Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Oblačná (Kumo)

Goto down 
+12
Adopter
Tajnalili
Terezínek
Andy-chan
lucinka8
Nerííí
Velomaru
Sauron the Great
keliska123
Ero-sama
Miya
DreefiCZ
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5037
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 10:45 pm

First topic message reminder :

Všichni ninjové byli svoláni na nádvoří před Raikageho budovou.Na nádvoří stál Raikage spolu s dvěma dalšími ninji.

Hra:Země Blesku
Raikage shání tým který půjde s ním jako doprovod na velkou schůzi všech pěti Kage.Je velice netrpělivý a hodlá vyrazit o den dříve než je sraz domluven.Potřebuje co nejdřív informace o svém ztraceném bratru Jinchuurikim KillerBeem. Dohled nad vesnicí která momentálně skvěle prosperuje předává Daruiovi.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4985
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 9:26 pm

Nori Osamu
Všimnul jsem si jak se Tasuri dívá na Saku. Vůbec se mi jeho zkoumavý pohled nelíbil. Přímo jí svlíkal očima. Jako hladový vlk.. Pomyslel jsem si. Stoupnul jsem si mezi Saku a Tasuriho, abych přerušil jeho pohled. Úplně jsem vypustil, že se mě na něco ptal. Chvíli jsem na něho nechápavě koukal a pak mi to došlo. Ee..jo já mám Katon, ale zaměřuju se spíš na genjutsu..
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4983
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 9:41 pm

Yonagi Saku

Blonďatý ninja se nám představil. Tak Tasuri, jo? Měla bych se chovat přátelsky, jenže Nori mě vůbec nepustí ke slovu...Nori. 5ekla jsem potichu. Jenže on mě buďto neslyšel, a nebo jen dělal, že neslyší. Nori! Zavřela jsem oči, a hlídala se ať nevybuchnu přímo před novým týmovým parťákem. Nori si ještě stoupl předemě, takže jsem na Tasuriho ani neviděla. Sakra, Nori! To myslíš vážně?! Pustíš mě vůbec ke slovu?! Šak jo, proč ne...Stoupni si ještě přede mě! Proč děláš, jako bych tu ani nebyla. Začínala jsem se dostávat do ráže a jen tak tak jsem se ovládala. Přešla jsem před Noriho a hodila na něj vzteklej pohled. Mé jméno je Saku, Yonagi Saku. A tady jeho divnýho chování si vůbec nevšímej, nevím, co mu hrabe. Uchechtla jsem se směrem k Norimu. Jen tak pro informaci, nemám potřebu se s někým seznamovat, a ani bavit, ale jelikož ty jsi nejspíš náš týmový partner, měla bych s tebou vycházet. Tsss, doufám, že nebudou dělat problémy, nemám na to náladu.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5037
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 9:51 pm

Araki Naito

Jak jsem tak seděl na lavičce,uslyšel jsem zvuk zbraní,jako souboj.Pak jsem se otočil a zamnou bojovali dva ninjové.(Kagami a Hasumi) Tak jsem se zvedl a vyrazil za nimi,přišel jsem k nim a hned jsem se jich zeptal.Zdravím,nepotřebujete někoho do týmu? Zeptám se s úsměvěm a přátelsky,pak čekám na odpověď,a přitom si je očkem prohlížím.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4985
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 10:03 pm

Nori Osamu
No bezva!! Zase za to můžu já! Naštvaně jsem se otočil a ignoroval Sakino uchechtnutí. Mám chuť toho kluka ….klid je to náš budoucí týmový člen a na ukvapené, studené reakce tu máme přece Saku. Ovládnul jsem se jenom na zatnutou pěst a zlostný pohled na Tasuriho. Možná bys mohla Tasurimu sdělit svoji podstatu.... Otočil jsem se zpátky k Saku.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 10:15 pm

Tasuri Ikumo

Po tom co jsem se seznámil i se Saku jsem si všiml Noriho zlostného pohledu který na mě vrhl.Domyslel jsem si že se mu moc nelíbí to jak se koukám na Saku a tak jsem toho radši nechal.Alespoň prozatím.Řekl jsem Norimu : Mohl bych si stebou promluvit kousek dál ? A ukázal jsem na nedaleký palouček kde se ještě před pár desítkami minut konal souboj.Chtěl jsem si sním vyjasnit co a jak ohledně Saku a nechtěl jsem to rozebírat přímo před ní ....
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4983
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 10:30 pm

Yonagi Saku

Bavilo mě se dívat, jak jsem Noriho zase naštvala. Nori, myslím, že sama uznám za vhodné, co mu sdělím a co ne. Nejsi moje chůva. Pak jsem se otočila k Tasurimu. Promluvit si trochu dál?... Proč by jsi s ním chtěl mluvit "trochu dál"? Nemyslete si, že mě budete ignorovat, pokud něco chceš, řekni to předemnou. Jsme tým a měly bychom vycházet. Stejně, já bych to z něj pak vymlátila. Mluvila jsem celkem chladným hlasem. Ti dva si očividně moc nesedli. Nechci tu žádné rozbroje. Pak bych musela zasáhnout já, a to by mi zase zkazilo den. Hleděla jsem Tasurimu chladně přímo do očí, a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4985
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 11:45 pm

Nori Osamu
Začínal jsem být vzteky bez sebe. Nejen Tasuri, ale teď i Saku. Podíval jsem se na Saku , která upřeně hleděla do Tasuriho očí. Odstrčil jsem ji za sebe a postavil jsem se před Tasuriho. Ne klidně to můžeme vyřídit teď hned a tady! Řekl jsem rozzuřeně. Stiskl jsem ruku v pěst a uslyšel jsem jak mi křupou klouby. Vlastně máš pravdu Saku, budeme tým, takže bysme si to měli vyjasnit hned teď. Snažil jsem se uklidnit, ale krev mi v žilách přímo vřela. Cítil jsem, jak mi na rukách nabíhají žíly, cítil jsem každý tep srdce. Napnuly se mi svaly po celém těle. Klouby na ruce mi začali bělat a tak jsem povolil stisk a propnul prsty. Hlavou mi proletělo spousta myšlenek, které jsem rychle zahnal. Podíval jsem se upřeně do Tasuriho očí a čekal na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 12:28 am

Malao Miraku

Po boji jsem se začal nudit. Jedna z mého týmu si jen malovala a seděla na zemi a druhá byla opřená o strom. Rozhodl jsem jít za tou první a po té za druhou která seděla u toho stromu. Snad jí nebudu připadat otravnej pomyslel jsem si.Ahoj neruším? Nevím jak ty ale já se děsně nudím.Co to maluješ?Usmál jsem se na ni a byl zvědavej co odpoví.


Naposledy upravil @Velomaru@ dne Sun Feb 13, 2011 12:35 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 12:35 am

Daisuke Yuki
Malao přišl za mnou a ptal se co kreslím. Otočila jsem blok na něj, takže se mohl kouknout na kreslenou verzi sama sebe, bojujíci s kopim. Pak sem si uvědomila, že by se mohl zlobit, že jsem ho kreslila a znejistěla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 12:41 am

Malao Miraku


Ukázala mi postavu bojující s kopím. Pak mi to došlo že jsem to já. Nakreslila to moc hezky,má talent. Moc hezky maluješ. Líbí se mi že jsi mne namalovala.Poznal jsem se i když tady vypadám možná trochu líp.Usmál jsem se na ni a pak si sedl vedle ní a začal leštit zašpiněné kopí.Čím se vlastně kromě malování zabíváš?
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 12:52 am

Daisuke Yuki
Ještě rada čtu a procházím se. Taky bych si jednou chtěla z malování vytvořit bojovou techniku. Sakra, ten kluk má na mě divný vliv, já přece s nikým tahle nemluvím. Podivila jsem se v duchu. Sklopila jsem oči, otočila stránku a začala zase kreslit.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 1:04 am

Malao Miraku


Odpověděla mi a pak zase začala kreslit. Vypadala že chvíli nad něčím přemýšlela. Zajímalo by mě nad čím. Co budeš malovat tedˇ?
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4983
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 1:04 am

Yonagi Saku

Nori? Dělá si ze mě srandu? Tohle vážně přehnal...Co to do něj vjelo? vždycky býval klidnej. Tak a dost. Takhle ze sebou zacházet nehodlám. Hlavně nebouchni...Klid. Opakovala jsem si v duchu, protože kdybych teď na Noriho vyjela, mohlo by to být ještě horší. Tihle dva si opravdu nesedli. Nechápala jsem, proč to Nori dělá. Nasupeně jsem ho chytla za ucho a odtáhla stranou. Trochu vyjekl, protože to nečekal. Dotáhla jsem ho dostatečně daleko, aby nás Tasuri neslyšel. Co to sakra děláš?! Můžeš mi to vysvětlit?! Co ti udělal? He??? Uklidni se, nebo za sebe neručím. Nekaž mi tenhle krásnej, slunečnej den. Snažila jsem se příliš nezvedat hlas, ale šlo to velice obtížně. Zavřela jsem oči a snažila se uklidnit. Takhle mě namíchnout hned po ránu. Co si o sobě myslí? Čekala jsem, co z něj vyleze.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 1:10 am

Daisuke Yuki
Podívala jsem se na něj a pokračovala jsem v malování. Pod rukama se mi oběvovala malá opička. Dokreslila jsem ji do rukou kopi, rozcuchané vlasy, veselý usměv, vytrhla obrazek z bloku a podala ho Malaovi.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 1:21 am

Malao Miraku


Nakreslila opičku s kopím a já se musel smát. Bylo to od ní milé a vtipné. podala mi papír. Moc pěkná,to mám být já že? Děkuju.usmál jsme se na ni a nepřestával se chichotat.Je s tebou legrace.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 1:36 am

Daisuke Yuki
Opička se Malaovi zřejmě líbila. Smál se a řekl mi, že je semnou legrace. Semnou? Semnou níkdy nikdo nemluví, natož aby se semnou smál. Zčervenala jsem a nevěděla co dělat.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 1:43 am

Malao Miraku


Vypadala překvapeně a najednou zčervenala. Nešlo mi to do hlavy.Děje se něco?zeptal jsem se. Doleštil sem kopí.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4985
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 12:16 pm

Nori Osamu
Saku mě chytla dost nepříjemně za ucho a odtáhla pryč. No jistě hoď to všechno na mě proč ne?...... Byl jsem vzteky bez sebe a ještě to Saku všechno hodila na mě. Chtěl jsem vybouchnout, ale když jsem se podíval na Saku měla zavřené oči a vypadala, že někoho brzo zabije…Sakra to je zlý…pomyslel jsem si. Nechtěl jsem vyvolat další hádku a tak jsem se trochu zklidnil. Začal jsem zhluboka dýchat a snažil si vyčistit hlavu. Dobře klid.. Vysoukal jsem ze sebe a otočil se směrem k Tasurimu. Pomalu jsem zamířil k němu. Proč se musím omlouvat já? Není to přece jenom moje chyba….Prolétlo mi hlavou když jsem pomalu došel zpátky k Tasurimu. Stoupnul jsem si přímo před něj. Ee..Omlouvám se Tasuri…možná, že jsme to vzali za špatný konec………Mohli bychom to co se stalo hodit za hlavu a začít znova? Teda pokud se i ty ovládneš a přestaneš dělat, to co si udělal!....Napadlo mě, ale radši jsem to nahlas neřekl. Pokusil jsem se o úsměv a natáhl ruku směrem k Tasurimu.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 6:42 pm

Daisuke Yuki
Zakroutila jsem hlavou, že ne. Schovala jsem blok a rozhlédla se po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5079
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 9:50 pm

Kagami Nadare

Vyhol sa premetom shurikenom. Otočil sa k novému ninjovi a s nedôverou si ho premeral. Kto to je? K nám do týmu? Nemám z toho dobrý pocit.. on je... cudzí... ale na druhej strane... poznám okrem Hasumi-chan niekoho koho by som chcel v tom týme??? položil si vnútorné otázku na ktorú mu ihneď rezonovala v hlave okamžitá negatívna odpoveď. Nepovedal nič len naho pozeral a čakal čo mu povie Hasumi.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5029
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 10:01 pm

Hasumi Matsumo

Všimla jsem si nově příchozího ninji "Zdravím,nepotřebujete někoho do týmu?" zeptal se. Podívala jsem se na Kagamiho zase jenom na toho ninju zíral. Já ho snad za tohleto zabiju..proč to musí vždycky dělat....ale čemu se divim.. Vduchu jsem se ušklíbla. "Ano hledáme..nechceš být s námi..tedy pokud už nemáš team. řekla jsem a usmála se na toho ninju
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5037
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 10:40 pm

Araki Naito

Jo,to by mě potěšilo kdybych mohl být s vámi.Jmenuji se Araki a jsem z klanu Naito. Řekl jsem jim přátelsky a s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 1:32 am

Malao Miraku


Miya zavřela blok a rozhlížela se. Půjdu s epodívat po třetí z našeho týmuřekl jsem jí a pak ji uviděl jak sedí opřená o strom. Ahoj neruším? Mám pocit že my dva jsme se ještě pořádně neseznámili. Já jsem Malao Miraku a ty?čekal jsem co mi odpoví.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:10 am

Tasuri Ikumo (gomen za včerejší neaktivitu - nešel mi net Sad)
Nori byl stašně naštvanej a chtěl si to vyjasnit přímo před Saku.Nechtěl jsem se sním prát protože zaprvé jsem byl vyčerpaný a potřeboval nabrat síly a za druhé měly jsme spolu být v týmu.Najednou se stalo něco so jsem vážně nečekal.Saku se naštvala a silou Noriho odtáhla pryč.Šel z ní vážně strach.Jen jsem si pomyslel. Doufám že jí nenaštvu, nechtěl bych se jí dostat do rukou když by byla takhle naštvaná.To by asi skončilo špatně.Snažila se mluvit potichu ale stejně sem jejich rozhovor slyšel.Bylo mi Noriho dokonce i líto a když pak za mnou přišel s omluvou jen jsem mu řekl: Ty se nemáš za co omlouvat, mohly by sme si prosím teď promluvit o tom o čem jsem s tebou chtěl mluvit ? Dokuď tu není Saku.Z tvých reakcí usuzuji že si do Saku zabouchlej až po uši.Snažil jsem se mluvit co nejpotišeji aby nás Saku neslyšela protože tohle není něco co se rozebírá při utváření týmu.Ale i tobě musí být jasný že Saku je pěkná holka a mě se taky líbí ale asi bych stejně neměl šanci a tak prozatím ustoupím.Souhlasíš?Zdůraznil jsem tam to slovo Prozatím a usmál se na něj.Poté jsem přijal jeho podání ruky a ještě jsem dodal: Jo a doufám že by jsme mohly i tak být kámoši a když ne to tak aby sme se aspoň nehádaly před Saku protože vidím že se celkem snadno naštve.OK?Řekl jsem mu a přitom jsem se mu díval do očí......
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 5:31 pm

Hayame Musoki

Ahoj ... Já jsem Hayame Musoki Smile.. usmála jsem se na něj, a doufala že spolu začnem kounverzovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblačná (Kumo) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblačná (Kumo)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Země Blesku-
Přejdi na: