Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:11 pm

First topic message reminder :



Aiko -> Bylo chladné ráno a ty ses vyvalovala v jedné z postelí, které spadalo pod celý klanový komplex, nebo-li jinak řečeno sídlo. Najednou se však zničehonic otevřelo okno a na tebe zafoukal studený vítr, který tě donutil pootevřít oči. Vedle hlavy ležel nějaký lístek, na kterém bylo něco ručně napsané.

kód:

Aiko, dneska ráno jsem odešel na dlouhou mírovou cestu směrem k Hoshigakure no Sato, proto se zde neukáži minimálně týden. Bude tě tedy mít na starosti jedna má známa a podle toho, co říkala máš dojít před sídlo klanu, kde by si tě měla převzít. Nejspíše se stane tvým osobním Senseiem, tým by ti totiž nejspíše moc nevyhovoval, a proto budeš nejspíše sama.. No čas se mění, stejně jako lidi.. a tak se možná do nějakého týmu zařadíš. To je vše, co jsem ti chtěl sdělit. Jelall.

To byl text, jenž napsal tvůj bratr, což ti nejspíše došlo... I vzhledem k tomu, jak to bylo napsáno. Bylo okolo sedmé ráno a tak ses pomalu vydala nějak připravit a dojít na dané místo, kde by ses měla tedy střetnout nejspíše s tvým budoucím senseiem.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 7:26 am

Vincent Karuto

Najednou jste si mohly všimnout že jsem zvedl ruce k hrudi a pomalu jsem třikrát pleskl. Zhluboka jsem se nadechl a vydechl. Otevřel jsem oči a pomalu jsem vstal. Omlouvám se když medituji tak nevnímám okolí.Mohla byste prosím zopakovat co jste řekla?zeptal jsem se. Levou ruku jsem měl pořád schovanou v plášti. Nesnášel jsem když se na ni lidé dívaly a ptaly se co to je.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5170
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:28 pm

Erza

Ještě chvíli jsem hleděla směrem ke Kari, najednou nás však vyrušil Vincent a tak jsem mu musela na krátkou dobu věnovat svůj pohled. "Dobře.. Ptala jsem se jestli stojíš o naučení normálního jutsu, či ne. Tím pádem totiž můžeš jít nejspíše domů a nechat nás trénovat nějaké skupinové jutsu. Promiň, plán jak tě naučit něco z uživatelského oboru klanu Karuto zatím nemám a nejspíše se o tom něco dozvím až zítra.. Po rozhovoru s Vůdcem Karuto místo Jelalla, vzhledem k tomu, že je někde v tahu a zřejmě si tam dost užívá." Zakončila jsem docela naštvaně, protože menší ulití by se jistě hodilo i mě..

-> Je na tobě, jak se rozhodneš.. Rozhodně tím, že si řekneš vydám se domů a zapomenu na na nějaký normální techniky, to neskončí.. Mám řešení pro obě možnosti..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4944
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:24 pm

Vincent Karuto

Právě jste se mě zeptala jestli bych bral hrnec zlata nebo ptačí pírko...Nechci být nezdvořilý ale každý z klanu Karuto by si vybral naučení se něco z jeho oboru než normální jutsu...Nash...nedokončil jsem a prudce jsem se rozkašlal. Po malé chvíli to utichlo a já se podíval na moji ruku. Byla na ní krev a vy jste si toho mohly také všimnout. Mírně jsem zatnul zuby a vyndal z mého pouzdra u boku nějakou divnou skleněnou lahvičku ve které byli nějaké prášky. Otevřel jsem ji a jeden si vzal. Lahvičku jsem vrátil zase do brašny a na zlomek vteřiny jsem se zatvářil znechuceně. Prášek jsem do sebe hodil a polkl a ještě jednou jsem se zatvářil znechuceně. Omlouvám se...Nashledanou Erza-sensei...Kari-chan,Aiko-chan...řekl jsem a mírně se uklonil. Otočil jsem se a vyrazil jsem směrem ke svému domovu. Nebyl jsem rád že jsem je takto odbyl ale ony mě neměli rády i přes to že jsem k nim byl milý. Snažil jsem se najít přátele ale poaždé jsem ěco dělal špatně. Už jsem se zatracoval ale nevzdával jsem se naděje.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4927
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:59 pm

Kari Akari

"Takže už jsme tu jen my dvě?" zeptala jsem se sensei. Nebylo jisté, jestli myslím Aiko a sebe anebo sebe a sensei. "Mohly bychom začít s tréninkem, už se dost těším," najednou mi to mluvilo, aniž bych sama věděla jak, začala jsem sensei vnímat jako svojí sestru anebo něco jiného. Ne, ne, ne. Je to jen má velké sestra, nic víc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Tréning a zase len tréning
» Tréning tým 1
» Tréning tým 3
» Tréning tým 4
» Tréning tým 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: