Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:11 pm

First topic message reminder :



Aiko -> Bylo chladné ráno a ty ses vyvalovala v jedné z postelí, které spadalo pod celý klanový komplex, nebo-li jinak řečeno sídlo. Najednou se však zničehonic otevřelo okno a na tebe zafoukal studený vítr, který tě donutil pootevřít oči. Vedle hlavy ležel nějaký lístek, na kterém bylo něco ručně napsané.

kód:

Aiko, dneska ráno jsem odešel na dlouhou mírovou cestu směrem k Hoshigakure no Sato, proto se zde neukáži minimálně týden. Bude tě tedy mít na starosti jedna má známa a podle toho, co říkala máš dojít před sídlo klanu, kde by si tě měla převzít. Nejspíše se stane tvým osobním Senseiem, tým by ti totiž nejspíše moc nevyhovoval, a proto budeš nejspíše sama.. No čas se mění, stejně jako lidi.. a tak se možná do nějakého týmu zařadíš. To je vše, co jsem ti chtěl sdělit. Jelall.

To byl text, jenž napsal tvůj bratr, což ti nejspíše došlo... I vzhledem k tomu, jak to bylo napsáno. Bylo okolo sedmé ráno a tak ses pomalu vydala nějak připravit a dojít na dané místo, kde by ses měla tedy střetnout nejspíše s tvým budoucím senseiem.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:17 am

Vincent Karuto

Sice jsem ji zasáhl ale sám jsem měl problém se vyhnout té malé kuličce. Z poloviny jsem se jí vyhnul a z druhé poloviny mi proletěla pláštěm.Je na zemi nějak podezřele dlouho nejspíš to bude past.řekl jsem si a vyletěl ještě o pár metrů výš.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:34 am

Kari Akari

Když vyletěl výš, dal mi šanci dokončit jutsu. Na poslední tři pečetě jsem se už zvedla a rozeběhla k němu. Kdyby dokázal odezírat ze rtů, mohl by znát jméno techniky, ale jinak ne. Na chvíli se objevil jakoby menší záblesk, ale nikoliv takový, který by mohl někoho oslepit. Bylo to z toho důvodu, že tu nebyly žádné překážky, na které by se lístky uchytily. Většina z nich skončila na zemi jako miny, ale stejně tak skončilo několik na ostatních přítomných. Teď už jsem si znova lehala na zem. Když v okolí totiž nebyly překážky, tak by mě množství elektřiny mohlo oslepit, zatímco při zemi takové nebezpečí nehrozí, záblesk ani nebudu vidět. Už jsem jenom složila pečeť a znovu něco zamumlala, tentokrát to bylo "Kai". Což jako u výbušných lístků vyvolalo i u těchto vypuštění elektrického proudu a uštědření rány těm, u kterých byly lístky a na kterých byly lístky.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:40 am

Erza

"Hmm.. Původně jsem se chtěla pouze dívat, jak ty holky toho Valentina zmasakrují, nakonec to však skončilo úplně jinak, než jsem předpokládala. Možná je to dobře, že jsem je nechala proti sobě bojovat, aspoň teď vidím jejich schopnosti a mám šanci nějak promyslet společný tréning. Co mě však zaujmulo je Kari, vypadá docela chytře.. Na rozdíl od toho takzvaného gentlemana." Říkala jsem si úplně nejtišeji, co to šlo a z bezpečné vzdálenosti, ze které na mě prakticky nemohli doletět žádné jejich útoky.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5506
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 1:37 pm

Aiko

Sedela som celkom peknú "ďiaľku" od nich na zemi, v ruke som mala neurčitý tvar zo Shirutonu ktorý sa stále menil, raz vyzeral ako gulička, raz ako nejaká líška, niekedy som ho doslova nechala "bublať". Nepáčilo sa mi že musím byť v týme. Dobre... vie ako reagujem na..cudzích ľudí, tak prečo? veď mi ešte napísal že budem sama. Rozmýšľala som trocha smutne no na tvári som mala stále taký tvrdý výraz,
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 5:01 pm

Vincent Karuto

Když jsem zjistil co dělala tak už bylo pozdě. Do pr*ele! Zařval jsem v duchu ale už bylo pozdě. Výbuchy mě slepili a dali mi a menší elektrickou ránu. Přestal jsem ovládat moje křídla a naboural jsem od země kde jsem udělal dlouhou rýhu. Když jsem se vzpamatovl tak už jsem zaseviděl normálně ale všechno mě bolelo. S menšími obtížemi jsem se postavil a odvolal křídla a kartu zase schoval. Sakra...tímhle tempem se u mě začnou zase objevovat příznaky...musím to rychle ukončit... řekl jsem si v duchu a klekl si na koleno.je na časeto ukončit...řekl jsem si pro sebe a rychle jsem poskládal pár pečetí a udělal to gesto co před chvílí. Fuuton: Tama!řekl jsem a jelikož Kari ještě ležela na zemi(teda pokud) a já byl směrem od její hlavy tak jsem jí to namířil na pravé rameno a začal jsem do prstů soustředit chakru s fuutonovou podstatou. Měla být o něco hrubší než ta předchozí a měla by dočasně způsobit paralýzu celé pravé ruky Kari. Ihned jak jsem měl namířeno tak jsem vystřelil.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 6:57 pm

Kari Akari

Pád na zem, dělání dlouhé rýhy a nakonec odvolávání křídel a schovávání karty, vše si vezme svůj čas a já bych byla bláhová, kdybych toho nevyužila. Zatímco on se soustředil na vlastní vzpamatování se, já už byla na nohou a připravené oba kunaie. Nenechala jsem se zaskočit znovu tou pistolí a začala kolem něj obíhat v kruhu. Protože jsem nechtěla být zasažena, nemohla jsem se ani soustředit na míření, takže byl Vincent mimo ohrožení, ale zároveň by neměl být schopen sám zamířit. Postupně jsem kruhy zvětšovala a zvětšovala, abych se od něj dostala dál, čímž jsem zároveň znemožnila odhad následujícího kroku, protože jsem kruh zvětšovala neustála a bez jakéhokoliv systému.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:49 pm

Vincent Karuto

Zavřal jsem oči a soustředil se.Jedna šťastná střela...jenom jedna...jen...jedna...Tedˇ!řekl jsem si v duchu a otevřel jsem oči a rychle vystřelil proti Kari. Byl by jsem blbý kdybych tam jen tak stál a čekal a přímo jsem se rozběhl proti Kari. Byl jsem samozřejmě pomalejší jak střela a ani jsem nevěděl co budu dělat abych výhrál aniž bych jí ublížil. Ale nehodlal jsem se vzdát.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:55 pm

Kari Akari

Věděla jsem, co to jeho jutsu dělá, a když vystřelil zcela náhodně, dal mi tím šanci. Najednou jsem se skácela k zemi na bok proti Vincentovi čelem. Vydala jsem mírný vzdech a Vincent mohl vidět, jak se mi pomalu zavírají oči, co ale neviděl byly ty dvě kuličky v mých rukách, už jsem jen čekala, až přijde blíž, abych mu mohla zasadit poslední dva údery.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:24 pm

Vincent Karuto

To si myslí že jsem blbej? Kdybych jí zasáhl tak to má úplně jiný efekt... a k tomu bych to uslyšel..řekl jsem ale uvědomil jsem si to až když jsem byl blízko ní(2 metry).Sakra!řekl jsem a rychle jsem se snažil odskočit ale už bylo asi pozdě. Z téhle blízkosti měurčitě dostane.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:29 pm

Kari Akari

Jakmile byl u mě, už jsem mu nehodlala dát šanci, spíš ho jen ztrapnit, nechtěla jsem mu ublížit, ačkoliv mě rozčiloval. Kuličkami jsem mu zamířila na ty pásky, které mu držely kalhoty. Vystřelila jsem a už bylo slyšet jen rupnutí - pásků, ne Vincentova těla. Poté jsem se zvedla ze země, oprášila se a došla v klidu k sensei. Neřekla jsem ani slovo.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:37 pm

Vincent Karuto

Konec legrace...Teď mě fakt naštvala...řekl jsem si když jsem uviděl kuličky letící k mému pasu. Hned jsem poznal o co jí jde. Nemyslel jsem si že ji budu potřebovat ale moje levá ruka(Hagane Arm) vystřelila před můj pas a kuličky se od ní odrazily a dali mi menší šoky. Měl jsem znecitlivělou levou ruku ale nic hrozného. Levou ruku jsem vzal ze země jednu z těch kuliček a ledabyle ji hodil po Kari tak aby se jí sotva dotkla. Měla to být jako urážka že mě netrefila.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:42 pm

Kari Akari

Když se kulička dotkla mojí hlavy, zastavila jsem se a otočila. Vincent mohl vidět jiskry v mých očích i přes mé vlasy. "Zemři!" Řekla jsem s ledovým výrazem i hlasem. Sáhla jsem do pouzdra s kunaii. Vytáhla jsem je oba dva. Do každé ruky jeden. Vincent mohl vidět a tušit, co přijde. Kunaie jsou totiž také vodivým materiálem. Házet po mě kuličky - moje kuličky! Ten parchant si to odskáče! Nesnáším lidi! Nesnáším tebe! Jiskry v mých očích zesílily. Já už jen zamířila Vincentovi na dvě místa na srdce a na podbřišek. Jakmile kunaie vyletěly, sáhla jsem pro další dvě kuličky a chystala se je naráz vystřelit ve směru, kam by chtěl uhnout.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:51 pm

Vincent Karuto

Dělal jsem to co jsi čekala asi v nejmenším. Levou rukou jsem odrazil kunai letící ná srdce a pravou jsem dal před kunai letící na podbříšek takže se mi zabodl do ruky. Dostal jsem elektrické šoky ale železo i ocel jsou špatněvoidvé takže mi levá ruka zase o trochu víc znecitlivěla a u pravé jsem necítil dlaň. Erza-sensei...Bojovat se ženou je proti mým zásadám...proto je tenhle boj nesmyslný a já se vzdávám...Gomenasay Erza-sensei...řekl jsem a vytáhl si kunai z ruky a hodil ho na zem. Konečně bylo vidět že moje levá ruka je potažená ocelí-teda aspoňto tak vypadalo.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 10:21 pm

Erza


"Dobře.. Dobře.. To by stačilo.." Odvětila jsem krátce hned po Vincentových slovách. "Něco ti však řeknu Vincente... Pokud se chceš chovat jako gentleman moc daleko to ve svojem životě nedotáhneš. Lidi v Kumo se totiž řídí totiž pravidlem zabij, nebo budeš zabit.. Tak tomu to už chodí a hlavně ve válkách, jenž se může vyvolat klidně ze dne na den. Buď si toho vědom, musíš svou slabost neubližovat ženám odstranit, jinak bys mohl zemřít a to nejspíše nechceš. Je to tak?" Zakončila jsem svůj monolog otázkou a pomalu rukou sjela na rukojeť své katany, zatím ji však nevytahovala a jen dodala. "Mimochodem.. Kari, jmenuješ se tak, že? Vedla sis opravdu dobře.. Lidé jako ty jsou v dnešním světě víc, než potřeba." po těchto slovech jsem už pouze čekala na reakce ostatních, tedy především hlavně Kari a Vincenta.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 10:27 pm

Kari Akari

Ani jsem neodpovídala. Vincent mě zklamal. Když už mě provokoval, mohl to alespoň dokončit. Neřešila jsem to, jen jsem došla až k sensei a čekala, co se bude dít. Na Vincenta jsem se jen dívala jako na plebejce. Měl by si dávat pozor, nebo to příště dokončím.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 10:34 pm

Vincent Karuto

Měl bych to upřesnit...já nemám až tak velké problémy ubližovat ženám nepřátel...mým jediným problémem je že nedokážu ublížit ženě ze stejné vesnice teda pokud není nukennin... A to že nechci zemřít taky není přesné...Já nemohu zemřít...mám pro to dočasně své důvody...řekl jsem a poslední dvě věty jsem řekl dost temně.Utrhl jsem si kousek svého pláště a ovázal si ho kolem rány na ruce. povrchové zranění...řekl jsem si pro sebe potichu a jenom jsem čekal. Byl jsem ze sebe zklamaný. Kdyby byla Kari sktečný nepřítel tak já už bych byl pravděpodobně v bezvědomí. Nepřítel by byl sice mrtvý ale já bych byl v bezvědomí.Možná by jsem s nima měl nazázat přátelštější vztah...pomyslel jsem si během čekání.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5506
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 11:00 pm

Aiko

Keď sa priblížili ku senseike a ku mne tak som sa len postavila a odišla som kúsok ďalej, vôbec nič som nehovorila a len som si na hlavu natiahla kapucu z plášťa. Braček.. dúfam že sa čoskoro vrátiš, je to iba deň a už to pomaly bez teba neviem vydržať. Rozmýšľala som a pozerala som sa niekam na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 11:12 pm

Erza

"I přítel se dokáže stát během dne nepřítelem.." Odvětila jsem krátce jako odpověď na všechna slova, co pronesl Vincent. "Už jsem viděla schopnosti i vás dvou a u Aiko to nějak trošku již tuším, které techniky všechny nejspíše umí. Přesto se mi však bude hodit, když se mi ještě vy dva.. Kari a ty Vincente trošku představíte a řeknete něco o sobě. Poté můžeme začít s plnohodnotným tréningem." Řekla jsem jim a usedla na nedaleký kámen, celou tu dobu jsem však poslouchala jejich odpovědi na mé slova, jestli se tedy nějaké dočkám.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 11:17 pm

Kari Akari

Jestli někdo čekal nějakou odpověď, nejspíš se zmýlil. Co jsem uměla, to už jsem ukázala, tedy alespoň to nejdůležitější. Neviděla jsem důvod vůbec něco říkat. Jen jsem sledovala sensei a pak Vincenta - čekala jsem, co z něj tentokrát vypadne. Už jsem tušila, že to bude něco neurvalého anebo naopak něco až moc - prostě moc. Aiko se mi zdála však odtažitá mnohem více než-li oni dva. Možná bychom; chvíli jsem přemýšlela o přátelství, ale ani jsem nevěděla, co to vlastně přátelství znamená.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 4:23 pm

Vincent Karuto

Znáte moje jméno,podstatu a schopnosti...ještě vám mohu říci že mojí specializací je taijutsu ale to je tak všecho...řekl jsem. O mojích oblíbených a neoblíbených věcech jsem neměl chuť jim říkat a nemělo smysl jim říkat něco o mojí ruce nebo nemoci. Neměl jsem důvod. Pravda jenom zkresluje realitu a proto jsem radši už nic neříkal.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 10:53 pm

Erza

"Ach bože.. Tento velice komplikovaný systém mi vůbec nevyhovuje. Původně jsem sakra měla učit jen Aiko! Nemám tréningový plán i pro vás.. Jenže když vidím, jak to mezi vámi klape, tak je využití tohoto času, mezitím co já budu promýšlet váš tréning úplně jasné.. Jde se do Ichiraku!" Zakončila jsem trošku hlasitěji, než normálně a pomalu se vydala směrem k Ichiraku. To že se zde tento podnik nachází pro vás nebylo vůbec divné, vzhledem k tomu, jak se Ichiraku stal za tak krátkou dobu známý. Po asi deseti minutách všichni, včetně mě konečně ucítili tu nádhernou vůni jídla. Já jsem stále tím pomalým tempem konečně došla k jedné ze židlí, na které se ihned usadila a vykřikla... "Ták! Můžete si objednat, co jen chcete."
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 11:01 pm

Kari Akari

"..." Že bych něco řekla? Ne, jen jsem se zašklebila na Vincenta. Byl to spíš takový přátelský úšklebek, ale stále nebylo přesně vidět, jaký mým celkový výraz. Vincent i ostatní mi mohli vidět jen na ústa. Zrovna jsem se pouštěla do ramenu s dvojitou porcí vajíčka. Nejspíš mě tu znali, anebo že bych se s nimi domluvila i beze slov. Raději neřešme moji osobní situaci a zaměřme se na to, co dělají ostatní. Rozhlédla jsem se po ostatních, v ruce dřevěné hůlky a zbytek nudle, kterou jsem sála dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5506
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 11:20 pm

Aiko

Trochu zarazene som sa pozrela na Erzu no len som si povzdychla a následovala som ju, celý čas som sa pritom vyhýbala pohľadom všetkých ľudí čo sme po cestre stretli ako aj vlastnému týmu snáď s výnimkou senseiki, sadla som si teda iba pomocou silou vôle vedla nich a paličkou som ďobla do rámenu ktorý som chcela, keď mi ho doniesli tak som sa na neho iba pozerala a nejak som sa doňho nevedela pustiť.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 11:32 pm

Vincent Karuto

Mě tu taky zali. Donesly mi pouze vodu s nudlemi,bez vejcí a dalších věcí. Jenom voda a nudle. Levou rukou jsem vzal hůlky a pomalu jsem začal jíst. Vzhledem k mé nemoci jsem nemohl jíst nic extra aby se mi nepřitížilo ale mě to nevadilo. jenom jsem mlčel a potichu jsem jedl.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 8:09 am

Kari Akari

Ten Vincent - je fakt divnej. Má ruku jako ze železa, ramen jí jako slečna z lepší vrstvy. Co to s tím chlápkem je? Podívala jsem se na Vincenta, který se choval a byl přinejmenším dost zvláštní. Když jsem se podívala zpátky na svoji misku, už byla prázdná, i když jsem měla hlad, tak to přeci jen byla naše sensei, kdo nás pozval, proto jsem vytáhla váček s penězi. Promiň niisan, ale nejsem z těch, co by rádi ostatní ždímali, i když je nemám zrovna v lásce. Další porci ramenu jsem si již bez jakéhokoliv zeptání se zaplatila. Tentokrát to byl zeleninový ramen, ve kterém bylo dost wasabi, což je vlastně jen křen, ačkoliv ostřejší.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tréning a zase len tréning
» Tréning tým 1
» Tréning tým 3
» Tréning tým 4
» Tréning tým 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: