Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Iwa - Vesnice

Goto down 
+5
Mister_zx
Light
Krumla
Pixelka
DreefiCZ
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 8:25 pm

First topic message reminder :

Všichni ninjové se mají dostavit na hlavní nádvoří! Hlásalo se rozhlasem,na hlavním nádvoří stál jeden tajemný ninja,který čekal na přicházející shinobi.

Hra:Země Země
Tsuchikage Oonoki hodlá vyrazit za den a půl do země Železa na sraz pěti Kage. Svolal většinu ninjů z vesnice a oznámil že vybere tým který bude pod vedením Kurotsuchi.Stařík Kage přenechává Kitsuchimu-otci Kurotsuchi vesnici na starost.Výběr může začít.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 2:01 am

Kalen Satoko


Dělala něco s nohou asi mě chtěla nakopnout,pak zasičela a Issamu se ptal jestli ji neco neňi.Že se ptáš stejne řekne že ne i bez ruky,tady máte lékárničku,a to je moje poslední laskavost.Hodil jsem Isamovi lékárničku,pak si zapálil cigaretu,vzal do ruky Guan Dao a řekl.Ok přejdem na úroveň 2!
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 2:04 am

Isamu

Už zase cigareta... myslel jsem si o něm své a nechal lékárničku aby mi přistála k nohám. Ostatně jsem si jí moc nevšímal. Stále jsem seděl na kameni, ruce jsem si opřel lokty o kolena a založil jsem si do nich hlavu a chvíli jsem přemýšlel o uplynulých událostech...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 2:08 am

Ike

Začala jsem být trochu zvědavá.

úroveň 2? zeptala jsem se s nejistotou. Když si však Kalen vzal cigaretu, zvědavost mě hned přešla. Sklonila jsem hlavu a soustředila se. Náhle jsem zmizela pod zem takovou rychlostí, že to skoro ani nebylo slyšet. "Soustředění se vyplatilo" řekla jsem si v duchu a spojila zem, abych nebyla vidět. Přemýšlela jsem, jestli si mě všimli.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 2:15 am

Kalen Satoko

Zařval jsem. Když to udejcham s cigárem tak dycky! A, začal si sundavat chráňič předlokťí a ramene chytnul jsem Guan Dao a začal čerpat opravdu mega množství chakry,(pokud to takhle pude dal padnu do bezvedomi ale co aspon vyhraju,pokud se sám nezabiju todle je hodňe životu nebezpečné. Kioshi-Sempai vylez dkončíme to. Cítil jsem se jako když sem na maximu a minimu zároveň,měl jsem děsivý tón a vražedný výraz.A moje pravé oko se zabarvilo barvou krve.


Po chvíli chakra zmizela já si nasadil chráňiče a poťichu si řekl.Teď můžu 10 minut bojovat jako kdybych teď přišel odpočatej ale pak asi skolabuju.Takže doďeláme ho nebo se budem hádat,Ike neschovávej se pod tou zemí.Isamu ty seš v poho?Je viďet že hodnej na vás bejt nesmim tak hold budu bručoun jako vy2. A začal jsem se smát. Naposled se ptám budete dál ďelat hrďiny který čeká smrt a pak neúspěch mise celého týmu nebo chcete ošetřit?A čekal jsem jak zareagují,bylo mi jisté že se mě asi pokusí zase praš´tit ale momentálňe sem na to mna 10minut líp než oňi 2 dohormady.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 6:13 pm

Isamu

"pch" řekl jsem si potichu a sedl jsem si na kámen... Vyndal jsem katanu a začal jsem jí pomalu leštit oděvem... jestli je tohle jounin tak to zaručeně přežil... Je mi úplně jedno jak to dopadne, ale rozhodně nepůjdu za tímhle maniakem... při těchto myšlenkách jsem si všiml postavy sedící opodál na kameni, kterou jsem doposud nezaregistroval. Kdo to asi bude? ninja, vasničan, něco jiného? na tyto otázky jsem se snažil nalézt odpověď a tak jsem se chvíli zamyslel...
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4997
První přihlášení : 12. 02. 11

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 6:30 pm

Zero

Ich súdržnosť nevydržala velmi dlho. Začali sa hádať a tá holka vyzerá ako povahovo ako starký. Tá by zmlátila aj strom, iba preto, že jej nechcel uhnúť. Pomaly som sa postavil a vybral katanu z púzdra a švihol nou vo vzduchu. Ozval sa zvuk stínania hláv. Mucha vysiaca vo vzduchu bola pretatá na 2 rovnaké polovice. Otvoril som oči a pozeral sa, ako dopadne. Vložil som katun späť do pošvy a zamyslel sa.
Prečo tá mucha padala? Prečo vošla práve do mojeho územia? Vedela to? Chcela snád umrieť? Nechápal som to. Neveril som, že existuje niečo ako "náhoda". prezeral som si svoje ruky. Jedna, nachádzajúca sa na teplom slnku, sa ohrievala a na pohlad vyzerala príjemné. Druhá, skrytá v tieny kamena, vyzerala chladne a odmerane. Ale aj tak som necítil rozdiel, iný ako tepelný. Zača som buchať rukov do kamena, až mi koža praskla ako bobula a začala z nej tiecť teplá miazga mojich žíl. Ano, cítil som bolesť. Jediný pocit, ktorý mi dával dôvod existence. Dovod mojej budúcnosti.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 10:52 pm

Ike

Jen jsem čekala, kdy si zase Kalen vezme cigáro. Vůbec mě nezajímalo co si myslí. Přemýšlela jsem spíš nad Isamuem. "Je vlastně skoro stejný jako já" řekla jsem si v duchu a přemýšlela dál. Ten Jounnin nějak dlouho nevylézal, ale nešla jsem se tam podívat, soustředila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 12:24 am

Kalen Satoko


Hele Ike já se ťi taky snažim pomoct protože si mi zachránila život chci ťi to oplaťit.Prosím dej mi možnos aspoň todle uďelat!A čekal jsem kdý tu enegrii můžu použít bylo by lepší aby ne nechci si ňic uďelat ale chci bej ve výhoďe.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 12:31 am

Ike

Uslyšela jsem mírný hlas.Připadalo mi, že jsem byla až moc tvrdá.
Vypni tu sílu. Nepotřebuju tě tu pak resuscitovat. Řekla jsem stále chladným hlasem a opět vytáhla ze země balvan.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 12:34 am

Kalen Satoko


Ty mi něco řikej, deš do limitu, já to mam jen připravené.Okamžiťe se nech ošetřit! Řeknu ťi za to kdo zabil tvoje roďiče,můžeš se pomsťít,ale mrtvá nebo chromá moc nezmůžeš.
Řval jsem co nejvíc aby mě slyšela.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 12:37 am

Ike

Přestala jsem dýchat.Tohle byla moje slabost.Rodiče,pomsta!....Přišla jsem pomalým krokem ke Kalenovi, podala mu ruku a řekla : Mluv! Byla jsem napjatá.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 12:42 am

Kalen Satoko


Vím kdo jsi můj táta říkal že to byli milí lidé,a že jim bylo líto co ťi provedli.Zabil je ninja jménem Ozora Husizaki.Povím ťi kde ho najdeš,a víc o nich ale nech se apoň prohlídnout nenechám se od tebe zdržovat.Řekl jsem v klidu a s úsměvem.Táta je měl rád a jeďinej důvod proč ho nezabil byl te, že sem mu řekl že se bude ona chťít pomsťít.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 12:47 am

Ike

Ozora Husizaki, můj nový rival... Vyhrnula jsem si šaty a ukázala Kalenovi pálící znamení. Bez jakýchkoliv slov jsem naznačovala že to pálí. Další své bolesti jsem zapírala.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 12:53 am

Kalen Satoko

Viďíš že to de,poďívám se na to.A co hlava použila si moc chakry.Vypadá to že jí to hodně bolí je psychycky v pr*eli, to s roďičema jí už trápí dlouho,chudák holka,budu milej.Vzal sem Isamovi z podnohou lékárňičku a vyndal masst,2x obvaz,z batohu vodu,a hadr.
Takže připravena?Řekl jsem co nejmileji.Apřestal sem čerpat sve zbitky chakry.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 1:01 am

Ike


Hlava je v pořádku.. Řekla jsem s popřením bolesti.
Začal vytahovat všelijaké nástroje a začal se chovat jinak.Abych nebyla furt protivná, začala jsem se chovat mile.
Připravená.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 1:10 am

Kalen Satoko

Takže tendle obvaz skousni,bude to bolet. Prosim tě né že mě prašťíš za to že tě ošahávam.Řekl jsem mile a s úsměvem.Bude to pálit a tady sněz ten bonbón je kyselej přestane ťi bejt špatňe.Potom co tě ošetřim se hned napij,ať se ťi nemotá hlava.A nekoukej tak blbě že se klepu ma mdost použil sem moc chakry po dlouhý době.Začal sjem jí ošetřovat,namazal jsem divné znamínko masťí,pak tam dal jsem tam hadr a obvázal.
A prosím slib mi že až ho pudeš zabít že mě vemeš s sebou,chci viďet jak takovejdle člověk umírá.Do ošetřil jsem ji a zapálil si další se slovi dneska nějak moc kouřim a taky se klepu asi sem dlouho nebojoval a taky nejsem zviklej na lidi,prosím neodsuzujte mě za to.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 1:21 am

Ike

Začal mě ošetřovat a něco mi říkal.Já ho ale vůbec neposlouchala.Slyšela jsem jen,že ho nemám praštit protože mě osahává.Začala jsem se smát. Dal mi nějakej kyselej bonbón,kterej jsem si chovala na potom.Když mě došetřil, začal zas kouřit.To nic, už jsem si zvykla. Díky za ošetření. Řekla jsem mu a měla pocit že se brzy bude něco dít.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 1:23 am

Isamu

Po chvíli ticha spolu ti dva začali mluvit... pak Ike Kalenovi ukázala něco na své kůži a on jí s tím začal něco dělat... Věděl jsem že něco skrývala, jen jsem netušil, že to jemu řekne... No nedalo se nic dělat a já jsem seděl dál...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 1:25 am

Kalen Satoko

Táta říkal že ťe museli dát pryč,proto že je ten hajzl viďíral.Když naši zjisťili kam ťe dali,chťeli ťe vzít k nám ale už si tam nebyla.A teď pij za chvilku se ťi uďelá špatně to i Jouninum,a pak si vem ten bonbón jinak se pozvracíš.Řekl jsem a dál kouřil,čekal jsem kdy na nás sensei zaůtočí.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4997
První přihlášení : 12. 02. 11

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 1:27 am

Zero

Ten hluk sa nedal vydržať. Ten chalan, jeho meno bolo príliš bezvýznamné pre mna, začal kričať a po chvíli zase utíchol.
Ten človek je náladový, nezaslúži si nosiť čelenku.
Postavil som sa a oprášil prachzo svojich noh. Do druhej ruky som si vopchal puzdro s katanou a nasadil ho za opasok. Začal som kráčať a nezaujímalo ma, či predo mnou nikto stojí alebo nie. Náhodou moja cesta viedla cez tých troch buranou. Nepovedal som nič, iba vystrel ruku a odstrčil jedného z nich zo svojej dráhy.
Nekričte,prosím. povedal som šeptom, že ma bolo sotva počuť. Namieril som si to dalej, na miesto, kde sa rozdávali misie. Nemal som náladu strtnúť ostatných kage a aj tak by som nebol vybratý.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 1:38 am

Kalen Satoko


Procházel kolem nějaký ninja a strčil do mě,pak řekl ať nekřičíme.Promin už nebudem,ale ona by me pod zemí neslyšela.Řekl jsem mile stáke čekal co Kioshi u´delá.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5617
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 2:12 am

Kioshi


Spolupracovali opravdu slušně. Na to že se viděli sotva pár minut. Něco hořící rožhavenej kámen s ena mě řítil. Musel jsme něco udělat. Odskočil jsem a vytrhl co nejrychleji stejně velký kámen a mrštil ho proti ohnivému. Suiton:Mizzurapa!vodní vlnou jsem zrychlil a udělal z kamene bláto. Koule do sebe narazili a rozprskli se o sebe. Ninja začal oštřovat kunoichi. Blahopřeju,uspěli jste.Odpočinˇte si a ošetřete zranění.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 2:21 am

Kalen Satoko


Díky Kioshi-Sempai,jdu domů mamka je lékařský ninja,pokud chcete kdokoliv cokoliv ošetřit,pojďte taky.Mylím že vařila něco co se bude dát jíst,pokud nejste přežraný z tý čokolády,mě už bolej zuby.Řekl jsem s nadšeňím,potom jsem padl k zemi únavou.Za chvilku jsem se zvedl,a složi si věci.A čekal jestli půjdou a nechají se ošetřit nebo ne.Ale jak je znám tak i za tu krátkou dobu vím že nepudou ani kdyby měli umřít.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4997
První přihlášení : 12. 02. 11

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 2:22 am

Zero

Otočil som sa a uvidel záver súboja. Hned my bolo jasné, že tento sensei sa k nim hodí.Utočenie bezmyšlienkove, s velkou dávkou arogancie.V poslednej chvíli som sa rozhodol, že preca len počkám, čo sa bude diať. Zdvihol som ruky a tlieskol. Mohlo to vyzerať ako pohrdanie, aj ako pochvala, ale nebolo to nič, iba gesto na upozornenie. Nepozdravil som sa, iba si dal dole kapucnu.
Hladám stan s misiami, ked je teraz kage zaneprázdnení. Kde je? Moj hlas bol tlmený koženou maskou, ktorá mi zakrývala polku tváre.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5617
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 2:31 am

Kioshi


odpověděl jsem ninjovi.No jestli chceš mužeš tu počkat až sem přijdou další lidi a budou s tebou v týmu a nebo bych měl pro tebe misi. Běž za Sokolníkama kteří mají na starosti zprávy. Jsou vysoko v horách a potřebujeme od nich nějaký balík a očekávané zprávy
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Sponsored content





Iwa - Vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Iwa - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 6 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Suna - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: