Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 6:21 pm

Nachádza sa v pohorí blízko Sunagakure no sato, tento komplex obsahuje aj jaskyňu tak aj volné priestranstvo, v nútri vyteká zo zeme prameň čistej pitnej vody.

Sensei ktorý to tu má na starosti

Spoiler:


Naposledy upravil Krumla dne Sun Mar 06, 2011 1:06 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 6:30 pm

Toshio Tanagushi

,, Hmmm takže dnes mám prvý deň oficiálneho tréningu ako genin." povzdychol si Toshio a upravil si plášť a poriadne sa obliekol.,, Tak hádam to bude rovnako kvalitné ako s Hiroshi senpai." napadlo mu a vyšiel opatrne z domu.,, Tak hovorili, že v horách." usmial sa a prišiel ku kopcom kde našiel vstup do jaskyne na cvičisko.,, Sensei?" prehovoril nahlas Toshio.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 6:41 pm

Hokori

Sedela som nad vchodom do jaskyne a moje červené vlasy vialy do vetra pri čom tak trocha pripomínaly nejaký signálny oheň. Podo mnou zastal ten chalan a očividne si ma nevšimol keďže na mňa zavolal a rozhliadal sa dookola. Nehuč tak.. chlapče.. povedala som s menším úškrnom na tvári a čakala som na jeho reakciu
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 6:49 pm

Toshio Tanagushi

,, Asi tu nie je." skonštatoval potichu Toshio a poškrabal sa na hlave.,, Tak ja pôjdem... aaaaaaah." zľakol sa keď pred sebou zbadal Toshio a jemne cúvol a chtyil sa na hrudi na mieste kde má srdci.,, Och a ja už som videl svetlo na konci tunela." pousmial sa Toshio a až teraz si detailne viac všimol, že jeho sensei je žena.,, No to som teda vyfasoval sensei." pomyslel si.,, Ja som Toshio." predstavil sa.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 10:33 pm

Hokori

Zoskočila som k tomu geninovi a premerala som si ho od hlavy po päty, bol asi o hlavu vyšší než ja .. možno aj o dve a ja som sa trocha zasmiala. Heeh.. kde vy mladý rastiete, taký veľký.. hmm. Povedala som a zapozerala som sa mu do očí, pri čom som sa musela postaviť na špičky aby som aspoň trocha zmiernila ten výškový rozdiel. Sate, Toshio-kun, moje meno je Hokori. Predstavila som sa a čakala som na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 10:44 pm

Toshio Tanagushi

,, V púšti sensei, v púšti." odpovedal jej pokojne Toshio a sledoval ako sa k nemu približovala a naťahovala sa k nemu na čo sa divne zatváril, no hneď na to už sa tváril normálne.,, Sensei?" prehovoril a pousmial sa a chtiac nechtiac sa keď sa k nemu naťahoval sa na ňu detailnejšie pozrel.,, Tak to sa ku mne ani nemusíte naťahovať sensei ja sa rád k vám aj zohnem." zasmial sa mierne Toshio a čakal na nejaký útok z jej strany.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 10:51 pm

Hokori

Č..o.. ?! spýtala som sa trocha podráždene pretože som nemala moc v láske keď si niekto uťahoval z mojej výšky, na tvári sa mi objavil taký nervózny a trocha podráždený výraz no po chvíľke som to nejak strávila a znova sa tvárila normálne. Heeh, tak čo keby si mi o sebe niečo povedal dlháň? spýtala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 11:01 pm

Toshio Aburame

,, Ja nič sensei ja len, že sa k vám aj rád zohnem." pokrčil ramenami a konečne sa jej prestal dívať pod krk ale pozrel sa sensei do tváre.,, Tak tak už jej žeriem nervy." usmial sa v duchu.,, No som výsoký a dosť ľudí má z toho aj komplexy." začal Toshio s úsmevom.,, Tak som Toshio a dosť podstatný podiel tréningu som trénoval s Hiroshim. A zvyšok som trénoval sám v púšti na výlete." dodal.,, A niečo som sa v rámci ninjutsu stihol naučiť. A hlavne obľubujem boj so zbraňami." doplnil.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 11:13 pm

Hokori

Hm.. Toshio-kun? mohol by si sa prosímťa skloniť bližšie? spýtala som sa ho krajne milo no na čele mi pulzovala malá žilka rozčúlenia. Po tom čo povedal som sa nezmohla na nič iné a očividne som mu chcela niečo pošepkať či ukázať tak aby to nevideli iné zvedavý oči než sú tie jeho.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 11:23 pm

Toshio Tanagushi

,, Ehm fakt sensei?" opýtal sa pre istotu Toshio a už tušil, že to s ním nedopadne dobre.,, Na jednej strane by som sa veľmi rád zohol ale na strane druhej." pomyslel si.,, Ma čaká brutálny trest za moju trúfalosť." preberal si v hlave Toshio.,, Toto je nenormálna dilema, ach boženeznášam takéto psychologické hry keď neviem čo od protivníka očakávať a zvlášť od senseia." napadlo mu.,, Ale zase je to sensei a požiadala ma o to z toho dôvodu by som mal počúvnuť a tak si nebudem musieť nič vyčítať." rozhodol sa Toshio. Ešte hodil po sensei jeden nedôverčivý pohľad no nakoniec sa predsa len zohol bližšie k sensei.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 11:34 pm

Hokori

Keď sa ku mne zohol tak som napriahla ruku, no po tom som mu len postrapatial vlasy a usmiala som sa naňho. Toshio-kun, prosím prestaň si robiť srandu z mojej výšky, neznášam to. Povedala som milo a čakala som na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 11:44 pm

Toshio Tanagushi

Toshio sa opätovne veľmi rád zohol pretože sa mu naskytol tentoraz ešte lepší výhľad no očakávaný útok neprišiel. Keď mu položila ruku na hlavu jemne sa zľakol ale nakoniec len pocítil ako ho postrapatil a v tom momentu mu spadol kameň zo srdca a lepšie sa mu dýchalo.,, Tak len uťahovanie z výšky?" pomyslel si pokojne Toshio.,, Tak toto bolo o chlp fúúúha." odľahlo mu, že sensei mu neprišla na jeho zazeranie.,, Hai sensei, ak vám to urobí radosť." dodal, usmial sa a pomaly sa narovnal.,, Tak čo budeme robiť sensei?" spýtal sa jej.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 12:10 am

Hokori

Heh.. tak ak sa rýchlo naučíš jednu techniku, tak možno stihneme nejakú misiu, aj keď nečakaj nič moc, si v týme sám. Povedala som a spravila som pečate. Hariton: Bushin ! povedala som nahlas a vytvorila som vedla seba moju dokonalú kópiu zo skla. Tak daj sa do toho. Uškrnula som sa a čakala ako sa mu bude dariť.

40 riadkov vo worde, 9tkové písmo Arial ak chceš na filler.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 12:36 pm

Toshio Tanagushi

Toshio pokojne pozoroval čo ho sensei chce naučiť za techniku.,, No tak sa teda ukážte sensei čo máte na mysli.“ Prebehlo mu hlavou a pozoroval každé znamenie jej rúk a všimol si ako vytvarovala svoju dokonalú kópiu.,, Pfúúúúú. “ dostal zo seba Toshio a nech sa pozeral ako chcel nevidel rozdiel.,, Sensei? “ prehovoril a ukázal na klon aspoň dúfal, že je to klon.,, Aj ja chcem robiť také sex.... ehm aj ja chcem klony. “ opravil sa Toshio a pousmial. Potom sa otočil a šiel trénovať on.
,,Baka, baka, baka. “ udrel sa jemne do hlavy a pokrútil ňou keď si spomenul akú chybu urobil.,, Ech tak teda Hariton Bunshin. “ povzdychol si a poškrabal sa mierne po hlave.,, Musím len vytvoriť dokonalú kópiu samého seba ale so sensei za chrbtom sa to ani nedá. “ preblesklo mu hlavou a potom chvíľu vypúšťal sensei z hlavy.,, Takže sústredíme. “ navrhol Toshio a z pamäti poskladal rovnaké ručné znamenia ako sensei a sústredil pred seba chakry no jediné čo vytvaroval bol obrovský zhluk chakry a potom len kúsok skla.,, No tak z tohto teda nič nebude. “ skonštatoval a premýšľal nad správnym riešením situácie.,, Ale tak najprv budem sústrediť chakru a meniť ju na sklo. Aspoň nejaký ten poriadny začiatok predsa. “ rozhodol sa Toshio a opäť poskladal ručné znamenia a chakra sústredil do bodu pred sebou a keď mal chakru pod kontrolou snažil sa ju postupne udržať. Po krátkej chvíli sa mu to podarilo a následne ju zmenil na sklo čo vďaka jeho Kekkei Genkai nebol nejaký sebeväčší problém. Keď už pred sebou videl akýsi veľký zhluk surového skla vedel, že má jeden z prvých krokov za sebou.,, Tak a teda mi ostáva jediné. Tvoriť tvoriť a tvoriť. “ usmial sa a posnažil sa z toho niečo tvoriť no stále sa to rozpadlo a ocitlo na zemi.
,,Chjoooo to som si ja ale zavaril takouto technikou. “ zamyslel sa Toshio a díval sa na blud ktorý ležal na zemi. Chtiac nechtiac poskladal opäť ručné znamenia pre techniku a opätovne to skúšal. Snažil sa z gule vyformovať niečo viac no stále to končilo tým, že sa to rozpadlo momente keď chcel aby sa to naťahovalo a tvarovalo do ľudských kriviek.,, Asi si dám urobiť plastiku. “ prikývol potichu pre seba Toshio lebo technika nevykazovala žiadne ale žiadne úspechy. Nech sa snažil akokoľvek stále to bol len neúspech a nič viac.,, Ale toto snáď nie je možné zvládol som už aj iné techniky než toto nemôže to byť až taký brutálny problém. “ napadlo mu.,, Sakra takýmto tempom ma prepadne depka a od mrzutosti sa pokúsim zavraždiť sensei. “ doplnil svoju úvahu Toshio a spomínal na svoje útoky na Hiroshiho senpai.,, Hmmm to boli ale časy. “ pousmial sa nad spomienkami Toshio keď neúprosné útočil na senseia.,, Ale čo bolo potom. “ dodal mrzuto a spomenul si tie tvrdé protiútoky a zabraňovacie techniky.,, To už nebolo od senseia hezké. “ prikývol a jemne rozhodil rukami.
Po chvíli rozjímania sa rozhodol vrátiť k tréningu nech to má už konečne za sebou a môže ísť na tú misiu čo mu sľubovala pred malou chvíľou Hokori sensei.,, No šup šup. “ povzbudil sa Toshio a poskladal ručné znamenia pre jutsu.,, Hariton Bunshin. “ dokončil a sústredil chakru pred seba a v momente vytváral sklo a snažil sa ho všemožne aspoň naťahovať už keď sa to na neho príliš nepodobalo.,, Sakra toto fakt nie je ľahké. “ skonštatoval Toshio ale svoje pokusy neustále opakoval pretože nechcel prestať a sklamať hocikoho svojim neúspechom. Po tých rokoch neznášal neúspechy a sklamanie v tvári ostatných, bol to pre neho otrasný pohľad a preto svoje úsilie zdvojnásobil aby dosiahol požadovaného efektu. Po niekoľkých pokusoch sa mu podarilo konečne natiahnuť sklo do takého tvaru aby napodobnil svoju vlastnú siluetu.
,, No keby, že privriem očko dve. “ kontroloval Toshio a sledoval číre sklo v jeho tvare.,, Nevyzerám tučne? “ pomyslel si a porovnal si seba a siluetu.,, Musím na sebe zapracovať lebo tie klony sú strašne tučné. “ povzdychol si ale to ho neodradilo dokončiť konečne to jutsu a už vedel, že je tesne pri konci keď klonu musí dať len tvár a podobu.,, Teraz už len si vybaviť ako vyzerám. “ preblesklo mu hlavou a poskladal opätovne ručné znamenia.,, Hariton Bunshin. “ dokončil a po sústredení chakry pred seba sa zo zeme dvíhalo sklo a postupne sa formovalo od spodnej časti tela až po hlavu jeho dokonalá kópia, samozrejme toto formovanie trvalo len maličkú chvíľu. Toshio prišiel bližšie ku klonu a prehliadol si ho.,, Hmmm. “ niečo sa mu nezdalo a tak rozstrapatil vlasy klonu.,, No už som to ja. “ zasmial sa a otočil na sensei.,, Môže byť? “ spýtal sa zvedavo.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 4:46 pm

Hokori

Sadla som si kúsok od miesta kde trénoval a pozorne som ho sledovala, tie jeho pokusy ako vytvoriť klon z Haritonu ma miestami aj celkom pobavili, o chvíľku ma to však prestalo baviť a tak som vytiahla nejaký zápisník a začala som si doňho čmárať. Toto mi vydržalo až kým sa Toshio znova neozval. Hmm? už to máš? etoo.. tak rýchlo? začudovala som sa a zapozerala som sa na v podstate dvoch Toshiov, keby že neviem ktorý z nich na mňa zavolal tak by som nevedela ktorý je pravý. Josh.. zvládol si to perfektne. Usmiala som sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 4:58 pm

Toshio Tanagushi

,, No áno už to mám." prikývol.,, Hmmm nebolo by odveci zaútočiť na sensei nie?" opýtal sa vlastného klona.,, Čo ja viem, ale je to tvoja vina nie moja." odpovedal mu klon.,, Ha ha, takže nemám to na koho zvaliť." povzdychol si, zrušil jutsu a jeho klon sa zmenil na kúsok skla.,, Tak nič n okeď to nejde tak to nejde." pokrčil ramenami.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 5:03 pm

Hokori

Po tvári mi stiekla anime kvapka a trocha nechápavo som sa na neho pozrela, ak ti to nebude vadiť tak ťa zoberiem na misiu, vymaľovanie interiéru v zasadacej miestnosti kazekageho, hmm ? čo ty na to? spýtala som sa ho s takým hlasom hovoriacim "nemáš na výber".
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 5:10 pm

Toshio Tanagushi

Toshio si všimol jej presvedčivého pohľadu.,, Ach jaj z tohto sa asi nevyvlečiem ako naposledy." pomyslel si a poškrabal sa na hlave.,, Ehm veľmi rád sensei." prikývol.,, No veď ty počkaj toto ti vrátim len čo zistíš čo je maľovanie v mojom podaní nehovoriac o tom, že ťa oblejem farbou." spokojne mu to výrilo hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 7:04 pm

Hokori

Josh tak ideme ! povedala som nadšene a zamierila som si to do Sunagakure no sato, heeh len rozmýšlam či už Kazekage vyrazil alebo nie... pomyslela som si po ceste a sledovala som či sa Toshio o niečo nepokúša.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 7:17 pm

Toshio Tanagushi

,, Okej okej sensei." opakoval Toshio a nakoniec nasledoval sensei smerom do Sunagakure no Sato.,, Stále sa ku mne otáča sakra, to sa ani nestihnem zamaskovať keď sa bude neustále ku mne obracať." pomyslel si.,, Ale možno to nie je opatrnosť. Monož sa do mňa zamilovala. No ja viem, že je ťažké odolať mi ale ako sensei by to mala aspoň trochu ovládať a nie to takto verejne ukazovať." preblesklo mu hlavou.,, Fakt musí byť až priveľmi zamilovaná keď sa nevie ovládať." skonštatoval Toshio.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 7:50 pm

Hokori

Po chvíľke cesty sme dorazili do Sunagakure no sato a očividne tam pred zasadačkou nikto nebol, vstúpili sme do vnútra a tam bola na zemi farba, teda kýble farby a nejaké tie kotúčiky na maľovanie. Etoo... tak sa môžeš pustiť do toho. Povedala som potichu a sama som zobrala vedro s farbou, nejaký kotúč na malovanie a začala som malovať jednu zo stien no takým pomalým tempom.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:08 pm

Toshio Tanagushi

,,Ach jaj." povzdychol si Toshio keď zbadal koľko práce to zaberie.,, Vedro a valček?" zaskočil sa ale jemu napadlo niečo lepšie.,, Nebudem tu zbytočne tráviť čas." povzdychol si a zodvihol vedro.,, Nech je prča." zasmial sa a vylial celé vedro na stenu, potom druhé a aj tretie. Na to mu napadlo, že vyskúša sensei a tak zahral, že sa mu vyšmyklo vedro z rúk a celá farba letela smerom na Hokori.,, Ups." dodal potichu a čakal na jej reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:20 pm

Hokori

Príjemne a spokojne som si malovala pri čom som si hmkala nejakú melódiu keď tu som dostala taký divný pocit, pomaly som sa otočila a v momente som zavrela oči, nestihla by som uhnúť a tak som aspoň nechcela aby sa mi tá farba dostala do očí. Celá som bola biela a to doslova, vlasy som mala od bielej farby a bála som sa otvoriť oči aby sa mi farba nedostala aj tam. Toshio !! skríkla som naňho a čakala na jeho odpoveď či reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:24 pm

Toshio Tanagushi

Toshio sledovalako sensei len stála a nechála sa zasiahnúť.,, A fasa." dodal a zapchal si ústa pretože sa mu chcelo strašne smiať keď videl, že sensei je biela od hlavy až po päty.,, Ale fuj sensei čo ste robili?" pomyslel si a stále v sebe zadržiaval smiech a skoro sa až dusil.,, Á...á...áno ... sensei?" dostal zo seba a všimol si, že sensei ani oči neotvorila.,, Moja jediná životná šanca na prežitie." napadlo mu a hneď poskladal ručné znamenia.,, Hariton Bunshin." dokončil a vytvoril vedľa seba klon. Potľapkal ho jemne po pleci a potichu vyšiel von z izby a postavil sa za stenu.,, Boh mu pomáhaj." zaprial mu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:31 pm

Hokori

Poď bližšie, a ... zotri mi tú gebuzinu z očí. Povedala som naštvane a v podstate som to nemohla spraviť sama pretože som mala od farby celé ruky. Ja toho chalana raz zabijem, ale najprv rýchlo do sprchy kým to stihne zaschnúť. Rozmýšľala som na plné obrátky a čakala kým ma poslúchne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole č. 3 /týmu 3
» Tréningové pole týmu 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: