Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:11 pm

First topic message reminder :



Aiko -> Bylo chladné ráno a ty ses vyvalovala v jedné z postelí, které spadalo pod celý klanový komplex, nebo-li jinak řečeno sídlo. Najednou se však zničehonic otevřelo okno a na tebe zafoukal studený vítr, který tě donutil pootevřít oči. Vedle hlavy ležel nějaký lístek, na kterém bylo něco ručně napsané.

kód:

Aiko, dneska ráno jsem odešel na dlouhou mírovou cestu směrem k Hoshigakure no Sato, proto se zde neukáži minimálně týden. Bude tě tedy mít na starosti jedna má známa a podle toho, co říkala máš dojít před sídlo klanu, kde by si tě měla převzít. Nejspíše se stane tvým osobním Senseiem, tým by ti totiž nejspíše moc nevyhovoval, a proto budeš nejspíše sama.. No čas se mění, stejně jako lidi.. a tak se možná do nějakého týmu zařadíš. To je vše, co jsem ti chtěl sdělit. Jelall.

To byl text, jenž napsal tvůj bratr, což ti nejspíše došlo... I vzhledem k tomu, jak to bylo napsáno. Bylo okolo sedmé ráno a tak ses pomalu vydala nějak připravit a dojít na dané místo, kde by ses měla tedy střetnout nejspíše s tvým budoucím senseiem.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5506
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 9:16 pm

Aiko

Ešte chvíľu som sa pozerala na svoj rámen a už som cítila ako začína chladnúť, stále som však v ruke držala tie paličky a to vyššie nad miskou a rozmýšľala som či sa mám do toho pustiť alebo nie. Po chvíľke som sa k rámenu s paličkami priblížila no v tom sa mi v ruke zlomili a obi dva konce obi dvoch paličiek mi spadli do rámenu, bola som príliš nervózna a tak celkovo už len na držanie dreveným paličiek.. nevedela som si predstaviť ako pebehne zvyšok dneška. Chytila som sa za hlavu a povzdychla som si.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 3:45 pm

Erza

Při jídle jsem se na všechny ty tři dívala pomocí jednoho oka a přitom se ještě do sebe nějak cpát můj objednaný rámen.. Bože ty děcka toho moc nenamluví, co? Problesklo mi v ten moment zrovna hlavou, nic jsem však ještě pár minut neříkala, dokud miska nebyla úplně prázdná. "Ach bože, vy jste tak strašně komunikativní tým! Tak to prostě spravíme, načnu debatu.. Jaký je váš sen nebo cíl? Docela by mě to zajímalo.." Řekla jsem jim, ačkoliv to byla první a snad jedna z nejhloupějších otázek, která mě v tu chvíli zrovna napadlo, no nedalo se nic dělat.. A mě prostě zbývalo jen čekat na jejich odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 4:57 pm

Kari Akari

Zatvářila jsem se, jako že zrovna taková debata mě nijak zvlášť nezajímá. Když jsem dojedla, zvedla jsem se a rozhodla jsem se odejít. Nikdy bych neřekla, že všichni ostatní budou stejní jako já. Takhle jsem nemohla mlčet, protože i ostatní mlčeli a rozhodně to nebylo nic výhodného. "Mám ještě něco na práci," vymluvila jsem se a odešla.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 5:23 pm

Vincent Karuto

Mám několik snů ale ty vám nemohu říct ze svých důvodů...možná tak jeden...stát se silnějším...řekl jsem a dojedl. Vstal jsem a vydal se na naši tréninkovou louku na které jsme byli předtím.děkuji vám za jídlo sensei ale vrátím se k tréninku...řekl jsem a pomalým krokem jsem odešel od ramen shopu směr k anší louce.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5506
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 8:59 pm

Aiko

Mlčala som kým tam boli ostatný a hrala som to na to že som jej otázku nepočula. Keď sa odtial však všetci stratili tak som si dlho a unavene vydýchla a na tvári sa mi objavil menší úsmev, hneď som mala lepšiu náladu a s novým elánom som dojedla rámen. Hmm.. ted aak vás to ešte zaujíma, myslím že som vám to hovorila ale.. no.. chcela by som aby bol na mňa môj brat hrdý. Povedala som a trochu som sa na ňu zaškerila.. bolo celkom divné aké bolo moje správanie iné bez spoločnosti nejakých iných ľudí.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 9:23 pm

Kari Akari

Došla jsem pomalu domů, abych doplnila zásoby vybavení, které jsem vypotřebovala. Hned mezi dveřmi jsem vrazila do bratra, protože jsem nedávala pozor. Měl celkem naspěch, ale když jsem do něj vrazila, srazil mě k zemi a spadl i se mnou. Během pádu jsem měla reflexivně zavřené oči, ale když jsem je po dopadu otevřela - bratr měl obličej mezi mými prsy a jednou rukou se držel mého pravého ňadra. "Prase!" Zařvala jsem rozčíleně. Ani nevím, jak se to semlelo, ale skončilo to tak, že jsem bratra začala honit po vesnici a mlátit ho po hlavě klackem. "Já tě zabiju!" Takhle jsme proběhli i kolem krámku s ramenem, kde byla sensei s Aiko.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 7:13 pm

Erza

Všechno se událo tak rychle a to bez jakéhokoliv náznaku řeči, dokud mi Kari neprolétla okolo hlavy, no prostě jedna velká grimasa.. "Jeden si odejde, druhej tu běhá po vesnici jak nějakej buran s klackem a třetí tu aspoň ve vší slušnosti sedí vedle mě, opravdu parádní tým." Řekla jsem dost tiše na to, aby to nemohla slyšet ani Aiko, jenž seděla vedle mě. "Kari okamžitě stůj!" Zařvala jsem nahlas zničehonic s doufáním, že mě poslechne.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 7:37 pm

Kari Akari

"Ty úchylný, zvrácený, nechutný prase!!!" Zařvala jsem, když v tom ke mě dolehl hlas sensei. Klacek - spíše to co z něj zbylo - se bratrovi zastavil těsně před obličejem. Na hlavě už měl několik boulí a jedno oko měl modré, na zádech měl určitě taky pár podlitin, ale ty nebyly vidět. Bratr si oddychnul, konečně ho totiž někdo zachránil před jeho zlou sestřičkou. Otočila jsem se směrem k sensei, vražedný pohled stále v očích, což bylo vidět díky jiskrám, které prosvítaly zpod vlasů. "Ano, sensei?" Zeptala jsem se s klidným hlasem, ale bylo vidět, že se musím dost ovládat, jinak bych řvala i teď.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5506
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 7:57 pm

Aiko

Eh.. bolo jediné čo mi vyšlo z úst keď som si všimla Karin a radšej som sa znova zahľadela do misky s rámenom. Chjoo.. mala som byť v týme sama.. povedala som si po tichu a na tvári som mala taký "výraz" (--").
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 06, 2011 7:32 am

Vincent Karuto

Došel jsem na tréninkovou louku vím že bylo neslušné odejít uprostřed jídla pryč ale neměl jsem na vybranou. Z mého týmu se mi dělalo zle. Nebyl tam žádný chlap. Jenom samé feministky. Ve chvílích jako je tahle jsem si potřeboval pročistit hlavu. Na tréninkové louce našeho týmu jsem se v klidu usadil a začal meditovat. Potřeboval jsem si pročistit hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 06, 2011 3:16 pm

Erza

"Ty se mě ještě ptáš? Co si o mě lidi pomyslí, vždyť za tebe teď zodpovídám, bože... A ty mi tu před všemi chceš udělat takovej trapas, no nevadí. Vincent odešel, to však nemění nic na tom, že jdeme trénovat, chápeme se všichni?" Zakončila jsem otázkou a pomalu se zvedla se židličky směřujíc k tréningové louce. Po cestě jsem však stále šla s tím samým zamyšleným výrazem, pohled na mě v tuto dobu byl vcelku komický..
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 06, 2011 6:13 pm

Kari Akari

"Hm?" můj výraz byl stejně zamyšlený. CO tím myslela? Když by jí někdo - no nejlíp se všechno zkouší v praxi. Podívala jsem se na bratra, ale ten už dávno vzal čáru, tedy vzal do zaječích neboli vzal nohy na ramena, no prostě se odtamtud vypařil. Povzdechla jsem si. No, ale nic mě nenapadalo. Pomalu jsem se přibližovala k sensei. Pak jsem se jen zavěsila za ní a šla jejím tempem k louce.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5506
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 06, 2011 6:19 pm

Aiko

Keď Erza vstala tak som sa postavila tiež a následovala som ju, stála som len kúsok od nej a jej slová som prešla mlčaním. Pošúchala som si pravú ruku a na tvári som hodila taký.. zamyslený výraz. Nikoho a ani v podstate nič som si nevšímala tak bolo dosť pravdepodobné že keby senseika zrazu zastavila tak by som do nej narazila.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 1:14 pm

Erza

Po necelých deseti minutách jsem došli konečně na naši stanovenou tréningovou louku. To nejhorší zjištění bylo však stále před námi a to fakt, že Vincent tam polehával, nejspíše ani on nečekal, že se tu objevíme.. Hold smůla.. To už jsem se však zastavila a v mžiku do mě něco narazilo, Aiko. Opatrně jsem ji chytla za hlavu, nahodila šibalskej úsměv a rozcuchala jí vlasy... "Aiko, dávej si sakra pozor, jasné?" Chvíli jsem odmlčela.. "No nevadí, je tu i Vincent, takže vlastně můžeme přejít ke skupinovému tréningu. Je to však na Vincentovi, zda-li se chce nyní naučit jedno normální jutsu či ne.." Zakončila jsem a trošku se zamyslela, v tu chvíli mi došli, že možná nevědí o čem teď mluvím, Vincent to však věděl stoprocentně.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5506
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 10:21 pm

Aiko

Eh.. uhm. Povedala som trocha zahanbene pri čom som prikývla hlavou a zapozerala som sa niekam do zeme. Spoločný tréning? veď s nimi nedokážem ani hovoriť.. to zas dopadne. Prebehlo mi hlavou a nedôverčivo som sa na tých dvoch pozrela.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 6:59 pm

Kari Akari

"Rozhodně bychom ale měly trénovat," řekla jsem - na mysli jsem samozřejmě měla jen ženy, což vysvětluje to "y" ve slově měly. Pomalu jsem se připlížila zezadu k sensei. Chci vidět tu reakci, když to nečeká, uvidíme, o kolik bude rozdílná, když to nemohl nikdo čekat, chytla jsem ji zezadu kolem hrudi a zmáčkla. "Sensei, ty jsou tak měkké!" zvolala jsem falešným nadšením a čekala, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 8:14 pm

Erza

Už jsem chtěla něco vyslovit, když mi něco, teda spíše někdo stiskl prsa.. Podle hlasu mi došlo, že je to Kari nicméně jsem se rozhodla trošku pootočit a mé tváře stačili i trošku zrudnout. Kari, co to sakra děláš! Vykřikla jsem na ni ve chvilce, i když vymanit se mě ani nenapadlo, stála jsem pořád stejně jako když mě chytila.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 8:20 pm

Kari Akari

To nestačilo? Zarazila jsem se, čekala jsem něco většího, nějakou pořádnou reakci, musela jsem proto přiostřit. Zmáčkla jsem ještě víc a celým svým tělem se na ní přimáčkla. "Nechte mě se v nich udusit." zvolala jsem sladkým hlasem a ještě více se k ní přitiskla, tentokrát jsem ale trošku povyskočila a teď jsem na sensei trochu visela, jako Misaka Mikoto na Toumovi. (samozřejmě myslím tu scénu, kdy Toumova sestřenka měla Mikočino tělo, takže to, co mám nyní na avataru - vidíte, máte to i s obrazovým materiálem)
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 8:36 pm

Erza

Co to dělá, sakra? Problesklo mi najednou hlavou, neobtěžovala jsem se však nějak z jejího zmáčknutí vymanit, ba naopak.. Připadalo mi to jako vlastně sranda, i když jsem se celou dobu červenala, čehož si Kari mohla s klidem všimnout. V tom momentě na mě však vyskočila a začala doslova viset. "Kari, co to děláš?!" Vykřikla jsem mírně hlasitěji a červenala se ještě víc..
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 8:42 pm

Kari Akari

Nic? Mé snažení šlo vniveč? Ne, já se tak snadno nevzdám! Nikdy! Rozmýšlela jsem další své kroky, ale všimla jsem si reakce sensei. Však přeci jen - reaguje. Na obličeji se mi objevil zlotřilý výraz. Poslední úder. "Sensei, buďte něžná," řekla jsem s takovým šibalským tónem hlasu a přiblížila se obličejem ještě blíž. To zapříčinilo i to, že se má prsa namáčkla dost těsně na záda sensei. Vydržela jsem ten pocit, musela jsem to dokončit, chtěla jsem přeci - Co jsem to vlastně chtěla? Co to vlastně dělám? Co byl účel tohoto? Najednou jsem našla sama sebe dumající nad tím, co dělám, ale než jsem si to řádně promyslela, už jsem líbala sensei zezadu na krku. Byl to pro mě šok. Co to mělo znamenat? - stejnou otázku jsem si kladla i já.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 8:56 pm

Erza

Mé tváře každým okamžikem rudli víc a víc, hlavně tedy když na mě přimáčkla svá prsa.. Poté však přišlo ještě něco horšího, trošku mi odhodila vlasy a začala líbat můj krk.. Dalo to obrovskou práci zadržet výkřik úžasu jen zakousnutím do rtu.. Netrvalo to však dlouho a hlasitý stén vyletěl z mých úst téměř jako nic.. Nechápala jsem proč si tohle všechno nechávám dělat, nejspíše mě ten pocit uklidňoval.. nebo spíše mi dělal dobře, což nebylo pro mou osobu ani trošku časté.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 9:01 pm

Kari Akari

Konečně jsem si plně uvědomila, co to dělám. Okamžitě jsem se pustila sensei, ale nebyla jsem schopna ani stát. Jakmile jsem se pustila, dopadl jsem na zem. Seděla jsem tam na zemi, nohy podél těla, ale nemohla jsem vydat ani hlásku. Nemohla jsem nic, ani se hnout. Přemítala jsem nad tím, co se to právě stalo, a proč se to vlastně stalo.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 9:59 pm

Erza

Ještě chvíli potom, co spadla na zem mé tváře zůstávali červené. Po chvíli se však všechno vrátilo do normálu a já dostala pocit, že musím něco udělat. Rozhodla jsem se trošku skrčit ke Kari a jednou rukou ji začala cuchat vlasy. "Co se děje Kari? Byla to sranda.. Nemusíš si to brát jako nějaký prohřešek.." Řekla jsem jí s mírným úsměvem ve tváři a poté už jen čekala ne její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 10:11 pm

Kari Akari

"Já - nikdy předtím - nic takového se mi nestalo," řekla jsem, jako kdybych právě způsobila obrovský požár celé Kumo. Cítila jsem se, jako kdyby na mě byla nějaká špína a já ji nemohla už nikdy smýt. "Sensei," najednou jsem vyletěla na nohy: "Omlouvám se!" skoro jsem zařvala a uklonila se dost hluboko.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 10:35 pm

Erza

Jen jsem se pousmála a pomalu také vstala.. "Není za co se omlouvat, Kari. Už jsem ti to myslím naznačila, ne? No nevadí.. Prostě se kvůli téhle prkotině neomlouvej. Říkám, že jsem to brala jako srandu.." Zakončila jsem a poté už jen odmlčela, fakt, že se mi to docela i líbilo by nebyl nejspíše nejvhodnější, a proto jsem ho raději vynechala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tréning a zase len tréning
» Tréning tým 1
» Tréning tým 3
» Tréning tým 4
» Tréning tým 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: