Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 6:21 pm

First topic message reminder :

Nachádza sa v pohorí blízko Sunagakure no sato, tento komplex obsahuje aj jaskyňu tak aj volné priestranstvo, v nútri vyteká zo zeme prameň čistej pitnej vody.

Sensei ktorý to tu má na starosti

Spoiler:


Naposledy upravil Krumla dne Sun Mar 06, 2011 1:06 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:34 pm

Toshio Tanagushi

,, Ehm akože ja?" askočil sa na klon a obhliadol sa na smerom na chodbu kde trčala Toshiova hlava a krútila hlavou aby to nerobil.,, Ale viete sensei ja by veľmi rád no ja ehm no ehm. Nemôžem si siahnuť na sensei to by bolo dosť ako neslúšne. Veď viete vzhľadom na to, že ste moja sensei." snažil sa z toho vykrútiť klon zatiaľ čo sa Toshio na chodbe rehotal na zemi a pomaly dusil od smiechu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:43 pm

Hokori

Tsche a kto iný? makaj ty za to môžeš.. ! prikázala som mu prísnym hlasom, ak nechceš okúsiť zuby môjho Haritonového čokla tak by som si pohla byť na tvojom mieste. Zavrčala som ku koncu.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:47 pm

Toshio Tanagushi

Toshio sa radšej pozviechal zo zeme a niekam sa schoval aby ho potom sensei nenašla.
Klon už nemal na výber a tak len pokrčil ramenami a pristúpil úplne blízko k snehovobielej Hokori. Pre istotu si ju ešte prákrát prehliadol a zodvihol ruky.,, Prečo tu nemôžem byť v inej situáccia?" povzdychol si a nakoniec jeho ruky smerovali k jej tvári a tak jej zotrel z očí bielu farbu.,, Spokojná sensei?" spýtal sa jej nervózne
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:50 pm

Hokori

V momente som otvorila oči a jednou rukou som vrazila celou silou dohlavy toho klona čím sa iba rozpadol na sklenené kúsky. Toshio ! kde si ?! skríkla som po ňom a rýchlo som vybehla z dverí a začala po ňom snoriť pohladom.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:55 pm

Toshio Tanagushi

,, Do frasa ona zničila klon. A vraj citlivá jemná senseia ktorá miluje." pomyslel si a začal panikáriť.,, Počkať ešte mám šancu prežiť pár minút živote." napadlo mu a poskladal pár ručných znamení a na zemi sa vytvorilo 5 malých modrých myšičiek ktoré v momente splynuli s okolím.,, Prosím pomoc." zašepkal a poslal myšky rovno na sensei zatiaľ čo on sa pustil behom kade ľahšie do prvej chodby čo zbadal.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 9:35 pm

Hokori

Toshio !! revala som po celej budove aj keď sa tam malo dodržiavať aké také ticho, to do mňa vrazil nejaký neidentifikovateľný a neviditeľný predmet a mne bolo jaské že je to jeho technika s použitím modrého skla. Keď to do mňa začalo znova a znova vrážať tak som tie veci jednu po druhej chytila a šmarila ich o stenu tak že sa roztrepali. To dalo Toshiovi aký taký náskok a on zabočil k chodbe ktorá ústila von z budovy, pred dverami však stáli nejaký Anbu a hádzali naňho spoza masky divné pohľady.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 9:42 pm

Toshio Tanagushi

,, Aaaa už musela nájsť myšky." napadlo mu a urýchlene zastavil pred dvoma ANBU.,, Fuuuuu akurát vás som hľadal." prehovoril unáhlene Toshio a pozrel na oboch ANBU.,, Prosím musíte mi pomôcť je to záležitosť života a smrti." podotkol Toshio.,, Po budove beží neidentifikovateľná postava ženy celá v bielom." vysvetľoval Toshio.,, Neviem čo sa to deje ale videl som ju chodiť po kanceláriách so zakrvaveným nožom a čosi šepkala niečo v štýle. Kde je ten Kazekage? Alebo Pomsta za smrť ninjov." doplnil.,, Prosím ozaj musíte ma pustiť, musíte ma zachrániť, no táááááák ste ANBU nie?" opýtal sa zúfalo a podal priam dokonalý herecký výkon.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 10:14 pm

Anbu sa na chalana videsene pozreli no to sa v chodbe zjavila Hokori a oni sa len začali smiať, sate Hokori-chaan, chceš aby som ťa okúpal? vyzeráš nejak blede, kludne ťa aj namasírujem. Povedal jeden takým zvádzačským hlasom no Hokori sa očividne troška prestala ovládať a následovala Toshia.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 10:17 pm

Toshio Tanagushi

,, Vaaaaa strašidlooooo." skríkol Toshio keď zbadal niekoho kráčať sem a začul meno Hokori.,, A do frasa aj s vami ANBU ste totálne nepoužiteľný pokiaľ ide o ochranu zdravia a verejnej bezpečnosti." pokrútil hlavou.,, Keď ja budem veľký a veliteľom ANBU degradujem vás." zdôraznil.,, A teraz ma pustiť idem robiť to čo viem najlepšie." dodal a predral si cestu von a začať utekať čo mu nohy stačili.,, To sú roky praxe toto." napadlo mu a snažil sa dostať do bezpečia.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 10:41 pm

Hokori

Toshio mohol utekať ako len chcel ale pri tom čo som ho nazačiatku tréningu postrapatila som mu do vlasoch umiestnila istý druh skla vďaka ktorému som presne vedela kam išiel, tí Anbu sa radšej pred Hokoriným pohľadom vrátili do služby a ona sa rozbehla po Toshiovi, spravila nejaké pečate a nad sebou vytvorila asi metrového sokola zo skla ktorý sa rútil priamo na Toshia.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 10:45 pm

Toshio Aburame

,, O do prdele kurňa tá má ale výdrž. To ma až tak miluje?" pomyslel si a keď videl za sebou orla skladal ručné znamenia.,, Musím to stihnúť, musím to stihnúť, musím." opakoval si a okamžite zahol za roh a dokončil ručné znamenia a okolo neho z každej strany sa vytvorili modré steny ktoré ho dokonale zamaskovali z každej strany a tak len Toshio ostal nervózne a unavene stáť.,, Bože prosím nech ma nenájde, prosím ja budem dobrý už nebudem kradnúť. Nebudem jej zazerať do výstrihu a siahať si na ňu." modlil sa v duchu Toshio a nehybne stál dúfajúc, že ho v jeho dokonalej skrýšy nenájde.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 10:57 pm

Hokori

Chvíľku sa nić nedialo tak si mohol Toshio myslieť že sa z toho dostal, keď tu do skla prudko narazil ten sokol a celé ho roztrepal, bol zo zeleného skla a tým pádom sa mu moc nestalo. V tom sa pred tebou zjavila senseika a v očiach mala vražedný pohľad.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 11:03 pm

Toshio Tanagushi

,, Ou." dostal zo seba keď pred sebou zbadal sensei.,, Hmm nový účes?" zašepkal.,, Či oblčenie?" dodal tichšie a nechcel ešte naštvať sensei viac ako to urobil.,, Nooooo keď tak nad tým rozmýšľam vy ste ma už našli taaak by som mal chytať teraz ja vás nie?" usmial sa.,, Či?" doplnil otázkou Toshio a nevedel čo od sensei čakať.,, Inak veľmi vám to sluší sensei." pochválil ju.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 11:10 pm

Hokori

Po tých jeho lichôtkach som sa proste neudržala a unavene som klesla na zem, kto by si bol pomyslel že to bude taká otrava. Zahundrala som a pozrela som sana Toshia, choď to dorobiť, ja si idem dať sprchu aby som konečne znova vyzerala ako človek. Povedala som otrávene a po chvíľke som sa mu stratila z dohladu.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 11:14 pm

Toshio Tanagushi

,, A tú sprchu si s vami dať nemôžem?" pousmial sa Toshio ale to už videl ako sensei unavene mila.,, Tak nič no možno nabudúce. Kto by si pomyslel, že práve a mnou budú všetky baby priam bežať a chcieť ma za každú cenu." zasmial sa a pomaly sa vrátil do budovy Kazekage do v miestnosti ešte povylieval ostatné vedrá a nejako sa mu podarilo urobiť jeden klon ktorému dal valček a sám si sadol na gauč. Pokojne a pohodlne sledoval ako klon robí prácu za neho.,, A hoooore dooooole, hooooore dooooole." opakoval nahlas aby sa nenudil a sledoval jeho prácu robotu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 11:45 pm

Hokori

Po chvíľke prišla Hokori do miestnosti kde si Toshio dával prestávku zatiaľ čo jeho klon pracoval. Mala som stále trocha mokré vlasy a na tvári taký unavený výraz. Sadla som si vedla Toshia a prezrela som si čo zatiaľ spravil ten klon. Užitočná technika čo? spýtala som sa ho pre zmenu celkom milo.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 11:49 pm

Toshio Tanagushi

Toshio zbadal ako k nemu sensei prišla a bola úplne milá.,, No veľmi užitočná, veľmi." prikývol a otočil sa na sensei, ktorá sedela k nemu celkom blízko.,, Ach tak tá mi to dá riadne ale riadne vyžrať." pomyslel si a nevedel spustiť pohľad z Hokori.,, Tak aký trest dostanem Hokori sensei?" spýtal sa jej na rovinu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 7:37 pm

Hokori

Trest? .. hmm.. rozmýšľala som keď to spomenul a po chvíľke mi v očiach zažiarilo, pozívaš ma na rámen, a sám ho platíš. povedala som s úsmevom na tvári a vyložila som si nohy na blízku stoličku, ale samozrejme až keď to tu skončíš. Dodala som.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 7:48 pm

Toshio Tanagushi

,,Akože faaaaakt." pousmial sa Toshio a už videl ako za Hokori stojí klon s pripraveným vedrom.,, Celkom fajn som z toho vyšiel." skonštatoval Toshio a znova pozrel Hokori sensei do tváre.,, Ehm sensei." prehovoril ťahavo.,, Čo by sa stalo kebyže čisto náhodou teoreticky sa zašpiníte znova?" spýtal sa jej so záujmom.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 9:53 pm

Hokori

Ešte raz? hee? robíš si srandu? spýtala som sa ho vážne a pretrela som si stále trocha mokré vlasy, zabila by som ťa,... teda nezabila, ale prial by si si aby to bolo rýchle a bezbolestné. Povedala som s takým mačacím úškrnom.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 10:01 pm

Toshio Tanagushi

,, Ehm ahaaa." dostal zo seba Toshio keď počul odpoveď od sensei.,, Ja len tak zo zvedavosti viete." pousmial sa a snažil sa čo najnenápadnejšie zakývať klonu, že z toho nič nebude. A tak ten odložil vedro a domaľoval poslednú časť steny.,, Tak sensei misia splnená bez problémov." prehovoril hrdo Toshio.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 10:26 pm

Hokori

Josh, hee... konečne, tak ideme na ten rámen nie? spýtala som sa ho nadšene a pomaly som sa postavila z pohovky, Etoo.. Toshio-kun, je možné že budeme musieť ísť na pomoc nejakému týmu s misiou.. no, nie vždy sa dá veriť tomu kto nám úlohu dal o jej ranku že ?. Dodala som a vyšla som z budovy.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 10:35 pm

Toshio Tanagushi

,, Tak tak ideme na rámen." prikývol Toshio a zrušil klona.,, Sensei trpí finančnou núdzou, budem jej záchranca asi. No nevadí niečím začať treba." pomyslel si a vstal taktiež z pohovky.,, No pokiaľ ide o misiu je jedno ako náročná bude. Síce nie som nič moc ale zato príliš veľmi verím v svoje schopnosti a to mi nedá." pousmial sa.,, Proste viem, že zvládnem všetko a som aj šialený to tomu pomáha." zasmial sa a šiel za sensei.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5513
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 10:57 pm

Hokori


Hmm.. určite nezvládneš všetko Toshio-baka.. pomyslela som si keď som sledovala jeho sebavedomý výraz. Je ti jasné že som veľký labužník rámenu, a pravdepodobne ti neostane nič čo si si do teraz šetril? spýtala som sa ho veselo.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5298
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 11:02 pm

Toshio Tanagushi

,, Keď budete k nezastaveniu tak vás jednoducho polejem bielou farbou sensei." usmial sa pokojne Toshio.,, Ja ti dám žrať mi peniaze a ešte ani nič z toho." pomyslel si Toshio a díval sa na sensei.,, Najprv služby potom peniaze." napadlo mu v duchu.,, Ale tá biela vám pristala." dodal pokojne s úsmevom pretože nárokom sa snažil sensei trochu provokovať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým   Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole týmu Tanaqushi /záložný tým
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole č. 3 /týmu 3
» Tréningové pole týmu 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: