Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Oblačná (Kumo)

Goto down 
+12
Adopter
Tajnalili
Terezínek
Andy-chan
lucinka8
Nerííí
Velomaru
Sauron the Great
keliska123
Ero-sama
Miya
DreefiCZ
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5037
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 10:45 pm

First topic message reminder :

Všichni ninjové byli svoláni na nádvoří před Raikageho budovou.Na nádvoří stál Raikage spolu s dvěma dalšími ninji.

Hra:Země Blesku
Raikage shání tým který půjde s ním jako doprovod na velkou schůzi všech pěti Kage.Je velice netrpělivý a hodlá vyrazit o den dříve než je sraz domluven.Potřebuje co nejdřív informace o svém ztraceném bratru Jinchuurikim KillerBeem. Dohled nad vesnicí která momentálně skvěle prosperuje předává Daruiovi.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 10:55 pm

Kagami Nadare

Znova vyšiel z davu a posadil sa na lavičku medzi dvoma stromami. Vytiahol z vrecka akúsi knihu a začal si čítať. Kde je tá Hasumi-chan?? Nemám sa tu s kým rozprávať. Je to jedna banda idiotov... dúfam že nikto nepríde a nebude ma otravovať. Dúfam že nebude vadiť že sa aktívne nezapájam... Rozmýšlal zatiaľ čo stále čítal knihu.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 11:04 pm

Hasumi Matsumo

Udělala jsem si ze želé lízátko a vydala se na nádvoří. Bylo tu už spoustu lidí. Nikoho jsem tu neznala a bála jsem se někoho oslovit. Pak jsem si všimla Kagamiho jak sedí na lavičce a čte si knížku. Přišla jsem k němu a chtěla ho pozdravit, ale jaksi mě nenapadlo jak bych ho měla pozdravit a tak jsem si sedla vedle něho a cucala želé.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 11:08 pm

Kagami Nadare

Všimol si že si ktosi sadol vedla neho. Kto čo...začal sa pomaly rozčulovať v mysli no keď sa otočil zbadal Hasumi a hnev ho prešiel. Jeho mierne znudený výraz prešiel do slabého úsmevu.
"Konnichiwa, Hasumi-chan. Tak... máme sa rozdeliť do týmov a potom vraj dostaneme ďalšie inštrukcie" povedal v skratke a zase sa zaboril do knihy.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 11:46 pm

Malao Miraku


Odpověděla mi jestli bych se nechtěl k nim přidat do týmu a ukázala na Kunoichi která mne pozdravila a zase se otočila k tomu ninjovi. Líbila se mi,sice nebyla nijak zvláštˇ výřečná ale nevypadala ani nepřátelsky.Takže jsem jí řekl Děkuju moc rád.Ona je třetí členka týmu?Ukázal jsem na kunoichi která si povídala s ninjou.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 12:02 am

Daisuke Yuki
Ten Malao se rozhodl přidat k nám do týmu, no bezva teď už se asi nemůžu sebrat a zmizet.Prohlížel si naši týmovou kolegyni se zájmem a pak se zeptal jestli je s námi v týmu. Ano, odpověděla jsem. Je to pěkný kluk, musela jsem uznat, takový by si mě nikdy nemohl všimnout. Ale budu to brát pozitivně, aspoň se budou bavit spolu a nebudou si mě všímat.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 8:46 am

Hasumi Matsumo

Kagami mi sdělil instrukce a dál si četl knížku. Kývla jsem a nakoukla mu přes rameno do knížky. "Co to čteš?" zeptala jsem se a dál cucala želé.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 9:54 am

Tasuri Ikumo
Tak zaprvé. řekl jsem jí. Přestaň brečet , není důvod k pláči nikdo ti nic nedělá. řekl jsem a usmál jsem se na ní. Za druhý. Ani jsem se nestihl představit. Takže já jsem Tasuri Ikumo.Teší mě. Byl jsem trochu v rozpacích ale ještě sem to jakž takž zvládal aby to na mě nebylo vidět. A za třetí povzdech jsem si
To spíš my by sme se ti měly omlouvat tak se ani neomlouvej.Abych pravdu řekl jsi taková tichá a nenápadná a já jsem byl tak zamyšlený nad tím že potřebujeme utvořit tým že jsem si ani nevšiml toho že na mě někdo mluví.Takže se ti moc omlouvám a doufám že i tak budeme moct být kamarádi. Řekl jsem jí a přitom sem se jí stále díval do očí……
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 2:06 pm

Hayame Musoki

Pohled do očí jsem mu stále oplácela. Utřela jsem si slzy a také jsem se představila. Těší mě já jsem Hayame Musoki , a pousmála jsem se Smile .
Poté co se mi omluvil jsem mu odpustila a řekla Samozdřejmě že budem Wink
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 4:08 pm

Tasuri Ikumo

Vidíš hned ti to bez těch zlz víc sluší.Řekl jsem a lehce sem se na ní usmál.Přemýšlel jsem co jí říct a najednou mě něco napadlo.Co takhle pozvání na ramen až tohleto všechno tady skončí?Řekl jsem a přitom jsem se trochu začervenal.Sice to nebylo nic moc jako odplata za ty slzy ale doufal jsem že bych jí tim mohl alespoň trochu potěšit.....
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 4:30 pm

Hayame Musoki

Zaculila jsem se a řekla jsem, Dobrý nápad.A také jsem se začervenala ...
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 4:57 pm

Kagami Nadare

Zdvihol zrak a otočil sa k Hasumi. Ocitol sa len kúsok od jej tváre.
"Ehm... takú hlúposť... em no... dnes vyzeráš dobre" povedal váhavo a pokúsil sa o úsmev. Zavrel knihu s názvom Na čo minúť peniaze ? a oprel sa o operadlo lavičky. Naozaj vyzerá dobre.. veľmi dobre... dokonca sa ... nie nevymýšlaj hlúposti! Zahriakol sám seba v mysli a začal sa cítiť trocha nesvoj.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 5:11 pm

Daisuke Yuki
Pořád se nic nedělo, všichni jen popocházeli a seznamovali se. Kousek sem poodešla vytáhla z batohu blok, sedla ji na zem a začala kreslit svou týmovou kolegyni. Stala tam s tím druhým ninjou a tak sem je načrtla oba. Doufám, že si toho nevšimnou na nebudou se zlobit.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 5:22 pm

Hayame Musoki

Jak sem tam jen tak stála vedle toho ninji (Tasuri). Rozhlídla jsem se okolo sebe a viděla jsem jak všichni netrpělivě čekají na další povely, vypadalo to tak že se začínají pomalu ale jistě nudit.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 5:37 pm

Hasumi Matsumo

"Ehm... takú hlúposť... em no... dnes vyzeráš dobre"
řekl Kagami a potom zavřel knihu a přestal si číst. Když to řekl trochu jsem se začala červenat Embarassed "Díky" řekla jsem téměř neslyšně a začala se dívat na oblohu, aby si nevšiml mých rozpaků. "Eee...Kagami...budeme spolu v teamu?" zeptala jsem se ho a zase se začala dívat na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 6:20 pm

Kagami Nadare

Táto otázka ho trocha zaskočila aj keď mu bolo úplne jasné že to tak bude no akosi sa mu zdalo že sa to mal spýtať on aj keď na to nevedel nájsť odvahu...
"Myslím že to tak bude" povedal a usmial sa konečne normálne.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 6:24 pm

Hasumu Matsumo
"Myslím že to tak bude" řekl Kagami. Byla jsem šťastná, že budu v teamu s Kagamim. "To sem ráda" řekla jsem a usmála se, potom jsem vstala a začala jsem lézt na strom, který stál vedle lavičky
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 6:43 pm

Kagami Nadare

Čo to preboha robí... Hovoril si a pozeral sa na Hasumi ako lezie po strome. Obišiel ho teda z druhej strany a obratne vyliezol po konároch až hore kde sa stretol oproti s Hasumi. V momente keď ju zbadal sa usmial od ucha k uchu čo bolo pri ňom nezvyčajné.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 7:59 pm

Hayame Musoki

Jak jsem se tak rozhlížela všimla jsem si nějakých dvou lidých na stromě. Poznala jsem, že ta dívka je Hasumi a tak jsem se jí rozhodla pozdravit. Došla jsem pod strom a zavolala Ahoj Hasumi-chan
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 8:06 pm

Hasumi Matsumo

Stála jsem na stromě a přemýšlela, když v tom na mě někdo zavolal: Ahoj Hasumi-chan. Polekala jsem se a sklouzla mi noha ze stromu, padala jsem, ale než jsem dopadla stihla jsem se zachytit větve o kousek níže. Zhoupla jsem se na větvi a seskočila dolů. Byla to Hayame. "Ahoj" pozdravila jsem jí a podívala se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 8:39 pm

Malao Miraku


ta Kunoichi si sedla na zem a začala malovat nejspíš ty dva bavící se ninjy. A jak se vlastně jmenuješ?zeptal jsem se jí.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 8:51 pm

Daisuke Yuki
Daisuke Yuki, odpověděla jsem, a dál pokračovala v malování .
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 8:51 pm

Hayame Musoki

Málem jsem přestala dýchat, to střevo Hasumi málem spadlo pomyslela jsem si Very Happy .Naštěstí se jí nic nestalo,s úlevou jsem si oddychla.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 9:10 pm

Kagami Nadare

Zoskočil zo stromu a pozrel na nového človeka. Ach táto... nepamätám si jej meno je to tá kamarátka Hasumi-chan. Pozdravím ju? Nie nebudem ju zdraviť. A tak tam len stál a pozeral na Hayame. Prišiel trocha bližšie pri Hasumi.
"Opatrne..." pošepkal tak aby to Hayame len slabo počula. Potom sa otočil už len na Hasumi a pozeral jej do tváre so slabým úsmevom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 9:16 pm

Hayame Musoki

Najednou ke mě přišel i ten druhý ninja (Kagami).. Strašně se styděl bylo to na něm vidět.. tak jsem ho opatrně pozdravila .. "ahoj"
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 9:24 pm

Hasumi Matsumo

Kagami seskočil také ze stromu. Chvíli jsem se na něj dívala a čekala jestli něco Hayame řekne, ale on tam jen stál. A nic neříkal. Ksakru proč nic neřiká? Hayame ho pochvíli pozdravila "Hej Kagami řekni něco" pošeptala jsem Kagamimu a čekala co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblačná (Kumo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblačná (Kumo)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Země Blesku-
Přejdi na: