal si ruce za hlavu a zavřel oči.Nechtělo se mi spát jen sem nechal hlavou protékat myšlenky.........
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 9:34 pm

Hayame Musoki

Znovu jsem se porozhlédla kolem sebe, a povzdechla jsem si.Ach ten Tasuri vypadá docela dobře. Zaculila jsem se na něj a otočila se zpět k Hasumi a Kagamimu.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 9:44 pm

Malao Miraku


Začal jsem se nudit a tak jsme s edíval po ostatních,bylo tu pár ninjů každý vypadal svým způsobem silný. Alesponˇ nebude nuda. Podíval jsem se na toho ninju co mluvil s jednou z mého týmu a po té poodešel pod stín stromu.Nevypadalo to že by spal a tak jsem šel za ním. Ahoj,nerad ruším ale nevím jak ty ale já se děsně nudím.Nedal by jsi si se mnou přátelský souboj jen se zbraněmi? Žádné techniky,ale jen takové šermování.Mimochodem já jsem Malao,Malao Miraku.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 9:58 pm

Tasuri Ikumo

Přišel ke mě ninja a nabídl mi přátelský souboj.Vypadal dost silně ale jelikož jsem neměl nic na prácy a to čekání bylo tak dlouhé řekl jsem mu : Tak pokud pro tebe nebudou moje chakrové dýky moc velký problém tak klidně můžeme.Řekl jsem trochu drze ale stále s úsměvem.Tak tedy pojď za mnou, támhle je malý palouček kde si klidně můžeme ten souboj dát.Řekl jsem a ukázal na menší palouk který byl asi 30 metrů od místa kde jsem právě seděl.Došly jsme na palouk a já si vytáhl své dýky a postavil se do bojové postavy.Tak můžeme začít ?Jo a ještě jedna věc, Já jsem Ikumo...Tasuri Ikumo.....
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 10:07 pm

Kagami Nadare

"Ehm.. ahoj. Ja som Kagami" povedal na svoju povahu až príliš vela slov no povedal ich veľmi rýchlo a dúfal že to bude stačiť na celú konverzáciu. Bude toto tá tretia do týmu? V tom prípade by som sa s ňou mal asi začať rozprávať.. radšej ešte počkám.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 10:17 pm

Malao Miraku

K mé radosti výzvu přijal a choval se přátelsky.Rád tě poznávám. Nezapomenˇ žádné techniky a ani probíjení chakrou.Usmál jsem se na něj a širokým rozmachem jsem vytasil své kopí. Můžeme začítřekl jsem s úsměvem a postavil se do svého oblíbeného postoje. Natáhl jsem nohu směrem k němu na zem a druhou jsem pokrčil na místě. Kopí jsem namířil trochu šikmo nad jeho hlavu a čekal až zareaguje Tasuri.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 10:17 pm

Hasumi Matsumo

Kagami se konečně rozhodl něco říct: "Ehm.. ahoj. Ja som Kagami" řekl Hayame. Otočila jsem se k němu a poplácala jsem ho po hlavě jako nějakého psa a řekla jsem "Hodnej Kagami..hodnej" Potom jsem se začala smát.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 10:26 pm

Kagami Nadare

Hasumi-chan? Otočil sa k nej a ukazovákom ju bodol do čela. Zasmial sa na jej výraze a chytil ju za obidve ruky. Pritiahol ju bližšie ku sebe tak že bola len zopár centimetrov od neho. Pritom jej pozeral svojimi prenikavo modrými očami priamo do jej očí.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 10:37 pm

Hasumi Matsumo

Dívala jsem se Kagamimu do očí a začala jsem se červenat Embarassed . Začala jsem se cítit divně a proto jsem se mu rychle vyprostila a poodešla od něj dva metry.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 10:41 pm

Kagami Nadare

Ach.. to som asi prehnal... ja blbec! Ako som si mohol namýšlať že... Rozmýšlal Kagami a pomalým krokom prišiel k Hasumi.
"Hasumi-chan, prosím neboj sa ma" povedal jej pozrel na ňu utrápeným pohľadom plným lútosti.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 10:42 pm

Tasuri Ikumo

Oba jsme stály v bojové pozicy a chvíli jsme se na sebe koukaly.Šáhl jsem po kunaii a rychle jsem ho po něm hodil.Jak jsem předpokládal snadno ho odrazil ale ta chvíle mi stačila k tomu abych se k němu přiblížil a pokusil se ho seknout dýkamy.Ale to se mi nepovedlo protože mě zablokoval svým kopím.JAk sme tam tak stály a tlačili na sebe řekl jsem mu :Jsi lepší než jsem čekal.A usmál jsem se na něj.......
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 10:50 pm

Hayame Musoki

Pořád se nic nedělo, začala jsem se nudit.Opatrně jsem si sedla do trávy a zasněla jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 11:09 pm

Hasumi Matsumo
"Hasumi-chan, prosím neboj sa ma" řekl Kagami. Stála jsem byla červená "Já se tě nebojim se" řekla jsem a otočila se k Kagamimu. "Musíme najít někoho třetího do teamu" řekla jsem. Už jsem zase začala chytat normální barvu. Potřebuji želé. Pomyslela jsem si a hned si vytvořila želé ve tvaru medvídka a začalo ho okusovat.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 11:18 pm

Kagami Nadare

Radšej túto tému už neriešil a len prikývol.
"Čo takto si dať cvičný súboj??? Očividne sa tu už nič neudeje..." povedal potichu a jeho hlas bol zase neutrálny ako vždy. Nahodil klasický lahostajný znudený výraz.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 11:22 pm

Hasami Matsumo
"Cvičný boj? Se mnou?" No proč ne tady je stejně nuda, ale nejsem vůbec silná takže to bude rychlý. "Proč ne řekla jsem, ale stejně to bude rychlý..v boji jsem úplně k ničemu" řekla jsem a usmála se na Kagamiho Smile
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5037
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 11:31 pm

Araki Naito

Jen jsem se na pár minut zakoukal,a možná už jsem byl zase bez týmu,tak jsem si sedl na nejbližší lavičku a koukal jestli někdo nepřijde,ale dál jsem se jenom nudil.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 12:32 am

Malao Miraku


Ty taky nejsi neschopný.Usmál jsem se na něj.Pojdˇme vyzkoušet jen naše zbraně co ty na to? Žádné kunaie shurikeny atd.Prostě jen naše zbraně se kterými to umíme nejlépe . řekl jsem a na důraz mých slov jsem trochu odskočil do zadu a máchl kopím v oblouku.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 2:07 pm

Tasuri Ikiumo (sry tohle je můj první souboj takže to nebude nic moc Wink )

Promiň za ten kunai.Řekl jsem mu, odskočil jsem od něj asi o dva a půl metru a zatočil si dýkami v ruce (takový to zatočení jak dělaj s kunaiem Very Happy) Vyběhl jsem proti Malaovy a asi metr před ním jsem vyskočil do vzduchu a udělal salto přez něj s účelem ho napadnout zezadu..........
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 5:08 pm

Kagami Nadare

Úsmev jej opätoval a ukázal na voľný priestor kúsok od námestia. Bol medzi dvoma vysokými budovami aké boli v kumo typické. Prešiel na miesto a postavil sa oproti Hasumi.
"Môžeš začať" povedal a stále sa milo usmieval.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 5:35 pm

Malao Miraku


Tasuri vyskočil a saltem mě chtěl přeskočit. Usmál jsem se a násadou kopí ho klepl do pozadí aby si dával větší pozor. Začalo to být velmi zajímavé a zábavné. Rozběhl jsem se proti Tasurimu a těsně před ním zastavil a máchl kopím v širokém oblouku který mířil na jeho rameno.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 8:33 pm

Tasuri Ikumo

Malao lehce odrazil můj pokus o to to sním skončit.Trochu mě to překvapilo.V hlavě mi problesklo jen jediné : To jsem opravdu tak slabý? Ale nedalo se nic dělat.Musel jsem rychle jednat protože jeho kopí se až nebezpečně rychle blížilo k mému rameni.Jen tak tak sem se stihl skrčit a jeho kopí mě minulo maximálně o 5 centimetrů.Využil jsem toho že jsem byl skrčený a podkosil mu nohy.Nechtěl jsem to sním skončit protože mě ten souboj celkem bavil a tak jsem jen odskočil o kousek dál a řekl mu : Vstávej, nebo se už vzdáváš ?Lehce jsem se na něj při tom usmál.Vypadal že ho tohle celkem nabudilo. Z jeho výrazu jsem si domyslel že nerad prohrává a tak jsem se radči přestal smát.Byl dost silný to jsem musel uznat ale síla není všechno.Čekal jsem až vstane aby mohl náš souboj pokračovat.Jediné na co jsem v tu chvíly myslel je to že musím být ostražitější jinak by mě mohl celkem snadno vyřídit.......
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 8:54 pm

Malao Miraku


nebyl jsem moc ostražitý a podkosil mi nohy. Nehodlal jsem se vzdát jenom proto že mi podrazil nohy. Vykopl jsme nohama do vzduchu a z lehu jsem skončil v pokrčeném postoji. Jak chceš pomyslel jsem si. Vzal jsem kopí a začal ho roztáčet a takto roztočené kopí jsem přehazoval nad hlavou za zády a z pravé ruky do levé a naopak. Přiskočil jsem k němu a když se kopí blížilo k jeho hlavě zastavil jsem a v pokrčeném postoji jsem mu Narazil ze steany pod koleno a volnou rukou dal ránu do hrudi otevřenou dlaní. Ninja skončil na zemi.Já se jen tak nevzdám a myslím že ty taky ne.Usmál jsem se na něj. A ukročil od něj a stoupl si do bojového postoje.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 9:32 pm

Tasuri Ikumo
Bylo mi jasné že jsem ho dost naštval.Ale nepočítal jsem stím že tak moc.Rychle se zvedl a za stálého točení kopím se přiblížil až ke mě.Myslel jsem si že to lehce odrazím ale překvapil mě tim že se skrčil a praštil mě pod koleno a aby to završil ještě mě praštil dlaní do břicha.Neustál jsem ten nápor a spadl jsem na zem.Trochu jsem zakašlal a pořádně nabral dech.Ale nabudila mě jeho věta ,,Já se jen tak nevzdám a myslím že ty taky ne´´.Zvedl jsem se a lehce se na něj usmál s větou : To si piš že se nevzdámSice mě ta rána bolela ale i tak jsem mu trochu výsměšně : To větší ránu dát neumíš ?A pořádně jsem se na něj usmál aby si myslel že jsem úplně v pořádku.Jenže opak byl pravdou.Bolelo mě to a jakože fakt hodně.Ale co už, pomyslel jsem si.Pokud nedokážu porazit tohodle kluka jak bych potom asi obstál na srazu kage?Jakmile jsem si to zopakoval podruhé postavil jsem se do bojové pozice s oběma dýkami v rukách.Čekal jsem na jakýkoliv jeho další pohyb.Chvíly se nic nedělo a tak sem vystartoval.Rychle jsem se rozeběhl a těsně před ním jsem zpomalil,jednou dýkou jsem zablokoval jeho kopí a druhou rukou jsem ho udeřil do břicha.Ale on tu ránu ustál a tak jsem odskočil kousek od něj a čekal jsem na další jeho pohyb....
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 9:44 pm

Hayame Musoki

Dívala jsem se na ty dva ninji ( Tasuri a Malao) jak spolu bojuji. Bylo to docela zajímave, chvilkama jsem měla strach že mě jeden z nich zasáhne Very Happy.Ale naštěstí mám štěstí Very Happy. Pomyslela jsem si .
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 9:58 pm

Hasumi Matsumo

Mám začít? No vůbec jsem neměla v plánu bojovat..jenom jsem se chtěla zabavit. Vytvořila jsem si meč pomocí jishou. Ten meč vypadá chutně. Pomyslela jsem si a ukousla jsem špičku meče. Potom jsem použila Jishou: Katai no jutsu zvtrdila meč a připravila se do bojové pozice. No meč bez špičky vypadá divně, ale to nevadí. Usmála jsem se a vytvořila si ještě pět shurikenů, které jsem hodila po Kagamim.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblačná (Kumo) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblačná (Kumo)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Země Blesku-
Přejdi na: