Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Iwa - Vesnice

Goto down 
+5
Mister_zx
Light
Krumla
Pixelka
DreefiCZ
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 8:25 pm

First topic message reminder :

Všichni ninjové se mají dostavit na hlavní nádvoří! Hlásalo se rozhlasem,na hlavním nádvoří stál jeden tajemný ninja,který čekal na přicházející shinobi.

Hra:Země Země
Tsuchikage Oonoki hodlá vyrazit za den a půl do země Železa na sraz pěti Kage. Svolal většinu ninjů z vesnice a oznámil že vybere tým který bude pod vedením Kurotsuchi.Stařík Kage přenechává Kitsuchimu-otci Kurotsuchi vesnici na starost.Výběr může začít.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:16 am

Ike

Kalen si najednou začal sahat do oka a mačkat si ho. Vzala jsem si žvýkačku od něho a řekla : Nepálí tě to oko?
Stoupla jsem si a zahleděla se mu do tváře s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:20 am

Kalen Satoko

Né jen je unavené čekám že se mi probuďí Kekei Genkai. Stoupla si a dívala se na mě s úsměvem, asi poprvé co se na mě holka usmála.Njn to oko mi bude ďelat problémy dokud jenom vidí.Jo abych nezapoměl musíme jít jinak umře nudou.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:22 am

Ike

Dobře! řekla jsem a rozeběhla se za tím jouninem.Po cestě jsem přemýšlela o tom, jak nějak rozveselit Kalena, nakonec se nezdál tak špatný.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:27 am

Kalen Satoko

Řekla jen dobře a už utíká. Heh. Seš nějaká hrr ne?? Zašklebyl jsem se.Pokud chceš bejt unavená před testem utíkej.Pak tě budu muset zvedat Řekl jsem ironickým hlasem a cuklo mi v pravém koutku.Žeby úsměv řekl jem si, to se dlouho nestalo od dob co se mi odsťehoval.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:30 am

Ike

Já mám energie dost,neboj!Zakřičela jsem a doběhla k jouninovi. Měla jsem zvláštní náladu, takže jsem jak pako zasalutovala.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:38 am

Kalen Satoko

Sempaii už mám team,tadle zběsilá dáma a támdle ten zamlklej co se courá.Řekl sem provokativne,pak sem se k ní naklonil a potichu jsem řek Pokud chces tu misi až příde mám dobrej plán. Uďelal jsem co sem moch v komunikaci teď je to na nich.Heh. Nenechte se zabít parťáci! Vykřikl jsem a pak jsem se zasňeňe podíval na oblohu.Heh kámo jak by sme asi teď bojovali po hromaďe?
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:42 am

Ike

Ta zběsilá dáma má jméno! Zakřičela jsem na Kalena a vyčkávala na napínavé rozkazy Jounnina jménem Kiosho
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 3:12 am

Kalen Satoko

Tak promin noo.Tak sempai neumřel jste nudou co bude?(Smilým úsměvem)
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 3:16 am

Kioshi

Přišel ke mě tříčlenný tým.Takže další tým,takže budete bojovat proti mě,můžete spolupracovat,cokoliv,jen moc neničte zdejší krajinu,Tsuchikage by se pak hodně naštval,takže můžete začít.
Pak jsem uskočil dozadu a čekal na jejich útoky.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 3:17 am

Ike

Dobře,boj začíná! Odskočila jsem, vzala do rukou dva Fuuma Shurikeny a čekala co se bude dít...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 3:21 am

Ike

Nebavilo mě čekat, takže jsem s rotací vyskočila dost vysoko a vyhodila oba Fuuma Shurikeny směrem na Kioshiho.Dopadla jsem na zem a připravovala se dál.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 3:23 am

Kalen Satoko

Blbka bláznivá.... Ale zase co okoukam si co on umí.
Dej mu zaječel sem ať vypadam jako že sem přátelskej.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 3:27 am

Ike

Kalen na mě jen zakřičel. Co kdybys mi radši pomohl a nepokřikoval? Zakřičela jsem na Kalena a začala být nervózní.Nevěděla jsem, co očekávat. Stála jsem na místě a čekala na jakýkoliv pohyb.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 3:31 am

Kalen Satoko

Ok přestávam bejt hodnej! Sundam batoh vyndam Guan Dao a dam krizem na záda.Skusim Shikumi no Jutsu. Přesunu chakru do nohou, a vyběhnu monstrózní rychlostí k Jouninovi.Oběhnu ho obloukem za ňeja zařvu Sennen Goroshi.A přitom strřim mezi prsty kunai.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 10:12 am

Isamu

"Já jsem fuuton" odpověděl jsem Kalenovi. I když zahodil cigaretu a vzal si žvýkačku tak se mi stále nezamlouval. Když mi nabídl taky, jen jsem odvětil: "Ne, díky" a vydal jsem se pomalu k tomu Kioshimu jak o něm Kalen mluvil...
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 12:55 pm

Isamu

boj zatím už začal, Ike hodila 2 Fuuma šurikeny a Kalen se dostal za Jounina. Já jsem vyskočil do vzduchu a proudem větru jsem urychlil ty 2 šurikeny. Pak jsem dopadl na zem a čekal co bude dál...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 12:57 pm

Kalen Satoko

(Před bojem)
Dobře Isamu ďekuji. Poté začnu lovit něco v kapse,vytáhnu 2 Kunaie na kterych byli omotané papírky s textem a strčím jim je do kapes.Pokud budete chtít spolupracovat tak to otevřete.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4997
První přihlášení : 12. 02. 11

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 3:18 pm

Zero Kosayu

Matka stála predomnou a snažila sa zostať pokojná. Mimika jej tváre bola protikladná, zvláštna. časť z nej chcela ku mne skočiť a objať ma tak silno, ako to len bude možné. Ale druhá časť bola silnejšia. Vedela, že syn jej to objatie neopätuje. Druhá časť chcela utiecť a prebudiť sa z tohoto zlého sna. Pomaly ku mne vystrela ruku a ja som jej ju opetoval. Bol to znak stretnutia a rozlučky, niečo, čo by som mal poznať. Po chvílke ticha ku mne natiahla druhú ruku, v ktorej bol balíček s obväzmi a nejakými kovovými predmetmi. Počul som, ako jemne zacinkali, trúc sa o seba. natiahol som ruku a zobral balíček. Nič som nepovedal, matka tiež. Po chvílke som odtrhol ruku a kráčal na stretnutie. ked som stál pred dverami, zastal som a za mnou sa ozval tichý hlások. Mám ťa rada, Zero Moja tvár sa nepozrela tým smerom. Zvesil som katanu, vysiacu nad trámom dverí, dedičtvom po mojom otcovi a odkráčal preč. Cesta Iwou bola známa, tímto smerom bola akadémia aj iné oblúbené miesta. Ale zároven bola aj cudzia. Nespomínal som si, prečo som mal rád tieto miesta a prečo som ich navštevoval. Po chvílke som dorazil na miesto zrazu, kde stál Kage a další bezvýznamný ninjovia. Poobzeral som sa po okolí, hladajúc miesto na odpočinok. Našiel som kamen, vyčnievajúci zo zeme. Sadol som si, opretí o neho, katanou prekríženou na prsiach. čakal som, čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 5:40 pm

Kalen Satoko

Při běhu mě napadlo,budu muset ukázat že umím i spolupracovat,že sem bojechopnej,a že je ochráním i za cenu svého života.Doufám že spolu budeme vycházet,kéžby jako s mím nejlepším přítelem.Zajímalo by mě jestli eště žije,možná ho i uvidím.Pokud nejsou dost silní tak ať se mi nepletou nechci aby se někomu ňeco stalo,roďina je prosnulá léčením zase bych to odnesl.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 10:36 pm

Kioshi

Jedna kunoichi na mě hodila dva fuuma shurikeny,tak jsem jen jednoduše uhnul.Pak se na mě rozběhl zase nějaký ninja a dostal se za mě,ale už jsem nechtěl dál čekat.Suiton:Suijinheki Jutsu! Bouchnul jsem do země a vytryskla voda,která mě oblalila kolem do kola,a těžko se jí dalo prorazit pouhým taijutsu,proud vody byl velmi silný,pak jsem hořkem vyskočil a dopadl za něho,vytáhl jsem dva shurikeny z pouzdra a hodil je po tom ninjovi.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 10:45 pm

Ike

Ten Jounnin se mým Fuuma Shurikenům lehce vyhnul a pak zmizel ve vodním trysku.Najednou se objevil za Kalenem a hodil po něm dva shurikeny. Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu! Zašeptala jsem, ponořila se pod zem a těsně předtím než shurikeny proletěly skrz Kalena jsem ho stáhla pod zem.Když shurikeny odlétly, vyhodila jsem Kalena zpět na zem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 10:47 pm

Kalen Satoko

Použil vodňí šťít najednou skočil za mě.
trochu mě to zaskočilo najednouu slyším šumění,byli to 2 shurikeny u ž u mě.Rychle mě zachránila teamova spolupracovnice a hodila nad nej.
Rychle sem zhodnotil situaci,(takže genjutsu nefunguje a má dobrou obranu a je rychlej jako něco). Spojil jsem Guan Dao a padal dolů.Sekl jsem těsně před ním.(Doufám že ho to zaskočilo).Ušklíbl jsem se a sjel rychle níž po Guan Dau.Byl sem hlavou vzhůru,rychle sem odpojil tupou část a praštil sěr hlava ale minul jsem.Tak jsem rychle vytáhl druhou část a sekl nahoru.Slyšel jsem cinknutí (asi čelenka) a odmrštil se dál.Zakřičel jsem jen díky Ike seš dobrá. Čekal jsem unaveně na pro´ti útok.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 10:57 pm

Isamu

Ike zachránila Kalena, který se teď snažil něčím bouchnout toho jounina. No, mám 2 možnosti... buď se budu držet v povzdálí a občas pomůžu, nebo udělám progresivní útok. chvýli jsem přemýšlel ale pak jsem se rozhodl pro útok. Velkou rychlostí jsem se vrhl proti jouninovi s tím, že si na něm vyzkouším zpětný vítr. V duchu jsem si opakoval: "Meč nad hlavou, postoj opice... běh vpřed, úder tygra..." přičemž jsem seknul mečem zeshora dolů, čemuž se jounin vyhnul, pak jsem pomocí fuutonu dráhu meče obrátil, což bylo absolutně nečekané...
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4997
První přihlášení : 12. 02. 11

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 11:12 pm

Zero Kosayu

Z odpočinku na tvrdom a chladnom kameny ako ja sám ma prebral zvuk zbraný a výbuchy. Premýšlal som, či na nás zautočili iný ninjovia, alebo rovno Akatsuki,ale nebolo to také ako som očakával. Otvoril som jedno oko a odložil katanu na stranu. Predomnou sa hýbala asi štvorica ninjov, neznámeho pohlavia. Ich súboj vyzeral skor ako tréning zo senseiom, štvrtým z nich. Pomaly som otvoril aj druhé oko a poriadne sa zahladel na nich. Nezaujímaly ma, ani nenudili. Len som chcel vedieť, prečo bojujú a aký majú dovod. Hnev? Sútaživosť? Tieto pojmy mi pripomínali niečo dávne, stratené. V maske bolo príšerne dusno. Ale moja tvár sa nedala dať dole. NEchcel som ju stratiť. Zdalo sa, že si tí traja pomáhajú. Bolo to snád priatelstvo?
Nechápal som ten pojem. Len som sedel a díval sa na súboj, tréning ktorý som už dlho nezažil.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:35 pm

Kioshi

Tomu říkám spolupráce. Řekl jsem si když jsem vydel jak právě ta kunoichi zachránila svého parťáka.Potom si ten ninja jak jsem na něho házel shurikeny vzal nějakou podivnou zbraň,potom mě chtěl seknout,ale netrefil se,takže já jsem jenom zlehka uhnul.Potom mi sekl směrem na hlavu,já jsem se jenom mírně sklonil,ale špatně jsem to propočítal takže mi škrábnul čelenku,pak jsem uskočil od něho dál.Pak se na mě zase rozběhl další ninja,potom seknul zezhora dolu,ale tomu jsem se v pohodičce vyhnul,ale když už jsem si myslel že je po všem,tak se ten meč zase vrátil a chtěl mě znovu seknout,to jsem vůbec nečekal takže jsem jen tak tak,vytáhl katanu a vykryl ten meč,ale to jeho seknutí jsem trochu schytal do levé paže,když útok mečem dokončil,tak jsem měl na paží pěkně hlubokej škrábanec,ze kterého mi tekla krev,sice to bolelo,ale nijak jsem to nedal najevo,pak jsem uskočil a vyčkával na jejich další útoky jak se předvedou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Iwa - Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Iwa - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Suna - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: