Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Oblačná (Kumo)

Goto down 
+12
Adopter
Tajnalili
Terezínek
Andy-chan
lucinka8
Nerííí
Velomaru
Sauron the Great
keliska123
Ero-sama
Miya
DreefiCZ
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5037
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 10:45 pm

First topic message reminder :

Všichni ninjové byli svoláni na nádvoří před Raikageho budovou.Na nádvoří stál Raikage spolu s dvěma dalšími ninji.

Hra:Země Blesku
Raikage shání tým který půjde s ním jako doprovod na velkou schůzi všech pěti Kage.Je velice netrpělivý a hodlá vyrazit o den dříve než je sraz domluven.Potřebuje co nejdřív informace o svém ztraceném bratru Jinchuurikim KillerBeem. Dohled nad vesnicí která momentálně skvěle prosperuje předává Daruiovi.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4985
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:42 am

Nori Osamu
Saku nás odvedla na hezky vyhlížející místo. Přišlo mi trochu podivné se představovat, přece jenom už se s Saku známe pár let. Radši jsem si lehl do trávy a čekal jestli někdo začne. Chvilku bylo ticho a já se zadíval na mraky, když začal Tasuri. Hmm takže jsme všichni stejně staří.Pomyslel jsem si. Když Tasuri zkončil, nastala zase chvilka ticha. Podíval jsem se na něj a zjistil jsem, že na nás kouká a čeká kdo bude pokračovat. Takže, asi budu pokračovat já…… Tak já jsem Nori…Nori Osamu. Je mi taky 16 let..Taijutsu používat umím, ale žádný speciální triky ne. Usmál jsem se, připadalo mi, že nwm co říct dál. EEee…..jo..mám podstatu katon, ale umím jen jednu techniku. Spíše mi jde genjutsu což používám celkem často. Bojuju s tímhle mečem. Řekl jsem a ukázal na meč, na mých zádech. A to je asi tak všechno…..
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4983
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:00 am

Yonagi Saku

Nejdřív se představil Tasuri a po něm Nori, který se představoval spíš jemu, protože já ho už znala hodně dobře. Stejný věkový kategorie, ale každej jinej živel a zaměření...hmmm, asi bych měla pokračovat. Dobře, moje jméno už nejspíš znáš, Tasuri. Jmenuji se Saku a pocházím z klanu Yonagi. Je mi šestnáct, stejně jako vám. Co se týče mojí podstaty, používám raiton. Pokud mě někdy opravdu namíchnete, hoši, názorně vám předvedu techniku elektrickýc šoků. Mile jsem se usmála, nebo se o to alespoň pokoušela. Jsem dobrá i v taijutsu, nepoužívám žádný zvláštní techniky, jen kung-fu. Moji zbraň jste asi viděli. Ukázala jsem na nádhernou šavli za opaskem. Nevím, co bych mohla ještě říct. Nori toho o mě ví dost, a ty toho víc vědět nepotřebuješ. Podívala jsem se na Tasuriho. Myslím, že sám poznáš, co jsem zač. Jen malá rada do začátku. Nemám moc velkou trpělivost a ani klidnou povahu. Nechtěla jsem jim nijak vyhrožovat, ale mám ráda, když člověk ví, na čem je. Snad to ti tva natvrdlíci pochopili. Dobře, představování máme za sebou. Protáhla jsem se a zývla si. Už jsem byla z toho všeho čekání unavená. Tak co bude? Začnou už konečně zkoušet týmy?Najednou mi zakručelo v břiše. No jo! Já vlastně nic nejedla. Sakra...Mám vstávat včas! Lidi, nechcete někdo za někým dojít, ať se konečně ty zkoušky pohnou? Ráda bych se dostala na sraz kage, a pokud vím, tak raikage spěchá. Ale nevypadá na to. Hypnotizovala jsem je oba pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:41 am

Malao Miraku


Hayame začala odcházet. Počkej kam jdeš? Děje se něco? Urazil jsem tě?Nechápal jsem proč chtěla najednou odejít a ani neřekla slovo.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 1:04 pm

Hayame Musoki

Ahoj já jsem Hayame.. Musoki, odpověděla jsem jí. Chtěla jsem se vrátit ale najednou mě oslovil Malao... No nechci vás rušit ani se nechci vtírat, tak já radši půjdu, a né co tě to napadlo nic jsi mi neudělal Smile. Otočila jsem se směrem k němu pousmála jsem se a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:20 pm

Malao Miraku


Myslím že nerušíš a ani se nevtíráš. Dytˇ jsi členkou týmu. Klidně tu budˇ a povídej si s námi. Ne?otázka mířila na Yuki


Naposledy upravil @Velomaru@ dne Tue Feb 15, 2011 8:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:43 pm

Daisuke Yuki
Hayame jsem se evidentně nelíbyla. Asi ji vadim na tolik, že s náma nechce zůstat. Jo, odpovědela jsem na Malaovu otázku a čekala jestli si Hayame přisedne.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:55 pm

Hayame Musoki

Ok.. řekla jsem ... pousmála jsem se a sedla si vedle Yuki.


Naposledy upravil keliska123 dne Tue Feb 15, 2011 9:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:19 pm

Malao Miraku


Hayame souhlasila a sedla si. Myslím že když budeme společně v týmu tak bychom měli navzájem vědět o svých schopnostech. Takže se vás chci zeptat jakou máte podstatu?
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:26 pm

Hayame Musoki

No já mám doton , odpověděla jsem Maloemu a co ty ?
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4985
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:30 pm

Nori Osamu
Po tom co sme se všichni představili, Saku řekla… Lidi, nechcete někdo za někým dojít, ať se konečně ty zkoušky pohnou? Ráda bych se dostala na sraz kage, a pokud vím, tak raikage spěchá. Ale nevypadá na to….a pak se na nás podívala tázavým pohledem. Hmmm to je pravda, možná by se už konečně mělo něco začít dít. Pomyslel jsem si. Když se delší dobu nikdo k ničemu neměl, rozhodl sem se, že to udělám já. Hmm tak já se někoho zeptám. Zvedl jsem se a šel jsem k nejbližšímu ninjovi.Zrovna si povídal s nějakýma pěknýma holkama. Asi jsou s ním v týmu….šťastlivec…Došel jsem až k nim a poklepal ninjovi(Malao) na záda.Omlouvám se že ruším váš rozhovor, ale borče, nevíš kdy se začne něco dít? Už sme tu celkem dlouho a začínáme se nudit…..Raikage přece říkal, že spěchá ne? Vychrlil jsem na něho z úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:49 pm

Malao Miraku


Hayame mi odpověděla a já jí chtěl odpovědět jakou mám podstatu ale pak mi nějaký ninja poklepal na záda a zeptal se mě. Odpověděl jsem muNo já vím tak nějak stejně informací co ty. Myslím že se čeká až se utvoří týmy.přece jenom je to sraz 5 kage takže musí se vybírat pečlivě.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:59 pm

Daisuke Yuki
Malao a Hayame si povidali a ja si připadala, že mezi ně nepatřím. Pak přišel kluk,celkem hezkej, a vyrušil je.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4985
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:13 pm

Nori Osamu
Hmm…řekl bych že většina je už v týmu…už by mohli vyzkoušet aspoň zformované týmy.Najednou mi došlo, že ani nevím jak se jmenuje, a že jsem se nepředstavil. Ooo promiň ani jsem se nepředstavil, já jsem Nori.. Nori Osamu a vy? Podíval jsem se na toho kluka(Malao) a pak na pěknou, ale trochu malou dívku sedící vedle té dívky co měla obličej zakrytý maskou. Natáhl jsem ruku směrem k té pěkné dívce (Hayame) a čekal jsem na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 11:27 pm

Hayame Musoki

Ahoj .. usmála jsem se na něho. Já jsem Hyame Musoki. Znova jsem se na něho usmála a koukla se mu ho očí Smile.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4985
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 12:04 am

Nori Osamu
Dívka se jenom usmála a úplně ignorovala moji natáhnutou ruku. Pak se představila, znovu se usmála a zadívala se mi do očí. Trochu mě to znervóznilo, ale taky jsem se zářivě usmál na Hayame a natáhnutou ruku jsem strčil do kapsy. Těší mě Hayame. A co vy dva jak se jmenujete? Zeptal jsem se, ale nespustil jsem oči z krásné Hayame.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 12:54 am

Malao Miraku


Já jsem Malao Miraku,těší mě.pak jsme s eotočil k Yuki která byla nějak po tichu. Byl jsem rád že ten kluk zabavil Hayame.Yuki ještě jsi mi neřekla svoji podstatu.usmál jsem se na ni
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5037
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 1:21 am

Daisuke Yuki
Mám Suiton. Všimla jsem si holky s bílými vlasy, která vypadala dost bezradně (Naomi). Nějak mi připoměla mě. Malao-san mohl bys no víš tamhle ta holka vypadá trochu ztraceně a .... Mohl by si ji nějak.... Sakra ja neumím mluvit s ostatními a proč se snažím někomu pomáhat, přece co je mi do ostatních. Jenže vypadala nějak smutně. No nějak řict, aby se přidala k vám?
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5625
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 2:56 am

Malao Miraku


Odpověděla mi že má suiton.A pak upozornila na nějakou dívku s bílími vlasy co s nikým nemluvila. Šel jsem za ní a pozdravil. Ahoj. Já jsem Malao. Chceš pomoct se sehnáním členům ke tvému týmu?
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4992
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 10:04 am

Naomi Otsuyu

Stále jsem stála a koukala jsem hlavou do země. Najednou jsem uslyšela že mě někdo pozdravil, tak jsem nadzvedla hlavu a předemnou se zjevil pohledný ninja (prostě kus :DD) jménem Malao.Ptal se mě jestli nechci pomoct se shánením týmu...Když jsem se na něj podívala, celá jsem zčervenala. No..A..aa..ah.. "Bože nemůžu se přece takhle chovat!" řekla jsem si v duchu a odvážila se promluvit. Ahoj..J-já Jsem Naomi Otsuyu a ano, ráda bych nějakou pomoc.Když jsem to dořekla, připadala jsem si jako idiot! Začala jsem dýchat mnohem rychleji, abych přestala být červená.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5029
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 12:00 pm

Tasuri Ikumo

Po tom co se ti dva představili Saku řekla že by se někdo měl jít zeptat co se vlastně bude dít.Po chvíly ticha už jsem se chystal jít ale Nori mě bředběhl a šel jako první.Trochu mě to překvapilo protože on nebyl zrovna ten typ co rád něco zjišťuje.Jakmile odešel zůstaly sme tam se Saku samy.Já vůbec nevěděl co mám dělat tak jsem se na ní nachvíli zakoukal když v tom jsem si uvědomil co jsem slíbil Norimu a radši jsem sklopil zrak k zemi.Po chvilce koukání se do země jsem řekl : Promiň ale jdu se na chvíli projít, a skusím taky něco zjistit ať vtom Nori není sám. Sice se mi nikam nechtělo ale vím že kdybych tam zůstal asi bych se neudržel a udělal bych nějakou kravinu která by buďto zavinila další hádku s Norim a nebo už by se mnou Saku nikdy v životě nepromluvila.Což jsem rozhodně nechtěl.Jak jsem se tak procházel došel jsem až ke hřbitovu který byl jen kousek od místa schromáždění a tak jsem se rozhodl navštívit hrob otce.Když jsem došel k hrobu klekl jsem si a pomodlil se.Po pár minutách jsem se už chystal odejít zpět ale pořád mě něco táhlo zpět k hrobu. Promiň tati ale dneska je pro mě důležitý den a pokud vše půjde dobře určitě na mě budeš hrdý. Řekl jsem tiše a přitom zafoukal vítr který si příjemně pohrál s mími vlasy.Když jsem stál u vrat hřbitova ještě jsem se jednou otočil a podíval se na hrob.Poté jsem se už jen pomalu vracel zpět k Saku.Nori tu ještě nebyl a Saku vypadala že si snad vůbec nevšimla toho že jsem odešel a už vůbec ne toho že jsem přišel zpět.Položil jsem se do trávy a ruce si dal pod hlavu.Zavřel oči a přemýšlel…….
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 2:37 pm

Hayame Musoki

Byla jsem v rozpacích pořád se na mě díval, strašně mu to slušelo. Po chvíli jsem se zpamatovala a uvědomila si že mi podával ruku a já jí úplně ignorovala, já sem ale blbka pomyslela jsem si. S usměvem jsem se mu koukala do očí a nehodlala jsem s tím přestat.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4983
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 4:55 pm

Yonagi Saku

Nori se obětoval a odešel na výzvědy a já s Tasurim jsme tam zůstali. Nikdo z nás nepromluvil ani slovo. Já totiž ani neměla potřebu si s někým povídat. Uklidňovalo mě to ticho, které narušoval jen šum listí ve větru mezi stromy. Chvíli na mě Tasuri hleděl, ale já dělala, že jsem si ničeho nevšimla. Alespoň pro dnešek jsem nechtěla způsobit další hádku. Po nějaké době se omluvil, a odešel neznámo kam. Konečně sama...Ten klid je boží. Otočila jsem hlavu směrem, kde se Nori bavil a nějakým ninjou. Pozorovala jsem je, i když byli celkem daleko. Chtěla jsem v klidu zavřít oči, když se zrovna Nori začal bavit s nějakou dívkou. Bylo mi to celkem jedno, ale i na tu vzdálenost jsem viděla, že s ním ta holka flirtuje. Tak takhle si představuješ hledání informací, jo?! To je pako...On by s eklidně nechal i sbalit! Nechtěla jsem zakročit, a chovat se jako Nori ráno, takže jsem se držela. Pozorovala jsem je celkem dlouho, když v tom se Tasuri vrátil. Nevěnovala jsem mu pozornost a dál sledovala ty dva. Co si ta holka o sobě myslí? Ta tu snad jede po každým na potkání. To, jakým způsobem hleděla na Noriho, mě začal štvát. Jako by ho chtěla zhltnout. Zvedla jsem se, a mířila si to k těm dvoum. Stoupla jsem si do trávy za tu podezřelou kunoichi (Hayame). Nori si mě všiml, ale neřekl vůbec nic, skoro se na mě ani nepodíval. Hezkej pokus, zlato, ale takhle ho nesbalíš. Řekla jsem dost nepříjemným tónem s úšklebkem na rtech. Snad sis vážně nemyslela, že ti to Nori sežere. Na to rovnou zapomeň. Měřila jsem si ji dosti nepříjemně pohledem. Dál jsem jí nevěnovala pozornost. Hele Nori, zjistil jsi něco? Řekla jsem směrem k němu.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5138
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 5:34 pm

Hayame Musoki

Přišla ke mě neaká holka a byla docela nepříjemná. Já se o nic nesnažím řekla jsem ji, vyjeveným tónem. ccc co si o mě myslí že jsem něaká děvka která každý ho balí pche !! .
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4985
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 6:07 pm


Nori Osamu
Saku přišla k nám a vypadala dost naštvaně. Radši jsem nic neříkal, ale zalitoval jsem , že jsem nezareagoval, jelikož Saku začala mluvit směrem na Hayame. Vůbec se to neposlouchalo špatně,až na to když nadávala Hayame. Hmm vypadá to, že se o mě holky perou. Pousmál jsem se nad tou představou. Pak se mě Saku zeptala, jestli jsem něco zjistil a tím mě vytrhla z představ. Ehh…než jsem stačil zareagovat Hayame odpověděla, že se o nic nesnaží. Trochu mě její slova zamrzela. Chtěl jsem předejít hádce a tak jsem Saku chytnul za ruku a odtáhnul pryč. Ještě předtím jsem se otočil s úsměvem k Hayame a řekl. Eee..já..omlouvám se za ni. Doufám, že se ještě potkáme. Pak jsem odtáhl Saku zpátky ke stromu a spustil jsem. Hej…co to sakra děláš?!! Ještě před chvílí si mi nadávala a teď děláš to samý…Pustil jsem její ruku a začal jsem se smát. Připadalo mi komické , že zrovna Saku udělala něco takového..
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4983
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 6:20 pm

Yonagi Saku

Nori úplně ignoroval moji otázku, a odtáhl mě pryč. Takže teď tu jsem já za žárlivou mrchu?! Podívala jsem se na něj o on se začal smát. Hele, čemu se směješ?! A navíc...Tohle není to samý. Já nikoho nemlátila, ani nikomu nevyhrožovala. Jen jsem řekla, co jsem viděla. To si přeberte sami. Nedělala jsem to kvůli tobě, nemysli si! Jen...jen jsem nechtěla, aby jsi zapoměl, proč tu vlastně jsme, a na co čekáme. A taky jsem ti oplatila to ráno. To je celý. Podívala jsem se jinam a sama si poládala otázku. Proč jsem to vlastně udělala? Nemohla jsem najít důvod. Teď jsem si připadala trošičku trapně. No, má to za svoje chování z rána. A tečka. Nebudeme to dál řešit. Povzdechla jsem si. Tak, zeptám se ještě jednou. Zjistil jsi něco? Ráda bych už měla zkoušku za sebou, ale ono se ještě ani nezačalo...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblačná (Kumo) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblačná (Kumo)
Návrat nahoru 
Strana 7 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Země Blesku-
Přejdi na: