Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Iwa - Vesnice

Goto down 
+5
Mister_zx
Light
Krumla
Pixelka
DreefiCZ
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 8:25 pm

First topic message reminder :

Všichni ninjové se mají dostavit na hlavní nádvoří! Hlásalo se rozhlasem,na hlavním nádvoří stál jeden tajemný ninja,který čekal na přicházející shinobi.

Hra:Země Země
Tsuchikage Oonoki hodlá vyrazit za den a půl do země Železa na sraz pěti Kage. Svolal většinu ninjů z vesnice a oznámil že vybere tým který bude pod vedením Kurotsuchi.Stařík Kage přenechává Kitsuchimu-otci Kurotsuchi vesnici na starost.Výběr může začít.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 11:35 pm

Ike

Naštvaná, už v normálním oděvu jsem vyběhla z domu a rozeběhla se přímo na Kalena. Skočila jsem na něj a vrazila mu facku,protože jsem nechtěla bejt brutální. Co si sakra myslíš?!Zašpinil si mi celej stůl! zakřičela jsem na něj a potom se usmála. Zašla jsem zpět domů a začala uklízet ten stůl.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 11:39 pm

Kalen Satoko


Bylo otevřeno ,mělo to bejt překvapeňí,promiň za tu katanu,sem si jí nevšiml.Ukliďím to pokud mi tedy dáma dovolí vstoupit,a zvu vás tedy místo toho na ten oběd jako ďík,pokud tedy přijmete.Řekl jsem s úplně ledovým klidem v hlase,a skoro jsem se smál.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 11:50 pm

Isamu

Co je tady k smíchu? pomyslel jsem si když jsem viděl jeho tvář... Asi bych mu měl připomenout katanu u jeho krku řekl jsem si a chladnou ocelí jsem ho trochu škrábl do krku a vrátil jsem se dovnitř...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 11:54 pm

Kalen Satoko


Dostal sem záchvat smíchu.Smál sem se tolik až sem myslel že se počůrám.Tak co berete,a můžu to teda ukliďit.Řekl jsem a snažil se přestat smát.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 11:58 pm

Isamu

Otočil jsem se, skočil k němu a zasekl jsem mu katanu 2 centimetry hluboko do pravého lokte, což mu solidně stlačilo brňavku... "Ber tohle jako odpověď" prohodil jsem při odchodu bez zájmu.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 12:03 am

Ike

Isamu najednou bodl Kalena do brňavky...."Ou" řekla jsem si v duchu a začala se trochu pochichotávat.No,kluci, jdu trénovat! Řekla jsem a rozeběhla se směrem na cvičiště.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 12:03 am

Kalen Satoko


Zabolelo to,bolelo to docela dost, ale začal jsem se zase smát.Je srandovňí že dycky když se potkáme,se mě snažíte něco uďelat.Ale já se neptal jen tebe.


Naposledy upravil Mister_zx dne Fri Feb 18, 2011 12:34 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 12:04 am

Isamu

"Víš co? Asi půjdu s tebou..." odpovím a rozběhnu se za ní...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 12:18 am

Kalen Satoko


Už odešli.Zaběhl jsem za mamkou do nemocnice a ta mi to ošetřila.Je viďet že asi ňikam nepatřím.Řekl jsem si v duchu.Procházel jsem se smutně po vesňici,minul jsem cvičiště kde už ty dva cvičili.Jen sem se ohlídl ani nevím jestli si mě všimli a otočil jsem se.Pak viďím dva geniny asi 12let co šikanujou malého chlapce co asi choďí do akademie.To mě nakoplo.Začal jsem řvát.To se vám to machruje co dva na jednoho mlůadšího,a menší hodnosťi.Ty dva se mi jen vysmáli,to sem nevydžel a zmláťil je.Pak sem se skloňil k tomu mrňousovi a řekl.Seš v pořádku?
Chlapec brečel nemohl mluvit,ale vypadal v pořádku.Dal jsem mu bonbón a řekl.Na oslaď si život.Pak sem hodňe zařval.A vy 2 jestli ho nenecháte na pokoji tak vás příště zabiju.Pak sem na ně namířil Guan Dao.Oba dva si sedli na zadek a báli se.Viďíte jaký to je,neznamená že když ste teď vyšli z akademie že ste hvězdy.Spíš by ste měli tydle mrňouse chráňit,a né jim ubližovat.Pak sem oba zvedl,a odešel směr lavička.Motala se mi hlava,bylo celkem horko,pak sem si vspoměl že sem nic ešťe nejedl.


Naposledy upravil Mister_zx dne Fri Feb 18, 2011 12:33 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 4:20 pm

Isamu

Ike mě dotáhla až na náměstí... "Hej, mohla bys mě už pustit?" zeptal jsem se jí...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 4:27 pm

Ike

Nekontrolovatelně jsme se řítili na náměstí a než jsem zabrzdila pleskla jsem obličejem do stromu a Isamu odletěl na trávu. Po chvíli jsem se od stromu odlepila a rozmázla se na zemi. Zvedla jsem a začla se smát.Ehm, tak kam půjdeme? Řekla jsem stále vysmátá.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 4:44 pm

Isamu

Pousmál jsem se: "ty budeš jednou hodně šťastný člověk, když ti stačí ke štěstí rozmáznout se o strom..." pak jsem odpověděl na otázku: "No já nevím... Na co máš chuť?" s tím, že jsem věděl, kam chci jít...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 4:47 pm

Ike

Ještě pořád jsem byla vysmátá z toho incidentu se stromem, ikdyž to musel bejt trapas."Na co mám chuť, hmm.." říkala jsem si v duchu a nakonec vykřikla Dám si to, co ty.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 4:54 pm

Isamu

"Dobře."
řekl jsem a vyrazil jsem vpřed uličkami. V jedné z nich jsem zahnul do jedné z restaurací. Vevnitř jsem objednal dvakrát mochi a šel jsem si sednout k jednomu ze stolečků...
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5617
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 4:16 am

Kioshi


Ninja se mě zeptal jestli bych ho nenaučil techniku. S jakou potřebuješ pomoct?
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5617
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 4:18 am

Tatsuchi


Vyšel jsem z hlavní budovy a zakřičel :Všechny týmy co ještě neprošli zkouškou nebo nemají co dělat atˇ se dostaví na náměstí.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:33 pm

Aoi

Podišla som k Yakumovi a "nenápadne" som ho chytila pod krk keď znova očumoval nejaké dievča, začala som ho s takým diabolským výrazom na tvári ťahať dozadu a trochu ho pri tom škrtiť. Yakomu-echi.. chovaj sa chvíľu normálne. Zavrčala som na neho a snažila sa ho dotiahnuť do stredu námestia kde sme mali ísť.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:08 pm

Kalen Satoko


Kioshi-Sempai nějakou fakt supr.Bohužel nemáme stejný element,tak nějakou co ho nepotřebuje.Byl by jste tak Ochotný prosím?Mluvil jsem plinule a v klidu na Jounina,s radosťí ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5169
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 4:36 pm

Yakumo

Co děláš sakra?! Zařval jsem když mě začala škrtit, no ale líbilo se mi to a nechal jsem to tak, prostě se jenom nechal táhnout celou Iwou až na dané místo. Hele tenhle způsob cestování není vůbec špatnej, jen bychom mohli časem udělat něco s tím, že se mi pr*el dře o kameny, co ty na to? Dokončil jsem a začal se smát.


Naposledy upravil Lelouch-sama dne Sun Feb 20, 2011 6:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 5:18 pm

Aoi

Chvíľku som sa snažila pochopiť na čo naráža no po tom som si všimla kde má položenú hlavu a hneď som ho pustila a odtiahla ho od seba. Tsche možno neskôr t..toto bol stav núdze. Zavrčala som aj keď som sama nechápala čo trepem a rozhliadala som sa po "niekom" za kým sme mali ísť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Iwa - Vesnice - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 9 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Iwa - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Suna - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: