Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Iwa - Vesnice

Goto down 
+5
Mister_zx
Light
Krumla
Pixelka
DreefiCZ
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 8:25 pm

First topic message reminder :

Všichni ninjové se mají dostavit na hlavní nádvoří! Hlásalo se rozhlasem,na hlavním nádvoří stál jeden tajemný ninja,který čekal na přicházející shinobi.

Hra:Země Země
Tsuchikage Oonoki hodlá vyrazit za den a půl do země Železa na sraz pěti Kage. Svolal většinu ninjů z vesnice a oznámil že vybere tým který bude pod vedením Kurotsuchi.Stařík Kage přenechává Kitsuchimu-otci Kurotsuchi vesnici na starost.Výběr může začít.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 12:10 am

Aoi Yuzimi

AAA pusti MAAA.. skríkla som keď ma stiahol pod zem a jediné čo ma napadlo bolo trieskať hlavou o zem, po chvíľke ma však hlava s toho dosť začala bolieť a tak som sebou skúšala metať a nejak sa ako nejaký červík dostať na povrch.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5169
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 3:13 pm

Yakumo

Přejel jsem si levou rukou po tváři a usmál se.. Yosh, teď jsem nažhavenej! Jde se na to! Zařval jsem a kunai, který přede mnou vybouchl ani moc nevnímal, mé nohy mě nesli tak rychle jak mohli a ať už chtěli nebo ne ve mžiku jsem už byl u Kioshiho. Vzdálenost by teď měla sedět, je čas na moji skrytou taktiku! Pomyslel jsem si a z brašny vytáhl kunai, na kterém byl připevněný výbušný lístek, hodil jsem ho, ovšem trošku zmatečně, vypadalo to totiž spíše že jsem ho hodit vůbec neplánoval, bohužel plánoval, Kioshiho to mohlo docela zmást, jelikož ho ani netrefil a jen mu proletěl kolem hlavy, to už jsem však udělal ruční pečeť a lístek na to vybouchl. Nečekal jsem, že ho nějakej trapnej výbuch oddělá, proto jsem se k němu nejrychleji, jak jen mohl dostal a pomocí svého kolena se mu snažil udeřit na hlavu, v reálném životě by to bylo jasné K.O...
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 4:42 pm

Kioshi

Tak a teď ten co nejvíc řve. Řekl jsem si jen tak pro sebe a koukal na toho ninju.Pak vytáhl kunai s výbušným lístkem,který jsem však spozoroval na poslední chvíli.Pak ho hodil což jsem ani nečekal,ale jen jsem se zlehka pohnul aby mě náhodou netrefil,ale hned na to ten lístek vybouchl,trošku jsem se lekl a pouskočil,ale byl jsem v pohodě.Pak se na mě rozběhl,já jen na nic nečekal a složil jsem pečeťe.Doton: Doryuu heki! Řekl jsem a předemnou se rychle vynořila zeď ze samotné země.Ninja do té zdi zřejmě kopl kolenem,zeď se nakřupla a potom se zřítila,a já odskočil,pak jsem čekal na jejich další útok.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5169
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 4:49 pm

Dobrý tah, popravdě jsem čekal, že jako většina mých soupeřů použiješ něco typu kage bunshin... Very Happy

Yakumo
Mé koleno udeřilo do té zdi, kdybych na něm neměl svoje speciální chrániče, tak by to nejspíše dopadlo špatně. Yosh! Tohle vypadá na pořádnej souboj, teď jsem nažhavenej, víc než kdy předtím, jdu na to! Dokončil jsem a obrovskou rychlostí se dostal před Kioshiho s tím, že ho pomocí kolena z výskoku udeřím do hlavy, ovšem opak byl pravdou, místo úderu jsem ho jen použil jako odrazovou plochu, abych se dostal přímo nad něj, což ho mohlo i zmást.. Rai Soubi! Zařval jsem a utvořil deset jehlic, které po Kioshim v rychlosti hodil, když jsem dopadl před něj na zem, tak jsem rovnou pokračoval, ať už se to vyvedlo či ne a to tak, že jsem se rozběhl proti jeho hlavě a znovu se ho snažil udeřit kolenem.
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Genin
Genin
Pixelka


Počet příspěvků : 44
Body : 4897
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Tanaki Sumisu
Postava 2: Manami Yumasuki
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 7:03 pm

Manami

Najednou Kioshi zmizel v kouřové bombě a zachvilku Aoi lezla hlava ze země. Yakumo šel po něm, chvilku jsem nechápavě koukala jak Aoi leze hlava ven a Yakumo bojuje. Když jsem se vrátila k sobě řekla jsem si Musím Yakumovi nějak pomoct jinak nepůjdeme do Země Železa. Vytáhla jsem katanu a běžela pomoct Yakumovi, ten zrovna rozbil zeď kterou vytvořil Kioshi, Jestli to vyjde tak bude čekat na útok od Yakuma a já to vezmu ze zadu řekla jsem si a rychle jsem utíkala za Kioshim. Byla jsem skoro u něho a chtěla seknout.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 7:10 pm

Kioshi

Ani jsem se nerozkoukal a on už byl zase u mě,už jsem neměl v úmyslu dělat nějaké techniky,tak jsem před sebe dal jenom zkřížené ruce,ale on se pak od nich odrazil,potom byl nademnou,potom po mě hodil nějaké jehli,já jsem se skrčil,pak už byl zase předemnou na zemi,snažil se mě kopnout do hlavy,ale rychle jsem zareagoval a podrazil mu nohy,pak jsem se dostal za něj,ale to už na mě běžela zase ta druhá kunoichi,vytáhl jsem svou katanu a vykryl její útok tou mojí,pak jsem uskočil a otočil se na toho kluka. Ty jsi uspěl,a teď vy dvě. Řekl jsem mu a ukázal jsem mu ať jde stranou,pak jsem se otočil na ty dvě kunoichi a připravil se na jejich útok. (Jedna byla pořád v zemi.)
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5169
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 7:20 pm

Yakumo

Tseee! Cože?! Ne, ne, ne, já chtěl vyhrát, proč nemůžu vyhrát? Néééé, to mi nedělejte, já byl nažhavenej jak nikdy! Bože, to je za trest. Pronesl jsem, ale to už jsem od těch třech dostatečně daleko, mé bojové já opět po chvíli odeznělo.. Já věřím, že určitě prohrajete, hahaha! Řekl jsem a svému nevtipnému vtipu se začal šíleně řezat.
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Genin
Genin
Pixelka


Počet příspěvků : 44
Body : 4897
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Tanaki Sumisu
Postava 2: Manami Yumasuki
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 7:43 pm

Manami

Hmm.. Takže můj útok vykryl, tak budeme muset vymyslet něco jinýho. Přitom si vyhodila kouřovou bombu Kage Bunshin no Jutsu vyhodila jsem na Kioshiho 3 kunaje v tom můj klon rychle běžel, potom vyskočil a chtěl rozseknout Kioshiho, já jsem byla ještě v kouři a hodila jsem na něj ještě další 3 kunaje, tentokrát s výbušnými lístky a čekala co bude následovat.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 7:49 pm

Aoi

Kora!! ako mám útočiť keď sa odtialto neviem dostať? heeh? zrevala som naňho naštvane a po tom ma napadla jedna technika ktorú sme sa učili ešte na akadémii. Chvíľku som sa sústredila a v sérii pohybov som sa začala vyhrabávať zo zeme (gomene neviem aká je teória toho Nawanuke no Jutsu). Funguje to na povrazy mohlo by aj na toto. Zahundrala som si a snažila sa odtiaľ dostať.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 8:38 pm

Kioshi

Hodila pod sebe kouřovou bombu,pak na mě z kouře vyletěli tři kunaie,svou katanou jsem je odrazil a spadli na zem,pak se na mě vyřítil její klon,poznal jsem to podle toho že v kouři bylo trošku vidět,a byla tam eště jedna postava,klon mě chtěl zřejmě přeseknout,takže jsem svou katanou vykryl jeho útok a nohou jsem odkopl klon pryč,pak na mě vyletěli z kouře další tři kunaie,ale teď jsem si všiml výbušných lístků,byla by hloupost je odrážet,takže jsem jenom pouskočil dozadu a čekal na další útoky.
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Genin
Genin
Pixelka


Počet příspěvků : 44
Body : 4897
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Tanaki Sumisu
Postava 2: Manami Yumasuki
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 9:00 pm

Manami

Je celkem dobrej řekla jsem si a šla na něj tentokrát přímo. Když jsem byla skoro před ním hodila jsem na něj pár shurikenů, ale tak aby musel uhnout doprava, doufala jsem že to udělá a předem jsem hodila kunai s výbušným lístkem na nové místo, přitom jsem pořád utíkala na něj kdyby to nevyšlo. Doufám že udělá nějakou chybu chtěla bych použít TU techniku, sice mi to ubere dost chakry, ale když to použiju ve správný okamžik tak snad...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 9:10 pm

Aoi

Po chvíľke veľkého snaženia som sa konečne dostala zo zeme a s kritickým pohľadom som si pozrela svoje špinavé oblečenie. Po tom som hodila naštvaný pohľad na toho Jounina no keďže som nebola ten typ, na týmoví boj tak som čakala ako sa vyvinie situácia s tou babou, tento krát som si však dávala pozor aby ma znova nestiahol do zeme či inak ohrozil z bezprostrednej blízkosti.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 10:23 pm

Kioshi

Hm? Jde na mě přímo? Rozběhla se ke mě,a hodila několik shurikenů,mohl jsem uhnout jenom doprava.Je to cíleně? No co,nemůžu nic ztratit. Ale jakmile jsem uhnul doprava,už na mě letěl kunai s výbušným lístkem.Tak přeci to bylo cíleně. Bylo by obtížné uhnout,a přitom ona pořád běžela ke mě,musel jsem rychle myslet.Odrazil jsem se od země,a po zemi jsem se rychle odplazil z jejího dosahu a z dosahu výbušného lístku,chtěl jsem to už zkončit,ale zajímají mě její schopnosti...Mezitím se ta druhá kunoichi vyhrabala ze země,a koukala na náš boj.
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Genin
Genin
Pixelka


Počet příspěvků : 44
Body : 4897
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Tanaki Sumisu
Postava 2: Manami Yumasuki
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 10:39 pm

Manami

Takže všechno prokoukl. TOTO je moje šance. Všimla si, že Kioshi se podíval nachvilku na Aoi a už nedával takový pozor, rychle jsem k němu skočila na takovou vzdálenost aby následujicí technika vyšla, udělala jsem pečetě a řekla Katon: Goukakyuu no Jutsu a čekala jsem co se bude dít dál
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 10:45 pm

Aoi

Keď sa na mňa nachvíľku pozrel tak som mu zamávala a usmiala sa naňho. Po tom som si začala plánovať čo spravím, ak tá baba prehrá, tak určite budem bojovať.. hmm ale ako? eh ticho a neférovo, tak ako vždy. Zaškerila som sa v duchu a pomaly som sa začínala pripravovať na boj.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 11:33 pm

Kioshi

Díval jsem se na tu kunoichi vzadu,která mi i dokonce zamávala,ale nachvíli jsem přestal dávat pozor,pak se na mě vyřítila mohutná technika Goukakyuu,nemohl jsem moc čas na rozmyšlenou.Doton: Doryuu heki! Předemnou se již podruhé zjevila tentokrát už mohutnější a tlusčí stěna než předtím,ale věděl jsem že to moc dlouho nevydrží,od té zdi jsem pak raději uskočil a pak jsem se objevil za Manami.Prošla jsi. Řekl jsem jí s úsměvem,pak jsem jí ukázal kam si má stoupnout a čekal jsem na útoky té druhé kunoichi.Mezitím už moje zeď byla propálená skrz naskrz.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 11:48 pm

Aoi

Heeh som na rade? spýtala som sa skôr rečníckou otázkou a zapozerala som sa na toho jounina. Po tom som zložila jednoduchú pečať. Mizu bushin no jutsu! povedala som a vytvorila som asi štyroch mizu buchinov, po tom som znova zložila pečate, Kirigakure no jutsu! šepla som a po chvíľke by sa mala vytvoriť hustá hmla cez ktorú nebolo takmer nič vidieť, a bola doslova presítená mojou chakrou takže by ma nemalo zachytiť ani Doujutsu. Ja som sa v nej však vedela orientovať a očividne aj moji kloni keďže sme sa pomaly začali približovať k Jouninovi. všetky sme znova spravili jednoduchú pečať. Oboro bushin no jutsu! šepli sme a každá moja kópia vytvorila asi po päť oboro bushinov, zatiaľ čo ja sama som ich vytvorila nejak šesť-sedem. boli to síce iba niečo ako ilúzie no na odpútanie nepriateľa by mali úplne stačiť, takto sa však medzi ne zamiešali aj Mizu bushini a všetky sa zo všetkých strán rozbehli po jouninovi, zatiaľ čo oboro bushini boli skôr volavkou tak hneď za nimi zväčša bol aj mizu bushin ktorý bol pripravený zasiahnuť katanou jounina, ja som sa držala opodiaľ, stále však v hmle, a čakala som ako to celé dopadne.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 5:49 pm

Kioshi

Podle těch vodních klonů koukám,že má jako podstatu Suiton,pěkná náhodička. Když vytvořila 4 vodní klony,tak jsem čekal co bude dál,ale pak se začala zjevovat mlha až jsem nic neviděl.Hm...technika ukrytí v mlze,to jsem fakt nečekal,zajímavá holka.Ale tady mi hádám bude Doton k ničemu,takže zbývá jedině Suiton. Takže,Suiton: Mizuame Nabara! Moje provedení této techniky bylo trochu jiné,položil jsem eště v rychlosti ruku na zem,a začala vytékat tekutá hmota na kterou se nepřítel přilepí,svou chakru jsem koncentroval do noh,abych se sám nepřilepil,ale některé klony se na mě už řítili ze vzduchu,vytáhl jsem svou Katanu,některé klony jsem přesekl,a pak jsem se snažil dostat z té mlhy pryč.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5505
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 7:10 pm

Aoi

Keď som si všimla ako sa ku mne blíži nejaká voda tak som si z toho nič moc nerobila, po tom sa však jeden klon nevedel pohnúť z miesta a ja som si spomenula na techniku, ktorú mi raz ukazovala stará mama. Začala som koncentrovať chakru a v kľude som stúpila na tú "vodu". Vďaka tomu že som koncentrovala chakru mi to nič nespravilo a zrušila som všetky mizu bushiny keďže sa všetky predo mnou zalepili o tú tekutinu. Po tom som vytvorila ďalší klon ktorý však tiež nakoncentroval chakru do chodidiel a tým sa nezalepil o tekutinu. ja som mu vyskočila na plece a spravila jednoduchú pečať, Henge no jutsu! šepla som a premenila som na kunai ktorý uchopil klon, do druhej ruky schytil ďalší normálny a rozbehol sa smerom kde sa ten Jounin snažil vyliezť z hmly. Prvý kunai po ňom mizu bushin hodil no mňa (v henge) si schoval do rukáva a vytasil jednou rukou katanu ktorou sa v dostatočnej vzdialenosti zahnal po jouninovi, mňa z rukávu vyhodil no blízko pri senseiovi takŽe to vyzeralo ako keby sa len netrafil, zatiaľ čo ho zabával som sa zmenila späť do mojej podoby a vrhla som po ňom zozadu dva shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Genin
Genin
Pixelka


Počet příspěvků : 44
Body : 4897
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Tanaki Sumisu
Postava 2: Manami Yumasuki
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 7:35 pm

Manami

Nakonec si mě všiml ale jediné co stihl udělat byla tlustá stěna. V tom najednou byl za mnou a řekl Prošla jsi zrušila jsem techniku a celá šťastná jsem běžela na místo kde byl Yakumo, Tak co, ani jsi nečekal že taky projdu a vyplázla jsem na něj jazyk a šibalsky se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5169
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 8:03 pm

Yakumo

Jááááá že to nečekal? Já čekám všechno, všechno, hahaha! Ty jsi určitě myslíš, že to neprojdeš bylo na tebe, co? Já to říkal na toho senseie, hahaha! Dokončil jsem a ke konci si mohla i všimnout, že jsem plácl dobrou volovinu, v mém hlase jinak šla slyšet i dost velká lež. Poté však vyplázla jazyk a já se na ni jen podíval se zamyšleným pohledem. Zkoušíš jak chutná vítr? Zeptal jsem se ji a udělal to samé co ona s myšlenkou, jak vlastně chutná vítr?
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Genin
Genin
Pixelka


Počet příspěvků : 44
Body : 4897
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Tanaki Sumisu
Postava 2: Manami Yumasuki
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 8:27 pm

Manami

Když jsem se ho zeptala jestli to nečekal řekl Jááááá že to nečekal? Já čekám všechno, všechno, hahaha! Ty jsi určitě myslíš, že to neprojdeš bylo na tebe, co? Já to říkal na toho senseie, hahaha! A když jsem na něj vyplázla jazyk tak se zamyšleně koukl a řekl Zkoušíš jak chutná vítr? a vyplazoval taky jazyk. To mě už úplně dostalo, hlava mi klesla až na prsa a říkala jsem si Šmarjá, proč zrovna já musím mít takovího... ve skupině? Ale možná když na něj budu milá snad se uklidní. Srovnala jsem si hlavu, usmála se na něj a řekla Ne ty hlupáčku, jen jsem chtěla vědět co uděláš.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5169
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 8:31 pm

Yakumo

Po chvíli jsem toho nechal a pomyslel si.. Heee mám akorát vyschlo v držce, vždyť to nemá chuť! Naštvaně jsem se na Manami podíval, ovšem to zrovna pronesla nějakou větu, já si toho však nevšímal, můj pohled totiž směřoval na její prsa, huba mi spadla až dolů a z nosu mi začala téct krev (klasická anime scénka, že ano?).. Aháááá, tak to dává rozum, já si říkal, že ten vítr moc dobře nechutná! Odpověděl jsem na její předešlou větu, ale můj pohled stále směřoval tam kam neměl.
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Genin
Genin
Pixelka


Počet příspěvků : 44
Body : 4897
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Tanaki Sumisu
Postava 2: Manami Yumasuki
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 8:50 pm

Manami

Aháááá, tak to dává rozum, já si říkal, že ten vítr moc dobře nechutná odpověděl a všimla jsem si že se začal dívat na moje prsa. Trošku jsem se usmála a řekla jsem Asi se trošku protáhnu abych nezakrněla a začala jsem zvedat ruce nahoru, pár krát jsem si i čupla a když jsem přestala viděla jsem jak Yakumovi teče slina... Jsi v pořádku? Stalo se ti něco? a začala jsem se pro sebe smát.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5029
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 11:42 pm

Kioshi

Snažil jsem se někde vylézt z mlhy,ale nepovedlo se,jen tak tak,na poslední chvíli jsem si všimnnul kunaie,který na mě z mlhy vyletěl,vyhnul jsem se,ale pak se na mě vyřítil klon s kunaiem v ruce,ale on ten kunai vypustil a ten dopadl za mě,pak se po mě ohnal katanou kterou jsem úspěšně vykryl a klon probodl,ale pak jsem uslyšel *puf*,a jen jsem se otočil,stála za mnou ta kunoichi a na mě letěli dva shurikeny,už jsem nemohl nic udělat,maximálně zkusit uhnout,ale oba shurikeny mě škrábli na zádech,takže jsem tam měl dva menší šrámy,ale nějak mě to nevzalo,jen jsem se na tu holku otočil.Prošla jsi,řekni svému týmu,že vám pak dám vědět,zda na misi jdete nebo ne,ale udělali jste na mě dojem. Pak jsem vystoupil z mlhy a podíval se na ostatní ninji,pak jsem zakřičel.Ještě nějaký tým po třech který by chtěl doprovodit Tsuchikageho do země Železa? A čekal jsem zda se někdo neozve.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Iwa - Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Iwa - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Suna - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: