Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Iwa - Vesnice

Goto down 
+5
Mister_zx
Light
Krumla
Pixelka
DreefiCZ
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 8:25 pm

First topic message reminder :

Všichni ninjové se mají dostavit na hlavní nádvoří! Hlásalo se rozhlasem,na hlavním nádvoří stál jeden tajemný ninja,který čekal na přicházející shinobi.

Hra:Země Země
Tsuchikage Oonoki hodlá vyrazit za den a půl do země Železa na sraz pěti Kage. Svolal většinu ninjů z vesnice a oznámil že vybere tým který bude pod vedením Kurotsuchi.Stařík Kage přenechává Kitsuchimu-otci Kurotsuchi vesnici na starost.Výběr může začít.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 12:04 am

Aoi

Muhehe Yosh.. povedala som nadšene a zrušila som Kirigaure no jutsu. Usmievala som sa na toho jounina a začala som hľadať tých dvoch ktorý boli tiež v týme. Po chvíľke som na nich narazila pohľadom a pomaly som si to k nim zamierila.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5169
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 12:24 am

Yakumo

Slina mi stekla až dolů a můj pohled se nyní podobal ero-senninovi, když vočumoval pěkný ženský.. Eeeeehm.. Vydalo se ze mě, když se mě zeptala,zda-li jsem v pořádku. Pěkná prsa! Teda pěkný tričko! Přeřekl jsem se a ke konci zase vyšmolil tu největší volovinu, jenž jsem v tu dobu mohl. Když jsem se na chvíli otřepal a znovu podíval na její poprsí, tak mi z nosu vylítla krev a já spadl na zem, jako každý pravý eromaniac, který by teď byl na mém místě.
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Genin
Genin
Pixelka


Počet příspěvků : 44
Body : 4897
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Tanaki Sumisu
Postava 2: Manami Yumasuki
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 4:41 pm

Manami

Nejspíš byl v takovém tranzu že nemohl ani odpovědět. Nakonec řekl Pěkná prsa! Teda pěkný tričko! Hmm...? Všimla jsem si že se na ně pořád díváš, to se ti tak líbí?(ty prsa) a v hlavě jsem se začala hlasitě smát. Když spadl tak jsem se k němu naklonila a zeptala se Opravdu jseš v pořádku? Nechceš abych ti něco donesla?
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5169
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 7:52 pm

Yakumo

Líbí! Zkřikl jsem a z nosu mi vylejtávala pára, doslova, já byl v sedmým ráji, ale proč nezajít dál? Proto jsem po prsech matně šáhl, ovšem neúspěšně a jen spadl na zem, kde se mimochodem pěkně rozbil o chodník, ale to je mimo.. To hlavní bylo, že když jsem se otočil viděl jsem toho ještě víc než, když bych seděl, proto jsem v té poze zůstal a dál se díval tam kam neměl.. Po chvíli co mi přestala téct krev z nosu a já přestal vypadat jak paprika.. Jsem pomocí levé ruky chtěl na jedno z jejich prs šáhnout.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 8:19 pm

Kalen Satoko

Kioshi sem tady vim že du pozďe ale mamka mi to řekla až teď.Vim že si mámin a tátův známej ale neznamená že to nemůžeš říct mě přímo . Tak koho si vybral? s touto větou jen vloží cigaretu do pusi a zapálí a sleduje dál pobité 4 shinobi před ním
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 8:24 pm

Aoi

Sledovala som ich trocha z diaľky a pohoršene som si premeriavala toho chalana. Rýchlo som k nemu pribehla a chytila ho za jednu nohu pri čom som ho odhodila.. alebo aspoň odtiahla od Manami, Yakumo-Baka! skríkla som pri tom.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 8:34 pm

Kalen Satoko

Když sem viďel jak mu nadává jak ho zahazuje jak von slintá.Tak sem akorát dokouřil s výsměškem k nim šel.heh chudák dyť mu ňeco uďeláš a kdo ho pak bude sbírat.Pokud budu s nekym takovim v teamu tak se opravdu mám na co ťešit. a Začal sem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Genin
Genin
Pixelka


Počet příspěvků : 44
Body : 4897
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Tanaki Sumisu
Postava 2: Manami Yumasuki
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 8:40 pm

Manami

Vypadalo to že se mě chce dotknout, ale při tom spadl na zem. Stačil se otočit a chvílu tam zůstal, trošku jsem se začala červenat, protože mě došlo že má asi lepší výhled na prsa, najednou zase natahoval ruku, v tom se přiřítila Aoi a začala ho tahat za nohu, kousek ho odtáhla a já jsem se jen potichu smála.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 1:06 am

Kioshi

Přišel ke mě jakýsi ninja a pak si zapálil cigaretu.Ještě jsem si nevybral nikoho,zkoušel jsem jenom jeden tým,a čekám,zda přijde někdo další. Řekl jsem tomu ninjovi který pak zase odešel.Tak a už to začíná být nuda. Povzdychl jsem si.Tak eště nějaký tým který by chtěl doprovodit Tsuchikageho? Zvolal jsem a čekal jestli se někdo ozve.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 1:22 am

Kalen Satoko

Pak sem se vrátil k Kioshimu.
Jo a Kioshi-Sempai Hlásim se asi sám ale hlásim takže si mě můžeš proklepnout jestli chceš.

(Jenom dodatek on mě přímo nezná to mé roďiče byl s nimi na misi,tak aby ste nebyli zmatení)
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 6:20 pm

Kioshi

Zase se ke mě vrátil ten ninja.Beru jenom tým po třech,lituju,ale můžeš si někoho najít,pak vás vyzkouším. Řekl jsem mu poklidně a čekal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 8:05 pm

Kalen Satoko

Jasný už hledá všechny stejným metrem ste dobrý vzor Kioshi-Sempai.
A abych nezapoměl mamka vám posílá todle.Ukazuji na lékárničku se znakem klanu a podávám jí Jouninovi.A prej jestli si na ňi pamatujete Menovala se Keiko Satoková. Tenkrát vám vyléčila během mise to břicho.Dám mu jí do kapsy,Zapálim si další proto že se nudˇim a běžím hledat.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 8:32 pm

Kioshi

Dal mi lékarničku se znakem jeho klanu do kapsy.Moc dobře si jí pamatuju,významná kunoichi,vyřiď jej mé díky a pozdrav. Pak jsem pořád čekal zda někdo přijde.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 9:28 pm

Isamu

Opírám se o zeď přičemž stojím na jednom z domů. "A co kdybych šel s tebou?" ozvu se po chvíli poslouchání.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 9:29 pm

Kalen Satoko

Natáhnu s výdechem dýmu řeknu jen, mamce vyřídím,a rád bych s tebou šel ještě jeden a máme to.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 1:32 am

Ike

Paprsky Slunce mě náhle probudily. To ne! Já zaspala! řekla jsem si v duchu. Rychle jsem se oblékla a běžela co nejrychleji na shledání ninjů na výběr týmu pro doprovod na setkání 5 Kage. Když jsem doběhla na místo určení,viděla jsem pár lidí, k nikomu jsem se ale nehrnula. S mojí samotářskou povahou to ani nešlo. Sedla jsem si na trávu a přemýšlela.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 1:35 am

Isamu

S kuřákem v týmu být zrovna nechci, ale když není jiná možnost... pomyslím si a kývnu hlavou k sedící postavě "Co ona?" zeptám se...
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5169
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 1:37 am

Yakumo

Nechal jsem se odtrhnout a vláčet po zemi, až do doby kdy jsem uviděl nějakou týpku, tak jsem se prostě a jednoduše vyškubl a opět postavil na nohy. Takovej trapas si už nikdy víckrát neudělám, bože můj! Zařval jsem docela nasraně na celý náměstí, vcelku komický pohled na člověka, jenž je červenej jak paprika a z uší mi srší pára. Po chvíli jsem se však již opět uklidnil a podíval na nebe. Bože poslední dobou je to tu čím dál tím trapnější a nudnější, kde je ta parádní Iwagakure, která tu dřív bejvávala? Řekl jsem si tiše, abych to slyšel jen já, zatímco má mysl řešila odpovědi na nekončící otázky.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 1:48 am

Kalen Satoko

Tvářil se na mě docela divně ale co aspoň ňekdo pokud mu nevadí moje oči neva.Popošli jme dál a viďeli holku na lavičce tvářila se znuďeňe.
Holka máš tým nebo se přidáš zeptal jsem se a opět si natáhl.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 1:54 am

Ike

Seděla jsem a přemýšlela. Najednou ke mě přišli dva ninjové a ten jeden docela strašidelnej a temnej na mě tak trochu buranským způsobem začal mluvit. Ptal se mě jestli už mám tým a kouřil u toho. Vůbec se mi nechtělo být s lidma a ještě víc s kouřícim člověkem,ale když jsem viděla toho půvabného ninju vedle,okamžitě jsem odpověděla. No, Ahoj.Tým nemám.Tak jestli vám to nevadí,budu s vámi.Jmenuji se Ike. řekla jsem se snahou být milá, což mi nejde.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4982
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 1:57 am

Isamu

Podíval jsem se na tu kunochi co odpověděla tomu kouřícímu ninjovi, kterého jsem ještě moc neznal a představil jsem se: "Jsem Isamu Yagyuu, muzes mi rikat Isamu" a cekal jsem na reakci...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:00 am

Ike

Ten nekouřící ninja najednou řekl své jméno. Jmenoval se Isamu. Ráda tě poznávám Isamu. Řekla jsem s další snahou být milá a čekala na jméno toho kouřícího ninjy.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:01 am

Kalen Satoko

,,Ok když souhlasíme všichni jmenuji se Kalen Satoko říkejte mi kalene,než vyrazíme za Kioshim Sempai řekněte mi prosím vaše elementy a jak moc jste schopňi spolupráce´´. Řekl jsem co nejmilejším hlasem a zahodil cigareti,pak si vzal žvejku aby mi před holkou nesmrďelo z pusy cigáro a pak jim jak mám v povaze nabídl také.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4984
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:06 am

Ike

Takže Kalen...Pomyslela jsem si a prohlédla si ho.Zahodil cigaretu a vzal si žvýkačku.Nám nabídl také.Radši jsem si vzala a poděkovala. Potom se nás zeptal na pár otázek. No, já mám podstatu Doton. A schopna spolupráce budu tolik, kolik bude potřeba.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5028
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 2:10 am

Kalen Satoko

Ok budu rád za spolu práci,a co ty Isamu jak jsi na tom ty?Přemýšlel jsem poč se na mě tak koukají. Je to zase kuli oku?A začal jsem si ho radši žmoulat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Iwa - Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Iwa - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Suna - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: